Urynoterapia - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-07-30, 23:39   #301
maartus
Rozeznanie

Dot.: Co sądzicie o leczeniu trądziku moczem? Proszę wchodźcie!!!!!

Popieram to co napisala izmonek skoro tak bardzo was to razi , że jest kilka podobnych do siebie wątków to moze po prostu na niego nie wchodzcie co?! Nie przyszlo wamnigdy do glowy ze moze nie mam tyle "czasu" co wy jestem zajeta albo ze np. mam ograniczony czas na komputerze wiec nie bede czytala wszystkich wypowiedzi ktopre pewnie nie dotycza tego co mnie interesuje , a po to CHYBA SA WATKI zeby je zakladac???????? no tak czy nie??!! Więc chyba mam prawo zalozyc sobie i pytac ?! A jak nie chcecie to nie piszcie. Ciesze sie ze choc ktos jest troche wyrozumialy ..... a nie to co amika i kilka innych osob
maartus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 00:24   #302
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez izmonek
kurde coraz bardziej wkurza mnie ten wizaz
chyba forum jest po to by zadawca pyatnia a nie szukac ciagle odpowiedzi
sposob myslenia zmienai sie ludzi i to co ktos napisal msc temu moze byc juz nieaktualne
a tu ciagle tylko poszukaj w forum to moze zostawimy tylko forum bez mozliwosci zakladania teamtow i bedzie klopot z glowy
mnie bardzo niesatysfakcjonuje jak ktos odpisze poszukaj sobie w archiwum
izomonek, maartus - nikt was tu nie trzyma... może forum na bravo.pl czy na kafeterii bedzie dla was lepszych miejscem. Jezeli sie KOMUŚ nie podoba jako taki lad i porzadek to niech poszuka innego forum

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 850 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 08:10   #303
pati_pz
Zadomowienie

eeej.. dziewczyny... Ten temat miał być o Waszych opiniach na temat leczenia trądziku moczem, a nie o porządku na forum. Wystarczy, że wypowiedziały się dwie osoby i styknie, bo właśnie teraz wprowadzacie bałagan do tego tematu-chciałam sobie przeczytać o tym, ale dużo się dowiedziałam, bo większość postów jest na inny temat.

A, właśnie co do tematu.. Ten mocz trzeba pić czy tylko smarować nim skórę? Bo picie wydaje mi się trochę obrzydliwe :P Pewnie gdybym była naaapraaawdę zdesperowana z powodu swojego wyglądu przez trądzik to bym spróbowała... Na razie czekam na wizytę u dermatologa :P
pati_pz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 08:50   #304
cilestka
BAN stały

mocz jest okej, ale zdrowy. Jeśli w moczu znajdą sie bakterie charakterystyczne dla chorób ukl. moczowego to mozecie zrobic sobie więcej szkody niż pożytku. Pozdrawiam
cilestka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 09:10   #305
Ines1985
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez amika79
Może moderator połączy te dwa wątki? Dotyczą tego samego.
Owszem, połączy

Dziewczyny!
To prawda, forum jest po to, żeby zakładać na nim wątki.
Ale istnieje także wyszukiwarka która ma służyć temu, aby wątków nie powtarzać.
Skorzystanie z niej zajmuje tyle czasu co utworzenie nowego wątku. Nie trzeba czytać całego forum (kto by mial na to czas ). Wystarczy JEDYNIE skorzystac z wyszukiwarki i po znalezieniu interesujacego nas tematu po prostu przeczytac dany wątek. Nie narażając sie na nieprzyjemnosci spowodowane nie skorzystaniem z wyszukiwarki jak to mialo miejsce w tym wątku...
To chyba dobre rozwiązanie?

Ines1985 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-31, 21:05   #306
rzastin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez izmonek
mnie bardzo niesatysfakcjonuje jak ktos odpisze poszukaj sobie w archiwum
Bardzo niesatysfakcjonujące jest odpowiadanie po raz setny na to samo pytanie, czytanie po raz któryś wątku o tym samym, zwracanie komuś po raz wtóry uwagi /np. wątek o schodzącej skórze/

rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-01, 12:50   #307
maartus
Rozeznanie

Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere (moczem)

Byłam dzisiaj u dermatologa i jak ją spytałam o ten mocz i powiedziałam , że koleżance pomógl to kazała mi jej przekazać , że jest głupia... Nie wiem ale napewno mi nie zaszkodzi a może dzięki temu moczu mi nie będa chociarz wychodzic bo raz na jakiś czas mi jakies wyskoczy... Tak czy inaczej zawsze może być lepiej więc co tam.. oczywiście stosuje sie do jej zalecen bo mi dużo pomogła.
Pozdrawiam
Stary 2006-08-05, 12:25   #308
maartus
Rozeznanie

Dot.: Urynoterapia - za i przeciw (?)

Edytowane przez maartus
Czas edycji: 2006-09-12 o 20:27
Stary 2006-08-05, 12:29   #309
maartus
Rozeznanie

sorki ze pytam ale nie moge sie nigdzie tego dowiedziec a juz mnostwo watkow przejrzalam dotyczacych urynoterapi. Mam nadzieje ze nikogo nie wkurzy to pytanie
Stary 2006-08-05, 12:45   #310
yahaska
Raczkowanie

GG do yahaska

Cytat:
Napisane przez maartus
Tak tylko zastanawiam się czy mam robic sobie oklady czy tylko przemywac ? Jak narazie robię sobie oklady (chusteczką) i przepraszam za te pytanie no ale musze spytac czy mam siusiac na chusteczke i potem klasc na buzie czy lepiej do jakiegos pojemnika i potem namaczac? (do jakiego pojemnika?moze byc kubeczek np.od jogurtu?)
odpowiedzcie
ja przemywam wacikiem po 20 min zmywam.moze byc i do pojemnika jak wolisz ja prosto na wacik oczywiscie oklady tez moga byc co ci pasuje
yahaska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 20:09   #311
taniacos
Rozeznanie

ktoś kiedys odkryła ,że mocznik jest dobry na problemy skórne i nie tylko a gdzie jest go najwiecej tak tak w moczu i tak to sie zaczeło cała ta bajka o urynoterapi.Lepiej już kupic krem który go zawiera(można go syntetycznie wytworzyc) niż pić własny mocz takie jest moje zdanie.Naczytała sie juz troche o podobno zbawiennym działaniu urynoterapi ale chciałam zauważyć ,że w moczu który wydalamy znajdują się wszystkie zbędne toksyczne produkty przemiany materi wydalone przez nasz organizm,no i gdy sobie wypijemy nasz mocz to znowu się zanieczyszczamy działamy jak oczyszczalnia scieków.Dla mnie to raczej nie jest dobre rozwiązanie
taniacos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:31   #312
malenstwo89
Raczkowanie

a nie wiecie jakie kremy zawierają mocznik? bo to przemywania skóry własnym moczem jakoś sie nie moge przekonac...
malenstwo89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 11:01   #313
Noor
Przecudnej urody hrabina Von Mi Stąd

Cytat:
Napisane przez malenstwo89
a nie wiecie jakie kremy zawierają mocznik? bo to przemywania skóry własnym moczem jakoś sie nie moge przekonac...
Wiemy. Te:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...bmitimage.y=13
Noor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 11:04   #314
Estella
Zakorzenienie

Xerial zawiera mocznik http://www.wizaz.pl/produkty/baza/sz...gdzie=produkty

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 21:45   #315
maartus
Rozeznanie

Napisane przez yahaska
ja przemywam wacikiem po 20 min zmywam.moze byc i do pojemnika jak wolisz ja prosto na wacik oczywiscie oklady tez moga byc co ci pasuje

Dzieki chociarz ty mi odpisalas narazie przerwalam ta terapie moczem ale za jakis czas moze znowu wroce...
Stary 2006-08-09, 21:54   #316
maartus
Rozeznanie

Dot.: Urynoterapia

Jesli chodzi o mocznik to mi dermatolog powiedziala ze nie ma dzialania przeciwtradzikowego. Niektóre dziewczyny pisały tu żeby urzywać jakichs kosmetyków zawierajacych mocznik....hmm.. sprobowac zawsze mozna... a tak poza tym to polecam ksiązke Josepha Murphy`ego "Potęga podświadomości" ja jestem w trakcie czytania i powiem , że jest genialna!! naprawde godna polecenia pisze to w tym wątku bo może pomóc w trądziku RACZEJ NA BANK tylko trzeba odpowiednio się nastawic dosłownie ta książka dzieki uważnemu przeczytaniu jej i zastosowaniu tych metod w swoim życiu dzieją się cudy, pomoże to pozbyt się trądizku , u mnie jest juz super naprawde także życze miłej lektury
Stary 2006-08-09, 22:40   #317
maartus
Rozeznanie

Dot.: kolezanka ladnie wyleczyla cere...pytanie...

Napisane przez CAMILLA11 ok thx za info. Nie wiem jak ale nie zauwazylam Twojego postu ze do mnie pisalas... Nie zamowilam tego kolagenu i chyba dobrze..
Stary 2006-08-09, 23:13   #318
tuuusia
Przyczajenie

was juz calkiem pogielo...dojdzie do tego ze w koncu zaczniecie se sikac na twarz i nie tylko:| ja wiem ze jestescie zdesperowane ale bez przesady:| zastanowcie sie dziewczyny bo naprawde w tym momencie nie jestescie powazne! nie slyszalam nigdy zeby ktos zostal wyleczony z tradziku kladac siuski na twarz! no chore! polecam isc do normalnego DOBREGO dermatologa i zaczac w koncu konkretnie dbac o twarz a nie wymyslac cuda....to na tyle
tuuusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 23:33   #319
bąbelek_82
Rozeznanie

Tuuusiu Tobie już podziękujemy za udział w dyskusji w związku z tym, że oprócz niskiego poziomu kultury nic tutaj nie wnosisz.
Swoją drogą, jeśli to faktycznie Twój pierwszy post - gratuluję dobrego startu.
A jeśli jesteś zalogowaną użytkowniczką, która założyła nowe konto, aby mówić innym że ich pogięło i ich postępowanie jest chore, to gartuluję pomysłowości. Nic dodać nic ując.

bąbelek_82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 23:54   #320
des
Raczkowanie

yahhh! bleee mam nadzieje ze na kupke nie wymysla podobnych rewelacji... kobiety zwiariowaly, z jednej strony wszyscy chca byc maksymalnie estetyczni a smaruja sie siuskami.....
des jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 02:46   #321
carolinascotties
Zakorzenienie

Urynoterapia w przypadku trądziku daje rezultaty.
Mimo kilku uwag w tym wątku, których poziom pozostawia wiele do życzenia, mogę Was zapewnić, że znam kilka osób, które stosując zewnętrznie urynę - wyleczyły trądzik, zmniejszyły blizny potrądzikowe itp.

Aby rozpocząć kurację należy być zdrowym, nie zażywać antybiotyków, ani innych silnie działających leków, bardzo ważna jest dieta - nie może być w niej fast foodów, słodkich gazowanych napojów i innej niezdrowej żywności.

Dziwię się dermatologom, którzy potrafią formułować opinie, jakoby urynoterapia była bzdurą, a osoby które ją stosują są głupie ( według tego, co napisała maartus) - kilka lat temu pewien znany profesor -dermatolog polecał mi urynoterapię na problemy skórne...możecie sobie wyobrazić moją minę- biorąc pod uwagę fakt, że miałam -naście lat

Urynoterapia jest dość kontrowersyjna-również w środowisku lekarskim- jak każda alternatywna metoda leczenia - przestaję się temu dziwić za każdym razem, kiedy ktoś tłumaczy mi mechanizm nagradzania lekarzy przez firmy farmaceutyczne za przepisywanie, polecanie ich produktów...

Pozdrawiam
Stary 2006-10-06, 09:49   #322
AaniaA
Zakorzenienie

jak to sie mowi "tonacy brzytwy sie chwyta". jednak ja nie zdecyduje sie na urynoterapie pomimo moich okropnych problemow z cera. jednak jak juz pisalam wczesniej, kremow z mocznikiem (xeriali z svr-u) to i owszem uzywam .
AaniaA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 14:32   #323
keythh26
Rozeznanie

slyszalam o tej metodzie kiedys w poradniku domowym, chyba nawet z tego roku miedzy styczniem a kwietniem, byl artykul o urynoterapii, wiec moze trzeba poszukac w ich archiwum. ja wiem tyle, ze zeby rozpoczac urynoterapie to trzeba przejsc conajmniej miesieczna diete oczyszczajaca i wyeliminowac z diety np.mieso,cukry kawe, herbate, i generalnie wszystko co szkodzi-zatem pozostaja tylko warzywa, pozdrawiam
keythh26 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 15:07   #324
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez keythh26 Pokaż wiadomość
slyszalam o tej metodzie kiedys w poradniku domowym, chyba nawet z tego roku miedzy styczniem a kwietniem, byl artykul o urynoterapii, wiec moze trzeba poszukac w ich archiwum. ja wiem tyle, ze zeby rozpoczac urynoterapie to trzeba przejsc conajmniej miesieczna diete oczyszczajaca i wyeliminowac z diety np.mieso,cukry kawe, herbate, i generalnie wszystko co szkodzi-zatem pozostaja tylko warzywa, pozdrawiam
dokladnie . i to dopiero mam jakikolwiek sens.
Stary 2006-10-06, 21:56   #325
carolinascotties
Zakorzenienie

wystarczy dieta bogata w warzywa, owoce, chude mięso i zdrowe węglowodany - nic trudnego
Stary 2006-10-07, 15:53   #326
maartus
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez AaniaA Pokaż wiadomość
jak to sie mowi "tonacy brzytwy sie chwyta". jednak ja nie zdecyduje sie na urynoterapie pomimo moich okropnych problemow z cera. jednak jak juz pisalam wczesniej, kremow z mocznikiem (xeriali z svr-u) to i owszem uzywam .

ja bym na twoim miejscu zastosowala ta urynoterapie, oczywiscie pod warunkiem ze masz zdrowy mocz. Skoro masz takie straszne pproblemy z cera to chyba lepiej jest sie smarowac moczem niz wygladac jak to sie wyglada z tymi syfami , nie wydaje ci sie????????
Stary 2006-10-07, 20:39   #327
AaniaA
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez maartus Pokaż wiadomość
ja bym na twoim miejscu zastosowala ta urynoterapie, oczywiscie pod warunkiem ze masz zdrowy mocz. Skoro masz takie straszne pproblemy z cera to chyba lepiej jest sie smarowac moczem niz wygladac jak to sie wyglada z tymi syfami , nie wydaje ci sie????????
dziekuje za rade . zdania co do urynoterapii sa podzielone (z reszta nie tylko w tej kwestii). zeby bylo wszystko jasne - ja nie krytuje osob, ktore stosuja taka metode. a co do moczu to pewnie mam w nim pelno toksyn, itd. i jestem wiecej niz pewna, ze urynoterapia by mi nie pomogla. z tej metody wystarczy mi mocznik w kremie, ktory dziala nawilżająco, redukuje rogowacenie naskórka, lekko złuszcza i wspomaga gojenie ran naskórka .
Stary 2006-10-08, 22:45   #328
traci
Wtajemniczenie

Kurcze chyba sprobuje na te moje wypryski na szyji i zuchwie.
traci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 16:02   #329
anitaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez traci Pokaż wiadomość
Kurcze chyba sprobuje na te moje wypryski na szyji i zuchwie.
napisz pozniej jakie efekty
anitaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 16:04   #330
anitaa
Raczkowanie

.
anitaa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości