Veet , Tanita, Joanna ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-07-17, 18:23   #1
jutrzenka28
Przyczajenie

Veet , Tanita, Joanna ???

Cześć.Niedługo wyruszam w 3tygodniowe piesze wędrowanie a przy tym chciałabym zrobić coś z nogami.Chciałabym depilować je plastrami z woskiem na zimno ale niewiem jak to jest ponieważ jeszcze nigdy tego nie robiłam.Której firmy jest najlepsze,ile kosztują-nie chce wydawać majatku, na jaki czas efekt się trzyma? A jeśli nie wosk to mam pytanie ile czasu trzymają efekt gładkich i nie owłosionych nóg te różna kremy do depilacji? I jeszcze jedno pytanie: czy ta nowa pianka do depilacji firmy Veet jest skuteczna? Chodzi o piankę co się pryska na nogę i pod ciepłą wodą zmywa gabką.Chodzi mi o to na ile czasu wystarczy taki efekt gładkości? Po prostu chciałabym zeby przez te 3tygodnie nie martwić się o zbędne owłosienie na nogach i cieszyć się życiem za odpowiedzi z góry dziękuję papa
jutrzenka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 18:29   #2
superka
Rozeznanie

Re: Veet , Tanita, Joanna ???

Co do plastrów z woskiem - trzeba do tego dużo cierpliwości i trochę doświadczenia - wątpię byś za pierwszym razem uzyskała pożądany efekt. Stosowałam Veeta i byłam bardzo zadowolona. Potem kupiłam plastry Tanity skuszona ceną i stwierdziłam, że są znacznie gorszej jakości (starczają na mniej razy niż te Veeta). Efekt trzyma się z tydzień.
Kremy do depilacji dają efekt podobny do golenia z tą różnicą, że odrostające włoski nie są kłójące - co przedłuża o dzień, dwa efekt gładkości.

Jeśli jesteś zainteresowana spokojem na 3 tygodnie - to najlepiej udaj się na woskowanie do kosmetycznki.

powodzenia pozdrowienia.
superka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 18:38   #3
lejka
Zakorzenienie

Yy, tylko nie ta pianka Veeta...

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=1515
lejka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 20:31   #4
lagusia
Przyczajenie

witaj jutrzenko

Ja wlasnie niedawno kupilam plastry Joanna, ( ah ta cena)
I wlasciwie jestesm z nich zadowolona, .. tylko ze moje nogi juz sie chyba "przyzwyczaily" do plastrow i wloski mi odchodza prawie wszystkie podczas depilacji. Jesli chodzi o Tanite to jakos nie jestem przekonana do tej firmy.. Ale polecam Streep, ladnie pachna, dolaczone sa chusteczki( chyba zawse jest cos dolaczone, do plastrow Joanny jest buteleczka z olejkiem) i naprawde sieja postrach wsrod wloskow, tu i tam
Jesli masztroche cierpliwosci to mozesz kupic wosk, na pierwszy raz polecam Joanny bo tani i sie zmywa wodą,

Pozdrowienia

lagusia
lagusia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-17, 20:35   #5
ninka
Raczkowanie

GG do ninka

Zgadzam się z Lejką, tylko nie pianka Veeta'a. Szkoda pieniędzy.
ninka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 12:11   #6
evee
Wtajemniczenie

GG do evee
Dot.: Veet , Tanita, Joanna ???

pianka Veet'a jest malo wydajna... opakowanie wystarczylo mi na niecale 5 uzyc.Jest delikatna, mila i wogle... ale wydajnosc - zwazywszy na to ze stosowalam ja tylko na nogi - porazajaco mala...
evee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 13:26   #7
maja_s
Rozeznanie

GG do maja_s Wyślij wiadomość przez MSN do maja_s Send a message via Skype™ to maja_s

Czesc! Ja uzywalam dotychczas plastrow z Joanny Violet i uwazam je za calkiem dobre. Pytanka: , do ktorych plastrow dolaczony jest olejek?? A jezeli go nie mam to jaki powinnam kupic jak wyglada olejek kosmetyczny, jakiej firmy?? Aha czy plastry joanny sensual sa lagodniejsze od tych violet?? Drogie dziewczyny czy Wam po wosku wychodzi straszne podraznienie?? Ja mam takie ktore utrzymuje sie nawet do tyg.??? Moze zmienic plastry metody depilacji nie moge niestety. Jakie sa Waszym zdaniem najlagodniejsze?? Plisss odpowiedzcie Pozdrawiam papa
maja_s jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-24, 13:38   #8
margitta
Zakorzenienie

Niestety po depilacji kremem włosy odrastają mi już po trzeh dniach. Pianka Veet nie dość, że jest droga, to jeszcze bardzo ciężko usunąć nią włoski - u mnie musiałam powtarzać cały zabieg... To już lepiej wosk - ale lepiej kup tańszy, bo to nie jest wcale takie proste
margitta jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości