Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-04-01, 11:50   #31
lorinka
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 897
Dot.: CZY wg was w這sy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wie郾iactwa??

one Ci zazdroszcz !
Taka prawda, 瞠 jak w這sy s zadbane i zdrowe, to nie trzeba ich cieniowa, 瞠by si uk豉da造... Ile ja bym da豉 za d逝gie r闚ne w這sy... Musz je cieniowac, 瞠by nie by造 przyklepane niestety.

Gdzie鈣am czeka na ni Ksi捫e w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedy j znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.

lorinka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 11:59   #32
basiaczek511
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 95
Dot.: CZY wg was w這sy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wie郾iactwa??

dla mnie wie郾iactwem s wycieniowane w這sy tak mocno 瞠 to sa sznyty a nie w這sy. U mnie teraz wszyscy nosz takie same fryzury wyceiniowane w這sy wpie i wycieniowana grzywka... i co trendy jest wtedy jak wwyzscy wygladaja tak samo? Bezsens... pozatym uwa瘸m 瞠 proste w這sy wygladaja zdrowiej... ale rzecz gustu...

basiaczek511 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 11:59   #33
pani-jesie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 429

Popieram poprzedniczki Uwa瘸m, 瞠 proste, r闚no obci皻e wlosy s 郵iczne Moje s troch pocieniowane, ale zamierzam je wyr闚na
PS. Nie chc by niemi豉, ale masz g逝pie kole瘸nki
Stary 2007-04-01, 12:17   #34
samaraelf
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 025

jakies dziwne stereotypy. Jezeli ktos odbiega od normy zaraz jest linczowany. proste wlosy sa piekne jesli zadbane tak jak np . Blake Liveli. Ona d逝gie w這sy do pasa sciete pod linijke zakocha豉m sie w jej w這sach sa przecudne. Wycieniowane tesh sa 豉dne ale jush nie tak jak jej. tazke nie przjemuj sie jakims gadaniem.

Szko豉
samaraelf jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 12:18   #35
olkie
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 186
GG do olkie

nie no luuuudzie !! ale pompa!!!! co to za "trendy","jazzy" czy jakies tam "chucky" kolezanki ??? pffffffffff! nie wiem co wiesniactwo ma do wlosow sama jestem ze wsi boze patologia spoleczna sie szerzy!

co do wlosow to bardziej podobaja mi sie takie lekko pocieniowane warstwowo bo za takie fajne zadziorne i nawet ja sie stargaja to wyglada jakby tak mialo byc co nie znaczy ze na prosto sciete sa dla mnie wiesniactwem....BoZe dopomoz!!!!!
Stary 2007-04-01, 12:27   #36
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Cytat:
Napisane przez basiaczek511 Poka wiadomo嗆
dla mnie wie郾iactwem s wycieniowane w這sy tak mocno 瞠 to sa sznyty a nie w這sy. U mnie teraz wszyscy nosz takie same fryzury wyceiniowane w這sy wpie i wycieniowana grzywka... i co trendy jest wtedy jak wwyzscy wygladaja tak samo? Bezsens... pozatym uwa瘸m 瞠 proste w這sy wygladaja zdrowiej... ale rzecz gustu...
A mnie si takie te podobaj :P dla mnie nie ma terminu ''wie郾iactwo''. Nie lubi, kiedy w這sy kr璚one s na si喚 prostowane a proste na si喚 kr璚one, kiedy maj 鄴速y kolor wyra幡e odrosty w kolorze kontrastowym do zafarbowanego (na przyk豉d czarne do 鄴速ych, barwy ostrzegawcze ) s sianowate, zniszczone, z roztrojonymi ko鎍闚kami (i nie tylko ko鎍闚kami) widocznymi na mil, sztywne od lakier闚 lub 瞠lu albo mocno natapirowane, no i przede wszystkim t逝ste... ale to wsyztsko te nie jest dla mnie wie郾iackie, tylko oznaka albo zaniedbania, albo przesadzonej i nieumiej皻nej stylizacji.

No i czy koniecznie to co ze wsi to z貫 musi by?
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 12:29   #37
samaraelf
Zakorzenienie

no wlasnie... to sie tak przyjelo ze jak ktos ma krowy na placu to ze jest wiesniakiem i z tym sie zadawc nie moze.

Szko豉
Stary 2007-04-01, 13:32   #38
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Ten kto tak m闚i,to sam chyba jest wie郾iakiem,a to,瞠 nie chodzi do podstaw闚ki,to jeszcze bardziej mnie przera瘸. No c騜 - czasami zdarzaj si rozpieszczone os鏏ki,kt鏎e oceniaj ludzi tylko po wygl康zie,s zapatrzone w lusterko i swoj aktywno嗆 umys這w ograniczaj do rozczytywania si w wypowiedziach setek kreator闚 mody i wiza篡st闚, wierz帷 im na s這wo i traktuj帷 ich jako jak捷 wyroczni. Je郵i jaki gostek powie,瞠 modne s irokezy, to o tych, co nie posiadaj irokeza, te pewnie,by si tak wyra瘸造....
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 13:53   #39
serafina
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 99

Dziewczyny .. ale nie uwazacie ze w這sy wycieniowane ju wychodz z mody? Moja kolezanka ktora ostatnio by豉 u Czajki ma w這sy pro軼iutkie. Sama mam ochot sobie tak prosto 軼i望 .. bo te szcz瘼ione ju mi sie znudzi造 .. ile mo積a. Cieniuje je juz 3 lata. Zreszta wszystkie modelki maja proste wlosy Pozdrawiam.
serafina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 14:01   #40
lemoorka
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 072

Cytat:
Napisane przez Spajkunia24 Poka wiadomo嗆
Spotykam sie z opiniami na uczelni kole瘸nek ,瞠 w這sy kt鏎e s d逝gie i prosto podciete na koncach prawie jak od linijki a nie wycieniowane to tandeta i szczyt wie郾iactwa..
kurcze zdalam sobie sprawe w陰snie ze takie w這sy mam wi璚 do mnie pi造 wtedy
czy naprawde konc闚ki w這s闚 powinny byc krzywo sci皻e i r霩nej d逝gosci by wygladalo to trendy ?jak to jest?
Szczyt wiesniactwa, a raczej apogoneum to "kole瘸nki" pokaza造, k豉pi帷 j瞛ykami ich przemyslenia fryzjerskie

jak masz zdrowe, zadbane w這sy to je nos z dum . Popieram zazdroszcz Ci
Pokaz ,瞠 jestes dumna z w這s闚, 瞠 sa Twoj ozdoba.

Pozdrawiam
L.
lemoorka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 16:39   #41
Madzia007
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 931

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
Te s造sza豉m 瞠 d逝gie, naturalne, proste i r闚no 軼i皻e i z przedzia趾iem po鈔odku g這wy, takie hipisowskie w這sy s na topie... wiele modelek takie ma, ale z w豉snego do鈍iadczenia wiem, 瞠 naprawd ma這 komu to pasuje,
A ja w豉郾ie czyta豉m, 瞠 przedzia貫k na 鈔odku pasuje do okr庵貫j twarzy, bo odwraca od niej uwag.

A co do prosto 軼i皻ych w這s闚 to uwa瘸m 瞠 to bzdura. Pewnie kt鏎e z twoich kole瘸nek nie podobaj si takie w這sy, albo komu ich zazdro軼i i uzna豉 瞠 to "wie郾iactwo" bo akurat jej si nie spodoba這 Do niedawna sama mia豉m prosto 軼i皻e w這sy, bo podcina豉m ko鎍闚ki i w這sy si wyr闚na造, ale ani ja ani nikt nie zwraca na to najmniejszej uwagi.
Stary 2007-04-01, 16:59   #42
groshek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 261

no jak bylam ostatnio u fryzjerki to mi wrecz wpierala ze zetnie na prosciutko , bo pocieniowane juz niemodne , zle wyglada i wcale nie ejst zdrowe dla wlosa. dalam sie namowic
groshek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 17:29   #43
naughty-girl
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 818

pozdr闚 kole瘸nki i spytaj czy tak pozatym w domu wszyscy zdrowi popatrz sobie na jakiekolwiek zdj璚ia z wybieg闚, wi瘯szo嗆 modelek ma w豉郾ie d逝gie, nie wycieniowane na ko鎍ach w這sy zreszt co si komu podoba, mi na swoich w這sach bardziej podobaj si scieniowane konce ale nie m闚ie nie w這som prosto obci皻ym
naughty-girl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 18:35   #44
ila78
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 694

Co za denny tekst...nie przejmowa豉bym sie "modnymi" kolezankami..
ila78 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 18:56   #45
Agatin-K
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 361

Cytat:
Napisane przez Madzia007 Poka wiadomo嗆
A ja w豉郾ie czyta豉m, 瞠 przedzia貫k na 鈔odku pasuje do okr庵貫j twarzy, bo odwraca od niej uwag.
Ja nie znam zbyt wielu ludzi z okr庵陰 twarz, wi璚 nie wiem... ale na pewno wygl康a tragicznie z twarz kwadratow czy tym bardziej gruszkowat... lini du瞠go lub orlego nosa te przed逝瘸...
Agatin-K jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 19:21   #46
aaricia8
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 663

Wie郾iackie jest m闚ienie o czym, 瞠 to co jest wie郾iackie.
Tym Twoim kole瘸nkom bardzo brak klasy. Baaardzo.
aaricia8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-01, 21:21   #47
Ice*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 33

Pewnie, 瞠 brak klasy kole瘸nkom.. oj tak
I zdecydowanie popieram poprzednie posty!!
Widocznie kt鏎a te by takie chcia豉, a ma w這ski w kiepskim stanie przez te gonitwy za mod albo ma taki typ w這sa, 瞠 to wygl康a這by tragicznie (jak niestety te i u mnie) chyba, 瞠 s zdania, i wszystkie powinny鄉y wygl康a tak samo

My郵, 瞠 Ci ju wiza瘸nki uspokoi造
wi璚 je郵i pasuj Ci prosto 軼i皻e k豉czki to je no i ciesz si tym, 瞠 pi瘯nie wygl康asz
Stary 2007-04-02, 17:51   #48
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Tak naprawd to 80% dziewczyn ma wycieniowane wlosy i wiele z nich wygl康a tak samo. Mi sie podobaja prosto sciete wlosy i nikt mnie nie przekona, ze takie sa "wiesniackie". Proste wlosy zdecydowanie ladniej odbijaj swiatlo. Foto dla nieprzekonanych ;-)
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg i.sastre.jpg (40,9 KB, 135 za豉dowa)
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-02, 19:22   #49
samaraelf
Zakorzenienie

dokladnie zgadzam sie

Szko豉
Stary 2007-04-02, 19:36   #50
bonnie_21
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

proste na koncu sa zdecydowanie jedynymi z najmodniejszych w tej chwili (jednak najlepiej gdy sa "rownej d逝gosci" ze spadem ku przodowi ala Victoria Beckham)
Stary 2007-04-02, 20:47   #51
Angi74
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 404

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Ten kto tak m闚i,to sam chyba jest wie郾iakiem,a to,瞠 nie chodzi do podstaw闚ki,to jeszcze bardziej mnie przera瘸. No c騜 - czasami zdarzaj si rozpieszczone os鏏ki,kt鏎e oceniaj ludzi tylko po wygl康zie,s zapatrzone w lusterko i swoj aktywno嗆 umys這w ograniczaj do rozczytywania si w wypowiedziach setek kreator闚 mody i wiza篡st闚, wierz帷 im na s這wo i traktuj帷 ich jako jak捷 wyroczni. Je郵i jaki gostek powie,瞠 modne s irokezy, to o tych, co nie posiadaj irokeza, te pewnie,by si tak wyra瘸造....

Dok豉dnie.
Angi74 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-03, 15:08   #52
scarlettmonroe
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 695

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Poka wiadomo嗆
Tak naprawd to 80% dziewczyn ma wycieniowane wlosy i wiele z nich wygl康a tak samo. Mi sie podobaja prosto sciete wlosy i nikt mnie nie przekona, ze takie sa "wiesniackie". Proste wlosy zdecydowanie ladniej odbijaj swiatlo. Foto dla nieprzekonanych ;-)
Prze郵iczna fryzurka Kiedy widzia豉m tak w filmie,spodoba豉 mi si i nast瘼nego dnia posz豉m z fot 軼i庵ni皻 z neta do fryzjera. Nosi豉m j przez jaki czas i wygl康a豉 super, niestety skazana by豉m na ci庵貫 prostowanie,wi璚 zrezygnowa豉m.
scarlettmonroe jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-04, 01:38   #53
Przezlosliwa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 321
GG do Przezlosliwa

Cytat:
Napisane przez Spajkunia24 Poka wiadomo嗆
te mysle ze idiotki..

zreszt jestem przynajmniej oryginalna bo one wszystkie maj powycieniowane w這sy

dzieki za posty dziewczyny

Kwestia gustu, ja nie lubi prosto 軼i皻ych w這s闚 ale nie nazwa豉bym takiej fryzury 'wie郾iack'. Ale b璠帷 konsekwentn nie nazwa豉bym Twoich kole瘸nek "idiotkami" tylko dlatego, 瞠 nie lubi takiej fryzury. Najpierw je krytykujesz, a potem sama zni瘸sz si do ich poziomu. Nie rozumiem tego ...

Ps. 24?

Agencja Interaktywna Pozna

21.02.11 - start

"Nie rezygnuj nigdy z celu tylko dlatego, 瞠 osi庵ni璚ie go wymaga czasu. Czas i tak up造nie"

畝dne jedzenie nie jest a tak dobre, by by這 warte chocia瘺y kilograma
Przezlosliwa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-04, 10:25   #54
czarna.noc
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 908

Cytat:
Napisane przez scarlettmonroe Poka wiadomo嗆
Prze郵iczna fryzurka Kiedy widzia豉m tak w filmie,spodoba豉 mi si i nast瘼nego dnia posz豉m z fot 軼i庵ni皻 z neta do fryzjera. Nosi豉m j przez jaki czas i wygl康a豉 super, niestety skazana by豉m na ci庵貫 prostowanie,wi璚 zrezygnowa豉m.
Fakt, pasuje do idealnie prostych, grubych w這sow. Ale kiedys taka nosilam i nie mialam wiekszych problemow z jej utrzymaniem. Teraz jak odrosna mi wlosy to moze znow bede taka mia豉
czarna.noc jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-04, 10:57   #55
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Zmie "kole瘸nki"
Stary 2007-04-04, 14:03   #56
izuu
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 176
GG do izuu

a ja w豉snie d捫e do takich prostych w這sk闚 i schodz z mojego cieniowania ale tak ca趾iem prosto sci皻e od linijki te mi si nie podobaj zabardzo, pocieniowane z przodu owszem... Ale rozgeranicza cieniowanie na wie郾iactwo i trendy to ju lekka przesada heh
izuu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-04, 15:25   #57
suwa89
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 244
Wpisy w blogu: 2

wiesz kochana ze jesli masz w tym czasie proste w這sy to masz trendy fryzure od jakiegos czasu kobietki nosza proste wlosy koncowki proste jak od linijki mowa.... tylko gdy zapuszcze konkretnie do pasa to wlasnie takie robie... to jest to - klasyk ... wiesniary ci zazdroscily bo wiedzialy ze mowia o samych sobie!!! pozdro
dbam o figur (waga 50 kg jest super!)
dbam o paznokcie
my郵 o synku
id do przodu, zapominam...
suwa89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-04, 21:47   #58
Kot*
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 46
GG do Kot*

Do陰czam si do wypowiedzi moich poprzedniczek... jakie lewe laski nie zwracaj w kierunku ich paplaniny bezsensownej w og鏊e cennego zainteresowania swego.
Powali這 mnie to, 瞠 tak sie wyra瘸j ludzi niby 'na poziomie'.. no studenci, przysz豉 elita w ko鎍u.. haha
Kot* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-04, 22:00   #59
Kiss_Me
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 514

To nie prawda 瞠 d逝gie w這sy proste na koncach s wie郾ickie Ka盥y ma inny styl a Ty na pewno masz bardzo 豉dne w這sy skoro tamte klientki tak mowia, ze s wie郾iackie to one na pewno maj brzydkie w這sy Mi si bardzo podobaj takie, sama chcia豉bym takie mie ale niestety nie mog si tak obci帷 bo moje wlosy strasznie sie pusz i skr璚aj na ko鎍ahc nawet jak wyprostuje to juz na drugi dzie mam skr璚one wiec nie moglabym sie rozstawac z prostownica
Kiss_Me jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-05, 07:42   #60
lerche
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 218

ja zauwa篡豉m 瞠 coraz wi璚ej lasek ma w豉郾ie proste w這sy jakby przy linijce je obcie造...
ui bardzo mi si to podoba i chyba na czasie nawet takie obci璚ie jest..

tamre laski to jedynie zazdroszcz bo trudno troszk tak odrazu zej嗆 z wycieniowanych na mega proste...
lerche jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:14.