Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-05, 11:07   #3541
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Contax, gratuluję Tea for Two. Pamiętam, że odrzuciły mnie, kiedy je po raz pierwszy testowałam, ale cały czas siedzą mi w głowie. Koniecznie muszę je ponownie przestestować.

Homyku, bardzo mi przykro że przytrafiła Ci się taka sytuacja. Sama nigdy tego nie doświadczyłam, ale może to kwestia czasu... Choć złego słowa nie mogę powiedzieć na mojego listonosza czy paczkonosza. Wzorowo wykonują swoją pracę.

A w temacie. Ostatnio upolowałam Scent Intense, które wyprze z mojej półki klasyka. A ponadto lawendową wodę kolońską z Body Shopu. Ciekawa jestem tej interpretacji lawendy, która zawróciła mi w głowie od czasu poznania się z Gris Clair.
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-09-05, 11:22   #3542
mariolasl
Zakorzenienie

Homyku bardzo, bardzo mi przykro

golgie ksiazka piekna, szkoda, ze nie znam.
Stary 2007-09-05, 11:26   #3543
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Homyku - współczuję bardzo
Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Homyku Bardzo mi przykro
Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Szkoda
Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
Homyczku, wyjdę na niedouczoną ignorantkę ale skąd ta paczka nie doszła do Ciebie?
Może jest jeszcze jakaś nadzieja, że dojdzie?
Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Homyku-wyobrażam sobie jak się musisz czuć.Przykro mi
Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Homyku, bardzo mi przykro że przytrafiła Ci się taka sytuacja. Sama nigdy tego nie doświadczyłam, ale może to kwestia czasu... Choć złego słowa nie mogę powiedzieć na mojego listonosza czy paczkonosza. Wzorowo wykonują swoją pracę.
Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Homyku bardzo, bardzo mi przykro
Kochane dziewczyny, dziękuję za wsparcie
Moniu, już gdzieś pisałam, że były to paczki zagraniczne, a ta ostatnia - krajowa Widać, ktoś się zaopiekował moimi przesyłkami
Może to i lepiej nie dostać paczki wcale, niż otrzymać taką, jaką swego czasu dostarczono Basi - ukradziona zawartość (ostał się jedynie koreczek) i włożone zgniłe mandarynki. Ja mam cały czas przed oczyma fotki, które Basia wtedy wkleiła

Ja myślę, że to nie zawinił urząd pocztowy właściwy dla mojego miejsca zamieszkania. Te paczki moim zdaniem wyparowały gdzieś wcześniej
Takie sytuacje skutecznie odstraszają od korzystania z usług PP.
Teraz się normalnie boję cokolwiek im powierzyć

Golgie, interesująca książka
Pieńkowa Damo, gratuluję Scenta Intense. Ja swojego niedawno puściłam w świat. Wolę wersję klasyczną
homyk jest offline  
Stary 2007-09-05, 11:27   #3544
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

((((((((((Grupowy Uscisk Dla Homyczka))))))))))))

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2007-09-05, 11:32   #3545
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
((((((((((Grupowy Uscisk Dla Homyczka))))))))))))

Dzięki
homyk jest offline  
Stary 2007-09-05, 11:58   #3546
MoniaK
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość
Może to i lepiej nie dostać paczki wcale, niż otrzymać taką, jaką swego czasu dostarczono Basi - ukradziona zawartość (ostał się jedynie koreczek) i włożone zgniłe mandarynki. Ja mam cały czas przed oczyma fotki, które Basia wtedy wkleiła
że co czy jakoś rozwiązała się ta sprawa? tzn. zgłoszenie na poczcie, odszkodowanie?
Jeszcze bardziej się boję wysyłać coś wartościowego
MoniaK jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:06   #3547
kijanka
Zadomowienie

Cytat:
Ja myślę, że to nie zawinił urząd pocztowy właściwy dla mojego miejsca zamieszkania. Te paczki moim zdaniem wyparowały gdzieś wcześniej
Takie sytuacje skutecznie odstraszają od korzystania z usług PP.
Teraz się normalnie boję cokolwiek im powierzyć
Homyczku, bardzo ci współczuję, że spotkała Cię taka sytuacja. Czy chociaż były te paczki ubezpieczone??, Wiem,że to mała pociecha, ale w ten sposób można, chociaż pieniążki uratować. Gdy z E kupowałyśmy Lutensy, to zawsze ubezpieczałyśmy paczki, ale wychodzi na to,ze lepiej ubezpieczać wszystkie przesyłki. Bardzo to przykre.
kijanka jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:06   #3548
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
że co czy jakoś rozwiązała się ta sprawa? tzn. zgłoszenie na poczcie, odszkodowanie?
Jeszcze bardziej się boję wysyłać coś wartościowego
Tu musiałaby się Basia wypowiedzieć. Nie pamiętam, czy dostała odszkodowanie. W każdym bądź razie interweniowała.
Również wtedy byłam w głębokim szoku
homyk jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:11   #3549
homyk
Zakorzenienie

Dziewczyny, moje paczki nie miały dużej wartości więc nie bawiłam się w żadne ubezpieczenia. Jedna ze sprzedających już zaoferowała zwrot pieniędzy. Druga bedzie interweniować w swoim urzędzie pocztowym.
Więc tu nie chodzi naprawdę o pieniądze, a o żenujący poziom usług poczty polskiej. Paczki były wysłane z dwóch róznych rejonów świata w tym samym czasie i obie zaginęły. Stąd moje przypuszczenia, że to w naszym kraju ktoś dopuścił się zaniedbania.
homyk jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:14   #3550
Kota
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Homyku, też mi żal Twojej straty.
A ja sobie upolowałam zgrabną 30, zaraz umieszczę zdjęcie...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P9050037.JPG (111,1 KB, 40 załadowań)
Kota jest offline  
Stary 2007-09-05, 12:15   #3551
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Homyku, bardzo mi przykro

Po swoich doświadczeniach z zastępczym paczkonoszem zmieniłam adres i teraz wszystko idzie do mnie do biura. Jeszcze nic nie zginęło i niech tam zostanie

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-09-05, 13:16   #3552
Kattarina
Zakorzenienie

Homyczku- tak mi przykro

Niestety wiem, jak dziala PP- tylko raz wyslalam ze Szwecji przesylke w zwyklym trybie- zamiast poleconego.Tu uslugi pocztowe sa duuuzo drozsze niz w PL i nawet ta nie polecona paczka kosztowala ponad 50zl. Oczywiscie, ktos w dlugim lancuchu pokarmowym PP nie omieszkal skorzystac z tego i ukradl jedna buteleczke perfum- te cenniejsza
Kattarina jest offline  
Stary 2007-09-05, 13:17   #3553
Sabbath
Wiedźma

Kotuś, Pieńkowa Damo - gratuluję. Bardzo gratuluję! :

Cytat:
Dziewczyny, moje paczki nie miały dużej wartości więc nie bawiłam się w żadne ubezpieczenia. Jedna ze sprzedających już zaoferowała zwrot pieniędzy. Druga bedzie interweniować w swoim urzędzie pocztowym.
Więc tu nie chodzi naprawdę o pieniądze, a o żenujący poziom usług poczty polskiej. Paczki były wysłane z dwóch róznych rejonów świata w tym samym czasie i obie zaginęły. Stąd moje przypuszczenia, że to w naszym kraju ktoś dopuścił się zaniedbania.

Homyczku.

Cóż mogę... Nic nie mogę.

Tym bardziej, że jakiś czas temu pomstowałam tu na paczkę z Wisienki i nadal psinco. Jakiś czas temu przyszło nabazgrolone jak chora na epilepsję kaczka płetwą zawiadomienie z urzędu celnego, odpisałam, co prawda, ale ponieważ ni cholery nie potrafiłam odcyfrować numeru sprawy, nie wiem, czy to coś da... Nie wiem, czy ta wysyłająca zawiadomienia osoba jakiś taniec świętego Wita uskuteczniała, na bieżni pisała, czy jakiś niedorobiony student Akademii Medycznej to był....

Przyszło za to Santa Maria Novella - Opoponax
(z negocjowaną ceną i dwunastoma niszowymi próbkami gratis) i... słodkie jest, dziwne i w moim stylu. Nie wiem tylko, czy nie przesadzam z powtarzalnością zapachów...

edit:
Ale rozwija się pięęęknie.

edit 2:
Byłabym zapomniała:
Bjeato - Awatar godny Twojej urody. Piękny i niezwykły.

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2007-09-05 o 13:22 Powód: ano dopiski!
Sabbath jest offline  
Stary 2007-09-05, 13:25   #3554
Contax
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Basia39
Contax gratuluje pięknych łupów!
Basiu, dziękuję

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Gratuluję
Dziekuję

Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Contax, gratuluję Tea for Two. Pamiętam, że odrzuciły mnie, kiedy je po raz pierwszy testowałam, ale cały czas siedzą mi w głowie. Koniecznie muszę je ponownie przestestować.

A w temacie. Ostatnio upolowałam Scent Intense, które wyprze z mojej półki klasyka. A ponadto lawendową wodę kolońską z Body Shopu. Ciekawa jestem tej interpretacji lawendy, która zawróciła mi w głowie od czasu poznania się z Gris Clair.

Jak TfT pierwszy raz testowałam, w lato, zupełnie mnie nie zachwyciły Jakiś czas temu ponowiłam testy i coś zaskoczyło, zagrały i kupiłam je. Ogromnie się z nich cieszę, są idalne na jesienną pluchę

Gratuluję SI
Ja ze Scentami nie mogę się dogadać, nie czuję ich zupełnie na skórze. Chyba ze mną coś nie tak.

Kota gratuluję zgrabnej trzydziestki

Sabbath, Tobie też gratuluję

Contax jest offline  
Stary 2007-09-05, 13:27   #3555
cheer
Zakorzenienie

Homyku, żadne paczki jeszcze nie dotarły? To jest wkurzające także dla strony wysyłającej, człowiek w końcu płaci za przesyłkę. Oczywiście nieporównywalnie mniej niż Ty zapłaciłaś za perfumy, ale również. Przecież się płaci za konkretną usługę, która ma być wykonana. To jest wyjątkowa bezczelność.
Cytat:
Wszystkie osoby, które nadawały do Ciebie paczki, powinny iść z dowodami nadania na pocztę (choć ja również myślę, że paczki zostały ukradzione gdzieś pomiędzy urzędem "wyjścia" a urzędem docelowym; to jednak nie powinno mieć znaczenia przy odszkodowaniu )
Stary 2007-09-05, 13:29   #3556
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Gratuluję SI
Ja ze Scentami nie mogę się dogadać, nie czuję ich zupełnie ich na skórze. Chyba ze mną coś nie tak.
To raczej z nimi - swego czasu przeszczęśliwa upolowałam 50-tke klasyka - i na jedną aplikację zuzyłam chyba ze 3ml - i nic. Myślałam, że to z moją skóra coś nie tak, przetestowałam SI - to samo. Więcej ryzykowała nie będę, obędę się bez Scentów
Stary 2007-09-05, 14:01   #3557
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość

Sabbath,
Tobie też gratuluję
Dziękuję Contax.

Chyba nawet nie spodziewałam się gratulacji, bo to nie jest tak okrzyczana rzecz jak Lutek, na przykład. A niesłusznie, bo niezwykła tak samo (choć ta pierwsza, kolońska nuta trwa o jakieś 30 sekund za długo). Za to potem... Ja pierdziuuuu (jak to w moim ulubionym kabarecie mówiono)!

Niech no tylko dojdzie Etra z tej zasmarkanej Wisienki... Będę robić fotki!
Sabbath jest offline  
Stary 2007-09-05, 14:05   #3558
mariolasl
Zakorzenienie

Wszystkim serdecznie gratuluje, a szczegolne gatulacje dla Koty

Kota- czekam na relacje, jak ci sie je nosi. Uwielbiam komsetyki z L'Occitane, szczegolnie zele i balsamy (pieknie pachnace ), a twojej zdobyczy przygladam sie juz od dawna. Mirra i kadzidlo w skladzie...
Stary 2007-09-05, 14:12   #3559
Kattarina
Zakorzenienie

Wszystkim gratuluje zakupow .
Szczegolnie Kasi- przydymionej herbatki
Kattarina jest offline  
Stary 2007-09-05, 14:12   #3560
Anuschka
Wtajemniczenie

Wszystkim serdecznie gratuluję pachnących zdobyczy. Homyczkowi - bardzo współczuję , natomiast przez Sabbath opułam monitor i to nie jeden raz

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Kotuś, Pieńkowa Damo - gratuluję. Bardzo gratuluję! :

Homyczku.
Cóż mogę... Nic nie mogę.

Tym bardziej, że jakiś czas temu pomstowałam tu na paczkę z Wisienki i nadal psinco. Jakiś czas temu przyszło nabazgrolone jak chora na epilepsję kaczka płetwą zawiadomienie z urzędu celnego, odpisałam, co prawda, ale ponieważ ni cholery nie potrafiłam odcyfrować numeru sprawy, nie wiem, czy to coś da... Nie wiem, czy ta wysyłająca zawiadomienia osoba jakiś taniec świętego Wita uskuteczniała, na bieżni pisała, czy jakiś niedorobiony student Akademii Medycznej to był....

Przyszło za to Santa Maria Novella - Opoponax (z negocjowaną ceną i dwunastoma niszowymi próbkami gratis) i... słodkie jest, dziwne i w moim stylu. Nie wiem tylko, czy nie przesadzam z powtarzalnością zapachów...

edit:
Ale rozwija się pięęęknie.

edit 2:
Byłabym zapomniała:
Bjeato - Awatar godny Twojej urody. Piękny i niezwykły.
Ja piszę podobnie Z tego powodu spotykają mnie komplementy w stylu: Enigma to przy tobie wysiada. Moje "literki" rzeczywiście wyglądają jak zakonspirowana wiadomość. Coś jak zapis po arabsku, chińsku, ormiańsku, itp - oczywiście wszystkie te alfabety wymieszane ze sobą. Bywa to problematyczne (wypełnianie druków np.), ale cieszę się, że przyszło mi żyć w epoce komputerów. Ufff...
Anuschka jest offline  
Stary 2007-09-05, 18:17   #3561
Kota
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Wszystkim serdecznie gratuluje, a szczegolne gatulacje dla Koty

Kota- czekam na relacje, jak ci sie je nosi. Uwielbiam komsetyki z L'Occitane, szczegolnie zele i balsamy (pieknie pachnace ), a twojej zdobyczy przygladam sie juz od dawna. Mirra i kadzidlo w skladzie...
Mariolu, juz nosiłam a jakże, jest żywa, lekko wytrawna, wyrazista, nie umiem jej opisać, ale polecam. Najlepsze jest poczucie naturalności, nic nie trąci syntetykem.
Kota jest offline  
Stary 2007-09-05, 18:25   #3562
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Mariolu, juz nosiłam a jakże, jest żywa, lekko wytrawna, wyrazista, nie umiem jej opisać, ale polecam. Najlepsze jest poczucie naturalności, nic nie trąci syntetykem.
Kota
Za to wlasnie lubie kosmetyki tej firmy, a niewiele znam osob, ktre je uzywa. Wanilia pachnie swieza wanilia, olejek migdalowy pachnie naturalnymi migdalami.. itp itd
A teraz widze, ze czas sobie kliknac jakies malenstwo w stylu powyzej do wyprobowania
Stary 2007-09-05, 18:28   #3563
Basia39
Zakorzenienie

Cytat:
Tu musiałaby się Basia wypowiedzieć. Nie pamiętam, czy dostała odszkodowanie. W każdym bądź razie interweniowała.
Również wtedy byłam w głębokim szoku
Homyku z PP sprawa ma się tak, że jeśli ukradną/zagubią przesyłkę rejestrowaną (list polecony, paczka) i złoży się reklamację załączając dowód nadania ZAWSZE zwracają pieniądze (za list ok 120 zł, za paczkę o wiele mniej). Natomiast jeśli przesyłka zostanie okradziona, czyli wyjmą coś ze środka, a potem zakleją tak, że przy odbiorze się nie zorientujesz (tak jak w przypadku tej mojej paczki, w której była Alchimie) nie ma szans na żadne odszkodowanie. Z jednej prostej przyczyny - nie sposób jest udowodnić co miało być w środku, miałam już dwa razy taki przypadek i dwa razy nie uznali mojej reklamacji. Kiedyś nawet wklejałam gdzieś na forum ich standardową odpowiedź/regułkę, którą wysyłają zwykle w odpowiedzi. Tak, że jeśli już to z dwojga złego lepiej żeby przesyłka w ogóle nie dotarła niż ma dotrzeć okradziona. W pierwszym wypadku jest zwrot kasy, w drugim figa z makiem!

Cytat:
I bardzo dobrze homyku, że zadziałałaś. Tak się mówi, że tu nie chodzi tylko o pieniądze, ale pomijając straty moralne za zwróconą kaskę kupisz sobie inne piękne zapachy. Nigdy nie można przechodzić nad czymś takim jak kradzież do porządku dziennego, sprawiedliwość musi być! I tak trzymać!

PS. Swojego czasu w Uwadze była seria reportaży na temat kradzieży na poczcie. Okazuje się, że wiekszość z nich dokonywana jest albo w sortowniach albo w drodze, w czasie konwojowania przesyłek.
Basia39 jest offline  
Stary 2007-09-05, 18:47   #3564
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Homyczku ja czekałam na moje perfumy od 21 sierpnia...czekałam, czekałam, paznokcie obgryzała, wysyłałam maile i dzwoniłam do sprzedawcy...nic, czekalismy na te słynne 14 dni od momentu nadania . az tu wczoraj, nie wiem, palec Bozy chyba w tm był, postanowiłam sprawdzić dlaczego mam taki wysoki rachunek za gaz, przypuszczałam, że przy odpisywaniu licznika ktoś się pomylił. Otwieram skrzynkę licznika (mieszkam w domku i licznik mam na zewnątrz przy drzwiach wejściowych)....a tam coa tam dumnie lezy i zielenieje od wilgoci moja paczka!!!!!!!!!!!!!!!1
Ludzie!!!!
Gościowi nie chciało sie awiza wypisac to mi wsadził paczke do licznika (co poniekąd logiczne, bo zeby nie wiem co robił to by jej do skrzynki nie upchał )...nie zostawiając zadnej o tym informacji. Dodam tylko, że paczka była ubezpieczona!
Poczta i jej pracownicy chyba nigdy nie przestana mnie zadziwiać.
Albo stoje sobie na poczcie a tu biedna kobitka przede mną (niedoswiadczona przez działania poczty polskiej) zadała pytanie przy okienku "prosze pani, czy listonosz przyniesie ten duzy list polecony pod drzwi mojej mamy" - dodam że była to sporych rozmiarów koperta bąbelkowa, i mogła ważyc tak na oko z 1,5 kg). Pani owa otrzymała taką odpowiedź (oczywiście nie obyło sie bez prychnięcia "pani pocztowej" zza szyby i wzroku który mówił wszystko ) : "prosze pani, listonosze maja taki obowiazek i prosze tu nie zadawac takich pytań, bo ja nie mam czasu wyjasniac wszystkiego, prosze sobie przeczytac regulamin"
Normalnie horror. Nie wytrzymałam i na cała pocztę powiedziałam "pani pocztowej" żeby nie wprowadzała ludzi w błąd, poniewaz listonosz od razu wypisze awizo (jak bedzie łaskaw) i napisze na nim że adresata nie zastał w domu, nie mając zamiaru nawet zabierac ze sobą owego listu.
Ja wiem, że praca listonosza nie jest łatwa. Może gdyby mieli jkies samochody lub cos w tym stylu byłoby im lżej, ale niestety, jestem tak rozgoryczona ich obsługą, że nie jestem w stanie wybaczyć...przez 2 miesiące nawet jednego awiza nie chciało sie mojemu wypisać....że naprawdę...naprawdę....eh hhhh, czekam na dzień kiedy konkurencja rozkwitnie. Wtedy przysięgam, pocztę polską będe miec daleko......

mulier jest offline  
Stary 2007-09-05, 19:00   #3565
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
Ja wiem, że praca listonosza nie jest łatwa. Może gdyby mieli jkies samochody lub cos w tym stylu byłoby im lżej,
Ze smutkiem czytam to, co piszecie o Poczcie Polskiej. Poziom uslug tragiczny. Na mojej wyspie listonosze jezdza na rowerach (woza listy lub lekkie przesylki) oraz jezdza samochodami (woza ciezsze przesylki). Ci drudzy zawsze dzwonia do drzwi. Natomiast jesli nikogo nie ma zawsze wypisuja awizo. Nic mi jeszcze nie zginelo. Nigdy.
Czy kiedys tak bedzie w Polsce? Watpie.
Stary 2007-09-05, 19:04   #3566
paolla
Zadomowienie

homyku, przykra sprawa życzę, żebyś chociaż pieniądze odzyskała...

mulier, takiej historii jeszcze nie słyszałam... do licznika?! nie mogę pomysłowy listonosz

ja nadal czekam na mini Glorię, dziś dostałam maila od sprzedawcy, że przesyłka w drodze. wszystko ok, tylko tytuł maila - "perfuma" - mnie powalił...

na pocztę w moim miasteczku nie mogę narzekać - przesyłki albo przynoszone do mieszkania (2 piętro) albo do pracy mamy, a gdy nikogo nie ma, awizo zawsze czeka w skrzynce. myślę, że to w dużej mierze zależy od konkretnych ludzi, a nie tylko instytucji.
paolla jest offline  
Stary 2007-09-05, 20:14   #3567
joasiak1
Zakorzenienie

GG do joasiak1

Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Koto, gratuluję nabytku - zechciałabyś napisać nim coś więcej...?
I gdzie dorwałaś wodę L'Occitane?
Są gdzieś dostępne poza sklepami firmowymi...?

Jakoś ta ich oferta zapachowa wygląda ciekawie, a nigdzie nie widziałam tych zapachów

joasiak1 jest offline  
Stary 2007-09-05, 20:34   #3568
asia_102
Wtajemniczenie

mam, mam, mam OI

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline  
Stary 2007-09-05, 20:42   #3569
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Napisane przez asia_102 Pokaż wiadomość
mam, mam, mam OI
To dopiero jest się czym chwalic, gratulacje!
Mulier, gdyby to kto innny opowiadał to chybabym nie uwierzyła....
Rzeczywiście, pomysłowy Dobromir się znalazł....
Stary 2007-09-05, 20:42   #3570
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)

homyku, bardzo mi przykro.. nie wiem czy Cię to pocieszy, ale moja paczka z Truskawki też zaginęła i tutaj sprawa będzie jeszcze trudniejsza do odkręcenia

biegam
noseknosek jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości