Gdzie kupić Sally Hansen, Creme Hair Bleach - wybielacz do włosów na twarzy??? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2011-10-25, 18:53   #31
sara100
Raczkowanie

Dot.: Gdzie kupić Sally Hansen, Creme Hair Bleach - wybielacz do włosów na twarzy???

hej, chciałam odświeżyć wątek. byłam dzisiaj w Douglasie i w Sephorze w celu nabycia rozjaśniacza Sally Hansen i nie było ani tu ani tu! chciałam więc zapytać, czy ten rozjaśniacz jeszcze w ogóle istnieje? w tych sklepach w ogóle nie było kosmetyków Sally Hansen, więc może forma przestała istnieć? (oby nie!).
sara100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-25, 20:49   #32
hero1701
Przyczajenie

Dot.: Gdzie kupić Sally Hansen, Creme Hair Bleach - wybielacz do włosów na twarzy???

Cytat:
Napisane przez sara100 Pokaż wiadomość
hej, chciałam odświeżyć wątek. byłam dzisiaj w Douglasie i w Sephorze w celu nabycia rozjaśniacza Sally Hansen i nie było ani tu ani tu! chciałam więc zapytać, czy ten rozjaśniacz jeszcze w ogóle istnieje? w tych sklepach w ogóle nie było kosmetyków Sally Hansen, więc może forma przestała istnieć? (oby nie!).
wiesz, właśnie chodzi o to, że ja kupywałam Sally Hansen już z rok. Był super! Byłam z niego bardzo zadawolona, naprawdę. Ale ostatnio przeszukałam cały Wrocław i jego nie było. Sprzedawczynie kręciły, że dostawa czy coś takiego. Dopiero Pan w Douglasie powiedział mi, że ten rozjaśniacz nie przeszedł testów unijnych i został na jakiś czas wycofany. Ponoć wykazywał jakieś wysypki. Jestem kompletnie załamana, bo u mnie nie było żadnych powikłan, a dzieki niemu nie wstydzilam sie pokazac ludziom. Znacie moze jakies inne rozjaśniacze, bo nie wiem czy się brać za depilację. Szczerze mówiąc boję się trochę tego, że nie wyjdzie, zostaną jakieś włoski, albo że będa rosły większe, czy też że będę musiała to często robić. A do kosmetyczki zbytnio mnie nie pędzi, także wolałabym jakieś sprawdzone sposoby do zrobienia w domu.
hero1701 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-04, 15:27   #33
madz88
Zadomowienie

Mam ten sam problem! Dziś chciałam kupić ten preparat i niestety

Znacie jakieś zamienniki? Depilacja woskiem nie wchodzi w grę, przerabiałam już ją i efekt był beznadziejny, po tygodniu trzeba było powtarzać zabieg :/

PM 2018
madz88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-07, 14:51   #34
wypad
Wtajemniczenie

na e-kobiecej są z tego co widziałam ostatnio
wypad jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-27, 20:58   #35
Do_
Raczkowanie

xxxxxxxxxxxxxxxxx

Today I close the door of my past, open the door of my future, take a deep breath and step to a new life

Edytowane przez Do_
Czas edycji: 2014-04-28 o 21:59
Do_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-24, 10:29   #36
enko
Przyczajenie

Witam, chciałabym odświeżyć wątek. czy może któraś z was odnalazła produkt i wie gdzie go kupić, bo informacji o całkowitym wycofaniu nie mogę znaleźć a jeszcze pół roku temu był dostępny na stronach internetowych.
Pozdrawiam
enko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-20, 16:12   #37
asix88
Przyczajenie

Również jestem ciekawa, był to bardzo dobry produkt a teraz nigdzie go nie mozna dostać
asix88 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 10:43   #38
limmar
Przyczajenie

Dziewczyny, rozjaśniacze Sally Hansen dostaniecie w drogerii internetowej wizaż24
Jeśli można wklejam link, jeśli nie mozna proszę o usuniecie linku https://wizaz24.pl/sally-hansen-m60?...me+Hair+Bleach
limmar jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-27, 15:44   #39
MissUgly
Zakorzenienie

Są na allegro i sklepach internetowych, wystarczy wpisać w google.
MissUgly jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-08, 12:23   #40
sunsun1
BAN stały

A mialaby ktoras z was ochpte wytlumaczyc mi jak i czy naprawde to dziala? czy wloski sa duzo mniej widoczne?
sunsun1 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości