Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do fryzjerki

Notka

Pytania do fryzjerki Tutaj możesz uzyskać odpowiedź na pytania o stylizację fryzury, farbowanie, higienę i pielęgnację włosów.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-21, 15:22   #1
mila1658
Raczkowanie

Question mydło siarkowe na włosy??

wiem ze to dziwnie brzmi jak mozna w koncu smarowac wlosy mydlem ale jednak chyba tak bo w na opakowaniu z mojego mydla siarkowego ktore kupilam sobie na pryszcze w aptece pisze ze jest ono ,,polecane do mycia przetłuszczajacych sie wlosow" troszke mi sie przetluszczaja wloski ale raczej nie zdecyduje sie ich potraktowac mydlem slyszalyscie cos o tym
mila1658 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 16:15   #2
rozmarynek
Zadomowienie

Dot.: mydło siarkowe na włosy??

przesuszy:/ tak mi sie przynajmniej wydaje:/ osobiscie nie próbowałam i raczej nie polecam.
rozmarynek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:14   #3
maggie82
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila1658 Pokaż wiadomość
wiem ze to dziwnie brzmi jak mozna w koncu smarowac wlosy mydlem ale jednak chyba tak bo w na opakowaniu z mojego mydla siarkowego ktore kupilam sobie na pryszcze w aptece pisze ze jest ono ,,polecane do mycia przetłuszczajacych sie wlosow" troszke mi sie przetluszczaja wloski ale raczej nie zdecyduje sie ich potraktowac mydlem slyszalyscie cos o tym
czytalam juz na wizazu na ten temat - byla taki watek o włosach przetłuszczających się -może wrzuc w wyszukiwarke haslo mydło siarkowe to cos znajdziesz z tego co pamietam opinie byly podzielone - włosy moze i mniej sie przetłuszczaja ale dziewczyny pisaly ze nie da sie ich rozczesac;( Tak wiec wiecej ich zostanie na grzebieniu No nie wiem co lepsze Czeste mycie tłustych włosów czy rzadkie piórka)
Ja tez nie uzywalam mydla i chyba sie nie odwaze chociaz włosy myje codziennie i meczy mnie to juz bardzo Pozdrawiam
maggie82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:17   #4
maggie82
Zakorzenienie

Ale jesli ktos probowal tego mydla siarkowego i jest zadowolony to niech napisze Moze sie skusze zeby tego uzyc...
maggie82 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 18:44   #5
suwa89
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

moja mama uzywala z 30 lat temu myła włosy szarym mydłem takim prawdziwym i plukała octem, włosy zdrowe i pieknie lsniace... nie do dzisiejszych pierd.olek . hehe. sama kiedys sprobuje.
dbam o figurę (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
myślę o synku
idę do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 19:21   #6
*Justynka*
Wtajemniczenie

A ja myje mydłem siarkowym, ale tylko skóre głowy i potem szamponem leczniczym i na koniec szamponikiem takim delikatnym zmiękczającym i jestem zadowolona. Tylko zaznaczam, że ja cierpie na łojotok i wcześniej miałam bardzo bardzo, ale to bardzo przetłuszczającą się skóre.
*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 13:49   #7
mila1658
Raczkowanie

a wlosy sa po tym mydle normalne nie przesuszaja sie jakos bardziej i czy nie robi ci sie po tym szopa a w wyszukiwarce sprawdzalam przed zalozeniem watku czy jest cos na ten temat ale nic nie znalazlam
Stary 2007-03-22, 15:18   #8
aniser
Zakorzenienie

tez czytalam na opakowaniu mydla siarkowego,ze nadaje sie do mycia wlosow przetluszczajacych...ale troszke boje sie zaryzykowac...mnie by sie przydalo przesuszyc troszke grzywke,bo ta najbardziej mi sie przetluszcza,ale wczesniej chetnie posluchalalbym opini kogos kto juz ten sposob stosowal...

Wymienie kosmetyki:
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=766783
aniser jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 16:34   #9
azyla
Raczkowanie

Znajomy ma ladne dlugie krecone wlosy - niestety spore problemy z lupiezem i lojotokiem... stosuje szampon mineraln zdrojowy sulphur i jest zadowolony - raz w tygodniu stosuje tez nizoral. Dodam, ze wczesniej stosowal rozne inne szampony i mazidla. Warto sprobowac. link jesli ktos chce poczytac
http://www.sulphur.com.pl/index_pl.htm
azyla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:49   #10
mila1658
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
tez czytalam na opakowaniu mydla siarkowego,ze nadaje sie do mycia wlosow przetluszczajacych...ale troszke boje sie zaryzykowac...mnie by sie przydalo przesuszyc troszke grzywke,bo ta najbardziej mi sie przetluszcza,ale wczesniej chetnie posluchalalbym opini kogos kto juz ten sposob stosowal...
a to widze ze tak jak ja
Stary 2007-03-26, 14:40   #11
*Justynka*
Wtajemniczenie

Przepraszam, że dopiero teraz, ale zabiegana jestem A więc tak jak myje skóre głowy mydłem siarkowym to nie zauważyłam, żeby szopa była, ale zaznaczam, że ja po tym jak użyje mydła, to nakłdam wygładzający szampon, a potem jeszcze odżywke regenerującą, więc zabardzo efektów końcowych oprócz tego że włosy trochę mniej się przetłuszczają to stwierdzić nie mogę pozdrawiam
*Justynka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 14:21   #12
DJ Guciek
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Ja dzis kupilam mydelko siarkowe I tez przeczytalam, ze polecane do wlosow. Postanowilam wiec zaryzykowac. Wkurza mnie mycie wlosow codziennie, czasami czlowiek nie ma sily po calym dniu, a na wlosach fryty Tak wiec najpierw nalozylam szampon pokrzywowy, splukalam i potraktowalam sie mydlem. Mały zonk, że wlosy nie są gładkie jak po szamponie, ale dla wypróbowania efektu, wyjatkowo nie nałożyłam dżywki (uzywam z czarnej rzepy). Mydelko jest bardzo wydajne, i straaaasznie sie pieni hihi. Na razie schną mi włoski, czy coś poskutkowało, napiszę za jakies czas Aaa, co do rozczesywania - ogolnie ja zbyt duzo wlosow nie mam, ale wzielam szczotke, delikatnie przeczesałam włosy z wierzchu, po czym wzielam grzebien i wszystko pieknie poszlo, nie stracilam wlosow Wiec ogolnie rzecz biorac, ja trudnosci z rozczesywaniem nie mam wcale
kat. C+E - 19.01.2012

DJ Guciek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-13, 17:28   #13
karolijka
Przyczajenie

GG do karolijka

Ja myję skórę głowy mydłem siarkowym - najpierw szamponem do przetłuszczających się włosów, a potem mydłem siarkowym i na końce odżywkę kładę. Mam włosy długie, u nasady przetłuszczające się, a na dole suche. Mi pomaga na nadmierne wydzielanie sebum przez skórę głowy - jeżeli ktoś a podobne problemy ze skórą głowy to polecam.
karolijka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-18, 10:55   #14
modna123
Raczkowanie

pierwszy raz słyszę o takim sposobie na przetłuszczające się włosy... ale jakoś mydło mnie nie przekonuje, choć wiadomo wszystko zależy rodzaju skóry.
modna123 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do fryzjerki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości