Sk鏎a g這wy t逝sta,w這sy suche - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Zamknij w徠ek

Narz璠zia
Stary 2003-06-22, 14:33   #1
Kasiarzyna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 348
GG do Kasiarzyna

Sk鏎a g這wy t逝sta,w這sy suche

Cze嗆.Odstatnio ko這 mnie w aptece by造 darmowe badania g這wy.Posz豉m tam z kole瘸nk.Okaza這 sie przy ogledzinach specjalnym urz康zeniem, ze mam skore glowy pokryta okropnym lojem (az mi skory glowy nie widac0 a wlosy mam straszliwie suche i zniszczone.Fuuj.Gdy zobaczylam to cos w komputerze myslalam ze zemdleje.Kolezanka nawet zauwazyla jak zmieniam blyskawicznie odcien mojej skore przez purpurowy poprzez zielony skonczywszy na fioletowym.Pani pokaza豉 mi ulotke na ktorej byly kosmetyki.Kazala mi raz w tyg. nakladac maseczke z czegos tam i myc szambonem z bambusu 9a moze to maseczka byla z bambusu?).Powiedzialam jej ze uzywam szamponu do wlosow tlustych u nasady i o suchych koncowkach ona zas usmiechnela sie i powiedziala , ze nie jest mozliwe usunac dwa problemy jednym szamponem.Powiedziala ze to oszustwo.Teraz mam wielk pro軸e.Ja zgubilam ta ulotke (podejrzewam ze mama wyrzucila) i nie wiem jakiej to byly firmy kosmetyki.Wiem ze to nie byla jakas taka znana firma ja Wella czy Loreal.Moze ktos tez byl na takim badaniu/Szukam w KW czegos na wlosy z bambusu ale niestety nie moge znalezc.Moze ktos zna inne kosmetyki godne polecenia?U mnie cena nie gra roli bo wole wydac sporo a byc pewna ze mi to pomoze.
Kasiarzyna jest offline  
Stary 2003-06-22, 14:55   #2
Smoczyca
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 575
GG do Smoczyca
Re: Sk鏎a g這wy t逝sta,w這sy suche

Droga Kasiu! Skoro to nie wella ani nie loreal to stawia豉bym na dwa inne fryzjerskie giganty: Rene Furterer albo Kerastase. Pierwszy odradzam - u篡wa豉m spokro ich szampon闚 i od篡wek i s dla mnie zbyt agresywne i nieprzyjemne w stosowaniu, sktutki 鈔ednie, cena wyg鏎owana niewsp鏊mierna do jako軼i produktu. Kerastase polecam, to moja najukocha雟za firma, droga ale bardzo skuteczna - maja w swojej ofercie preparaty do w這s闚 mieszanych (w og鏊e ich oferta jest bardzo bogata). Ale je郵i te badania odbywa造 si w aptece to nie mog造 to by 瘸dne z powy窺zych firm. My郵 瞠 to mog by do嗆 nowa na naszym rynku apteczna seria do w這s闚 Klorane. Sysza豉m du穎 dobrego, ale sama jeszcze nie u篡wa豉m. Niestety nie mam pojecia kt鏎y z produkt闚 mo瞠 zawiera bambus...

Smoczyca jest offline  
Stary 2003-06-22, 15:42   #3
Mgie趾a
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 782
GG do Mgie趾a
Re: Sk鏎a g這wy t逝sta,w這sy suche

Kasiarzyno - to by造 kosmetyki firmy Dora (I cosmetici di Dora). Wiem, 瞠 to co zobaczysz pod mikroskopem wygl康a po prostu fatalnie. S逝sznie pani stwierdzi豉, 瞠 jeden szampon do w這s闚 nic nie zaradzi. Musisz odr瑿nie dba o sk鏎 g這wy i o w這sy.
Ale... Odradzam maseczk z bambusem - ma w skladzie alkohol i naprawd nie jest rewelacyjna (mam j), a kosztuje ponad 40 z. To znaczy - jest w miar przyzwoita, w這sy 豉dnie po niej b造szcz, ale bambusa tam prawie wcale nie ma (na ko鎍u listy sk豉dnik闚). Nie wiem, jaki jest ich szampon. To naturalne, 瞠 poleci豉 Ci kosmetyki firmy, dla kt鏎ej pracuje. Te wszystkie aparaty badaj帷e w這sy, czy sk鏎 tak w豉郾ie maj dzia豉 - postraszyc klientki, a potem poleci "jedyne s逝szne i dzia豉j帷e" kosmetyki.
Moja rada - do sk鏎y g這wy stosuj kosmetyki do w這s闚 przet逝szczaj帷ych si. Do w這s闚 - maseczki do w這s闚 suchych. Maseczk na堯 na w這sy, ale przynajmniej kilka centymetr闚 od sk鏎y g這wy (inaczej sk鏎a b璠zie Ci si przet逝szcza - maseczka ma by na w這sy, a nie sk鏎).
A tu masz link do mojej wypowiedzi na temat maseczek do w這s闚 suchych:
http://www.wizaz.pl/w-agora/view.php...key=1055805560
Mgie趾a jest offline  
Stary 2015-03-02, 18:43   #4
Triciaa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Wink Dot.: Sk鏎a g這wy t逝sta,w這sy suche

Mam podobny problem ale by豉m z tym u dermatologa i on mi to stwierdzi, zmiany grzybiczne sk鏎y g這wy, przepisa豉 mi p造n belosalic i poleci豉 jaki szampon ale gdy posz豉m do apteki panie poleci造 mi szampon z pharmaceris H sebopurin http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,24...jotokowej.html og鏊nie dla mnie by okej ale problem ca趾owicie nie znikn掖 i wybieram si do dermatologa z powrotem. Tobie te zalecam wizyt u dermatologa.
Triciaa jest offline  
Stary 2015-03-02, 23:05   #5
Kar0lin4
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
Dot.: Sk鏎a g這wy t逝sta,w這sy suche

Ja borykam si z czym bardzo podobnym... Moje w這sy si przet逝szczaj bardzo ale nie wiem czy mam taki stan jak ty bo nie sprawdza豉m si nigdy z takimi urz康zeniami. Powiedz, czy pani m闚i豉 Ci dlaczego masz tak t逝st sk鏎 g這wy ? Jakich szampon闚 u篡wa豉 zanim posz豉 na to badanie. Troch si boj, 瞠 moje wygl康a這by tak samo...
Kar0lin4 jest offline  
Stary 2015-03-03, 11:49   #6
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731
Dot.: Sk鏎a g這wy t逝sta,w這sy suche

My郵, 瞠 po 10 (!) latach autorki ju dawno nie ma na forum.
Zapraszam na w徠ek na Piel璕nacyjnym http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=771635&page=3
201607040946 jest offline  
Zamknij w徠ek

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2015-03-03 11:49:43

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:01.