Nowości 2007 z rodziny Antheliosów LRP - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-23, 21:56   #91
Madziorka
Zakorzenienie

GG do Madziorka
Dot.: Nowości 2007 z rodziny Antheliosów LRP

Cytat:
Napisane przez schaetzchen Pokaż wiadomość
Madziorko, która to apteka? Ostatnio zaopatrywałam się w filtry (bioderma photoderm max lait i antek DP) w aptece Panaceum (róg Szpitalnej i Chmielnej) ale LV nie było...
Apteka w Sadybie Best Mall, dzisiaj byłam i zakupiłam , jutro rozpoczynam testowanie
Madziorka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 12:02   #92
lolitka123
Rozeznanie

kilka dnbi temu kupilam LV w zestawie z termalka 50 ml i probka DP za 55 zł w pobliskiej aptece
LV uzylam dopiero 2 razy i jedno co mnie w nim zastanawia to pieczenie.. nie mam pojecia dlaczego piecze mnie skora po jego nalozeniu. Najpierw myslalam ze mam podrazniona skora i to dlatego, ale dzisiaj jak go nakladalam skora nie byla podrazniona a piekła bardzo po nalozeniu LV. Wy tez tak macie? bo pod innymi wzgledami LV mi odpowiada - nie ma alkoholu, trzyma dlugo mat, w miare dobrze sie wchlania, poki co (odpukac ) nie zapycha. Tylko to pieczenie - boje sie o moje naczynka.. Moze domysla sie ktos co moze w nim byc takiego ze tak piecze?
A moze to reakcja alergiczna? ale to pieczenie i zaczerwienienie po chwili ustepuje i juz wszystko jest ok.. wiec sama nie wiem
Stary 2007-04-28, 17:44   #93
Hanneke
Rozeznanie

GG do Hanneke

Lolitko, ja też jestem naczyńkowiec, mialam nawet staly rumień na policzkach przez kilka lat. Od mniej więcej pól roku używam LV i nie zaobserwowalam negatywnego wplywu na naczyńka. Wręcz przeciwiwnie pięknie koi moją skórę.
Na początku też się martwilam, bo mnie piekl i lzawily mi oczy a teraz to mój ukochany filtr. Jeżeli nic niepokojącego się nie będzie dzialo to bym spróbowala go poużywać.
Jednak musisz sama zdecydować i bacznie obserwować swoją skórę, bo zawsze jest ryzyko, że jednak nie toleruje ona jakiegoś skladnika tego filtra.
Bo ja w skladzie nic specjalnie podejrzanego nie wypatrzylam, ale ja laik jestem...
Hanneke jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 22:19   #94
ivana
Raczkowanie

Ja też dziś zakupiłam LV w tym samym zestawie, co lolitka123, tylko, że za 58 zł... Heh, a propos próbek DP, ja ich tak szukałam po aptekach, a one po zestawach się poukrywały. Nawet nie ruszam na razie tej próbki, a nuż DP mi bardziej podejdzie niż LV Od jutra testowanie mojego pierwszego pełnowymiarowego filtra, na dodatek zakupionego w ciemno... I pomyśleć, że na wizaż trafiłam przypadkowo w poszukiwaniu sposobów na zamknięcie porów
ivana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 12:47   #95
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez anah Pokaż wiadomość
Jestem po pierwszym dniu z Antkiem w sprayu. Wrazenia mam mieszane.
Jako jedyny z uzywanych przeze mnie Antków nie bieli albo bieli minimalnie. Po DP i Creme fondante znowu oczekiwałam białej maski.
Jest lżejszy od DP. Śmierdzi alkoholem na odległość, ale DP też śmierdzi, więc już mnie to tak nie zraża.
Niestety po bardzo krótkim wmasowywaniu w skórę, roluje się niemiłosiernie i nie sa to drobne kłaczki jak w Biodermie sprayu, tylko wielkie, grube kluchy.
Po paru minutach zebrałam delikatnie te kluchy, nałożyłam bardzo delikatnie korektor.
Bioderme przynajmiej można chwilę wmasować zanim pojawią sie kluseczki a Antka trzeba bardzo szybko zainstalować na twarz, bo inaczej wszystko sie
zroluje

Świecenie nie jest tragiczne Świeciłam się mniej niż po DP.

Nie podkreślił drobnych skórek, które mam po kwasach. Dobrze nawilżał i nawet pod koniec dnia nie czułam wysuszenia co czasem mialo miejsce przy DP.

Nie jest źle. Szkoda, że roluje się , no i ma tylko PPD 20.

Napaliłam sie na tego Antka ale skoro sie wałkuje to odpada

Cytat:
Napisane przez Coco trini Pokaż wiadomość
Własnie dzis nałozyłam Anthelios XL Lait Veloute 50+ i musze przyznac że sprawdza sie swietnie:
-Konsystencja kremowa nie leje sie z tubki tak bardzo jak LRP DP
-Po nałożenie na twarz wydaje sie że bieli ale po dokładnym wsmarowaniu 2 ml. zero bielenia
-Lekko tłustawy ale tym załamana nie jestem bo moja tłusta cera niczego nie wchłonie do matu
-ostatnio nakładam Retin A codziennie wiec ma dosc podrazniona skóre i niestety filtr troche podszczypywał (przez jakies pierwsze 5 min)
-Nie migruje do oczy nie powoduje potoku łez
-Zmatowiony pudrem jedw. hauschka wyglada na twarzy super dla kolorku nałozyłam jeszcze puder w kompakcie Niny Ricci i wszystko wyglada wrecz idealnie
Podsumowujac filtr zbiera jak narazie wiecej Plusów niż minusów mam jednak nadzieje że po tygodniu nie wyskocza mi żadne nowe niespodzinki!
a czy sie roluje?? Jest klejacy?? No i czy wysusza (pytam, bo mam skóre niby przetłuszczającą się, ale jeśli nałożę coś za mało nawilżającego, to czuję ściągniecie )

Cytat:
Mój spray 50+ na razie sprawuje sie zupełnie dobrze. Narzekałam ostatnio na rolowanie, ale doszłam do wprawy w nakładaniu go i teraz nic mi się nie roluje. Musze szybko nałożyc całą porcję, bez masaży, na koniec ewentualnie lekko wklepać. Nie jest to trudne, bo filtr błyskawicznie wchłania się (oczywiście nie do matu), nic sie nie maże. Dla porównania, DP czy Creme Fondante muszę długo wmasowywać, ale tam nic sie nie kłaczy.
Ciągle zaskakuje mnie bardzo małe pobielenie. Przy innych Antkach byłam wręcz sino blada i korektor Everfresh dawał efekt żółtych placków, mimo, ze mam najjaśniejszy.

Zeby nie było tak kolorowo, to napiszę, że świeci sie dość solidnie, ale mniej niż DP i nie tak " na mokro".

Niestety kompletnie nie nadaje sie na dni popeelingowe, z racji zawartości alkoholu. Wtedy ratuję się CF.

Codziennie spędzam na słońcu po kilka godzin i jak na razie nie opaliłam sie, nie byłam zaczerwieniona, nie mam nowych piegów, które pojawiały sie wiosną
Czyli podczas nakładnia mozna wyeliminować rolowanie, ale co z nakładaniem podkładu?? Wtedy sie pewnie zaczyna rolowac??

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje kochane, jestem zachwycona Lait Veloute. Kupiłam tak bez zastanowienia, potem przeczytałam kilka średnio-pochelbnych postów i w zasadzie podchodziłam do aplikacj tego filtra "z pewną taką nieśmiałością". Ale jest naprawdę OK. Po dwóch latach uzywania Avenek jestem aż w szoku. Avene wchłaniała się na mnie dobrze, z tymże po 2-3 h od palikacji musiałam się dodatkowo pryskac termalką i matowić. A z LV - szok. Po aplikacji nie widze różnicy: czy to Active C czy LV. Wchłania się świetnie, po przypudrowaniu rano już nie wymagał poprawek i matowienia w ciągu dnia. Ach, i co najwazniejsze - nie migrował do oczy, nie szczypał [aplikacja po nocy z retinem]. No, no, mam nowego faworyta na lato I jakie ma ppd
Chyba sie kuszę na LV. Mam teraz Iwostin Solecrin ale sie kończy i miałam zamiar kupić go kolejny raz bo sie spisuje świetnie (nie bieli mocno, nie wałkuje się, nie spływa w słońcu i nie ściaga mi skóry, nei kleji sie itp itd ), ale może warto zainwestować w LV?

07.01 - Kosmetyczne podsumowanie grudnia - co nowego? cz. 1
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
31.12 - nowe aukcje, sprawdź i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 968 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 13:28   #96
isa666
Zakorzenienie

Ja sobie kupiłam Avenkowego dzieciaczka, ale kusicie mnie tym Antkiem LV
Stary 2007-04-29, 20:55   #97
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Dziewczyny, czy te dwa Antki to te same? (Fluide Extreme a mleczko to to samo? )
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=15553 i
http://www.aptecus.com/product_info....ducts_id=14946

Nie znam się na Antkach, dlatego pytam, bo dla mnie wyglądają na takie same Tyle, że ten drugi nie ma alkoholu, co by mnie baardzo satysfakcjonowało, ale czy któras go już używała? Bieli? I jakie ma PPD?
Justin Timberlake jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 21:06   #98
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Napaliłam sie na tego Antka ale skoro sie wałkuje to odpada

Czyli podczas nakładnia mozna wyeliminować rolowanie, ale co z nakładaniem podkładu?? Wtedy sie pewnie zaczyna rolowac??

Pod pokład to on się zdecydowanie nie nadaje. Wałkuje sie niemiłosiernie.
Gdyby nie to wałkowanie, filtr z niego zupełnie przyzwoity. Na razie jestem zadowolona. O dziwo dobrze nawilża, alkohol nie podrażnia, nie wysusza. Oczywiście na okolice wokół oczu odpada. Po wieczornym zmyciu go skóra jest gładka, miękka, blada.
Do tej pory mnie nie zapchał. Zobaczymy co będzie dalej
anah jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 21:11   #99
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Pod pokład to on się zdecydowanie nie nadaje. Wałkuje sie niemiłosiernie.
Gdyby nie to wałkowanie, filtr z niego zupełnie przyzwoity. Na razie jestem zadowolona. O dziwo dobrze nawilża, alkohol nie podrażnia, nie wysusza. Oczywiście na okolice wokół oczu odpada. Po wieczornym zmyciu go skóra jest gładka, miękka, blada.
Do tej pory mnie nie zapchał. Zobaczymy co będzie dalej
dobrze ze go nie kupiłam pod wpływem chwili. Jeżlei sie wałkuje to odpada A spływa w słońcu z twarzy?

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Ta reklama pokazywana jest pod 46 968 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Stary 2007-04-29, 21:27   #100
anah
Zakorzenienie

Cytat:
dobrze ze go nie kupiłam pod wpływem chwili. Jeżlei sie wałkuje to odpada A spływa w słońcu z twarzy?

Bez sypkiego pudru troche spływa. Z pudrem albo skrobia trzyma sie bardzo dobrze. Błyszczy sie solidnie, zwłaszcza w ciepły dzień, co ostatnio mogłam sprawdzić, więc matowienie jest konieczne.
Stary 2007-04-29, 21:35   #101
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Bez sypkiego pudru troche spływa. Z pudrem albo skrobia trzyma sie bardzo dobrze. Błyszczy sie solidnie, zwłaszcza w ciepły dzień, co ostatnio mogłam sprawdzić, więc matowienie jest konieczne.
niedobrze... chodzi mi tu głównie o nie stosowanie podkładu (uzywam go żeby nadać twarzy jakiś "normalny" odcień

Sądzę więc że LV będzie lepszy

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-29, 22:03   #102
L_V
Zakorzenienie

Uzywam juz LV kilkanascie dni i wydaje mi się, ze filtr należy do nie-zapychających. Zrobiłam tez próbe z Retinem-A, rani aplikacja filtra bez problemów, nie piecze, nie szczypie.
L_V jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 08:41   #103
_Lunka_
Raczkowanie

Kupiłam LV w zestawie promocyjnym z wodą termalną i zauważyłam, że na kartoniku LV jest inny skład niż na opakowaniu zbiorczym :/ mogę wieczorem przeklepać składy. Co do samego filtra, to używam go już tydzień i jestem bardzo zadowolona. Do tej pory używałam AL, ale ten lepił się niemiłosiernie i wysuszał mi skórę. LV wchłania się dobrze, nie zapycha mnie i nie wysusza. Podkład na nim się nie wałkuje, po przypudrowaniu makijaż trzyma się do wieczora

Edytowane przez _Lunka_
Czas edycji: 2007-04-30 o 09:11 Powód: literówka
_Lunka_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 08:49   #104
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez _Lunka_ Pokaż wiadomość
Kupiłam LV w zestawie promocyjnym z wodą termalną i zauważyłam, że na kartoniku LV jest inny skład niż na opakowaniu zbiorczym :/ mogę wieczorem przeklepać składy. Co do samego filtra, to używam go już tydzień i jestem bardzo zadowolona. Do tej pory używałam AL, ale ten lepił się niemiłosiernie i wysuszał mi skórę. LV wchłania się dobrze, nie zapycha mnie i nie wysusza. Podkład na min się nie wałkuje, po przypudrowaniu makijaż trzyma się do wieczora
o to super wieści Nie wałkuje i nie wysusza - to coś na czym mi bardzo zależy. A spływa z twarzy w słońcu? Używasz go na krem nawilżający? Cena ok 60zł, tak?

Gdy wróce do Krakowa to zakupię LV - trochę punktów przybedzie na karcie, no i pieczątkę za zakup LRP dostane do karty "stałego klienta LRP"

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-30, 09:15   #105
_Lunka_
Raczkowanie

W pełnym słońcu nie przebywałam, więc trudno mi ocenić jak się zachowa, ale przypudrowanie po południu powinno wystarczyć Pod spód nie dawałam żadnego kremu, kładłam prosto na umytą buźkę zapłaciłam 59 zł.

Stary 2007-04-30, 09:21   #106
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
W pełnym słońcu nie przebywałam, więc trudno mi ocenić jak się zachowa, ale przypudrowanie po południu powinno wystarczyć Pod spód nie dawałam żadnego kremu, kładłam prosto na umytą buźkę zapłaciłam 59 zł.
Pytam o spływanie, bo miałamw tamtym roku próbkę filtra z Vichy - okropność. Twarz mimo przypudrowania była cała mokra - wszystko spłyneło w upale
Bez kremu odpowiednio nawilża?? Gdy nałożę emulsję Solecrin bez kremu to czuje ściagniecie. Coraz bardziej mi sie ten LV podoba Ciekawe czy znajde gdzieś próbki

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-30, 09:34   #107
_Lunka_
Raczkowanie

Mi wystarcza filrt, nie czuję ściagnięcia. Trochę podkreśla pory, ale chyba nie ma takiego, który tego nie robi. Też miałam szukać próbek, ale nie wytrzymałam popędziłam do apteki i już jest mój
Jeśli chodzi o Vichy to próbowałam tylko fluidu, który wchłaniał się prawie do matu, ale za to zrobił mi saharę z twarzy.

Stary 2007-04-30, 09:38   #108
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Mi wystarcza filrt, nie czuję ściagnięcia. Trochę podkreśla pory, ale chyba nie ma takiego, który tego nie robi. Też miałam szukać próbek, ale nie wytrzymałam popędziłam do apteki i już jest mój
Jeśli chodzi o Vichy to próbowałam tylko fluidu, który wchłaniał się prawie do matu, ale za to zrobił mi saharę z twarzy.
w której aptece go kupowałaś?? Pisałaś że w zestawie kupiłaś z wodą termalną - te zestawy we wszystkich aptekach powinny byc??

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-30, 10:37   #109
_Lunka_
Raczkowanie

Ja kupiłam na Karmelickiej, pytaj w tych aptekach, które prowadzą sprzedaż LRP, w Supepharm tez powinny być.

Stary 2007-04-30, 11:04   #110
fuksjaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Uzywam juz LV kilkanascie dni i wydaje mi się, ze filtr należy do nie-zapychających. Zrobiłam tez próbe z Retinem-A, rani aplikacja filtra bez problemów, nie piecze, nie szczypie.
Cytat:
Kupiłam LV w zestawie promocyjnym z wodą termalną i zauważyłam, że na kartoniku LV jest inny skład niż na opakowaniu zbiorczym :/ mogę wieczorem przeklepać składy. Co do samego filtra, to używam go już tydzień i jestem bardzo zadowolona. Do tej pory używałam AL, ale ten lepił się niemiłosiernie i wysuszał mi skórę. LV wchłania się dobrze, nie zapycha mnie i nie wysusza. Podkład na nim się nie wałkuje, po przypudrowaniu makijaż trzyma się do wieczora
oj coś czuję, że niedługo się skuszę na tego LV

fuksjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 15:06   #111
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
oj coś czuję, że niedługo się skuszę na tego LV
ja też na 100%

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-30, 19:19   #112
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
ja też na 100%
Jak go wypatrzysz w zestawie z miniproduktami to daj znać gdzie i za ile, bo też na niego poluję I powiedz mi jeszcze, gdzie i jak tą kartę stałego klienta LRP można sobie wyrobić
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 19:39   #113
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Jak go wypatrzysz w zestawie z miniproduktami to daj znać gdzie i za ile, bo też na niego poluję I powiedz mi jeszcze, gdzie i jak tą kartę stałego klienta LRP można sobie wyrobić
Ok dam, znać. Poki co widziałam zestaw w Sączu za 56 zł, ale wole kupić w Krakowie w aptece w której zbieram punkty na nagrody

A karte dostałam (nie wyrabia sie jej, to taka mini-ulotka z miejscem na pieczatki i z produktami które chce sie otrzymać za pieczątki: za 5 pieczatek 1 produkt do pielegnacji - do wyboru:
tonik Hydraphase,
żel pod oczy Hydraphase,
mleczko Toleriane DN,
krem Nutritic biolipidy 2,5% lub 5%,
żel micelarny Rosaliac,
emulsja do ciała Lipikar,
samoopalacz żel-krem Autohelios.

A za 8 pieczatek oprócz 1 produktu do pielęgnacji wybrać mozna 1 kosmetyk kolorowy:
korektor w pedzelku Unifiance Pro,
błyszczyki do ust Novalip,
Respectissime Mascara Souplesse,
olejek do masażu płytki paznokciowej,
zmiękczający skórki Silicium Pro

Za wyslanie 2 kart otrzymuje się kartę klubu konsumentki, dzięki której otrzymuje się informacje i próbki nowych produktów, oraz ciekawe gadżety (notesy, kubki itp).

Karte trzeba wysłać do grudnia 2007

Dostałam ją w aptece na Szpitalnej na przeciwko Teatru Słowackiego gdy kupowałam zel Effaclar z kosmetyczką i próbkami. W aptece tej zbieram punkty które można wymienić na nagrody. Mają tam Vichy w hurtowych cenach, co mi sie podoba (np żel Normaderm kosztuje tam 36 zł a winnych nawet ponad 40)

Mają tam pełny wybór LRP więc myślę ze te zestawy bez problemu beda

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-30, 21:17   #114
MagJa
Zakorzenienie

Cytat:
Ok dam, znać. Poki co widziałam zestaw w Sączu za 56 zł, ale wole kupić w Krakowie w aptece w której zbieram punkty na nagrody

A karte dostałam (nie wyrabia sie jej, to taka mini-ulotka z miejscem na pieczatki i z produktami które chce sie otrzymać za pieczątki: za 5 pieczatek 1 produkt do pielegnacji - do wyboru:
tonik Hydraphase,
żel pod oczy Hydraphase,
mleczko Toleriane DN,
krem Nutritic biolipidy 2,5% lub 5%,
żel micelarny Rosaliac,
emulsja do ciała Lipikar,
samoopalacz żel-krem Autohelios.

A za 8 pieczatek oprócz 1 produktu do pielęgnacji wybrać mozna 1 kosmetyk kolorowy:
korektor w pedzelku Unifiance Pro,
błyszczyki do ust Novalip,
Respectissime Mascara Souplesse,
olejek do masażu płytki paznokciowej,
zmiękczający skórki Silicium Pro

Za wyslanie 2 kart otrzymuje się kartę klubu konsumentki, dzięki której otrzymuje się informacje i próbki nowych produktów, oraz ciekawe gadżety (notesy, kubki itp).

Karte trzeba wysłać do grudnia 2007

Dostałam ją w aptece na Szpitalnej na przeciwko Teatru Słowackiego gdy kupowałam zel Effaclar z kosmetyczką i próbkami. W aptece tej zbieram punkty które można wymienić na nagrody. Mają tam Vichy w hurtowych cenach, co mi sie podoba (np żel Normaderm kosztuje tam 36 zł a winnych nawet ponad 40)

Mają tam pełny wybór LRP więc myślę ze te zestawy bez problemu beda
Dzięki za szczegółowy opis. W takim razie wybiorę się niebawem na zwiady na Szpitalną.
MagJa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 21:52   #115
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Dziewczyny, ponawiam moje pytanie http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=97
Bardzo bym Was prosiła o pomoc. Ten brak alkoholu w składzie bardzo do mnie przemawia
Stary 2007-04-30, 22:00   #116
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
Dzięki za szczegółowy opis. W takim razie wybiorę się niebawem na zwiady na Szpitalną.
aaa no i jeszcze - trzeba zachować paragony i wysłać razem z kartą

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-30, 22:03   #117
anah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ponawiam moje pytanie http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...7&postcount=97
Bardzo bym Was prosiła o pomoc. Ten brak alkoholu w składzie bardzo do mnie przemawia

Justin
, to sa zupełnie inne Antki.
Fluid alkoholowy, bardzo lekki, błyszczy sie jak inne Antki.
To mleczko z aptecusa to chyba nowe Lait-Veloute.
Stary 2007-04-30, 22:09   #118
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez Justin Timberlake Pokaż wiadomość
miałam fluid ale go nie lubiłam Jest niby polecany do cery tłustej ale nie spisywał się - kiepsko się wchłaniał, spływał z twarzy w upale. A co najgorsze: mimo czestego smarowania twarzy podczas opalania: przyróżowiło mi skórę, co mi się normalnie nie zdażało nigdy (czyli nawet bez filtra skóra łapała ładny brązowy kolor)

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane

Stary 2007-04-30, 22:19   #119
Justin Timberlake
Zakorzenienie

Dziękuję Wam

W takim razie ten LV brzmi bardzo fajnie Chyba też się skuszę
Stary 2007-04-30, 23:21   #120
ivana
Raczkowanie

_Lunka_ masz rację z tymi składami, różnią się one nie tyle jakością co kolejnością składników, a wiadomo, że za kolejnością idzie zawartośc składników. Poza tym na opakowaniu zbiorczym pisze, że to mleczko do ciała, a na tym "właściwym", że też do twarzy, pomieszanie z poplątaniem

Ale cokolwiek by nie pisało na opakowaniach, mleczko jest fajne. Co prawda u mnie nie wchłania się idealnie, ale miałam już gorsze lepiszcze na twarzy. Nie wiem, jak będzie się sprawował na nim puder H, bo chyba szybko go nie dostanę.... (dziś pani w aptece na Studenckiej mnie postraszyła wycofywaniem się producenta z interesu , ale w jej głosie brakowało przekonania, więc łudzę się, że będzie mi dane wypróbować H na LV). Niewątpliwym plusem tego mleczka jest fakt, że twarz po całym dniu jest po nim gładka i miękka, bez wysuszenia. Poza tym zahamował rozwój wysypu pryszczy, a niektóre nawet lekko podleczył Ostatnio mnie koszmarnie po czymś wysypało i bałam się, że LV mnie pogrąży a tu taka miła niespodzianka... Tym mnie żaden filtr jeszcze nie zaskoczył! Aha, mam wrażenie, że lekko mnie podszczypują po nim oczy (mimo braku alkoholu), ale i tak jestem zadowolna z niego za wpływ na kondycję cery
ivana jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości