Drogie fryzjerki!! Która profesionalna farba do włosów najlepsza? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-14, 10:14   #1
piłkarzowa
Przyczajenie

Drogie fryzjerki!! Która profesionalna farba do włosów najlepsza?

Błagam fryzjerki obecne na tym forum, doradzcie mi która farba do włosów z serii tych profesionalnych jest najlepsza. Ostatnio farbuje włosy l'orealem ale nie wiem dlaczego wiekszosc farbuje moje włosy z polyskiem czerwieni. Może mam taki pigment włosa?...

Usłyszałam juz od wielu fryzjerów u których byłam ze najdelikatniejsze farby o własciwosciach "małoniszczacych" to własnie te z loreala. Mnie przeszkadza to ze nie maja zbyt wielkiej gamy kolorystycznej i nie moge trafic na kolor który tak na prawde chciałlabym mieć. Taki orzechowy brąz.

przez kilka lat farbowałam włosy color touch wella ale zniszczyła niemiłosiernie moje włosy. Siano, siano, siano...farbowałam na ciemny czerwony, wiec moze nie tyle farba zła jak sam fakt tego ze czerwien niszczyła moje włosy?

Prosze o porade, które farby wybrac by nie niszczyły zanadto moich biednych włosków ;-(

Ps: Farbowałam ostatnio kadusem i musze przyznac ze takiego syfu na głowie jeszcze nie miałam...twarde siano.....
piłkarzowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 10:24   #2
Soft
Wtajemniczenie

Dot.: Drogie fryzjerki!! Która profesionalna farba do włosów najlepsza?

Witaj! Nie jestem fryzjerką wiec moze moja odpowiedz wiele Ci nie pomoze,ale sama mam bardzo delikatne wloski ktore szybko sie niszcza i wiele experymentowałam z farbami i jak narazie od ok roku farbuje jedna tylko farba i nie mam zamiaru zmieniac na inne nigdy Farbuje majblondem L'oreal Professionel to to samo co Majirel tylko seria blondów i musze przyznac ze lepszej farbki nigdy nie mialam.Nie niszczy ( wiadomo ciut zawsze bo to chemia wiec ...) ale sa to farby odzywcze i naprawde odzywiaja. Nie wiem jaką Ty farba farbowalas z L'oreal-a ale Majirel ma bardzo duza game brązów

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 10:37   #3
Agaaa-a
Rozeznanie

Witaj , ja też nie jestem fryzjerką . U mnie najlepiej na włosach sprawdzają się farby renee blanche , włosy są po nich miękkie , nie ma mowy o sianie . Już różnych używałam farb( nie stosowałam jeszcze profesjonalnego loreala , bo mam problem z dostępnością ) kolorki mają ładne , bardzo naturalne i woda utleniająca ma piękny zapach mięty
Agaaa-a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 12:19   #4
piłkarzowa
Przyczajenie

dziewczyny, farbowałam lorealem rechesse czy cos w tym stylu, podobna nazwa
piłkarzowa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 12:40   #5
gosiakm
Przyczajenie

GG do gosiakm
Thumbs up Dot.: Drogie fryzjerki!! Która profesionalna farba do włosów najlepsza?

hej dziewczyny! A ja często faebuję GARNIEREM i nie narzekam, włosy są po tymświetne w dotyku i przyjemnie pachną. A i kolor długo się utrzymuję bynajmniej ciemny. Polecam Garnier
gosiakm jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-14, 18:56   #6
patrycja77
Raczkowanie

magma
patrycja77 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości