Nowa JA... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-26, 07:08   #1
Mags1983
Zakorzenienie

GG do Mags1983

Nowa JA...

Witam wszystkie dziewczyny Mam do was prośbę. Od dawna już poszukuję własnego ja i myślę , że go juz znalazłam. Sama wieloma próbami i popełniaymi błędami wiem co mi pasuje a co nie Jednakże w dalszym ciagu nie wiem jak mam sie malować, jakie kolory cieni mi pasują, jaka fryzurka itd. Wiec mam do was pytanie Drogie Wizażanki...Pomożecie??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3062koprea.jpg (16,5 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3629kadr.jpg (62,0 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3638k.jpg (14,6 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3657kadr.jpg (63,4 KB, 81 załadowań)
Mags1983 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 21:54   #2
n@talia19
Rozeznanie

Dot.: Nowa JA...

hej jestes bardzo ladna dziewczyna
ja bym postawila na lekko zmiane fryzurki,pocieniowalabym wloski po calej dlugosci zeby nadac im troch elekkosci,zrobilabym asymetryczna grzywke na bok i delikatne pazurki po bokach.Ozywilabym Twoj kolor wlosow,np.dodajac im kilka jasniejszych refleksow(aby wygladalo to naturalniej)
masz ladne zielone oczy odcienie zlota,bezy,brazow,delikat nych fioletow,pomaranczy,grafi tow-ladnie by wygladaly.

O makijazu pod okulary :

Makijaż niepowiększający oczu:

Zasada mówiąca, że ciemny kolor powoduje cofnięcie pomalowanej części powiek, przez co optycznie zmniejsza oko, nie obowiązuje u dalekowidzów. Jeśli więc do nich należysz, powinnaś zrezygnować z malowania oczu ciemnymi kredkami do powiek i cieniami. Najlepiej stosować łagodne barwy szarości lub pastele. Doskonały makijaż nie powinien zdradzać środków i metod, za pomocą których został wykonany, pamiętaj zatem, by nie przesadzać z kolorowymi pastelami, a cienie nakładać delikatnie, suchym aplikatorem. Gdy nosimy okulary powiększające oczy, należy zwracać szczególną uwagę na rzęsy. Nie mogą one być posklejane lub sztuczne. Wystarczy delikatniejsza maskara zamiast mocno pogrubiającej i wydłużającej. Przy dalekowzroczności lepiej jest stosować szkła asferyczne, ponieważ redukują one nieco powiększony obraz oczu.

Makijaż niepomniejszający oczu:

Nie kieruj się zasadą, że im jaśniej pomalujesz oczy, tym będą bardziej widoczne i sprawią wrażenie większych. Ta reguła nie dotyczy krótkowidzów. Za szkłami okularów jasno pomalowane oczy wyglądają bardzo niepozornie. Jeśli więc masz taką wadę wzroku, do makijażu powinnaś używać kolorów bardziej zdecydowanych i ciemniejszych. W żadnym wypadku nie rysuj jednak ciemnych kresek kredką, a w szczególności nie stosuj czarnej obwódki wokół oka! Twoje oczy powiększą perłowe cienie i biała lub srebrna kreska na powiekach. Idealny dla Ciebie będzie makijaż oczu w kolorze szarym, ale przyciemniony w kierunku skroni. Dobry będzie także makijaż w barwach jasnego brązu – w tym przypadku cień do powiek możesz rozprowadzić równo na całej powierzchni powieki.

Mysle ze mozesz rowniez lekko ozywic buzke delikatnym rozem nalozonym wzdluz kosci policzkowych.
Natomiast usta malowalabym w jasnych odcieniach szminek lub blyszczykow co optycznie je powiekszy.Moge sobie Ciebie wyobrazic w delikatnych bezach,morelach,rozach przechodzacych w delikatna stonowana czerwien -na ustach .
Oczywiscie mozesz je rowniez obrysowywac konturowka o ton ciemniejsza od koloru Twoich ust,a w srodku wypelniac szminka.Na szminke potem rowniez mozesz dodac blyszczyk lub rozsmarowac lekko bialy cien na srodku ust-tak tez mozna je troszke powiekszyc.

Pozdrawiam Cie i zycze powodzenia

-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -

::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości