Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-17, 15:52   #31
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax
Dot.: Czym pachnie wiosna 2007

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
No i jak kulki?
Udało mi się wyeliminować dwa kolory.
I poległam. (Dla zainteresowanych: http://absolutist.com/online/bubbles/#)
Kulki maja sie dobrze. Wyeliminowałam wszystkie kolory i zrobiło sie game over. Bez sensu. Myslałam ze bedzie jakis bonus i np. znów bedzie od poczatku np. z jednym kolorem wiecej. A tu d..a. Tylko mi punkty pomnozyło razy 2.

A w temacie: ja zdecydowanie wokoło wyczówam Be Delicious o i dziwo nawet zakładam ze to oryginał bo podróby nie mają tej podduszajacej muty jaka ma oryginał a mnie w autobusie poddusza.
W pracy natomiast wacham codziuennie celebre, bo tego uzywa moja wspólpracownica.
A i jeszcze dosc czest czuje jakas nowość Oruflame, taka cytrusowa jak by z mandarynką. Jak sie nazywa nie wiem ale raz wachałam na kolezance to Ori i to to samo co wyczówam na ulicy.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Eenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:04   #32
mariolasl
Zakorzenienie

Ja czuje wokol siebie Angel, Alien i Hypnose...
Moja wiosna, mama nadzieje, uplynie mi w obloczkach Lutensow oraz moich sztandarowych zapachow: BC, Smoka, FdB, Historii Wody i Le Feu
mariolasl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:15   #33
Monika Wu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
U mnie w pracy koleżanki pachną podróbkami i aktualnymi promocjami rossmanowskimi, bez wzgledu na porę roku. Na ulicy mało wyczuwam poza aniłokiem i słonikiem.

Na mnie króluje póki co Shalimar pod trzema postaciami, Cristobal, smok, i niedługo mam nadzieje Terre d'Hermes i DV.
Tymena!myślę,ze taki komentarz jest lekko zbędny, każdy kupuję gdzie chce!!W tym nie ma nic złego..poza tym zdarzaja sie tutaj hipokrytki, ktore wyśmiewają zapachy z sieci rossmann a same pędzą niczym błyskawica jak coś się...pojawi w promocji!Oceniajmy zapachy nie miejsca ich zakupu!
Monika Wu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 16:53   #34
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Napisane przez Monika Wu Pokaż wiadomość
Tymena!myślę,ze taki komentarz jest lekko zbędny, każdy kupuję gdzie chce!!
1. Kobieto troszke spokojniej złośc pieknosci szkodzi!!!
Cytat:
Tymena!myślę,ze taki komentarz jest lekko zbędny, każdy kupuję gdzie chce!!
2. Jestes tu nowa i juz "podskakujesz" do "starych" wizażanek.
Cytat:
W tym nie ma nic złego..
3. Poczytaj dokładnie forum to bedziesz wiedziec jakie mamy podejscie do Rossamna.
Cytat:
.poza tym zdarzaja sie tutaj hipokrytki, ktore wyśmiewają zapachy z sieci rossmann
4. Skoro Ciebie uraziło to co napisała tymena (a błednie odczytałas ze mamy coś do Rossamna) to czemu sama obrazasz inne wizazanki?

5. Zamim cokolwiek napiszesz to sie pierw 2 razy pomyśl, a jeszcze wczesniej jeszczev raz przeczytaj forum. To moze nie bedziesz wyskakiwać jak "Filip z konopii" z niemiłymi tekstami do innych.

6. Teraz powinnaś ładnie przeprosic Tymenę za to ze na nia "nawykrzuknikowalaś" i wyzwałas od hipokrytek.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Stary 2007-03-17, 16:56   #35
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Tymena!myślę,ze taki komentarz jest lekko zbędny, każdy kupuję gdzie chce!!W tym nie ma nic złego..poza tym zdarzaja sie tutaj hipokrytki, ktore wyśmiewają zapachy z sieci rossmann a same pędzą niczym błyskawica jak coś się...pojawi w promocji!Oceniajmy zapachy nie miejsca ich zakupu!
Nie bardzo rozumiem Moniko Wu... Napisałam co wyczuwam na koleżankach z pracy. Sama posiadam kilka zapachów z promocji rossmanowej i nie widzę w tym nic złego.
tymena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 17:36   #36
Revelyn
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez szugarbejb Pokaż wiadomość
...2 próbki ślicznego L'Instant de Guerlain Mandarine Flower (moje odkrycie wiosenne, przepiękny zapach).
Ojej! a mozesz mi zdradzic, skad masz te probki? Uwielbiam L'Instant, a tej wresji jeszcze nie znam
Revelyn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:35   #37
Monika Wu
Raczkowanie

Do Eenax!wcale nie jestem taka nowa, swoje zdanie mogę mieć, nie napisalam źle o Tymenie, poniewż nie nazwałam jej hipokrytką, ujęłam to ogólnie>Nie znoszę naśmiewania a tak to odebrałam...zreszta winni sie tłumaczą

Tymeno,jeśli nie brzmialo to w tonie obrażenia koleżanek i tych kupujących w rossmannie to wielkie sorry !
Monika Wu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 18:50   #38
szugarbejb
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość

6. Teraz powinnaś ładnie przeprosic Tymenę za to ze na nia "nawykrzuknikowalaś" i wyzwałas od hipokrytek.
Uwaga: jestem dość nowa i będę podskakiwać !

Poziom niektórych Twoich wypowiedzi autentycznie mnie przeraża, nie pierwszy raz czytam i przecieram oczy ze zdumienia ...

Revelyn - Tatuś mi przywiózł z zagramanicy, miał wypad służbowy do Francji i robił zakupy w jednej z zaprzyjaźnionyh perfumerii - zawsze gdy tam jedzie robię listę próbek, które miłe panie dołączają mi w ilościach hurtowych do zakupów Ale spokojnie można Mandarynkę przetestować w naszych Sephorach, stoją wielkie butle , widziałam we Wrcoławiu i w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 19:11   #39
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
Do Eenax!wcale nie jestem taka nowa, swoje zdanie mogę mieć, nie napisalam źle o Tymenie, poniewż nie nazwałam jej hipokrytką, ujęłam to ogólnie>Nie znoszę naśmiewania a tak to odebrałam...zreszta winni sie tłumaczą

Tymeno,jeśli nie brzmialo to w tonie obrażenia koleżanek i tych kupujących w rossmannie to wielkie sorry !
Już w porządku, nie wszczynajmy nowej awantury
Stary 2007-03-17, 19:14   #40
daigee
Zadomowienie

Ja tam nie wiem czy jestem nowa czy stara w każdym razie uważam, że dosyć już mamy nieprzyjemnych utarczek słownych na perfumeryjnym ostatnimi dniami.
Monika Wu zaatakowała Tymenę, a Eeneax usiłowała (słusznie!) tylko uspokoić atmosferę. Może już dosyć?
Stary 2007-03-17, 20:17   #41
Moobi
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Eenax Pokaż wiadomość
1. Kobieto troszke spokojniej złośc pieknosci szkodzi!!!

3. Poczytaj dokładnie forum to bedziesz wiedziec jakie mamy podejscie do Rossamna.

4. Skoro Ciebie uraziło to co napisała tymena (a błednie odczytałas ze mamy coś do Rossamna) to czemu sama obrazasz inne wizazanki?

5. Zamim cokolwiek napiszesz to sie pierw 2 razy pomyśl, a jeszcze wczesniej jeszczev raz przeczytaj forum. To moze nie bedziesz wyskakiwać jak "Filip z konopii" z niemiłymi tekstami do innych.

moja droga nie ilość a jakość sie liczy
a poza tym Monika wu napisała spokojnie ,gdzie ty widzisz złość,ja za to widze dużo agresji w Twoich wypowiedzich
co do tematu u mnie ulica pachnie smokiem ,angelem i L LL
Moobi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 21:49   #42
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie

A ja się dzisiaj chwaliłam w innym watku ,że na Perfumacj się nie kłócą

Moja wiosna będzie z OI ,Silver Rain, Nina i Stella Sheer.
W temacie , u mnie w pracy króluje Euforia , poczułam też słonika, aniołka i eternity, poza tym mnóstwo Avonu , którego poza Cystal Aurą nie lubię , a także jakies koszmarne podróbki , które przyprawiają o mdłości. Wczoraj cały dłuuuuuuuuuuugi korytarz i hol "pachniały " sztucznym jaśminem, a może lilią
Na ulicy nic nie czuję . W sklepach czasami Euforię i Miracle.

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
O taaaak, F. Mahora idealnie wpisuje się do kategorii "skiśnięte"

No i jak kulki?
Udało mi się wyeliminować dwa kolory.
I poległam.
(Dla zainteresowanych: http://absolutist.com/online/bubbles/#)
To ide obadać te kulki

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2007-03-17 o 22:18
ROZ-ter-KA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 22:16   #43
daigee
Zadomowienie

Moobi, myślę że Eeneax chodziło bardziej o staż i zadowomowienie użytkowniczki, pewna znajomość zasad (również tych niepisanych) niż ilość nastukanych wiadomości.
Błagam, nie popadajmy w przesadę... Nie jest przyjemne wieczne węszenie podstępu, ironi, przytyku czy czegoś tam jeszcze.

A kulki strasznie mnie wciągnęły
Stary 2007-03-18, 01:08   #44
tulipanka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA Pokaż wiadomość
To ide obadać te kulki
jeśli nie jest za późno, ostrzegam, nie rób tego przepadniesz na długie godziny
Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
A kulki strasznie mnie wciągnęły
mnie też już mamie pokazałam, też się pewnie wciągnie
tulipanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 01:14   #45
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek

Nienawidzę was za te kulki:P
I za uświadomienie, że OI pachnie jak balsam Powitanie z Afryką... A miałam nadzieję, że uniknę gorączkowego poszukiwania wycofanych perfum...

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 08:23   #46
daigee
Zadomowienie

A najgorsze z tego wszystkiego jest to, że ta gra w kulki jest tak absurdalnie beznadziejna i bezcelowa
Stary 2007-03-18, 08:45   #47
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Nienawidzę was za te kulki:P
I za uświadomienie, że OI pachnie jak balsam Powitanie z Afryką... A miałam nadzieję, że uniknę gorączkowego poszukiwania wycofanych perfum...

Jakie kulki Zaraz sobie poczytam...wyżej to może się dowiem

Mam balsam Powitanie z Afryką ummm!!! boski zapach Bielendy, firma zasługuje na duże brawa za stworzenie tak pięknego zapachu tylko nie widzę żadnych, no może minimalnie na poczatku są jakies skojarzenia z OI, podobieństw do nieprzyzwoitek, balsam pachnie na mne podobnie jak perfumy... Tresor i jest bardzo trwały i bardzo go lubię.

Wiosna pachnie radośnie i optymistycznie świeżą trawą, mokrą ziemią i kiłkujacymi pąkami na drzewach, stokrotkami i ciepłymi promykami słońca, radośnie ujadającymi pieskami i świergotami ptaszków ...

Na ulicy wyczuwam raczej nowości, raz zdarzyło mi się wyniuchać bardzo interesujacy zapach na młodej dziewczynie, tak ładnie pachniała, że musiałam ją zapytać co to za perfumy...była zdziwiona, ale powiedziała, że uźywa męskiej wody swojego chłopaka Brutal...moje zdziwienie było jeszcze wieksze
W tramwajach i autobusach niestety wiekszość ludzi dalej się nie myje i czuję smrodek, mydło przecież jest tanie, proszek Dosia dość tani, ale widocznie wychodzą z założenia, że częste mycie skraca życie
Ostatnio wyczułam na ulicy od kobiet Light Blue a od mężczyzn ... bardzo ciekawe zapachy, naprawdę interesujące i aż mnie korciło żeby do nich podejśc i zapytac czym tak ładnie pachną, ale jestem strasznie niesmiała i się wstydzę
Córka D'artagnana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 09:10   #48
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość

aż mnie korciło żeby do nich podejśc i zapytac czym tak ładnie pachną, ale jestem strasznie niesmiała i się wstydzę
Mam sąsadkę, kobieta w wieku babcinym- zresztą jest już od kilku lat babcią, ale śliczna, zgrabna, wygląda lepiej od swojej córki, młodo i ładnie sie ubiera, gdy rano wychodzę do pracy, często jedziemy razem windą.
Czuję jej perfumy, ale też się wstydzę zapytać. Chyba to jakaś modna nowość - czuję to czasami na ulicy.
A czasami zdarza się w kolejce miejskiej Lolita. Też czułam niedawno Perles Lalique i zdarza się dość często Cocon.
Kota jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 09:34   #49
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

No i kulki pochłonęły i moją skromną osobę .. w efekcie poszłam spać o 2:00 !!!!!! I dziś od rana królują w moim domu

A co do wiosny .... to nie wyczuwam niczego konkretnego. Wczoraj zaleciała mi HP. Ale ja sama jakoś nie mogę nic znaleźć w perfumeriach, odkąd powąchałam niszowców z Quality ... .... wpadłam.
Favkes jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 10:07   #50
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
Uwaga: jestem dość nowa i będę podskakiwać !
Twój wolny wybór. Pamietaj jednak ze złosc pieknosci szkodzi (ironia tez jest rodzajem złosci/złosliwosci).
Cytat:
Poziom niektórych Twoich wypowiedzi autentycznie mnie przeraża, nie pierwszy raz czytam i przecieram oczy ze zdumienia ...
No bo widzisz ja jestem straszna i porażajca.
Ale przynajmniej wiem dobrze co sie dzieje na forum i przynajmniej nie staram sie obrazac innych "krzyczac" na nich i nazywajac hipokrytami.

Cytat:
Ja tam nie wiem czy jestem nowa czy stara w każdym razie uważam, że dosyć już mamy nieprzyjemnych utarczek słownych na perfumeryjnym ostatnimi dniami.
Monika Wu zaatakowała Tymenę, a Eeneax usiłowała (słusznie!) tylko uspokoić atmosferę. Może już dosyć?
Daigee jestes "starą" wizazanka perfumeryjna bo jestes z forum na biezaco. wiesz co sie dzieje wokoło i "znasz" wiekszosc dziewczyn.
Starałam sie napisac w podbnym tonie co napisała Monika do Tymeny. Skoro moja wypowiedz została zinterfperowana jako złosliwosć i to przerazajaca wiec prosze tez spojrzec tym samym okiem na Monike wyzywajaca innych od hipokrytów.

Cytat:
Napisane przez Moobi Pokaż wiadomość
moja droga nie ilość a jakość sie liczy
a poza tym Monika wu napisała spokojnie ,gdzie ty widzisz złość,ja za to widze dużo agresji w Twoich wypowiedzich
Dla równowagoi na świacie musza byc ludzie dobrzy i zli. ja jestem akurat ta zła. nalezy sie cieszyc ze Ty jestes ta Dobra i wspaniała.
A co tego co napisała Monika to ja nie uwazam za spkojne uzywanie krzyku na inne wizazanki i nie uwazam za spokojne wyzywanie od hipokrytek. Z dwojga złego wole byc zła, przerazajaca i porazajaca niz hipkrytką. Na pewno liczy sie jakosc a nie liość. Dziewczyna napisała swój 3 post na "perfumach" i juz wyzywa i krzyczy na innych. I to jest niby ta "jakosc"?

Cytat:
Moobi, myślę że Eeneax chodziło bardziej o staż i zadowomowienie użytkowniczki, pewna znajomość zasad (również tych niepisanych) niż ilość nastukanych wiadomości. Błagam, nie popadajmy w przesadę... Nie jest przyjemne wieczne węszenie podstępu, ironi, przytyku czy czegoś tam jeszcze.A kulki strasznie mnie wciągnęły
Jak widac jak ktoś jest "stara" wizazanka "perfumomanką" to potrafi zrozumiec inna "perfumomankę" bez problemu.

A kulki sa głupie bo jak sie wyeliminuje wszystkie kolory lub kulki to jest Game Over.

Z mojej strony to koniec dyskusji. Zreszta bezsensowanie rozdmuchanej.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Stary 2007-03-18, 10:21   #51
daigee
Zadomowienie

No proszę, ja dopiero 5 miesięcy temu osiągnęłam pełnoletność, a Ty mnie tu Eneax od "starych" wyzywasz. I jak tu nie powiedzieć, żeś niemiła i wredna

Mnie tam nie udało się jakoś zawalczyć z tymi głupimi kulkami w jakiś ambitny sposób. Nawet jednego koloru nie wyeliminowałam :P E tam... spadówa... No i skoro nawet wygrasz i się game over włącza? Co za beznadziejny pomysł/brak pomysłu.
Ale czy przypadkiem nie jest to tylko demo pełnej wersji, którą można ściągnąć za grubą gotówkę?

Ostatnio w H&M poczułam bardzo wyraźnie klasyczną Lolitę. Stężenie było całkiem spore, rzekłabym przesadne... Czuję za sobą obłok zapachu, odwracam się, rozglądam, ale nie ma nikogo obok mnie w promieniu 10 m A zapach czułam na pewno! Prawdopodobnie była to któraś z dziewczyn kręcąca się przy wieszakach kilkanaście metrów dalej
Stary 2007-03-18, 10:51   #52
Eenax
Zakorzenienie

GG do Eenax

Cytat:
No proszę, ja dopiero 5 miesięcy temu osiągnęłam pełnoletność, a Ty mnie tu Eneax od "starych" wyzywasz. I jak tu nie powiedzieć, żeś niemiła i wredna

A wlasnie tyle osób ponoc uzywa Lolity a ja na miescie jeszcze nigdy jej nie czułam. Tak samo z Noa Perle któro ponoc jest na topie i tez nie czułam. Pewnie osoby z transportu miejskiego nie uzywają HICIORÓW.

A co do wachania w sklepach, to ja staram sie przez sklepy przechodzic jak burza. Wchodze podchodze do połki bore szmatke mierze i uciekam.
Nie nawidze robic zakupów. zawsze sie przy tym strrasznie deneruje i irytuję. A ostatnio moje nerwy osiagnely apogeum strzepienia jak szukałam lekkich butów do chodzenia do pracy takich "miejskich" wygodnych. Cos co wyglada jak nizutkie buty górskie ale takie delikatne i mieciutkie i wygodne jak pantofelki.

A teraz juz kincze offtopowanie w tym temacie.
Dym kadzidlany. ...

czarne kredki
Stary 2007-03-18, 11:05   #53
lady-dark
Zadomowienie

Już wielokrotnie czułam na ulicy Addict oraz HP (zresztą HP to moja obsesja - więc czuję wszędzie ). Oprócz tego zdarza się sporo - Avonów - gł. Be Kissable, Far Away, Extraordinary (niestety )!
Wyczuwam tez sporo podróbek - zwłaszcza Aniołka i Escady.

JA tradycyjnie pachnę wszystkim po troche ale wciąż chciałabym cos zmienić... czuję niedosyt.
lady-dark jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 12:36   #54
rzastin
Zakorzenienie

Cytat:
Siedzę sobie siedzę na wykładzie, obok mnie siedzi dziewczę i pachnie. Głowę bym sobie dała uciąć, że to Tutti Kiwi, ale myślę - zapytam. To mówię: "O, jak ładnie pachniesz, czy to Tutti Kiwi ?", a dziewczę : "Dziękuję, nie, to nie żadne kiwi, na flakoniku (co to jest ??) mój chłopak kupił mi perfumę z feromonami, tak się nią psikiam, że już wypsikałam pół butelki, ha ha ha !" ...

Otóż, prawniczki na wiosnę pachną perfumą z feromonami kupioną na flakoniku

(...)
Nie wiem czym pachną dziewczyny na moim wydziale, oprócz wspomnianej bo koleżanek nie mam (ok, jedna pachnie Aniołkiem, bo czuć na 3 km), za to chłopcy pachną Aqua Di Gio, szarym Bossem, Euphorią i bodajże jakimś Avonem, ale całkiem uroczym.
Mój wydział pachnie Euphorią i Angelem /różnymi "wariacjami na temat"/, L'Instantem.

Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2009-03-14 o 22:33
rzastin jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 14:49   #55
dzika truskawa

Cytat:
Jakie kulki Zaraz sobie poczytam...wyżej to może się dowiem

Mam balsam Powitanie z Afryką ummm!!! boski zapach Bielendy, firma zasługuje na duże brawa za stworzenie tak pięknego zapachu tylko nie widzę żadnych, no może minimalnie na poczatku są jakies skojarzenia z OI, podobieństw do nieprzyzwoitek, balsam pachnie na mne podobnie jak perfumy... Tresor i jest bardzo trwały i bardzo go lubię

Dziękuję Ci . Ujarzmiłaś we mnie poszukiwacza zaginionej arki. A kulkami mam nadzieję, że się nie zajęłaś? To wynalazek szatana.

:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
Stary 2007-03-18, 17:36   #56
Córka D'artagnana
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Mam sąsadkę, kobieta w wieku babcinym- zresztą jest już od kilku lat babcią, ale śliczna, zgrabna, wygląda lepiej od swojej córki, młodo i ładnie sie ubiera, gdy rano wychodzę do pracy, często jedziemy razem windą.
Czuję jej perfumy, ale też się wstydzę zapytać. Chyba to jakaś modna nowość - czuję to czasami na ulicy.
A czasami zdarza się w kolejce miejskiej Lolita. Też czułam niedawno Perles Lalique i zdarza się dość często Cocon.

Sąsiadkę czy sasiada zapytałabym czym pachnie Ale juz podchodzić do obcego mężczyzny, który ładnie pachnie nie miałabym śmiałości. Zróbmy jednak tak:
Ty zapytasz jakich perfum używa ta pani, bo takie piękne wrażenie na Tobie zrobiły razem z ta panią a ja zaczepie na ulicy tego nieznajomego i zapytam o jego perfumy ...taki test na odwagę, może im sie miło zrobi, że ludzie pytają i chwalą i nie pomyślą, ae baba napastuje albo jakaś nienormalna jest

Dzisiaj wyczułam od jednej osoby Opium, juz nie musiałam pytac

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci . Ujarzmiłaś we mnie poszukiwacza zaginionej arki. A kulkami mam nadzieję, że się nie zajęłaś? To wynalazek szatana.
A dziekuję A kulkami zajęłam się...tylko innymi... dla niegrzecznych dziewczynek Masz rację, to wynalazek szatana
Córka D'artagnana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:44   #57
agnieszka1970
Zadomowienie

Dziewczyny...nie wiem co się dzieje, ale co wątek otworzę to jakaś scysja i nieprzyjemna wymiana zdań...Moze ograniczajmy się do wpisów na temat a nie do jakiś pogadanek off-topowych - bo potem rad nie rad człowiek musi to wszystko czytać nim dobije się do tematu....
agnieszka1970 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-18, 17:53   #58
dzika truskawa

Cytat:
A dziekuję A kulkami zajęłam się...tylko innymi... dla niegrzecznych dziewczynek Masz rację, to wynalazek szatana
nie mam pytań...

Stary 2007-03-18, 17:54   #59
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:
He he, jedne i drugie to wynalazek szatana
Stary 2007-03-18, 18:30   #60
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
He he, jedne i drugie to wynalazek szatana

Ale te kulki "z komputera" to gorszy wynalazek szatana, bo okropnie od nich oczy bolą (przynajmniej mnie)
Anuschka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości