Czy mogę używać CLEARASIL??????? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-07-16, 16:06   #1
anastasia
Raczkowanie

Czy mogę używać CLEARASIL???????

Mam 20 lat i bardzo tłustą cerę!Ostatnio wyskakiwało mi sporo pryszczy.Na codzień używałam serii GARNIERA "czysta skóra".W końcu sięgnęłam po clearasil i tu bylo miłe zaskoczenie.Już po tygodniu stan mojej skóry znacznie się poprawił.Czy moge używać teraz clearasilu przez cały czas??? Czy niezaszkodzi on mojej skórze??Dodam że jako żel i tonik bardzo mi odpowiadają te preparaty!
Stary 2003-07-16, 16:34   #2
youare
Zadomowienie

Re: Czy mogę używać CLEARASIL???????

A czemu miałabyś go nie stosować? Nie sądzę aby miał podrażnić Twoją skórę, przecież jest on skierowany do nastolatek z problemami trądzikowymi...Więc używaj do woli i ciesz się efektami a my Ci będziemy zazdroscic bo nie kazdemu zdarza sie znaleźć „swój” preperat na trądzik...

youare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 10:17   #3
anastasia
Raczkowanie

dzieki za odpowiedz!!!poprostuzasta nawiałam się czy clearasil niejest zbyt agresywny kosmetykiem by uzywać go cały czas?ale teraz chyba przy nim pozostane .pozdrawiam papa
Stary 2003-07-17, 16:12   #4
kb
Raczkowanie

To, że seria nosi nazwę antytrądzikowa i jest przeznaczona dla nastolatek jeszcze nie znaczy, ze jest bezpieczna, tak więc uważaj by sobie za bardzo nie przesuszyć i nie podrażnić skóry. Jeśli masz skórę naprawdę bardzo tłustą,która po 10-15 minutach po umyciu już pokrywa się warstewką sebum, to możesz stosować te preparaty, ale żel używaj tylko raz dziennie np wieczorem, zaś rano oczyszczaj twarz łagodniejszym żelem myjącycm np dla cery wrażliwej, nie stosuj żelu i toniku jednocześnie jeden stosuj rano, drugi na wieczór, który kiedy zależy od ciebie. Jeśli po czasie codziennego stosowania zauwazysz przesuszenie partii twarzy, podrażnienie to zacznij stosować tonik co 2 dni, a nie codziennie, przy tlustej skórze pamiętaj, że nie potrzebujesz codziennie kremu nawilżającego, źle dobrany może tylko zatkać pory i przyczynić się do kolejnych wyprysków, nie ufaj nawet kremom niby do cery trądzikowej czy tłustej. Na dzień stosuj krem z filtrami, na stronei głównej znajdziesz tekst z linkami na temat ochrony słonecznej.
kb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 18:58   #5
anastasia
Raczkowanie

Dziękuje za dobre rady!!!Zostanę przy Clearasirze,ale postaram się z nim nieprzesadzać!!!

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości