Kompleksy :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-09, 12:46   #1
este
Przyczajenie

Unhappy

Kompleksy :(

jestem tutaj nowa i nie wiem czy daje taki wpis w odpowiednie miejsce...męcza mnie strasznie moje kompleksy, ktore wedlug mnie nie są jakies 'wybujałe' tylko na prawde męczące. moze znajdzie sie tutaj ktos kto zaradzi na chociaz jeden z nich (chociaz wiem ze nie na wszystkie sie da cos poradzic) oto najwazniejsze z nich:
-niski wzrost ;( chcialabym miec 165 cm, ale zadowolilabym sie gdybym miala chociac pelne 160, a mam 157-158 :/
- nadpotliwosc :/ pach i rak. na pachy uzywam antidral i jest w miare ok, ale na rece nic nie dziala a to mi najbardziej przeszkadza...
-nadmierne owłosienie - ten problem aktualnie najbardziej mi przeszkadza !! ogolnie mam na ciele duzo wlosow i sa one niestety ciemne;/ ale dalabym rade sie depilowac, tylko ze mam wlosy tez na twarzy mam meszek na policzkach, wlosy są jasne ale dłuugie, wąsik i na brodzie tez mam takie dluzsze te wlosy i co najgorsze zuwazylam pojedyncze ciemne wloski (wyrywam je penseta) przeszkadza mi to w kontaktach z ludzmi, krepuje jak ktos na mnie blisko patrzy itp to bardzo meczace bo zdaje sobie sprawe ze nie uda mi sie wyrwac penseta wszytskich zbednych wloskow,niektorych ja nie zauwaze a w swietle dziennym wszytsko dokladnie widac i potem ludzie sie patrza to okropne :/
-małe piersi, nie jestem kolejna sfrustrowana nastolatką, ich prawie nie ma :/ aha i zapomnialam dodac przy tym owlosieniu ze na sutkach tez mam wlosy
-duza ilosc znamion, ktore mi sie nie podobaja i nie moge sie przez to opalac + blizny po juz usunietych znamionach, ktore sie nie goją :/
-wiele innych reczy, ale te u gory są najbardziej klopotliwe
Moze ten wpis jest głupi, ale zrozumcie -te rzeczy utrudniaja mi zycie, a moze tu znajdzie sie ktos kto poradzi na ktorykolwiek z wymienionych problemow.
dodam jeszcze ze niby jstem ładna, tak mi mowia inni,ale zawsze wtedy sobie mysle ze oni nie wiedza jak jest na prawde.
naiwnie czekam na pomoc
este jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 14:11   #2
Laity
Wtajemniczenie

Smile Dot.: Kompleksy :(

Witaj este ,

nikt nie jest chodzącym ideałem, pamiętaj o tym.

Ponieważ jesteś tu nowa, troszkę Cię nakieruję Wiele wątków odnośnie kompleksów związynych z małym biustem itp. znajdziesz na forum Intymnie. Poszukaj w wizażowej wyszukiwarce i poczytaj, dziewczyny naprawdę mądrze piszą. Może któraś z wypowiedzi sprawi, że spojrzysz na swoje ciało przychylniejszym okiem Dodam, że je również jestem posiadaczką niewielkiego biustu, ale ostatnimi czasy chyba "zmądrzałam" i pokochałam go takim, jaki jest

Odnośnie kompleksów na punkcie wzrostu - na forum Moda powstał niedawno wątek o Evie Longorii, która jest tego samego wzrostu co Ty, i uważana jest za jedną z najseksowniejszych kobiet świata... Poczytaj wypowiedzi, podpatrz jak Eva ubiera się nacodzień. Mam nadzieję, że wyciągniesz odpowiednie wnioski i ze swojego 1,57m zrobisz atut, nie wadę

O nadpotliwości rąk i nadmiernym owłosieniu poczytaj na tym forum. Wystarczy użyć wyszukiwarki. Przewinęło się sporo wątków na ten temat, więc napewno znajdziesz w nich jakieś rozwiązania.

Problem blizn możesz rozwiązać stosując odpowiednie specyfiki - Contractubex, Cepan i inne. Do poszukania również na Kosmetyczce.

A co do faktu, że nie możesz się opalać... Może jakiś balsam brązujący, albo sok z marchewki... Powstało sporo wątków i na ten temat, więc do dzieła!

I głowa do góry!!! Każda z nas jest na swój sposób piękna

Laity jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 18:41   #3
olinciaa
BAN stały

Dot.: Kompleksy :(

Pokochaj siebie jaka jestes a z kompleksami trzeba walczyc ja mam 160 i nosze szpilki i jest git walcz z nimi!!!, stawiaj naparzeciwko nich przeszkody to sobie z nimi poradzisz!!
olinciaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 13:42   #4
este
Przyczajenie

dzieki )
este jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 19:32   #5
maltusia87
Rozeznanie

hej pamietaj ze kazdy jest piekny
ja tez jestem mala 158 ale sie nie przejmuje bo male jest piekne
mam tez mnostwo znamion 3 nawet usuwalam
Najwazniejsze zebys sama siebie polubila
osoby wesole i usmiechniete nawet jesli nie sa oszalamiajaca piekne maja wieksze powodzenie niz piekne zawsze zrzedzace dziewczyny.gdybys chciła pogadac pisz na maila martazol1@wp.pl
trzymaj sie cieplutko
maltusia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 20:35   #6
slodkie_dziecko
Raczkowanie

Ja wyznaję zasadę ,,małe jest piękne'' )))
I to sie sprawdza.
Wiadomo, że mało która wygląda jak z żurnala. Każdy ma jakies swoje wady, często wyolbrzymione... Spróbuj nie patrzeć na te złe strony swojego wyglądu i odszukaj zalet;D
Stary 2007-04-16, 22:08   #7
anka!
Rozeznanie

Dziewczyny mają rację. Trzeba zapomnieć o swoich kompleksach, albo przynajmniej daleko je od siebie odsunąć, a skupić się na swoich mocnych stronach. Uwierz mi, wiem że łatwo się mówi, gorzej z wykonaniem. Sam mam masę kompleksów i ciągle próbuję się z nich wyleczyć. A na te Twoje bolączki na pewno da się coś zaradzić:
-niski wzrost-możesz śmiało nosić buciki na obcasach, świetne są ostatnio tak modne peeptoe, możesz podpatrywać znane aktorki, piosenkarki podobnego wzrostu (choćby wspomnianą już Evę Longorię) i czerpać z nich inspirację odnośnie ubrań, niektóre potrafią ze swojego niskiego wzrostu uczynić atut
-potliwość- może konsultacja lekarska?
-nadmierne owłosienie-jeśli chodzi o wąsik to polecam kosmetyczkę, usunie wąsik za pomocą wosku. Zabieg trzeba powtarzać ale odrastające włoski są dużo słabsze i jaśniejsze. Co do pozostałego owłosienia na twarzy to pewnie też u dobrej kosmetyczki dałoby radę, ale domyślam sie, że wiązałoby się to z pewnymi kosztami czy ewentualnie podrażnieniami. Nie wiem czy warto takie coś zaczynać, musisz poszukać wątków o tym.
-małe piersi-od czego są push-upy , bluzeczki z kieszonkami na wysokości biustu czy innymi ozdobami, które optycznie "powiększają" biust
-nie możesz się opalać- jak grzyby po deszczu pojawiają się coraz to nowsze balsamy brązujące, dużo dziewczyn je chwali, uzyslasz ładną ale przede wszystkim zdrową opaleniznę, wiec tym lepiej dla Ciebie
-blizny-warto się rozejrzeć za jakimś kremem czy maścią, a z forum mozesz wyczytać sobie jak to jest z ich skutecznością i wybrać potem coś odpowiedniego dla siebie

Ale przede wszystkim!!!
Zmiana nastawienia, bo bez tego żadne zabiegi, kosmetyczki itp nie pomogą. Skoro inni mówią, że jesteś ładna to pewnie jesteś. Uwierz w to

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości