Krem Nivea do w這s闚?? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-24, 13:19   #1
Miyaka17
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 132

Krem Nivea do w這s闚??

No wi璚 tak... S造sza豉m, 瞠 je郵i w wilgotne (po umyciu) w這sy na ko鎍owki naniesie si troch kremu nivea (ten zwyk造) to ko鎍闚ki nie rozdwajaj si. Posz豉m za rad i naprawd po dw鏂h tygodniach stosowania takiej kuracji problem z ko鎍闚kami znikn掖!! na dodatek od znajomej s造sza豉m, 瞠 zaraz po umyciu wsmarowywa豉 we w這sy na ca貫j d逝go軼i ten sam krem i zwa您ywa豉 w warkocz, w這sy szybciej ros造 ... A mo瞠 Wy macie jakies sprawdzone sposoby na u篡wanie kremu Nivea na w這sy ?? Czekam na relacje pozdrawiam
Miyaka17 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 13:44   #2
agusi@@
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 153
Dot.: Krem Nivea do w這s闚??

Naprawde???? No to jestem szczerze zaskoczona Ale bardzo mnie to cieszy. Mo瞠 wreszcie znalaz sie lepszy spos鏏 na ko鎍闚ki, ni drastyczne ci璚ia u fryzjera o w ko鎍u zapuszcze w這ski Tylko jedno mnie zastanawia, jak ona nalo篡la krem na w這sy?? Normalnie jak od篡wke?? I nie przet逝szcza造 jej sie za bardzo? W ka盥ym b康 razie mo瞠 kiedy spr鏏uje
Stary 2007-03-24, 13:51   #3
Kachulec
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 338

Rozumiem,瞠 zmywasz ten krem z w這s闚

Nieprzyzwoicie uparta i troszk z這郵iwa

Kachulec jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 13:57   #4
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

;/ jakos nie jestem przekonana. wydaje mi sie ze na cale wlosy to za bardzo przetlusci ....

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 15:43   #5
Veiovis
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 135

Z tego co wiem to juz by ca造 w徠ek o zastosowaniu kremu Nivea do w這s闚.
Mnie te jako wstr皻 bierze do kremowania wlos闚...
Veiovis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 16:07   #6
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

Na ca貫 w這sy ? na ko鎍闚ki to no by moze pomog pewnie dlatego ze je natluszcza ( zamykajac 逝ske )

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 16:24   #7
sloneckoo
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 865
GG do sloneckoo

juz byl watek o stosowaniu kremu Nivea do wlosow
prosze bardzo oto link :
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ght=krem+nivea
Stary 2007-03-25, 11:12   #8
agnieska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 827

Cytat:
Napisane przez agusi@@ Poka wiadomo嗆
Mo瞠 wreszcie znalaz sie lepszy spos鏏 na ko鎍闚ki, ni drastyczne ci璚ia u fryzjera o w ko鎍u zapuszcze w這ski
Kup sobie fluid na ko鎍闚ki (np. Matrix Sleek.look, Artiste czy Schwarzkopfa), silikony zabezpiecz w這sy przez rozdwajaniem si
agnieska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-26, 00:08   #9
AniaBrunetka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 631

krem nivea wysusza bo zawiera alkohol sprobuj moze to samo z olejem rycynowym albo nafta kosmetyczna? tez natluszczaja, ale nie wysuszaja.
Stary 2007-03-26, 13:50   #10
agnieska
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Poka wiadomo嗆
krem nivea wysusza bo zawiera alkohol sprobuj moze to samo z olejem rycynowym albo nafta kosmetyczna? tez natluszczaja, ale nie wysuszaja.
Gdzie wy macie alkohol denaturowy??
Sk豉d: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cera Microcristallina, Glycerin, Lanolin Alcohol, Isohexadecane, Paraffin, Magnesium Sulfate, Decyl Oleate, Octyldodecanol, Aluminium Stearates, Panthenol, Citric Acid, Magnesium
Stearate, Parfum
Stary 2007-03-26, 21:09   #11
AniaBrunetka
Rozeznanie

nie wiem jaki, ale wiem ze alkohol gdzies wlasnie czytalam, ze wysusza wloski, wiec wole nie probowac. ale byc moze sie myle, nie jestem w tej dziedzinie ekspertem
Stary 2007-03-27, 07:29   #12
agnieska
Zakorzenienie

Nie ka盥a substancja, kt鏎a ma "alkohol" w nazwie wyszusza - ten akurat nat逝szcza
Stary 2007-03-27, 15:20   #13
confused
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 229

AniuBrunetko, jedynie alcohol denat to taki nasz alkohol, inne substancje, kt鏎e zwieraj "alcohol" w nazwie ze spirytusem nie maj nic wsp鏊nego To tak rozwijaj帷 wypowied Agnieski dla Twojej informacji
confused jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-27, 21:17   #14
AniaBrunetka
Rozeznanie

rozumiem, ja akurat sie nie znam i niestety jak czytam sklad kosmetykow to niewiele mi to daje ale dzieki za info, juz sie wystraszylam, jak ktos napisal ze wysusza, bo w wielu odzywkach widze rozne odmiany 'alcohol'
Stary 2013-03-30, 14:39   #15
mentalny
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3
Thumbs up Dot.: Krem Nivea do w這s闚??

Kurcze dziewczyny - a si musz podzieli!
Wczoraj zrobi豉m sobie eksperyment i wtar豉m krem Nivea (ten z niebieskiego, metalowego pude貫czka) we w這sy. Mam w這sy jako do 這kci, a krem wtar豉m jako od ramion w d馧, bo wtarcie go w ca陰 g這w mog這by si 幢e sko鎍zy, przet逝szczenie i te sprawy.
Na這篡豉m go bardzo du穎, tak 瞠 a mia豉m sztywne w這sy ale postara豉m si to zrobi tak, 瞠by nie by這 bia造ch 郵ad闚 po kremie. Na這篡豉m ko這 godziny 16.00, zawin窸am w "郵imaczka" i tak chodzi豉m sobie do wieczora jako do 22. Potem umy豉m w這sy, niestety dwa razy pod prysznicem nie wystarczy造 by這 to czu podczas mycia jednak stwierdzi豉m, 瞠 jakby co by這 nie tak to umyj znowu rano. Posz豉m spa w mokrych, nie uczesanych w這sach i obudzi豉m si rano no i mia豉m t逝ste str彗i, nadal po rozczesaniu by造 t逝ste, wi璚 dlatego dobrze nie nak豉da na ca陰 g這w. ALE rano umy豉m znowu jako z 3 razy szamponem o najprostszym sk豉dzie. My豉m, p逝ka豉m, my豉m, p逝ka豉m do czasu a nie poczu豉m, 瞠 ju nie s t逝ste. My郵, 瞠 豉two to sprawdzi bo na t逝stych od kremu trudniej pieni si szampon (takie jest moje do鈍iadczenie) i s sztywniejsze. Po takim zabiegu jeszcze podci窸am rano ko鎍闚ki metod V-kszta速u, albo jak kto woli U-kszta速u, wysuszy豉m je i potem jeszcze zawin窸am w dwa 郵imaczki poniewa chcia豉m 豉dnych lok闚. No i po godzinie odwin窸am i raz, 瞠 mia豉m pi瘯ne loki to dwa, 瞠 NAPRAWD by造 cudownie od篡wione. Posiadam w miare cienkie w這sy, ale naprawd nigdy nie by造 tak odzywione! Polecam wszystkim gor帷o, jest roch roboty z wyp逝kiwaniem ale na pewno w這ski Wam za to podzi瘯uj
mentalny jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-23, 19:29   #16
lusia2212
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 175

nigdy o takim czym nie s造sza豉m, musz spr鏏ow ;D
lusia2212 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-08, 11:01   #17
kamilia12
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Spr鏏owa豉m, i powiem szczerze ze jak dla mnie krem nivea jest zbyt ci篹ki, mo積e nast瘼nym razem wymieszam z jak捷 maska, 瞠by lepiej si rozprowadza po w這sach? Na dzie dzisiejszy jako rewelki nie widz
kamilia12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-08, 11:45   #18
rousse
BAN sta造

Wiadomo軼i: 6 498

Cytat:
Napisane przez AniaBrunetka Poka wiadomo嗆
jaki znowu alkohol? Lonolin alcohol =eucerit , to zwi您ek chemiczny, kt鏎y nat逝szcza, borze zielony!
http://www.chemnet.com/Suppliers/880...l--272837.html
rousse jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-08, 23:02   #19
DwadziesciakilkaLat
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 361
Wpisy w blogu: 1

O, krem Nivea? Musz wypr鏏owa Do tej pory stosowa豉m r騜ne mas豉 i balsamy do cia豉, nawet najgorsze (z parafin, pomy郵a豉m, 瞠 w ten spos鏏 zu篡j je szybciej ;P ) dzia豉造 cuda: od篡wia造, nawil瘸造 i wyg豉dza造 w這sy.

Ja robie tak, 瞠 nak豉dam na w這sy olej (Alterra lub Khadi na porost), a po kilku godzinach na to nak豉dam balsam do cia豉 / krem / mleczko / mas這. I po kilku kolejnych godzinach zmywam. Mimo 瞠 w trakcie noszenia tego wszystkiego naprawd czuj si, jakby mi w這sy mia造 odpa嗆 (wszystko zasycha), to po umyciu w這sy s pi瘯ne. Mam wra瞠nie, jakby kremowanie w這s闚 uzupe軟ia這 olejowanie.

Ae to tak raz na tydzie, normalnie poprzesaj na olejowaniu
DwadziesciakilkaLat jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-09, 08:27   #20
Kucharka2013
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 900

Krem ten na suche ko鎍闚ki mo瞠 jest dobry ale pierwsze s造sz, aby go stosowa na co dzie, ja nigdy nie pr鏏owa豉m, boj sie troch, przecie taki krem jest t逝sty.
Kucharka2013 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-09-09, 09:10   #21
rousse
BAN sta造

ja tam uwa瘸m, 瞠 lepsze olejowanie (jak przed mysciem) czy olejek arganowy na ko鎍e. krem nivea imo skleja w這sy, jest za g瘰ty.
Stary 2013-12-16, 13:08   #22
Wiola1005
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4

hej ;p
ja wlasnie wczoraj farbowalam wlosy u fryzjerki na blond i zapytalam jaka maske mi poleca. jest to moja znajoma i powiedziala raz w tygodniu przed umyciem nalozyc krem zwykly nivea na godzine. i umyc glowe. ;d
wiec widze ze zdania sa podzielone ;d czyli musze sie przekonac na wlasnych wlosach ;p

tez skonczylam fryzjerstwo i nigdy o tym nie slychaszlam zeby nakaladac krem nawlosy. ;d

a olejki arganowe tez sa okej. ale to niestety jest tylko nawilzenie do nastepnego mycia. ;d a maski do wlosow maja niestety duzo chemi w sobie. trzeba naprawe z dobrej firmy kupywac ;d

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

tam zmywa sie pozniej . niestety czasami wymaga to kilkukrotnego umycia wlosow. ;p i najlepiej nie nakladac od skory kremu
Wiola1005 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-18, 17:17   #23
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Ja np. nie rozumiem, po co nak豉da na w這sy dodatkow chemi (kremy), jesli mo積a da oleje...
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-20, 18:39   #24
karesuanda
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

ja uzywam mleczka do cia豉Eldena -jest w lidlu lub aldim juz nie pami皻am -bo m捫 mi upuje, niebieskA butelka zapachem i wygl. i konsyst. przypomina podr鏏kk nivea mleczko-do ciala z olejkiem z migdala i wit e ten oleisty no i wlosy pi瘯ne-ten Eldena tez ma olejkiem z migdala i wit e tylko ta雟zy o ponad po這w
karesuanda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-12-21, 11:49   #25
rousse
BAN sta造

Cytat:
Napisane przez karesuanda Poka wiadomo嗆
ja uzywam mleczka do cia豉Eldena -jest w lidlu lub aldim juz nie pami皻am -bo m捫 mi upuje, niebieskA butelka zapachem i wygl. i konsyst. przypomina podr鏏kk nivea mleczko-do ciala z olejkiem z migdala i wit e ten oleisty no i wlosy pi瘯ne-ten Eldena tez ma olejkiem z migdala i wit e tylko ta雟zy o ponad po這w
Musz wypr鏏owa ten Eldena , bo nivea z mleczkiem migda這wym to m鎩 鈍i皻y gral (ale do cia豉 )
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.