Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-26, 06:31   #4141
taka taka
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

jestem cała wyAngelowana (żel pod prysznic, potem balsam i na końcu woda z gwiazdki)

kiedyś Angel mi zwyczajnie śmierdział, a teraz się zachwycam
i czuję w nim chwilami miętę, może melisę , w każdym razie coś odświeżającego (chusteczki miętowe?)

miłego dnia

edit:
Bluegirl, Tobie szczególnie udanego dnia
taka taka jest offline  
Stary 2007-05-26, 07:02   #4142
agaa13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bluegirl Pokaż wiadomość
Dziś pachnę a jakże The Parfum. Mam nadzieję że dzisiejszy dzień z tym zapachem będzie lepszy niż noc. W nocy brat został pobity, samochód mu uszkodzili, szpital obdukcja, policja ehhh.
Bluegirl .

a w temacie dziś będzie DV .
Stary 2007-05-26, 07:03   #4143
burn-it-up
Zakorzenienie

GG do burn-it-up

Jeszcze niczym,ale powoli wracam do formy i zaczynam się zastanawiać czym by pachnieć.Może jutro wreszcie zakończy się moja przymusowa perfumeryjna asceza
Stary 2007-05-26, 07:11   #4144
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość

edit:
Bluegirl, Tobie szczególnie udanego dnia
Cytat:
Napisane przez agaa13 Pokaż wiadomość
Bluegirl .
a w temacie dziś będzię DV .
Mamy pecha do tej drogi chyba, 2,5 roku temu wjechał w nas tam pijany kierowca i uciekał. Tym razem brat widział że jedzie za nim szybko jakiś samochód, a ze wąska droga to zjechał ale ten i tak utrącił mu lusterko, brat pojechał za nim. Jak dojechał to samochód stał już na podwórku i nikogo nie było, zawołał żeby kierowca przyszedł, no to ten wyszedł i zaczął go lać Brat uciekł do jakiegoś sąsiedniego domu, a kierowca w tym czasie wybił mu szybę w samochodzie, porysował, wgniecenia w samochodzie. Po przyjeździe policji okazało się że facet porządnie pijany jest, chciał wmówić policji że nie jechał on a jego siostra, tylko że są świadkowie że ten pijany jechał.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2007-05-26, 07:36   #4145
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Mamy pecha do tej drogi chyba, 2,5 roku temu wjechał w nas tam pijany kierowca i uciekał. Tym razem brat widział że jedzie za nim szybko jakiś samochód, a ze wąska droga to zjechał ale ten i tak utrącił mu lusterko, brat pojechał za nim. Jak dojechał to samochód stał już na podwórku i nikogo nie było, zawołał żeby kierowca przyszedł, no to ten wyszedł i zaczął go lać Brat uciekł do jakiegoś sąsiedniego domu, a kierowca w tym czasie wybił mu szybę w samochodzie, porysował, wgniecenia w samochodzie. Po przyjeździe policji okazało się że facet porządnie pijany jest, chciał wmówić policji że nie jechał on a jego siostra, tylko że są świadkowie że ten pijany jechał.
Bardzo przykre

Dziś odświeżający Tygrysek
Kate30 jest offline  
Stary 2007-05-26, 07:52   #4146
Różowy Strachulec
Zakorzenienie

Cytat:
Przykro mi
Mam nadzieję że Twój brat szybko dojdzie do siebie
Stary 2007-05-26, 08:49   #4147
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:

Blu , przynajmniej debilowi zabiorą prawo jazdy i nie będzie już po pijanemu jeździł - to chyba dobrze . Może jest trochę szczęścia w nieszczęściu - bo może w przyszłości by kogoś zabił jadąc po pijanemu - a tak - nie będzie mu dane. Oczywiście szkoda, ze waszym kosztem
Życzę Twojemu Bratu, zeby szybko doszedł do siebie. Nie denerwuj się. buziaki.

W temacie jeszcze nic, weszłam podczytac czym żeście się powypachniały, zeby pomóc sobie w wyborze
Favkes jest offline  
Stary 2007-05-26, 08:56   #4148
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Blu , przynajmniej debilowi zabiorą prawo jazdy i nie będzie już po pijanemu jeździł - to chyba dobrze . Może jest trochę szczęścia w nieszczęściu - bo może w przyszłości by kogoś zabił jadąc po pijanemu - a tak - nie będzie mu dane. Oczywiście szkoda, ze waszym kosztem
Życzę Twojemu Bratu, zeby szybko doszedł do siebie. Nie denerwuj się. buziaki.
Bratu za wiele nie zaszkodził, chociaż zęby ma ułamane trochę, potłuczenia w okolicy żeber i twarzy, dzięki temu że od razu uciekał, obrażenia nie są poważne, dziś poszedł do pracy. Jakby ktoś widział jadącego pośpiesznym na Warszawę poobijanego, z sińcami, młodego chłopaka to mój brat Od urwanego lusterka skończyło się na wybitej szybie, skopanym samochodzie i poturbowaniu brata.

Przepraszam za off top

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline  
Stary 2007-05-26, 09:06   #4149
agnyska81
Zakorzenienie

Bluegirl - przykra historia...

A ja dziś się z rana wypachniłam Romance RL (test) i pełna animuszu schodząc po świeżo umytych schodach pośliznęłam się i stłukłam sobie nieźle cztery litery. Ralphem pachnę dalej, ale za kwiatowy i nijaki.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-05-26, 09:11   #4150
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

envy, jednak envy

mulier jest offline  
Stary 2007-05-26, 09:13   #4151
Myszołapka
Zakorzenienie

Truth
Stary 2007-05-26, 09:30   #4152
mariolasl
Zakorzenienie

bluegirl zycze szybkiego powrotu do formy twojemu bratu. Mam nadzieje, ze pijany kierowca sie z tego nie wywinie
_________________________ _________________________ ___
A dzis EC.
Na razie sie chowam w domu. Wieczorem mamy w planie grilla i bedzie pyszne miesko (Kattarina nie czytaj) i duzo salatek.
A co do wczorajszego jedzeniowego OT... Ja ze Śląska jestem, wiec dla mnie rozne rodzaje klusek roznia sie skladem. Kluski śląskei biale (ziemniaki gotowane+maka ziemniaczana), kluski ciemne (ziemniaki gotowane +ziemniaki surowe +mąka ziemniaczana - moje ulubione pyszne z sosem, bialych nie lubie zbytnio). Pyzy- kluski z nadzieniem. Kopytka (dodaje sie mąkę pszenna) walkowane i krojone na kawalki (tez ich nie jada sie u mnie w domu z sosem). A kluski na parze, czesto z polewa jagodowa to buchty.
Na bulke pszenna (taka dluga) mowimy francuz albo lynga(w gwarze)
A jutro mam tradycyjny obiad czyli ciemne kluski, mieso i czerwona kapuste.
Nigdy nie zapomne, kiedy przyjechal do mnie moj ex na niedzielny obiad (rodem z Zamoscia) i na widok klusek zrobil bardzo dziwna mine, a potem konspiracyjnym szeptem zapytal co to za kartofelki

Chcialam pozdrowic tez wszystkie Wizazanki z Lublina, w ktorym studiowalam. Bardzo kocham to miasto i z zalem patrzylam na szkody, ktore wyrzadzila ta nawalnica.
mariolasl jest offline  
Stary 2007-05-26, 09:57   #4153
ropuszka
Zakorzenienie

Mediterranee Jest tak goraco, ze klimaty srodziemnomorskie w sam raz Jeszcze bym tylko moussake zjadla, ale nie mam sily robic...
ropuszka jest offline  
Stary 2007-05-26, 10:00   #4154
nebraska
Zakorzenienie

Dziś będą testy Scent Intense

Co do klusek - moja babcia na śląskie mówiła "nylonowce"
Moje ukochane kluski z tartych ziemniaków z sosem nie mają nazwy

Np. ja uznaję kopytka tylko z sosem i mięsem (choć nie powiem, jadłam też pyszne z pieczarkami), a mój TŻ je jada tylko ze skwarkami (dla mnie niepojęta profanacja

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-05-26, 11:05   #4155
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Np. ja uznaję kopytka tylko z sosem i mięsem (choć nie powiem, jadłam też pyszne z pieczarkami), a mój TŻ je jada tylko ze skwarkami (dla mnie niepojęta profanacja
Kopytka z sosem mięsny, mięsem i gotowaną kapustą kiszoną to jedno z moich ukochanych dań. Mniam. Jadłam też ze skwarkami, dobre ale czegoś im brak.

_________________________ _

W temacie...

Zrobiłam dziś głupotę swojego życia. Po niedawnym odkryciu piękna NR edt w gorący dzień, coś mnie poszurało i wynalazłam próbkę Le Feu Light, ot tak z ciekawości, jak się będzie w cieple zachowywał. Trudno o bardziej durny pomysł w przypadku zapachu, którego nie ma, a jak się pojawia to osiąga cenę 300zł za 50ml...
No i siedzę jak ten bałwan i wwąchuję się w siebie z kretyńskim wyrazem twarzy... od czasu do czasu pukając się w głowę i wyklinając swoją głupotę.

Jak to skutecznie wymantrować? Nie lubię go, nie lubię go, nie lubię go... Długo tak trzeba?

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-05-26, 11:16   #4156
Kattarina
Zakorzenienie

Bluegirl - mam nadzieje, ze brat szybko dojdzie do siebie i ze ten bandzior zostanie nalezycie ukarany

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
(...)Jak to skutecznie wymantrować? Nie lubię go, nie lubię go, nie lubię go... Długo tak trzeba?
Nie chce Cie martwic, ale z mojego doswiadczenia (dosc swiezego zreszta) wiem, ze taka mantra, w przypadku tych perfum- nie dziala Co gorsza, tak kusza, ze gdy uswiadomilas mi ich "trudnodostepnosc", juz mysle o kolejnych flaszkach "zapasu"

Dzisiaj pachne Le Feu Light wlasnie- (w sporych ilosciach ) i jest mi bossssko
Kattarina jest offline  
Stary 2007-05-26, 11:25   #4157
Kimi102
Raczkowanie

Ja dzisiaj "zalatuje ^^" Gabrielą Sabatini Sun Ocean (chyba tak się pisze ;])

Prośba wielka !
A może wam sie spodoba i bedziecie regularnie korzystać z tego serwisu
Kimi102 jest offline  
Stary 2007-05-26, 11:26   #4158
Kasiulka22
Zakorzenienie

Ja jeszcze niczym nie pachnę, jestem w trakcie porządków i spływam...

Coś jednak dziś na siebie "założę" tylko nie mam jeszcze koncepcji
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-05-26, 11:54   #4159
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Bluegirl, paskudna historia

Jeszcze nie pachne niczym ale zaraz obleje się ogródkiem śródziemnomorskim.

A całe mieszkanie pachnie mi przecudnie, upajająco lewkoniami i piwoniami
tymena jest offline  
Stary 2007-05-26, 12:05   #4160
Ally83
Zakorzenienie

The Parfum Ch. Jourdan

bluegirl - nie dość, że pachniemy tym samym, to niestety przeżywałam coś podobnego parę lat temu
Ally83 jest offline  
Stary 2007-05-26, 12:07   #4161
Kate30
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kopytka z sosem mięsny, mięsem i gotowaną kapustą kiszoną to jedno z moich ukochanych dań. Mniam. Jadłam też ze skwarkami, dobre ale czegoś im brak.

_________________________ _

W temacie...

Zrobiłam dziś głupotę swojego życia. Po niedawnym odkryciu piękna NR edt w gorący dzień, coś mnie poszurało i wynalazłam próbkę Le Feu Light, ot tak z ciekawości, jak się będzie w cieple zachowywał. Trudno o bardziej durny pomysł w przypadku zapachu, którego nie ma, a jak się pojawia to osiąga cenę 300zł za 50ml...
No i siedzę jak ten bałwan i wwąchuję się w siebie z kretyńskim wyrazem twarzy... od czasu do czasu pukając się w głowę i wyklinając swoją głupotę.

Jak to skutecznie wymantrować? Nie lubię go, nie lubię go, nie lubię go... Długo tak trzeba?
W Sephorze 50ml 265 zł - w mojej sephorze i douglasie stoją i się kurzą

Popołudniu będzie Innocent
Kate30 jest offline  
Stary 2007-05-26, 12:25   #4162
smerfeta01
Zakorzenienie

dziś Cool Water Game.
smerfeta01 jest offline  
Stary 2007-05-26, 12:27   #4163
daigee
Zadomowienie

Blugirl, szczęście w nieszczęsciu, że są świadkowie a facet był pijany i się łatwo nie wywinie Jestem pewna, że wszystko skończy się dobrze

Zaraz znów będa "Perfumy Dziedziczki"
daigee jest offline  
Stary 2007-05-26, 12:44   #4164
kropka75
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Nie chce Cie martwic, ale z mojego doswiadczenia (dosc swiezego zreszta) wiem, ze taka mantra, w przypadku tych perfum- nie dziala Co gorsza, tak kusza, ze gdy uswiadomilas mi ich "trudnodostepnosc", juz mysle o kolejnych flaszkach "zapasu"

Dzisiaj pachne Le Feu Light wlasnie- (w sporych ilosciach ) i jest mi bossssko
No, nie podziałało cholewcia.

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
W Sephorze 50ml 265 zł - w mojej sephorze i douglasie stoją i się kurzą
Zdrowy rozsądek nie pozwoli mi tego kupić za takie pieniądze. Może jak się mocno zakurzą to je wyprzedadzą.

Niestety Le Feu Light dość ulotne są. Czuję je jeszcze, ale już dużo słabiej.

"Ty masz prawo mieć swoje zdanie. Ja mam prawo mieć je w d..."

"Masz świra to go hoduj." "Twój pies - Twoje gówno"

W świecie Daniela

mikroREKLAMA
Pomoc dla Danielka !
Pięcioletni chłopczyk z Zespołem Aspergera prosi o pomoc.

Ta reklama pokazywana jest pod 27 505 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kropka75 jest offline  
Stary 2007-05-26, 12:49   #4165
ida74
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
bluegirl zycze szybkiego powrotu do formy twojemu bratu. Mam nadzieje, ze pijany kierowca sie z tego nie wywinie
_________________________ _________________________ ___
A dzis EC.
Na razie sie chowam w domu. Wieczorem mamy w planie grilla i bedzie pyszne miesko (Kattarina nie czytaj) i duzo salatek.
A co do wczorajszego jedzeniowego OT... Ja ze Śląska jestem, wiec dla mnie rozne rodzaje klusek roznia sie skladem. Kluski śląskei biale (ziemniaki gotowane+maka ziemniaczana), kluski ciemne (ziemniaki gotowane +ziemniaki surowe +mąka ziemniaczana - moje ulubione pyszne z sosem, bialych nie lubie zbytnio). Pyzy- kluski z nadzieniem. Kopytka (dodaje sie mąkę pszenna) walkowane i krojone na kawalki (tez ich nie jada sie u mnie w domu z sosem). A kluski na parze, czesto z polewa jagodowa to buchty.
Na bulke pszenna (taka dluga) mowimy francuz albo lynga(w gwarze)
A jutro mam tradycyjny obiad czyli ciemne kluski, mieso i czerwona kapuste.
Nigdy nie zapomne, kiedy przyjechal do mnie moj ex na niedzielny obiad (rodem z Zamoscia) i na widok klusek zrobil bardzo dziwna mine, a potem konspiracyjnym szeptem zapytal co to za kartofelki

Chcialam pozdrowic tez wszystkie Wizazanki z Lublina, w ktorym studiowalam. Bardzo kocham to miasto i z zalem patrzylam na szkody, ktore wyrzadzila ta nawalnica.
Mariola ja z Lublina, zlewa była okrutna, jak spojrzałam za okno to miałam wrażenie, że idzie śnieżyca, ale tak naprawdę ucierpiała ta centralna część Lublina, bo na osiedlach tzw. "sypialniach" było raczej spoko, niemniej faktycznie wszystko wyglądało tak jak w przekazach tv.

a pachnę nadal Escada Signature

Bluegirl współczuję kłopotów bratu i Tobie

Edytowane przez ida74
Czas edycji: 2007-05-26 o 12:55 Powód: dopisek
ida74 jest offline  
Stary 2007-05-26, 12:51   #4166
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Blugirl

Zaraz znów będa "Perfumy Dziedziczki"
A co to ??

W temacie : przepachniłam się z Rash'a na Green Tea w ilości obfitej - jakoś po kąpieli mi bardziej podeszła w te ciepło

Edytowane przez Favkes
Czas edycji: 2007-05-26 o 12:53 Powód: zapomniałam "zet" przed Rush'em wpisać :D
Favkes jest offline  
Stary 2007-05-26, 13:34   #4167
tornado
Zadomowienie

Bluegirl, współczuję

Ja jeszcze niczym nie pachnę, ale zamierzam Moschino Couture, gdyż dziś ma być u mnie 15 stopni Poza tym mam jet lag, a co za tym idzie nie spię od 3 nad ranem. Teraz jest 5 rano, a ja na nogach. Mam nadzieje, że jutro będzie lepiej.
tornado jest offline  
Stary 2007-05-26, 13:40   #4168
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Bluegirl, ja też współczuję Paskudna historia - dobrze przynajmniej, że złapali winnego

A ja dziś nie pachnę niczym, bo wylazło mi na szyi jakieś okropne podrażnienie i całą szyję i dekolt mam w obleśnych krostkach Sądzę, że to wina słońca i perfum, więc na razie odpuszczam pachnienie
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-05-26, 13:47   #4169
Sathi
Zakorzenienie

Rano GS Ocean Summer
A tera C-thru zielone pięęęękne

MIŁEGO DNIA
Sathi jest offline  
Stary 2007-05-26, 13:59   #4170
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ida74 Pokaż wiadomość
Mariola ja z Lublina, zlewa była okrutna, jak spojrzałam za okno to miałam wrażenie, że idzie śnieżyca, ale tak naprawdę ucierpiała ta centralna część Lublina, bo na osiedlach tzw. "sypialniach" było raczej spoko, niemniej faktycznie wszystko wyglądało tak jak w przekazach tv.
Dobrze, ze chociaz sypialnie ominelo. Ja w TV ogladalam z przerazeniem, szczegolnie, gdy widzialam znajome miejsca... zal, ech zal...
Mam wielki sentyment do tego miasta. Teraz z usmiechem wspominam czasy, kiedy np tak sypal snieg, ze pociagi nie jezdzily i nijak nie mozna bylo sie wydostac
_________________________ ______
A w temacie dalej EC. A za oknem krotka ulewa, ale za to jak teraz pieknie pachnie! Uwielbiam taki zapach po deszczu...
mariolasl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości