rogowacenie mieszkowe???ratunku!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-15, 09:19   #1
liz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 93

rogowacenie mieszkowe???ratunku!!!


Wydaje mi się ,że dopadło mnie to rogowacenie mieszkowe ale na pośladkach, niestety!!Mam chropowatą, niemiłą skórę i do tego czerwone wypryski(czasem są czase nie blee..)Nie mogę się z tym uporać!!Naczytałam się już trochę o tym na wizażu i zakupiłam sobie vit.A+E(capivit mite) oraz kremik Xerial 10 ale może powinnam mieć mocniejszy??Proszę bardzo o poradę!!regularnie robię peelongi albo nacieram się solą do kąpieli i nic nie pomaga!!!
liz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-15, 22:37   #2
Kizia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 39
GG do Kizia
Re: rogowacenie mieszkowe???ratunku!!!

Może spróbuj jeszcze jeść tabletki ze skrzypem?? Bardzo mi pomogły m.in. na chropowatą skóre na pupie (o włosach, paznokciach i buzi nie wspominam )
Jak długo już łykasz witaminki?? Może po prostu jeszcze nie zdążyły zadziałać?? Ja używam Xerical 30. Może uzywając Xerical 10 musisz troszkę dłużej zaczekać?? Ja używałam dodatkowo talku w płynie firmy Idea25, który łagodził podrażnienia i likwidował wypryski, ale nie wysuszal skóry! (na popołudnie i wieczór Xerical 30, a w ciagu dnia talk Idea25).
I jeszcze jedna sprawa: bielizna. Przy tej przypadłości najlepsze są zwykłe bawełniane gatki, bez żadnych sztucznych domieszek.
Kizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-16, 09:55   #3
liz@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 93
Re: rogowacenie mieszkowe???ratunku!!!

Cześć Kiziu!Dzięki za poradę, pocieszyłam się,że nie tylko ja mam takie problemy.Jeśli chodzi o witaminki to może faktycznie nie działają jeszcze bo biorę je krótko.Zakupię sobie chyba ten Xerial 30 to może szybciej będą efekty.Jeśli chodzi o bieliznę to tak jak radzisz noszę tylko bawełnę i ew.jakieś tzw."oddychające"tkaniny, bo inaczej zsypało by mnie tragicznie.Mam nadzieję, że ta ochyda kiedyś się odczepi od mojego tyłka A czy Tobie już to przeszło i jak długo się z tym męczysz?
liz@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.