jak sie tego pozbyc??:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-07, 10:03   #1
kolega007
Przyczajenie

Exclamation

jak sie tego pozbyc??:(

witam!po tradziku na mojej skórze zostaly spore czerwone plamy...niewiem czym to usunac,stosuje acne derm od tygodnia i efektow niema.zamieszczam fotki skóry.blagam o pomoc!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdj009.jpg (11,9 KB, 35 załadowań)
kolega007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-07, 14:50   #2
Mallutka
Zadomowienie

Dot.: jak sie tego pozbyc??:(

Cytat:
Napisane przez kolega007 Pokaż wiadomość
witam!po tradziku na mojej skórze zostaly spore czerwone plamy...niewiem czym to usunac,stosuje acne derm od tygodnia i efektow niema.zamieszczam fotki skóry.blagam o pomoc!
wydaje mi sie ze to sa blizny potradzikowe w tej wersji ze stanem zapalnym czy cos takiego w kazdym badz razie trudniej je usunac niz takie zaglebienia w skorze

nie usuniesz czegos co robilo sie na twarzy przez kilka lat/miesiecy w tydzien. Tu trzeba czasu i dobrej pielegnacji. Moje blizny ruszyly sie dopiero po kilku miesiacach stosowania filtrow i Acne Dermu.

Slyszalam tez o zabiegach u dermatologa: mikrodermabrazja, kwasy o wysokim stezeniu ale nigdy sie na nie nie odwazylam. Wiec moge tylko powiedziec, ze slyszalam, ze daja bardziej spektakularne efekty niz mozolne smarowanie sie kremem. Ale o tym mozesz przeczytac w wypowiedziach Agnieski
Mallutka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości