TΣSTE w這sy po FARBOWANIU :( POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-03-24, 22:49   #1
azzis
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 724
Unhappy

TΣSTE w這sy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

Mam taki w豉snie problem, 瞠 po zafarbowaniu w這s闚 robi si t逝ste Strasznie t逝ste, jakby mi kto je wysmarowa smalcem
Wcze郾iej nie mia豉m takiego problemu i na og馧 bywa這 tak, 瞠 po zafarbowaniu w這sy mia豉m przesuszone, ale ju drugie farbowanie z rz璠u w豉郾ie tak si zako鎍zy這. Za pierwszym razem gdy mnie to spotka這 my郵a豉m, 瞠 to wina farby, dlatego drugim razem u篡豉m innej. (farby kt鏎ych u篡豉m to Garnier i Londa) ale sytuacja si powt鏎zy豉. Najdziwniejsze jest to, 瞠 w這sy nie s t逝ste u nasady, ale t逝sty pas zaczyna si tak 5 cm od czubka g這wy po ko鎍闚ki. Efekt ten utrzymuje si ok. tygodnia. Myj w這sy codziennie wi璚 to nie przez nie mycie w這s闚. Na prawd strasznie wygl康aj, nic si z nimi nie da zrobi, dos這wnie jakby mi kto olej wyla na g這w Nigdy wcze郾iej mnie to nie spotka這 dlatego nie wiem w czym mo瞠 tkwi problem. Boj si kolejnego farbowania Prosz o pomoc
Dodam, 瞠 farbuj w這sy sama w domu co ok. 4 miesi帷e.
azzis jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 23:05   #2
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535
Dot.: TΣSTE w這sy po FARBOWANIU :( POMOCY!!!

Cytat:
Napisane przez azzis Poka wiadomo嗆
Mam taki w豉snie problem, 瞠 po zafarbowaniu w這s闚 robi si t逝ste Strasznie t逝ste, jakby mi kto je wysmarowa smalcem
Wcze郾iej nie mia豉m takiego problemu i na og馧 bywa這 tak, 瞠 po zafarbowaniu w這sy mia豉m przesuszone, ale ju drugie farbowanie z rz璠u w豉郾ie tak si zako鎍zy這. Za pierwszym razem gdy mnie to spotka這 my郵a豉m, 瞠 to wina farby, dlatego drugim razem u篡豉m innej. (farby kt鏎ych u篡豉m to Garnier i Londa) ale sytuacja si powt鏎zy豉. Najdziwniejsze jest to, 瞠 w這sy nie s t逝ste u nasady, ale t逝sty pas zaczyna si tak 5 cm od czubka g這wy po ko鎍闚ki. Efekt ten utrzymuje si ok. tygodnia. Myj w這sy codziennie wi璚 to nie przez nie mycie w這s闚. Na prawd strasznie wygl康aj, nic si z nimi nie da zrobi, dos這wnie jakby mi kto olej wyla na g這w Nigdy wcze郾iej mnie to nie spotka這 dlatego nie wiem w czym mo瞠 tkwi problem. Boj si kolejnego farbowania Prosz o pomoc
Dodam, 瞠 farbuj w這sy sama w domu co ok. 4 miesi帷e.
Powiem Ci,ze dziwne pierwszy raz o czyms takim slysze az samam jestem ciekawa dlaczego tak Ci sie dzieje

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-03-24, 23:23   #3
azzis
Zakorzenienie

Widzisz soft jaki mam cie磬i problem
Mam nadziej, 瞠 kto s造sza o czym takim i jest mi w stanie jako pom鏂
Stary 2007-04-08, 23:54   #4
azzis
Zakorzenienie

czy jest tu w og鏊e jaki fryzjer, kt鏎y m鏬豚y udzielic profesjonalnej odpowiedzi na moje pytanie???
Stary 2007-04-09, 10:00   #5
ewka.mnk
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 076

Azzis, mnie spotka這 cos podobnego, lecz po u篡ciu szamponu (Fructis , te Garniera). Po umyciu w這s闚 z przera瞠niem stwierdzia豉m, 瞠 mam je pokryte jaby smarem, kt鏎ego nie da sie zmy. Taka jak piszesz, utrzymywa這 si to przez ok. tydzie i ust徙i這 po zmianie szamponu.
Nie mam poj璚ia, czym taka reakcja jest spowodowana. Alergia odpada, bo przecie w這s jest martw tkank, je郵i ju co mia這by si uczula, to sk鏎a, a ze sk鏎 wszystko by這 ok.
Wydaje mi si, 瞠 by mo瞠 jaki ze sk豉dnik闚 szampony (czy tak jak w Twoim przypadku - farby) "nie 陰czy" si z czym, co ju mamy na w這sach (resztki innej farby, jaki sk豉dnik od篡wki itp.). Pozostaje Ci albo spr鏏owac z farb innej firmy (proponuj L'oreala, s dro窺ze, ale wg mnie najlepszej jako軼i z farb dost瘼nych na rynku) lub ca趾owiecie zrezygnowa z farbowania.

ewka.mnk jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-03, 08:21   #6
majreg
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 743

Cytat:
Napisane przez azzis Poka wiadomo嗆
czy jest tu w og鏊e jaki fryzjer, kt鏎y m鏬豚y udzielic profesjonalnej odpowiedzi na moje pytanie???
Silikony zawarte w samej farbie lub do陰czonej od篡wce daj taki efekt. Trzeba u篡 szamponu z sls i zmy je. Po farbie w這s jest wysuszony zazwyczaj(amoniak, woda utleniona) i po to zeby niby sprawic ze farba dzia豉 od篡wczo i w這ski po niej s mi瘯kie i g豉dkie wal do niej fur silikon闚 i efekt wychodzi w豉snie takich t逝stych str彗闚.
majreg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-10-04, 00:16   #7
justipe
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 138

Cytat:
Napisane przez majreg Poka wiadomo嗆
Silikony zawarte w samej farbie lub do陰czonej od篡wce daj taki efekt. Trzeba u篡 szamponu z sls i zmy je. Po farbie w這s jest wysuszony zazwyczaj(amoniak, woda utleniona) i po to zeby niby sprawic ze farba dzia豉 od篡wczo i w這ski po niej s mi瘯kie i g豉dkie wal do niej fur silikon闚 i efekt wychodzi w豉snie takich t逝stych str彗闚.
Ja mia豉m ten sam problem! okropne po prostu i niczym sie nie dawa這 zmy i te szuka豉m pomocy na wiza簑...dziewczyny poradzi造 mi 瞠bym zacz窸a my w這sy szamponem bez silikon闚- w sk豉dzie szamponu oznaczony jest jako dimethicone. Kupi豉m w sephorze szampon z ich serii ekologicznej a potem u篡wa豉m szamponu Joanny- naprawd pomaga i to zaraz
justipe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:51.