Niech mi ktoś pomoże... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-09, 21:43   #1
tajka1102
Przyczajenie

GG do tajka1102

Niech mi ktoś pomoże...

Witam Bardzo proszę, niech mi ktoś poradzi, co powinnam zrobić ze swymi włosami... W końcu idzie wiosna, a to, co mam na głowie przypomina raczej ptasie gniazdo, niż fryzurę. Na początek może opiszę to moje utrapienie. Mam długie włosy (mniej - więcej za łopatki) ze skłonnością do kręcenia. Właściwie "skłonność" to za mało powiedziane. Są dość mocno wycieniowane, ale chyba fryzura straciła już swój kształt. Mam pasemka w kolorze ciemnego brązu z lekko mahoniowym połyskiem (niestety nie pamiętam nazwy koloru, więc muszę improwizować), gdzieniegdzie przebija się troszkę blondu i mojej naturalnej barwy - czyli mysiej. Moje włoski są dosyć suche i sztywne z natury. Dodatkowo jestem posiadaczką buzi w raczej okrągłym kształcie. Mam jasną karnację, ale opalam się w miarę łatwo i przeważnie na brązowo. Chciałabym zmienić coś w swoim wyglądzie, ale problem polega na tym, że kompletnie brak mi pomysłów. Nie wiem, jakie cięcie będzie dla mnie najodpowiedniejsze, jaki kolor wybrać, jak układać włosy, słowem - totalna bezradnośćNie chcę dłużej wygladać jak nieboskie stworzenie, więc bardzo, ale to bardzo mocno proszę o ratunek!!!!!!!!! Pozdrawiam gorąco! Z góry dziękuję za pomoc
tajka1102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 10:25   #2
Soft
Wtajemniczenie

Dot.: Niech mi ktoś pomoże...

Może załączylabys jakies zdjecie( jesli masz taka mozliwosc ), byłoby duzo latwiej ocenić Twój stan włosków i dobrac kolorek czy fryzurke

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 08:59   #3
tajka1102
Przyczajenie

GG do tajka1102

Witam! Niestety, nie mam żadnego zdjecia, ktore mogłoby pomoc. Postaram sie jednak wkrótce poszukać (lub zrobić ) odpowiednie. Tymczasem bardzo proszę o radę, lub może jakieś ciekawe linki dot. stylizacji, pielęgnacji, itp. Bardzo, ale to bardzo dziekuję i pozdrawiam serdecznie!
tajka1102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 00:35   #4
gaga
Zakorzenienie

GG do gaga

bez foty trudno cos doradzic
a co do linkow.... skorzystaj z wyszukiwarki.. ona nie gryzie...
wpisujac tematy jakie cie interesuja, znajdziesz cos dla siebie napewno

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości