Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-05-30, 14:00   #4471
taka taka
Zakorzenienie

Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XII.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość

w temacie, już nie jest tak delikatnie, musiałam subtelną VdP przyprawić ... więc nie obyło się bez The Parfum

skąd masz Violetta di Parma - Borsari
ja nigdzie nie widziałam

ja dziś fiokami z miętą J-Ch Brosseau, cudny zapach, ale na mnie bardzo delikatny i strasznie nietrwały , już widać dno w fiolce z próbką, a rano jeszcze była cała

a w temacie, nie w temacie , wspólczuję Wam niemiłych przeżyć
taka taka jest offline  
Stary 2007-05-30, 14:06   #4472
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez taka taka Pokaż wiadomość
skąd masz Violetta di Parma - Borsari
ja nigdzie nie widziałam

ja dziś fiokami z miętą J-Ch Brosseau, cudny zapach, ale na mnie bardzo delikatny i strasznie nietrwały , już widać dno w fiolce z próbką, a rano jeszcze była cała

a w temacie, nie w temacie , wspólczuję Wam niemiłych przeżyć

VdP mam prosto z Włoch, znajomy, znajomego z pracy mojego męża, jechał tam na długi, majowy weekend i przywiózł dla mnie VdP i butle Oliwy z Oliwek extra Vergin

Co do V-M - zgadzam się, zapach wspaniaaały. Kupiłam flaszeczkę 30ml. I już wiem, że jak sie skończy to będę musiała śmignąć do Quality po zapas... Na mojej skórze trzymają się całkiem ładnie.
Favkes jest offline  
Stary 2007-05-30, 14:10   #4473
maja79
Wtajemniczenie

Tymeno, Kasiulko22 - to po prostu straszne . Też mi sie kiedyś przydarzyła taka obleśna historia - i to kilka razy. Raz jak miałam ok. 10 lat jakiś pan z interesem na wierzchu pytał czy tatuś mi tego nie pokazywał... Potem jak już byłam na studiach jakis facet biegał niedaleko dość obleganego przystanku autobusowego... Po studiach z kolei przydarzyło mi sie to w parku. Siedziała i czytałam książkę czekając na zajęcia na podyplomówce. Facet bezczelnie przysiadł się na mojej ławce! Nie zwracałam na niego uwagi (bałam się, bo był za blisko, że zrobi coś obleśnego), więc po kilku przeraźliwie długich minutach po prostu sobie poszedł... OKROPIEŃSTWO. I to wszystko w biały dzień! Współczuję dziewczyny. Tymeno, a to przy dzieciach to po prostu szok!

W temacie - pachnę słodkim Innocentem.
maja79 jest offline  
Stary 2007-05-30, 14:11   #4474
taka taka
Zakorzenienie

chyba specjalnie do Włoch się wybiorę
żeby powąchać
taka taka jest offline  
Stary 2007-05-30, 14:17   #4475
Myszołapka
Zakorzenienie

Sun delight, bo robiłam próbkę
Stary 2007-05-30, 14:47   #4476
Kattarina
Zakorzenienie

Kasiulko- Wspolczuje stresu.

Tymeno- rowniez natknelam sie na ekshibicjoniste w SKM, miedzy Sopotem a Gd.Wrzeszczem. Kiedy bylam jeszcze w L.O., wracalam z Mama od okulisty i mialam oczy zakropione atropina (krotkowidz, okulary w kieszeni). Naprzeciwko nas siedzial mlodzian przyciskajacy dlonie do swego krocza. Ja nic nie widzialam (na szczescie), ale Mama po kilku minutach doliczyla sie dodatkowego "palca" w tym splocie. Wycedzila wowczas przez zeby, z politowaniem: "Az wstyd takiego nedznego flaczka obnazac...." Facet zmyl sie zawstydzony, w trojwymiarowych podskokach

========================= ================
Dzisiaj od rana pachne moim talizmanem: Dolce Vita- przyniosla mi szczescie, a dzisiaj wyjatkowo bylo mi potrzebne
Kattarina jest offline  
Stary 2007-05-30, 14:48   #4477
kasia-zuzia
Zadomowienie

Też miałam kilka przykrych doświadczeń z ekshibicjonistami, chyba niestety nie da się uniknąć takich sytuacji. Tacy goście powinni być przymusowo leczeni

Dzisiaj eclix- coraz bardziej lubię ten zapach
na nadgarstku paris hilton. Niefajna ta panienka, ale perfumy całkiem, całkiem...
kasia-zuzia jest offline  
Stary 2007-05-30, 14:49   #4478
Fenris
Czekam na Ragnarok

Cytat:
Napisane przez demonik Pokaż wiadomość
Fenris, Feminite du Bois jest w moim odczuciu drzewnym zapachem, doprawionym słodyczą i przyprawami. Wanilia jest co prawda w składzie, ale stanowi jedynie miękką bazę. Mnie FdB przypomina troszkę Dolce Vitę, a troszkę Jaisalmer CdG. Niemniej jest to kompozycja bardzo oryginalna .

Za Lolitą nie przepadam, męczy mnie w niej morze anyżku połączone z wanilią, The Parfum natomiast bardzo lubię, ale nie klasyfikuję tego zapachu jako "ultraseksowny" (tu mam innych faworytów) . Kobieca, niebanalna słodycz.
Utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że czym prędzej muszę sprawdzić ten zapach (FdB). Jaisalmera również nie znam, ale wystarczy mi FdB.
Lolity nie znoszę, nie ma tam kszty wanilii (jak dla mnie), ale to co mnie obrzydza to może właśnie anyżek. Plus kadzidła. The Parfum mi w ogóle nie przypadło do gustu, jest jak lżejsza Lolita ze śliwką. Żaden z tych zapachów nie jest seksowny. Dla mnie 100% seksu jest w Hypnotic Poison. Czarne włosy, szpilki, czerwona suknia i Hypnotic Poison. To by było boskie połączenie

W temacie, Crystal Noir cały czas.

Współczuję wam tych incydentów ze zboczeńcami. Gdyby policja reagowała szybciej to może by ich było mniej. Ja na szczęście się z tym nie spotkałam, ale wybuchęłabym śmiechem i popatrzyła z politowaniem
Fenris jest offline  
Stary 2007-05-30, 14:55   #4479
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Córka D'artagnana Pokaż wiadomość
Tak, to wampiryczna Theda Bara wczoraj ze zmęczenia nie zauważyłam, że siedzi koło kościotrupa, a jest to jej klasyczny fotos z filmu "A był on głupcem" . Pamiętam Janickiego jak opowiadał o gwiazdach ekranu i filmach "W starym kinie". Wtedy jeszcze nie zwracałam uwagi na "anioła grzechu"(nie była obiektem mojego zainteresowania) oglądałam filmy z Chaplinem, który mnie wówczas fascynował.

Gratuluję wiedzy, niewiele osób słyszało o pierwszym wampie kina...
Cytat:
Napisane przez demonik
Rachelo, dołączam się do zachwytów nad avatarem...
Dziękuję Znowu mnie ciągnie do klimatu lat dwudziestych, a Thedę i jej zdjęcia po prostu uwielbiam!

Tymeno, straszna historia! Chyba też bym wyszła z siebie i stanęła obok.
Nie znoszę takich sytuacji. Kiedyś czekałam na autobus do domu, podszedł do mnie jakiś facet w średnim wieku i spytał, czy nie szukam sponsora? Na szczęście dla tego człowieka, podjechał autobus, bo jeszcze pięć sekund i zaczęłabym się drzeć.

Margot, jak się czujesz? Uczulenie złazi?
Ja od kilku dni mam piękną, swędzącą wysypkę na dekolcie. W sam raz na te upały (no dobra, dzisiaj jest cudownie chłodno i pada ).

A pachnę Mira Bai, nadgarstkowo Sephora Vanilla+Caramel oraz Mexx Woman (bliźniaczo podobne do Mira Bai).

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-05-30, 15:00   #4480
golgie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do golgie

Dziś słodki The One D&G

Moja fragrantica

Wymiana
golgie jest offline  
Stary 2007-05-30, 15:03   #4481
Anuschka
Wtajemniczenie

Pachnę Lalique Equus, którego mój facet dostał na urodziny. Ode mnie oczywiście . Cóż ja na to poradzę, że on taki piękny .
I chyba tak naprawdę nie ma co walczyć ze swoimi małymi słabościami . Ten kardamon jest po prostu zaczarowany...

Córce gratuluję wiedzy filmowej. A może ktoś odgadnie, kto jest w moim avatarze? Nagrodę prześlemy pocztą (całkowicie poważnie)
Anuschka jest offline  
Stary 2007-05-30, 15:11   #4482
Kattarina
Zakorzenienie

Rachelo, jesli lubisz umiarkowana pogode, powinnas sie przeprowadzic do Szwecji U mnie jeszcze nie bylo w tym roku upalow, a od kilku dni w ciagu dnia jest 15-17 st.- chociaz w moim miasteczku jest slonecznie przez wieksza czesc roku (mikroklimat + w kranie woda zrodlana ).
Noc, czyli calkowite "zaciemnienie", trwa teraz max. 4 godziny (23-3 rano)
Kattarina jest offline  
Stary 2007-05-30, 15:15   #4483
rachela
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Rachelo, jesli lubisz umiarkowana pogode, powinnas sie przeprowadzic do Szwecji
Noc, czyli calkowite "zaciemnienie", trwa teraz max. 4 godziny (23-3 rano)
Kat, Skandynawia (a głównie Finlandia i Szwecja ) to moje marzenie.
Ciekawe, czy potrzebują tam biotechnologów?

Oscar Wilde
rachela jest offline  
Stary 2007-05-30, 15:25   #4484
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Kat, Skandynawia (a głównie Finlandia i Szwecja ) to moje marzenie.
Ciekawe, czy potrzebują tam biotechnologów?
Dobrze wyksztalconych- zawsze
Mlodym Szwedom nie chce sie edukowac - nie potrzebuja tego, bo w sumie nie musza sie "dorabiac". Ukonczenie szkoly elementarnej wystarcza im, do podjecia przyzwoicie wynagradzanej, nieabsorbujacej szarych komorek pracy.
Kattarina jest offline  
Stary 2007-05-30, 16:01   #4485
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

A ja pachnę boskim Poeme i nie rozumiem, jak mogłam nie znać do tej pory tego cudownego killera? Pamiętam, że testowałam go dawno kiedyś i zapamiętałam jako mocno kwiatowy zapach, ale raczej nie dla mnie. I już jest dla mnie

Czy ktoś jeszcze dotrzega bliźniacze wręcz podobieństwo do Organzy klasycznej...?
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-05-30, 16:07   #4486
smerfeta01
Zakorzenienie

Echo Davidoff.
smerfeta01 jest offline  
Stary 2007-05-30, 16:12   #4487
Caltea
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Ja miałam podobną sytuację, tylko nie miałam dokąd uciec - siedziałam w kolejce obłuczona tobołami, z półrocznym dzieckiem na rekach a w korytarzu młody chłopak onanizował się patrząc na mnie i stojąc obok wózka mojego dziecka. Myślałam, ze mnie krew zaleje i jak zwykle jestem spokojną i opanowaną osobą to wtedy wpadlam w szał i tak go wyzwałam od zboczeńczów i onanistów, że uciekł z kolejki - strasznie byłam z siebie dumna.
Tymeno! Jako matka (dwóch córek!) jestem wstrząśnięta . Tu już nie bardzo chce mi się śmiać. No, nie wiem co bym zrobiła ; a w zasadzie, to nawet nie chcę za bardzo się wczuwać w taką sytuację...

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Boszz Tymeno ... mam dzieci ( całą trójkę ) i jakoś nie wyobrażam sobie takiej sytuacji ... Chyba bym utłukła dziada ... no bez rękoczynów chyba by się nie obeszło !!! wrrrrrrrr

Takie zachowania naprawdę mnie zadziwiają Ja wiem, że Ci ludzie są chorzy - ale bez przesady.
Sama na szczęście nie miałam ekstremalnych przeżyć z tego typu zachowaniami. Tylko raz facet biegł za mną i wołał żebym chociaż popatrzyła, było ciemno, baaardzo późno i mój stan wskazywał na lekkie spożycie ( wracałam od koleżanki, gdzie obie odrabiałyśmy lekcje za nasze dzieci ) Ale na szczęście gościu był po drugiej stronie rzeki a do mostu miał co najmniej 300 m - ja do domu 100 - czułam się bezpiecznie i tylko śmiać mi się z buraka chciało

w temacie, już nie jest tak delikatnie, musiałam subtelną VdP przyprawić ... więc nie obyło się bez The Parfum
Favkes, po prostu mnie rozbroiłaś! Cała sytuacja komiczna. Ale Twoje stwierdzenie: "ci ludzie są chorzy, ale bez przesady" rozłożyło mnie na łopatki . No ja nie mogę!!! I sama nie wiem dlaczego ?

Cytat:
Kasiulko- Wspolczuje stresu.

Tymeno- rowniez natknelam sie na ekshibicjoniste w SKM, miedzy Sopotem a Gd.Wrzeszczem. Kiedy bylam jeszcze w L.O., wracalam z Mama od okulisty i mialam oczy zakropione atropina (krotkowidz, okulary w kieszeni). Naprzeciwko nas siedzial mlodzian przyciskajacy dlonie do swego krocza. Ja nic nie widzialam (na szczescie), ale Mama po kilku minutach doliczyla sie dodatkowego "palca" w tym splocie. Wycedzila wowczas przez zeby, z politowaniem: "Az wstyd takiego nedznego flaczka obnazac...." Facet zmyl sie zawstydzony, w trojwymiarowych podskokach

========================= ================
Dzisiaj od rana pachne moim talizmanem: Dolce Vita- przyniosla mi szczescie, a dzisiaj wyjatkowo bylo mi potrzebne
Kattarino, tyyyle przegapiłaś ! Że też akurat niedowidziałaś w tamtym, najciekawszym momencie...Pech !!! A mama świetna !!!
Caltea jest offline  
Stary 2007-05-30, 16:19   #4488
Kasiulka22
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Kasiulko czy myślisz, że to ten zapach go przyciągnął?
Cytat:
Napisane przez Caltea Pokaż wiadomość
Bosz, Kasiulko! Traumatyczne przeżycia od rana... Ale, ale. Czyżby Twój Innocent tak go wabił ?

Mam nadzieję, że to nie Innocent, bo z gada nie zrezygnuję, choćby miało mnie otaczać stado nagich chłopów

Cytat:
Napisane przez daigee Pokaż wiadomość
Kasiulko, ja bym chyba śmiechem wybuchnęła
Ja akurat byłam autentycznie zestresowana, ponieważ wyobraziłam sobie, że zaraz do mnie podejdzie i zrobi coś kretyńskiego. Pamiętam jeszcze opowieść jednej z moich koleżanek z liceum co taki facet jej zrobił. Gdyby było dużo ludzi na pewno bym się tym nie przejęła. Sytuacja naprawdę żenująca, straszna musi być taka choroba. Zwłaszcza, że to był starszy gość. Najgorsze jest to, że teraz się zastanawiam czy będzie tam jutro
Kasiulka22 jest offline  
Stary 2007-05-30, 16:39   #4489
Caltea
Zadomowienie

A teraz jeszcze sobie trochę "poofftopuję" !Demoniku ! Śliczny brzuszek . Bardzo mi się podoba. Cooooraz krąglejszy .
Caltea jest offline  
Stary 2007-05-30, 16:45   #4490
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Cytat:

Mama nieźle mu powiedziała Brawa dla mamy
tymena jest offline  
Stary 2007-05-30, 17:44   #4491
tulipanka
Zakorzenienie

ja jestem dzisiaj słodka do obrzydliwości - globalnie LLL w ilości sporej, a na nadgarstkach Flowerbombka na dodatek dziś mój jadłospis poza śniadaniem narazie składał się tylko z batonika i 2 gorących czekolad dieta cud po prostu
tulipanka jest offline  
Stary 2007-05-30, 17:52   #4492
MoniaK
Zakorzenienie

Dziewczyny, ale miałyście przygody współczuję

Dziś pachnę Gucci II i ponownie stwierdzam, że o niebo lepiej pachnie w niższej temperaturze ok. 20 st., niż w trakcie upałów
MoniaK jest offline  
Stary 2007-05-30, 18:29   #4493
aaguś
Raczkowanie

GG do aaguś

Również Gucii edp II
aaguś jest offline  
Stary 2007-05-30, 18:32   #4494
maja79
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez joasiak1 Pokaż wiadomość
A ja pachnę boskim Poeme i nie rozumiem, jak mogłam nie znać do tej pory tego cudownego killera? Pamiętam, że testowałam go dawno kiedyś i zapamiętałam jako mocno kwiatowy zapach, ale raczej nie dla mnie. I już jest dla mnie

Czy ktoś jeszcze dotrzega bliźniacze wręcz podobieństwo do Organzy klasycznej...?
Ja dostrzegam, ale nie bliźniacze. Organzę lubię nosić - bardzo rzadko to robie, nie mniej jednak z przyjemnością, gdy mam ochotę na kwiatowego killerka . O Poeme nie mogę niestety tego powiedzieć - jej kilerowatość jest większa niz Organzy. Organza jest też dla mnie jakby młodsza duchem. Poeme - może nie bardziej stateczna, ale poważniejsza. Poeme przywodzi mi na myśl taką pełną kobiecość (wizualnie) w stulu Monici Belucci z dodatkiem charakteru w stylu delikatnej i ulotnej kobietki. Słowem - brak mi w Poeme pazurka. Organza jest jakby bardziej rześka i ma śliczna bazę
maja79 jest offline  
Stary 2007-05-30, 18:33   #4495
nebraska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
A może ktoś odgadnie, kto jest w moim avatarze? Nagrodę prześlemy pocztą (całkowicie poważnie)

Anouk Aimee? (och jak ja kocham zagadki!)

Fragrantica

nebraska jest offline  
Stary 2007-05-30, 18:39   #4496
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nebraska Pokaż wiadomość
Anouk Aimee?
Niestety, to nie Anouk, ale rzeczywiście da się wychwycić podobieństwo obu tych pań . Zdecydowanie to "ten" typ urody.

Podpowiadam:
Pani była Amerykanką (była - bo niestety od ośmiu lat nie żyje). Miała za to dużo wspólnego z filmem (aktorka/scenarzystka)
Anuschka jest offline  
Stary 2007-05-30, 18:46   #4497
joasiak1
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez maja79 Pokaż wiadomość
Ja dostrzegam, ale nie bliźniacze. Organzę lubię nosić - bardzo rzadko to robie, nie mniej jednak z przyjemnością, gdy mam ochotę na kwiatowego killerka . O Poeme nie mogę niestety tego powiedzieć - jej kilerowatość jest większa niz Organzy. Organza jest też dla mnie jakby młodsza duchem. Poeme - może nie bardziej stateczna, ale poważniejsza. Poeme przywodzi mi na myśl taką pełną kobiecość (wizualnie) w stulu Monici Belucci z dodatkiem charakteru w stylu delikatnej i ulotnej kobietki. Słowem - brak mi w Poeme pazurka. Organza jest jakby bardziej rześka i ma śliczna bazę
Ufff, a więc jednak ktoś też dostrzega podobieństwo

Własnie mam na nadgarstku oba zapachy z próbek od niecocenionej Małgosi-Mulier i porównuję. Jutro będzie globalny test Organzy i zobaczę, jak będzie się ją nosić.
Na razie denerwuje mnie w niej jakaś nutka, której nie ma w Poeme... Hm.
joasiak1 jest offline  
Stary 2007-05-30, 19:01   #4498
agnyska81
Zakorzenienie

Pachnę Słoniem

A pani z avatarka przypomina mi Katharine Hepburn.

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline  
Stary 2007-05-30, 19:07   #4499
tornado
Zadomowienie

Dunhill Desire
tornado jest offline  
Stary 2007-05-30, 19:09   #4500
catwoman71
Przyczajenie

Nieustająco Rush2 Gucciego.Jestem uzależniona
catwoman71 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości