ByFama?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-13, 08:41   #1
April007
Zadomowienie

GG do April007

ByFama??

Cześć. Mam pytanko na temat firmy, która jest w tytule. Przedstawiciel handlowy naciąga moją koleżankę na tę firmę, bo jest dobra i niedroga (podobno). W rzeczywistości wcale taka tania nie jest, a czy dobra? Czy ktoś może się na jej temat wypowiedzieć? Zobaczyłam na skład serum na objętość i szamponów, na 1 lub 2 miejscu jest alkohol denat., albo SLS. Z tego co wiem tych składników się unika, a pan na moje pytanie odpowiedział, że skoro ma działać nawilżająco to napewno działa :| Kiepskie to dla mnie tłumaczenie więc liczę na to, że ktoś tutaj bardziej zorientowany w temacie mi pomoże - lub odeśle do właściwych wątków.
Pozdrawiam
April007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-13, 08:56   #2
Kalex
Zakorzenienie

GG do Kalex
Dot.: ByFama??

ja nie znam takiej firmy
piszesz,że kosmetyki te zawierają alkohol den. w swoim składzie - np. serum do końcówek z avonu tez ten alkohol zawiera, a ma mnóstwo zwolenniczek i faktycznie sklejał ładnie końce włosów i je nawilażał co prawda pamietam też głosy dziewczyn, które pisały,że to serum właśnie wysuszyło im włosy, nie wiedziały czemu a tu się okazało, że w składzie serum ma alkohol denat.
Także widzisz na pewno jednym nawilży a innym nie

ja się z tą firmą nie spotkałam, ale też chetnie usłyszę jakieś opiinie o niej od kogoś, kto ją kojarzy
Kalex jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości