CZY wg was w這sy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wie郾iactwa?? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-04-10, 19:49   #61
oaza
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 558
Dot.: CZY wg was w這sy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wie郾iactwa??

teraz modne sa w這sy w豉郾ie 軼iete na r闚no juz unika sie cieniowania takie sciecie odchodzi do lamusa

osobiscie uwazam ze niech kazdy ma g這wie to co lubi
oaza jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 08:34   #62
asiulka123
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 592
Dot.: CZY wg was w這sy proste na koncach a nie scieniowane to oznaka wie郾iactwa??

Ka盥y nosi przede wszystkim to w czym dobrze si czuje oraz co mu pasuje . Cieniowane w這sy jednym pasuj bardziej, drugim mniej.

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 10:23   #63
madla
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 499

Cytat:
Napisane przez Spajkunia24 Poka wiadomo嗆
Spotykam sie z opiniami na uczelni kole瘸nek ,瞠 w這sy kt鏎e s d逝gie i prosto podciete na koncach prawie jak od linijki a nie wycieniowane to tandeta i szczyt wie郾iactwa..
kurcze zdalam sobie sprawe w陰snie ze takie w這sy mam wi璚 do mnie pi造 wtedy
czy naprawde konc闚ki w這s闚 powinny byc krzywo sci皻e i r霩nej d逝gosci by wygladalo to trendy ?jak to jest?
Fryzjerka zrobi豉 mi takie trendy wycieniowanie, 瞠 wygl康am jak wie郾iara
A tak powa積ie to nie ma znaczenia jak s obci皻e tylko czy s zadbane.
Stary 2007-04-11, 11:21   #64
tripka
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 404

Absolutnie nie zgadzam si z Twoimi kole瘸nkami.Proste,g豉dki e r闚no obci皻e w這sy wygl康aj bardzo 豉dnie i elegancko.Za to nie za 陰dnie wygl康a jak kto ma bardzo suche,zniszczone na ko鎍ach w這sy,a a je bardzo pocieniowane...
Stary 2007-04-11, 11:37   #65
muron
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 927

teraz wida, 瞠 zbyt wiele os鏏 l康uje na studiach. To ma by inteligencja? badaj帷a :wie郾iactwo ci耩 fryzjerskich:. Przerazi豉m si.

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 12:09   #66
biiibiii
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 439

Cytat:
Napisane przez tripka Poka wiadomo嗆
Absolutnie nie zgadzam si z Twoimi kole瘸nkami.Proste,g豉dki e r闚no obci皻e w這sy wygl康aj bardzo 豉dnie i elegancko.Za to nie za 陰dnie wygl康a jak kto ma bardzo suche,zniszczone na ko鎍ach w這sy,a a je bardzo pocieniowane...
Dok豉dnie !! Beznadziejne te kolezanki...

Cytat:
Napisane przez muron Poka wiadomo嗆
teraz wida, 瞠 zbyt wiele os鏏 l康uje na studiach. To ma by inteligencja? badaj帷a :wie郾iactwo ci耩 fryzjerskich:. Przerazi豉m si.
biiibiii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 14:55   #67
niv_
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 500

Cytat:
Napisane przez muron Poka wiadomo嗆

Bez przesady Dziewczyny faktycznie rzuci造 nie najm康rzejsz uwag,ale chyba nie mo積a na tej podstawie ocenia ich inteligencji?? W ko鎍u wbrew powiedzeniu o gustach wsz璠zie si dyskutuje ,a mod i urod interesuje si pwie ka盥a kobieta Nie podoba im si taka fryzura i maj do tego prawo,mog造 tylko delikatniej wyrazi swoje zdanie

Swoj drog nie cierpi m闚ienia,瞠 co jest "wie郾iackie ",to jedno z tych s堯w ,kt鏎ych nie cierpi

Spajkunia24 nie przejmuj si zdaniem kole瘸nek,skoro dobrze czujesz si w takich w這skach to ok Jak wida cz窷 os鏏 woli w這sy r闚no obci皻e,a cz窷 pocieniowane i tak jest ok,przynajmniej nie wygl康amy wszyscy identycznie

Stary 2007-04-11, 21:59   #68
$ylwka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

co za g逝pota! kiedys sama mia陰m takie d逝gie w這sy proste jak Avril i 瘸逝je, 瞠 wycieniowa豉m bo teraz wszyscy tak chodza...
$ylwka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 13:16   #69
_Magda
BAN sta造

Wiadomo軼i: 4 952
Wpisy w blogu: 33

Wg mnie i 軼ieniowane w這sy i prosto 軼i皻e s fajne.Kiedy cieniowa豉m,teraz mam z ty逝 proste,tylko przy twarzy wycieniowane i tak mis i lepiej podoba
_Magda jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 14:14   #70
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 534

zazwyczaj takie wielkie damy panie znawczynie wypowiadaj sie w ten spos鏏 ..sama ma na g這wie bialo czarno rozowe pasemka plus kilo lakieru ( zeby czasem wiaterek nie naruszyl calej konstrukcji kiczowatej fryzurki ).

Od zawsze proste, nie cieniowane ( szczegolnie te znatury bardzo gladnie i proste ) by造 i b璠 nie tyle modne co 豉dne, kobiece i bardzo eleganckiepoprostu klasyka.

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 15:28   #71
Cereal1
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 150

teraz sa modne proste grzyweczki Ide sobie taka zrobic w piatek...to jutro!!!!!!!!!!
09.01.08 - .....?
09.02.08 - .....?

62kg 61kg 60kg 59kg 58kg 57kg 56kg 55kg 54kg 53kg 52 kg

Cereal1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 14:17   #72
effcia82
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 164

ja wlasnie zastanawiam sie nad wyrownaniem wlosow. mam proste, do tego cienkie i rzadkie wlosy. od wielu lat cieniuje i mysle ze to im nie sluzy bo wygladaja na jeszcze marniejsze i bardziej zniszczone.
zastanawiam sie tylko jak beda wygladac prosto obciete wlosy do ramion (bo dluzsze nie wchodza w gre). boje sie ze bede wygladac jak giermek
effcia82 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 15:28   #73
misior920127
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 879
Send a message via Skype™ to misior920127

mi si podobaj podci皻e na r闚no i nei uwa瘸m tego za jaki przejaw wie郾iactwa
misior920127 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 16:59   #74
Vibeska
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 984
GG do Vibeska

Nosz tylko i wy陰cznie w這sy ci皻e na prosto.
Nie znosz cieniowania, warstowania bo mi si pusz i wygl康aj okropnie.
Jak s 軼inane prosto to s prostrze, g豉dsze ci篹sze, jest ich wi璚ej.
Vibeska jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 17:41   #75
*sweet dreams*
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 573

mi sie tez podobaja proste g豉dkie w這sy te dziewczyny na bank by造 zazdrosne nie przejmuj sie bo nie ma czym = ] pozdrawiam
*sweet dreams* jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 18:38   #76
Morellaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 279

Cytat:
Napisane przez wybujana Poka wiadomo嗆
jakie bezsens ;/ to nie jest szczyt wiesniactwa. wiesniacki to chyba pomy郵unek maja te kolezanki . Sie nosi to co chcce a nie to co modne ;]
Wybujana - suuuuper opismasz - bardzo mi sie podoba
A co do tematu - eh ... Kiedy mialabys wlosy za tylek to nawet zal byloby je cieniowac . Cos takiego moze sprawic ze wlosy zaczna sie puszyc na wszystkie strony . Wlosy od linijki - moze z pazurkami przy twarzy - za tym jestem
Morellaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 18:46   #77
KrokDoNieba
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 18

A to dobre. Wie郾iactwo, pf! Proste, r闚ne, b造szcz帷e w這sy. Kt鏎a takimi pogardzi? 畝dna! Takie w這sy to oznaka zdrowia, naturalno軼i... a w tych czasach, gdy fryzjer to ulubiony kolega kobietki, oryginalno嗆. Ju wyobra瘸m sobie w這ski m康rych panienek, kt鏎e tak powiedzia造... suche, po rozdwajane, torturowane prostownic sianko.
Stary 2008-02-11, 19:51   #78
MiM2504
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 244

Jejku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Co za dziwne te Twoje kole瘸nki??????
Nie cieniuj sobie w這sk闚.
Cieniowane w這sy s na ka盥ym kroku !!!
B康z naturalna

Pozdrawiam
MiM2504 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 20:42   #79
lookinka12
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 112

Takie w這ski, w豉snie proste, "od linijki" s swietne! sama do takich daze. Dla mnie sa super. Gdy idziesz, to taka "fala" powstaje ach juz sie doczekac nie moge, gdy beda takie prosciutkie ale to kwestia gustu jeszcze jak sa dlugie, takie do po這wy plec闚 i idealnie proste - marzenie

lookinka12 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-11, 20:48   #80
kura25
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 441

Sama mam takie w這sy, tyle 瞠 za ramiona, i koncowki proste pod linijk i naprawde nie czuj si jak wie郾iaczka. Takie w這sy s naprawd 郵iczne, tym bardziej, 瞠 masz je pewnie d逝gie, to tym bardziej!

Nie przejmuj sie! Nie ma czym

Prosiaczek:
-Jak si pisze 'mi這嗆'?
Puchatek:
-Tego si nie pisze.
To si czuje.

♥♥♥

kura25 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-12, 11:57   #81
nati-mo
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 519
GG do nati-mo

W這sy obci皻 pod linijk s ok, nie "wie郾iackie", bynajnmniej Ale pod warunkiem 瞠 s max do pasa, bo d逝窺ze, czy to pod proste czy scieniowane s wg mnie po prostu oble郾e...

->
nati-mo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-12, 13:17   #82
Tusio
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 572
Wpisy w blogu: 1

wlosy proste mialam...od zawsze. moze to nawet zabrzmi glupio, ale nigdy ich nie cieniowalam. najladniej wygladaja, gdy sa dlugie-teraz mam prawie do pasa, i takie rowno ciete dobrze sie prezentuja
'Cause it's okay to be a boy
But for a boy to look like a girl is degrading
'Cause you think being a girl is degrading
Tusio jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 07:45   #83
Morellaa
BAN sta造

Wiadomo軼i: 279

A wyobraz sobie - masz piekne dlugasne wlosy i spinasz je w kucyka tak lekko nastroszonego na czubku . I te dlugasne , grube wlosy w kucyku ... ahh marzenie... No i dodam dwa zdjecia przepieknych wlosow z wizazu ( przepraszam autorki za " zabiranie " ) Czy dalej martwisz sie kolezankami ?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.JPG (49,3 KB, 38 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1%20053.jpg (20,7 KB, 45 za豉dowa)
Morellaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 09:34   #84
cal
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 352

po wielu latach w ko鎍u mam 軼i皻e prosto w這sy ,nie wydaje mi si 瞠by to by這 wie郾iackie (super s這wo ) .naprawd niez貫 masz kole瘸nki ,potem wymy郵 瞠 w這sy niefarbowane s wie郾iackie ,albo bez pasemek.
nie przejmuj si nimi
cal jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 09:36   #85
architekt80
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 689

Napewno to nie jest "wie郾iactwo" cokolwieg to znaczy.
architekt80 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 13:51   #86
madzienka001
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 391

hmm wiesniactwo???? bezsens..ja cieniowa豉m w豉osy przez 5 lat a teraz che miec prosciutkie, no moze nie jak spod przys這wiowej gilotyny, ale mimo wszystko r闚ne..wd逝g mnie wyglada to 郵icznie i elegancko nie s逝chaj "kolezanek"
madzienka001 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 13:59   #87
_Lina
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 701

w og鏊e nie rozumiem, jak proste na ko鎍ach w這sy mog by oznak "wie郾iactwa", dla mnie to jaki absurd :P
_Lina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 14:55   #88
bLonD_bEjBe
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 593

oj napewno kole瘸nki by mi czego takiego nie wm闚i造.
..bym si k堯ci豉.
Co za bezczelne baby.
Takie w這sy to skarb.
Stary 2008-02-15, 15:24   #89
xxxMikixxx
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 17 362

Mi si w豉郾ie podobaj r闚no obci皻e w這sy, nie widze w tym 瘸dnego wie郾iactwa raczej szczyt g逝poty ze strony kole瘸nek

xxxMikixxx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-02-15, 15:55   #90
tulipanna.
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 233

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka wiadomo嗆
W這sy wygl康aj 郵icznie kiedy s d逝gie i r闚no 軼i皻e, ale pod warunkiem, 瞠 s proste i g豉dkie, nie pusz si... za to do ramion i kr鏒sze wg mnie powinny by pocieniowane... ale szczyt wie郾iactwa?! dziwne... nie s造sza豉m jeszcze o czym takim, jedyne, co moje kole瘸nki m闚i造, to 瞠 przedzia貫k po鈔odku g這wy jest wie郾iacki kiedy taki nosi豉m ale akurat mia造 racj, mi pasuje przedzia貫k na boku a taki po鈔odku to do ma這 kogo pasuje, chyba tylko do twarzy o regularnych rysach i owalnym lub tr鎩k徠nym kszta販ie twarzy...
Przy regularnej owalnej twarzy paradoksalnie przedzialek jest zakazany. Twarz nie wyglada dobrze.

Cytat:
Napisane przez lilianaX Poka wiadomo嗆
Kole瘸nki z uczelni?!? Jak przeczyta豉m tytu tego posta, to by豉m pewna, 瞠 b璠ziesz pisa豉 o kole瘸nkach z gimnazjum, bo to stwierdzenie na poziomie g逝pawych gimnazjalistek (bez obrazy dla gimnazjalistek) Czy Gwyneth Paltrow wygl康a jak wie郾iaczka? Rozumiem, 瞠 dla kogo klasyka mo瞠 by, np. nudna, ale ma ona to do siebie, 瞠 zawsze b璠zie oznak stylu, klasy i dobrego (cho zachowawczego) gustu.Pozdrowienia dla wielbicielek stylu classic!

Tez bylam pewna, ze chodzi o kolezanki z gimnazjum.

Jesli chodzi o mnie, daze z mocnego cieniowania do niemalze prosto scietych wlosow. Niemalze, bo mam wlosy krecone i wymagaja one specjalnego ciecia. W kazdym razie nie mam ochoty na zadne roznice dlugosci Poza tym kazdy wybiera to co lubi. A kolezanki bym olala.
tulipanna. jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:59.