co można zmienić?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-11-24, 20:16   #31
arahja7
Raczkowanie

GG do arahja7
Dot.: Co zmienić żeby było super??

Wydaje Ci się, że jest mocny, bo malujemy się patrząc z bliska na lusterko, nieraz też w sztucznym świetle. Sztuczne światło to moim zdaniem największy błąd, jeśli idziemy gdzieś gdzie jest ono naturalne i odwrotnie. Ja zawsze maluje się z głową w oknie
O ile dobrze widzę, masz lekko opadające powieki. Nie jestem zwolenniczką drogich kremów liftingujących, ale jednego środka, który działa błyskawicznie. Cepan (20zł) to krem na blizny, ale nie jest naszpikowany chemią i działa nie tylko na blizny, ale też świetnie ujędrnia. Ja po niecałych 2 tygodniach smarowania nim powieki mogę się pochwalić podniesieniem jej o kilka mm i cienie już się tak nie rozmazują^^
Niestety z typami kolorystycznymi za dobrze sobie nie radzę, ale sugerowałabym pod dolną powieką robić kreski jakimś ciemnym cieniem, może grafitowym lub brązowym bądź też dopasowanym do twojego stroju a górną powiekę mocno tuszować i przede wszystkim użyłabym wydłużającego tuszu. Cienie w takich kolorach jak ktoś przede mną wspomniał, i jeśli oko dalej wydawałoby Ci się niewyraźne, radziłabym kupić czarny opalizujący cień i nad rzęsami robić nim kreskę, opalizujące nie rzucają się w oczy tak jak np. czarne cienie z H&M albo Inglota
Twoje włosy wydają mi się być trochę za jasne, zmieniłabym je na jakiś ładny, błyszczący brązik (bo przyciemnianie blondu, moim zdaniem, da efekt matowego sianka) nie robiłabym też pasemek, jesteś bardzo naturalna
Nie wiem dokładnie jaką fryzurę ma Rihanna, ale z tego co pamiętam ma bardzo proste włosy i mogłabyś mieć problem z prostowaniem, tym bardziej, że im krótsze tym bardziej podatne na skręcanie.
Dekolt w serek, do tego dodałabym wisiorek na w miarę długim łańcuszku, który dodatkowo wyszczupli i wzmocni efekt serkowego dekoltu.
Nie wiem czy w końcu masz włosy rude, czy nadal blond, ale jeśli ciągle blond i przy nim byś pozostała to te ciuszki, cerń, złoto ładnie do Ciebie pasują, ale jak już mówiłam, o kolory lepiej pytać kogoś innego
A i co do postu nastolatki przede mną... myślę, że ma zniszczone rozjaśnianiem blond włosy i krótką białą spódniczkę, jeśli rozumiesz co mam na myśli
arahja7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:22   #32
ewelinusia222
Zadomowienie

GG do ewelinusia222

dziekuję za wszystkie rady zamierzam umówić się na spotkanie z wizażystką CH Kliff i jestem baaardzo ciekawa co mi doradzi
ewelinusia222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 20:28   #33
MagicDream
Raczkowanie

Jestes bardzo ladna dziewczyna i masz super figurke wiec ja podkresl i szpilki jak najbardziej a fryzura mi sie twoja podoba wiec bym niezmieniala pozdro

''Byles dla mnie wszystkim w co wierzylam...''
MagicDream jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 21:05   #34
Surya
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez arahja7 Pokaż wiadomość
O ile dobrze widzę, masz lekko opadające powieki. Nie jestem zwolenniczką drogich kremów liftingujących, ale jednego środka, który działa błyskawicznie. Cepan (20zł) to krem na blizny, ale nie jest naszpikowany chemią i działa nie tylko na blizny, ale też świetnie ujędrnia. Ja po niecałych 2 tygodniach smarowania nim powieki mogę się pochwalić podniesieniem jej o kilka mm i cienie już się tak nie rozmazują^^
a nie podrażnia on powiek? nakładasz go grubą warstwą? sorry za małego OT ale bardzo mnie to zaintrygowało też mam opadające powieki i myślałam, ze mógłby je zmienić tylko skalpel, a tu taka nowina proszę napisz coś więcej i skąd wiesz w ogóle o tej metodzie

a co do główego tematu uważam, że jesteś bardzo ładna i we włosach Rihanny byłoby Ci ślicznie ewentualnie widzę Cię jeszcze w tzw fryzurze "na małpę"jest o niej cały wątek na fryzjerce
Surya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-25, 23:11   #35
arahja7
Raczkowanie

GG do arahja7

Surya, mi nie podrażnia i nakładma normalnie, nie grubą warstwę, z resztą w opakownaiu jest ulotka^^
Skąd wiem... dermatolog przepisała mi go na rozstępy na boczkach i na piersiach tłumacząc, że rozstęp to blizna, więc środek na blizny za 20 zł opłaca się kupić bardziej niż, jak to robi większość, wydawać kupe kasy na ledwo dające efekty drogie kremy na rozstępy. Dośc szybko zauważyłam, że moje piersi lekko się podniosły, smarowałam nim też pupe, ona też się podniosła (xd) no więc skoro tak działa to zaczęłam stosować go na wszystko na zmarszczkę na czole, obwisłe ramiona, brzuch, powieki, blizny po rankach, przebarwienia po siniakach i rankach, blizny po szczepionkach. Wszystko wygląda o niebo lepiej bądź zniknęło zupełnie^^ Mam atopię więc małych blizn na ciele miałam ogrom, no a po poświęceniu temu kremikowi i sobie trochę czasu ich ilośc baaardzo się zmniejszyła
Stary 2007-11-25, 23:44   #36
Surya
Rozeznanie

czyli jednym słowem cudowny środek na wszystko będę musiała zaopatrzyć się w tubeczkę i przepraszam założycielkę wątku za off topa
Surya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-26, 18:31   #37
arahja7
Raczkowanie

GG do arahja7

Cytat:
Napisane przez ewelinusia222 Pokaż wiadomość
dziekuję za wszystkie rady zamierzam umówić się na spotkanie z wizażystką CH Kliff i jestem baaardzo ciekawa co mi doradzi

to powiedz nam potem co Ci wykombinowała, ok?^^
Stary 2008-03-28, 19:33   #38
ewelinusia222
Zadomowienie

GG do ewelinusia222

jak sie mam malować żeby wyszczuplić buźkę?? wkleiłam zdjęcie na którym dobrze widac że jestem pyzata.. pomożecie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Kopia SSA43065.JPG (79,0 KB, 109 załadowań)
Stary 2008-03-28, 19:42   #39
olivia7
Zakorzenienie

GG do olivia7

jestes bardzo ładna,tak naturalnie włsoy mi sie podobaja jakie sa teraztez cie widze w tunikach rurkach szpilkach i kolxczykach dłuzszych a makijaz ooo czekalodowy cien na górna powieke delikatna kreska ale nie czarna na dole roztarta,koniecznie brazer na policzki w miejscu gdzie jak sie usmiechasz masz pucki, i błyszczyk naprawde trzeba odrobinke i bedzie pieknie
olivia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-24, 15:18   #40
ewelinusia222
Zadomowienie

GG do ewelinusia222

dziewczynki odświerzam wątek. mam pytanko do was czy pasował by mi czekoladowy braz?? chodzi mi badziej o taki jasniejszy brąz połączony delikatnie z rudym... czekam na wasze wypowiedzi!!

Stary 2008-12-01, 16:32   #41
ewelinusia222
Zadomowienie

GG do ewelinusia222

nikt nie pomoze??

Stary 2008-12-02, 06:31   #42
Lenka1000
Rozeznanie

Fryzurę masz bardzo dobrą i w ogóle nie widać pucułowatej buźki. Ale możesz na boku nałozyc puder brązujący. W makijazu uzyłabym jasnej szminki lub pastelowego błyszczyka a oczy w stylu smoky - eyes. I koniecznie korektor pod oczy bo jedyny drobny mnkament, którego się dopatrzyłam to sińce pod oczami.
Na wieczór cos z połyskiem i koniecznie szpilki, na dzień może dla kontrastu ołówkowa spódnica, wysokie kozaczki i bardzo dopasowany żakiecik a pod nim top (może byc wykończony koronką) albo koszulowa bluzeczka - dopasowana, dobrze skrojona i rozpięta na 3 guziki - do tego jaki delikatny naszyjnik, taki, ktory kończył by się tuz nad rozpiętym guzikiem bluzki.
Rude włosy to fatalny pomysł!
Lenka1000 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości