Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-03-26, 13:27   #1
eWuŚka007
Przyczajenie

Blond włosy i na to lekko brazowe pasemka ??

Witam mam ciemne farbowane włosy i chciałabym mieć blond z lekkim brązowym pasemkiem .. nie farbuje włosów już od jakiś 2 miesięcy i właśnie na wakacje mam zamiar zrobić sobie blond z lekkim brązowym pasemkiem u fryziera tylko pytanie czy wyjdą mi na tych blond te brązowe pasemka .. i czy wogóle moga tak powiedzieć ??
eWuŚka007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-26, 22:45   #2
gabi86
Raczkowanie

Dot.: Blond włosy i na to lekko brazowe pasemka ??

Odświeżam, bo sama mam obecnia bardzo jasny blond (rozjaśniany) i mysle niedługo troche je przyciemnić i pomyślałam o pasemkach najpierw. Czy wyjdzie mi średni blond? Żebym nie miała zielonych włosów... Jaki najlepiej kolor tych pasemek dobrac ?
Ogólnie to przechodząc przez pasemka chciałabym dojść na całej głowie do koloru jaki na pudełkach od farb nazywa się średnim blondem.. Swoją drogą to nie sądziłam że trudno wyjśc z blondu, a teraz troche sie naczytałam i zaczynam sie bac..

pzdr;)
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 07:15   #3
Ninedin
Zakorzenienie

Jak dobrze Cię zrozumiałam to masz teraz ciemne farbowane włosy, a chesz blond z pasemkiem brązowym? Tzn. ile ma być tych pasemek? Jedno?
Zależy jaki masz ten obecny kolor, nie zawsze od razu ciemne włosy rozjaśniają się na blond
Na jaśniejszym kolorze zawsze wyjdzie ciemniejszy Czyli na tym blondzie wyjdzie ci brąz.
Tylko po co? Nie lepiej zrobić jakieś jasne pasemka na tym ciemnym kolorze co już masz? Po co rozjaśniać całość i potem znowu robić ciemne pasemka
Stary 2007-04-28, 06:43   #4
doril4
Raczkowanie

witam ja obecnie schodziłam z farby blond ( taki zółtawy- słoneczny)
zrobiłam balejage blond + swój +brąz (zawsze wybieram odcień zimny bo ciepłe spłukują sie w rude)na jasnych włosach każda farba spłukuje sie dosyć szybko a rozjaśniany kolor(blond) niekiedy przybiera żółtawy odcień i dlatego trzeba zainwestować w jakis dobry szampon niwelujący złótawy odcień dobrze by było jabyś określiła jaki masz kolor włosów bo inaczej trudno coś powiedzieć (acha pamiętaż że na jasnych włosach brązy wychodzą ciemniejsze niż w próbkach !!!)
doril4 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-16, 17:31   #5
sweet_mystery
Rozeznanie

odzwieze watek, bo mam podobne pytanie...
mianowicie, od jakiegos roku farbuje wlosu (ciemny blond) na ciemny braz, jakies 4 miesiace temu moje wlosy przeszly dekoloryzacje i teraz mam troche jasniejszy braz, ktory wyplukuje sie na rudo ;/;/ ostatni raz wlsoy farbowalam ponad miesiac temu. Chcialabym wrocic do swojego naturalnego koloru. Odrosty wynosza ok 1,5cm i nie odznaczaja sie, wiec w sumie moglabym po prostu nie farbowac, ale nie moge zniesc tego okropnego koloru ktory mam teraz na glowie! Chce zrobic pasemka. I tu pytanie czy na tych farbowanych wlosach chwyca mi pasemka ciemny blond/jasny braz ??? czy nie ma szans?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości