bardzo sucha sk鏎a g這wy - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2002-05-01, 18:53   #1
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 954

bardzo sucha sk鏎a g這wy

Co ja mam zrobi? Ju od dawna m璚z si z tym fantem. Na wszelkie od篡wki reaguj alergicznie, z szampon闚 u篡wam tylko Fructis do 逝pie簑 albo Garnier do w這s闚 suchych, ale to nie ko鎍a pomaga.
A mo瞠 jakie naturalne 鈔odki?
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2002-05-08, 14:29   #2
guest
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 15 954
Re: sucha sk鏎a g這wy

Radze Ci wybra suie do dermatologa, m鎩 逝pie i sucha sk鏎a przerodzi造 si w 這jotokowe zapalenie sk鏎y i dzis czasem sie w lusterku nie poznaj, strupy we w這sach, sw璠z帷e i obla膨ce feee. Nie bagatelizuj tego, dobry jest te szampon Polytar AF ( Apteka) , 鄉ierdzi ale pomaga, albo Vichy zielony, Garnier sobie odpusc chyba za s豉be dzia豉nie ma. Ale lepiej uzgodnic, to z lekarzem. Pozdrawiam Alicja
guest jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-16, 12:54   #3
szpilka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 10
bardzo sucha sk鏎a g這wy

mimo 瞠 w這sy mam raczej przet逝szczajace si, skora g這wy jest strasznie sucha i lekko 逝szcz帷a si jak sobie z tym poradzi... mo瞠 od篡wk powinnam wciera r闚nie w sk鏎 g這wy??
szpilka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-17, 14:29   #4
Mgie趾a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 782
GG do Mgie趾a
Re: bardzo sucha sk鏎a g這wy

O ile na od篡wce nie jest wyra幡ie napisane, 瞠 jest przeznaczona do sk鏎y g這wy, nie r鏏 tego. Lepiej poszukaj delikatnego szamponu, kt鏎y zadba o sk鏎 g這wy. Na tym si, niestety, nie znam . Ale od篡wka ma dzia豉 na w這sy, nie na sk鏎 g這wy (chyba, ze producent mowi inaczej). Jedyny efekt, jaki naprawdopodobniej osi庵niesz, to jeszcze szybsze przet逝szczenie si w這s闚.
Mgie趾a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2003-06-17, 15:31   #5
Beata
Przyjaci馧ka Wiza簑

Wiadomo軼i: 2 115
Re: bardzo sucha sk鏎a g這wy

Je郵i sk鏎a g這wy 逝szczy si to koniecznie wybierz si do dermatologa.Od篡wki tak jak napisa豉 Mgie趾a s przeznaczone do w這s闚 dlatego nie nak豉daj ich na sk鏎 g這wy - tym bardziej ,瞠 nie wiadomo czy 逝szczenie si sk鏎y nie jest spowodowane 逝pie瞠m lub inn chorob sk鏎y.
Je郵i sk鏎a nie jest chora a jedynie wra磧iwa to szampony musz by bardzo 豉godne ,w czasie mycia w這s闚 bardzo dok豉dnie trzeba sp逝kiwa resztki szamponu , mo積a te sp逝ka na koniec roztworem z octu lub soku z cytryny.

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masa,makija ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-01-30, 18:07   #6
Inez17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 59
Dot.: Re: bardzo sucha sk鏎a g這wy

Mo瞠 i mi troch pomo瞠cie... Mam w這sy przet逝szczaj帷e si i 逝pie. Zwyk貫 szampony przeciw逝pie穎we powoduj, 瞠 g這wa mnie sw璠zi. Jaki szampon powinnam kupi? Czy jest mo磧iwe 瞠 逝pie to skutek odwodnienia si organizmu (z tym te mam problem od d逝窺zego czasu)?
Inez17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.