ζciata g這wa - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-04-07, 21:07   #1
Ayse91
Go嗆

Wiadomo軼i: n/a

ζciata g這wa (foty) BxGAM O POMOC !

Witajcie!
Zwracam si do Was z wielk pro軸 o pomoc.
Ostatnio naszla mnie ochota bycia blondynk. Wi璚 rozja郾i豉m sobie w這sy o kilka ton闚 ( a mia豉m br您owe). Dosz豉m do wniosku, 瞠 kompletnie mi nie pasuj te w這sy i postanowi豉m wr鏂i do swojego koloru. Kupi豉m farbe i "UPS"! Okaza這 si, 瞠 ca豉 g這wa dobrze si na zafarbowa豉. Przy sk鏎ze mam blond i na naiekt鏎ych pasmach. Wygl康a to naprawde potwornie. Chce mie spowrotem m鎩 br您 i wygl康a jak cz這wiek. Mam 豉ciat g這we Dorad嬈ie mi co, b豉gam.

Edytowane przez Ayse91
Czas edycji: 2007-04-09 o 13:41
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-09, 13:39   #2
Ayse91
Go嗆

Dot.: ζciata g這wa

Dodam jeszcze zdj璚ia przed blondem i aktualnym br您em i teraz. Prosz dorad嬈ie mi jaki kolor by mi pasowa i chyba b璠 musia豉 zmieni fryzure bo w這sy mam ju potwronie zniszczone. Przepraszam za g逝pi mine na drugiej focie (jest aktualna). Dodam jeszcze , 瞠 mo瞠 zdj璚ie dobrze tego nie ukazuje po jednej stronie w這sy s ciemniejsze.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00021.JPG (41,7 KB, 118 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00043.JPG (51,3 KB, 137 za豉dowa)
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-09, 22:23   #3
ewelina121
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 223

wydaje mi si ,瞠 jedynym wyj軼iem z tej sytuacji b璠zie poprostu pofarbowanie w這sk闚 jeszcze raz jakim odcieniem br您uje郵i ca豉 g這wa si nie zafarbowa豉 tzn, 瞠 albo niedok豉dnie rozprowadzi豉 produkt albo poprostu jedna paczuszka nie wystarcza ja bym Ci radzi豉 zrobi sobie br您en o jakim ciep造m odcieniu ja u篡wam JOANNA -PALONA KAWA. kolor nie jest a taki jasny ani te mocno ciemny jak dla mnie w sam raz i my郵, 瞠 Tobie te b璠zie pasowai szczerze powiem, 瞠 w ciemniejszym kolorze b璠zie Ci zdecydowanie lepiej- a na przysz這嗆 jak znowu zapragniesz co zmieni to zr鏏 sobie np. cienkie pasemka a nie ca豉 g這w napewno wyjdzie to o wiele lepiej w這sy rozja郾ione zmieszaj sie z br您owymi i wyjdzie naprawd ciekawy odcie no ale to taka rada na przysz這嗆 tymczasem powodzenia 篡cz w dalszej koloryzacji mam nadziej, 瞠 troszk pomog豉m hehe pozdrowionka i buziolkiiii
ewelina121 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-09, 23:39   #4
Ayse91
Go嗆

Dzi瘯uj Ci bardzo za odpowied i rade. Jutro id do fryzjera i mam nadziej, 瞠 co z tym zrobi
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-10, 07:50   #5
Ninedin
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 886

Masz g瘰te, d逝gie w這sy najprawdopodobniej u篡豉 za ma這 farby i dlatego w niekt鏎ych miejscach w這sy nie zafarbowa造 si Trzeba u篡 2-3 opakowa farby, albo i嗆 do fryzjera 瞠by ufarbowa dok豉dnie Pozdrawiam
Stary 2007-04-10, 16:36   #6
ewelina121
Raczkowanie

napewno dobry fryzjer Ci zrobi co fajnego pozdrawiam
Stary 2007-04-10, 16:40   #7
ewelina121
Raczkowanie

aaaa i daj p騧niej fotk po wizycie u fryzjera.... ocenimy...
Stary 2007-04-10, 16:49   #8
Ayse91
Go嗆

cholera! przeklinam sam siebie i fryzjera... ! By豉m i poprosi豉m o kolor taki jak ma Weronika Rosati , taki 豉dny , naturalny br您... A co mam na g這wie sami zobaczcie! To jest tragedia... Na dodatek podcie豉 mi bardzo du穎 w這s闚...Od razu polecia豉m do sklepu i kupi豉m sobie szampon rumiankowy. My郵icie, 瞠 ten kolor zejdzie...? Czuj si w nim tak nienaturalnie i sztucznie Dajcie jakie rady....bo ja ju nie mam si. o! i w這sy s chyba bardziej kolorowe ni b造, a fryzjerka powiedzia豉 瞠 wygl康aj naturalnie O i mam we w這sach olejek rycynowy, wi璚 we嬈ie to pod uwage W rzeczywisto軼i w這sy s o wiele ciemnijesze :/
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00095.JPG (42,1 KB, 66 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg DSC00096.JPG (48,6 KB, 57 za豉dowa)
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-10, 17:20   #9
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

Wed這g mnie twoj kolor nie r霩ni si tak bardzo od tego z przed farbowania ale mo瞠 zdj璚ia s przek豉mane :P
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-10, 17:38   #10
Ayse91
Go嗆

Zdj璚ia sa zak豉mane... bo mam teraz takie kasztanowe w這sy.
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 08:36   #11
Ayse91
Go嗆

Prosz odpowied嬈ie... Czy to zejdzie? zy zrobi si z tego jasny br您? Bo ja d逝瞠j tego nie wytrzymam... Zaraz id do szko造 wi璚 tam dopeiro b璠 prze篡wa豉 koszmar. B豉gam o odpowied, te w這sy naprawd s bardzo a to bardzo ciemne...
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 13:47   #12
zuni
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni

farba ma do siebie to 瞠 schodzi je瞠li chcesh ten proces przyspieszy to mo瞠sz uzywa szampon闚 przeciw逝piezowych im mocniejszy tym lepiej schodzi farba Wed這g mnie twoim problemem jest to 瞠 s rudawe "kasztanowe" tr鏚no znale盧 zimny br您 mo瞠sz uzywa p逝kanek do w這s闚 br您owych kt鏎e usuwaj ciep造 odcie ....tym czasem mal鎩 si i ubieraj tak by to pasowa這 do twoich w這s闚 wymywanie koloru nie trwa chwili :P pozdrawiam cieplutko i 篡cze powodzenia
zuni jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 14:18   #13
ewkamo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 221

Rytyty ;D mam podobne w這sy z koloru do ciebie normalnie mysla豉m ze sie posikam ze smiechu jak zobaczy豉m te kolory a mia by jasny br您 bo zamalowywa豉m rude, a tu bach i ciemny braz blond i rude matko a w sobote mam wesele
ewkamo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 15:20   #14
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

My郵 瞠 to te kwestia szoku, a z czasem zaczniesz si przyzwyczajac i mo瞠 jeszcze spodobasz si sobie w ciemniejszym kolorze.. No tylko 瞠by si on jako wyr闚na...

ewkamo: podoba mi sie Twoje poczucie humoru i mimo wszystko pozytywne podej軼ie :)

pzdr;)
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 15:43   #15
Ayse91
Go嗆

No nie za bardzo, bo mi naprawd ciemny kolor nie pasuje... Kurcze ja 篡j z nadziej, 瞠 to zejdzie bo jak nie to depresja gwarantowana do ko鎍a 篡cia... ewkamo naprawde jestem pod wra瞠niem, bo mi sie jedynie chce wy , wy i wy...! Uzywam szamponu przeciw逝piezowego i rumiankowego... Ale je瞠li to zjedzie to na rudo ? bo to jeszcze gorszy szok
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 16:37   #16
lilianaX
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 611

[quote=Ayse91;4114672]No nie za bardzo, bo mi naprawd ciemny kolor nie pasuje...

To dlaczego postanowi豉 si zrobi na Weronik Rosati??? Chyba widzisz, 瞠 jej w這sy nie s w odcieniu jasny br您? Rosati jest brunetk, o w這skim typie urody, jej w這sy s ciemno br您owe
lilianaX jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 16:41   #17
Ayse91
Go嗆

Na tym zdj璚iu co ja mia豉m by 鈔edni br您 naprawde, a ja mam o wiele ciemniejsze, prawie czarne.... Do u豉twienia dodam jeszcze jedn fote... Jeju mam jedno proste pytanie: Czy kolor zmyj si do jasnego br您u? Tylko na tym mi nprawde zalezy.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSC00104.JPG (33,4 KB, 41 za豉dowa)
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 22:06   #18
quality
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 549

kiedys sie pewnie zmyje...

Nie wane co robisz.
Wane jak wygl康asz.
quality jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-13, 21:18   #19
ewkamo
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 221

hehe w這sy nie r瘯a- odrosn po szamponie rumiankowym mog by rude, a moze lepiej szampon przeciw 逝piezowy, on wszystko zmyje Pozdrawiam nie ma co p豉ka, mog wyj嗆 kolor pana wi郾iewskiego
ewkamo jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-13, 21:57   #20
Ayse91
Go嗆

Uu DZI艼I za rade, naprawd... ;D to si prze簑camy na przeciw逝pie穎wy! Tylko najgorsze jest to, 瞠 ja Wam zawracam g這we i zaczynam si przyzwyczajac... Wszystko tylko nie rudy
  Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-13, 22:05   #21
carolinascotties
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 705

Jesli wolno mi doradzic - za jaki czas, keidy w這sy si zregeneruj - mog豉by poprosi fryzjera o pasemka - i sukcesywnie dochodzi do ja郾iejszych w這s闚- oraz do zlikwidowania "豉t"

edit- i na przysz這嗆 pami皻aj- 瞠 naprawd jasny br您 wychodzi kiedy zafarbujesz w這sy farbai o nazwie - ciemny blond
Stary 2007-04-13, 22:49   #22
Ayse91
Go嗆

hehe teraz ju wiem, tylko 瞠 ja u fryzjera farbowa豉m w這sy i poprosi豉m o zlikwidowanie 豉t. Jest ok tylko mam takie ja郾iejsze przeb造ski co nie za bardzo mi odpowiada, wol jednolity kolor. A co do pasemek, to trwa chyba bardzo d逝go taki proces. Musz nad tym pomy郵e. Teraz stosuj maseczki do w這s闚 Dove mam nadzieje, 瞠 pomog
  Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:46.