Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-09-06, 19:03   #3631
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45
Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Spokojnie Małgosiu, na pewno zbledniesz. Jeszcze się lato nie skończyło A jaki to podkład?
Cytat:
Napisane przez mulier Pokaż wiadomość
A jaki ???
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
I na ktory sie zdecydowalas, na Helenke ?
Zbledne, zbledne - zreszta dziewczyny na sabaciku widziały, że mi się twarz nie opala, tylko cała reszta a nabyłam Subli`mine w odcieniu Exact Macadamia, nr 105
Stary 2007-09-06, 19:15   #3632
mulier
Zakorzenienie

GG do mulier

Cytat:
Napisane przez Margot45 Pokaż wiadomość
Zbledne, zbledne - zreszta dziewczyny na sabaciku widziały, że mi się twarz nie opala, tylko cała reszta a nabyłam Subli`mine w odcieniu Exact Macadamia, nr 105
Tez mnie kusił....i w końcu (jak to zwykle bywa ) kupiłam kanebo liquid finish o kolorze 103. Margot, oceń go proszę w KWC

mulier jest offline  
Stary 2007-09-06, 19:29   #3633
Margot45
niecnotliwa dziewica

GG do Margot45

Cytat:
Tez mnie kusił....i w końcu (jak to zwykle bywa ) kupiłam kanebo liquid finish o kolorze 103. Margot, oceń go proszę w KWC
Ja się wahałam pomiedzy nim a Color Clone HR - ale za ciemny był. Ocenie jak przeprowadze dogłębne testy, czyli ponosze na całej twarzy przez co najmniej jeden dzien ale na lato miałam odcień Exact Praline i jestem z niego zadowolona
Stary 2007-09-06, 23:05   #3634
mariolasl
Zakorzenienie

Chcialam tylko powiedziec ze jestescie niemozliwe. Dwie godziny temu wrocilam z pracy i co widze? W kazdym watku po kilka stron do czytania! Zejdzie mi pol nocy
Wszystkim gratuluje wspanialych zakupow. Nie mam sily wymieniac co kumu, ale jestem pod wrazeniem.
Stary 2007-09-06, 23:31   #3635
13ryjek
Rozeznanie

Kochane wracając do sprawy poczty to u mnie jest jeszcze gorzej Na poczcie kradną strasznie. Paczki, przesyłki polecone listonosz zostawia na korytarzu pod skrzynką na listy, każdy może sobie wziąć co chce i nikt się na poczcie Irlandzkiej tym nie przejmuje Jeśli listonoszowi się chce, to łaskawie podrepta i zostawi przesyłkę pod drzwiami odbiorcy.
Kilka razy nie zdążyłam otworzyć drzwi na czas i słyszałam jak pan listonosz rzuca kopertę pod moje drzwi a tam najczęściej są perfumy
Dwa razy dostaliśmy ważne listy urzędowe zmasakrowane. Jeden był przedarty na pół a drugi zgnieciony w kulkę. Ciekawe jak ten listonosz wciśną tą kulkę papierową do skrzynki na listy?

Leci do mnie Madness Chopard
13ryjek jest offline  
Stary 2007-09-07, 06:14   #3636
golgie
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 5
GG do golgie

Cytat:
I co, i powodem zostawienia awiza było "adresata nie zastano w domu" . Rachelo, nie ma rady, my proste dziewczyny musimy sie nauczyc że białe to czarne a czarne to białe i już . Trzeba poszerzac horyzonty. A skąd Ty własciwie wiesz gdzie byłaś/będziesz o 12:23 i 13:40. Listonosz wie lepiej

................. szczęściara...... zostawiają jej awizo................

To mój paczkonosz jest chyba wyjątkowy, bo zawsze sam przynosi paczuszki, a jeśli nikogo nie ma to zawsze zostawia awizo
Brawa dla niego.Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam

Moja fragrantica

Wymiana
golgie jest offline  
Stary 2007-09-07, 06:25   #3637
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

małego śmierdziuszka fioletowego kliknęłam........ znaczy przemataliczno jaśminowego Aliena

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-09-07, 06:27   #3638
Sabbath
Wiedźma

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
To mój paczkonosz jest chyba wyjątkowy, bo zawsze sam przynosi paczuszki, a jeśli nikogo nie ma to zawsze zostawia awizo
Brawa dla niego.Jeszcze nigdy się na nim nie zawiodłam
Ja przyznaję, że zarówno listonosza, jak i paczkonosza mam świetnego. Paczkonosz (stary pancur) w ramach troski o moje zdrowie zamiast mnie nachodzić - wysyła SMS-a, że jest paczka i przywozi mi ją dopiero kiedy dam mu znać, że się obudziłam (czyli zwykle koło 14). Pożycza ode mnie książki, wymieniamy się muzą i informacjami o koncertach i glanach szytych na miarę , pokazuje mi nowe tatuaże, a ostatnio nawet z zainteresowaniem obwąchuje moje nowe nabytki. Fajny gościu.

Za to o paniach na poczcie niczego nie napiszę, żeby nie psuć dnia...
Sabbath jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:02   #3639
Lipglossjunkie
Zakorzenienie

GG do Lipglossjunkie

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Ja przyznaję, że zarówno listonosza, jak i paczkonosza mam świetnego. Paczkonosz (stary pancur) w ramach troski o moje zdrowie zamiast mnie nachodzić - wysyła SMS-a, że jest paczka i przywozi mi ją dopiero kiedy dam mu znać, że się obudziłam (czyli zwykle koło 14). Pożycza ode mnie książki, wymieniamy się muzą i informacjami o koncertach i glanach szytych na miarę , pokazuje mi nowe tatuaże, a ostatnio nawet z zainteresowaniem obwąchuje moje nowe nabytki. Fajny gościu.

Za to o paniach na poczcie niczego nie napiszę, żeby nie psuć dnia...

Ale slodko!Niestety tacy listonosze to wyjatki

Moj nie pokazal mi jeszcze zadnego tatuazu , ale tez jest kochany.
A pocztowe panie to rzeczywiscie jakas plaga. Za kazdym razem mozna odczuc , ze pracuja tam za darmo i za kare , wiec powinnysmy byc zadowolone , ze wogole pojawiaja sie w okienkach.

Lipglossjunkie jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:11   #3640
homyk
Zakorzenienie

Dziś na www.trojmiasto.pl do poczytania o gdańskiej poczcie (w tym komentarze internautów) ---> Podobno nie ma listonoszy
homyk jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:13   #3641
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez 13ryjek Pokaż wiadomość
Kochane wracając do sprawy poczty to u mnie jest jeszcze gorzej Na poczcie kradną strasznie. Paczki, przesyłki polecone listonosz zostawia na korytarzu pod skrzynką na listy, każdy może sobie wziąć co chce i nikt się na poczcie Irlandzkiej tym nie przejmuje Jeśli listonoszowi się chce, to łaskawie podrepta i zostawi przesyłkę pod drzwiami odbiorcy.
Kilka razy nie zdążyłam otworzyć drzwi na czas i słyszałam jak pan listonosz rzuca kopertę pod moje drzwi a tam najczęściej są perfumy
Dwa razy dostaliśmy ważne listy urzędowe zmasakrowane. Jeden był przedarty na pół a drugi zgnieciony w kulkę. Ciekawe jak ten listonosz wciśną tą kulkę papierową do skrzynki na listy?

Leci do mnie Madness Chopard
Naprawde wspolczuje Gosiu
Pamietam jak sie stresowalam czy przesylki do Ciebie dotra w calosci .
Kattarina jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:26   #3642
Mendosita
Zakorzenienie

GG do Mendosita

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_ Pokaż wiadomość
małego śmierdziuszka fioletowego kliknęłam........ znaczy przemataliczno jaśminowego Aliena

Bjeato- gratuluję Niech Ci się dobrze nosi
Mendosita jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:30   #3643
Madlaine
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A pocztowe panie to rzeczywiscie jakas plaga. Za kazdym razem mozna odczuc , ze pracuja tam za darmo i za kare , wiec powinnysmy byc zadowolone , ze wogole pojawiaja sie w okienkach.
to ja mam chyba jakąś wyjątkową pocztę, "moje" Pani są miłe, uśmiechnięte i bardzo lubię tam chodzić, nawet jeśli muszę czasem odstać swoje w kolejce jako, że często tam bywam, doskonale mnie znają, więc nawet o dowód nie proszą, co niezwykle usprawnia odbiór przesyłek - tyle, że pocztę wybrałam sobie sama, zakładając skrytkę pocztową, bo poczta właściwa jest za daleko od miejsca zamieszkania i nie chciało mi się tam nigdy jeździć z awizo

listonosza z tej właściwej poczty też mamy w porządku, pracuje na tym terenie od kilkunastu lat, więc nawet jak ktoś adres pomyli, to przesyłka i tak do mnie trafi po nazwisku,

inną sprawą jest, że niektórym osobom wydaje się, że osoby pracujące na poczcie można bezkarnie besztać, ostatnio byłam właśnie świadkiem takiego zdarzenia i byłam przerażona, jak można sie tak zachowywać i obrażać ludzi najgorszymi epitetami i wulgaryzmami Pani w okienku - najmilsza z całej poczty dodam, po prostu się popłakała i tylko ja stanęłam w jej obronie, reszta osób stojących w kolejce się po prostu śmiała, gdy się odezwałam, już im tak do śmiechu nie było

Facet wyzywał ja od k... i debili, na miejscu pracowników poczty wezwałabym policję, takiego chamstwa dawno świadkiem nie byłam.
Ale i "kulturalne" osoby nie są wcale czasem lepsze i potrafią dopiec bardziej, niż najgorsze przekleństwa.
Madlaine jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:30   #3644
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Bjeato, gratuluję Aliena

Sabbath, gratuluję Arabie (oraz podziwiam, że potrafisz nosić te perfumy i że nie kojarzą ci się z kurczakiem...)

Kattaino, gratuluję nowych nabytków, niech ci ryżowy Amour słodko pachnie
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:50   #3645
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
to ja mam chyba jakąś wyjątkową pocztę, "moje" Pani są miłe, uśmiechnięte i bardzo lubię tam chodzić, nawet jeśli muszę czasem odstać swoje w kolejce jako, że często tam bywam, doskonale mnie znają, więc nawet o dowód nie proszą, co niezwykle usprawnia odbiór przesyłek - tyle, że pocztę wybrałam sobie sama, zakładając skrytkę pocztową, bo poczta właściwa jest za daleko od miejsca zamieszkania i nie chciało mi się tam nigdy jeździć z awizo

listonosza z tej właściwej poczty też mamy w porządku, pracuje na tym terenie od kilkunastu lat, więc nawet jak ktoś adres pomyli, to przesyłka i tak do mnie trafi po nazwisku,

inną sprawą jest, że niektórym osobom wydaje się, że osoby pracujące na poczcie można bezkarnie besztać, ostatnio byłam właśnie świadkiem takiego zdarzenia i byłam przerażona, jak można sie tak zachowywać i obrażać ludzi najgorszymi epitetami i wulgaryzmami Pani w okienku - najmilsza z całej poczty dodam, po prostu się popłakała i tylko ja stanęłam w jej obronie, reszta osób stojących w kolejce się po prostu śmiała, gdy się odezwałam, już im tak do śmiechu nie było

Facet wyzywał ja od k... i debili, na miejscu pracowników poczty wezwałabym policję, takiego chamstwa dawno świadkiem nie byłam.
Ale i "kulturalne" osoby nie są wcale czasem lepsze i potrafią dopiec bardziej, niż najgorsze przekleństwa.
Mad, na mojej poczcie jest podobnie (też nie musze pokazywać dowodu) Kobietki świetne, krzątają się jak mrówki. Nigdy na nie nie podniosłam głosu - w przeciwieństwie do innych sfrustrowanych klientów

Problem leży gdzie indziej Myślę, że w zarządzaniu tą instytucją, może w kiepskiej strukturze organizacyjnej. Nie bez znaczenia są też niskie pensje.

Ilekroć idę na swoją pocztę, wciąż widzę wiszące ogłoszenie, że szukają listonoszy do pracy. Pensja - 1300zł brutto
homyk jest offline  
Stary 2007-09-07, 09:50   #3646
Julie_K
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To okazja. Nie jesteś idiotką.
Ja za 50ml dałam 112zł. Sama oceń.
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Julie, no pewnie że okazja
Kattarina- "Julie- jasne, ze okazja i to swietna " ( nie chciało mi zacytować...)

Dzięki Zawsze wiecie co powiedzieć Żeby tylko mi pasował ten zapach...!!
Stary 2007-09-07, 10:00   #3647
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Ja też nie mogę narzekać na obsługujące w okienkach Panie. Wszystkie miłe i szybkie. Szlag mnie trafia jak słysze, że ktoś podnosi na nie głos za nieterminowe dostarcznie przesyłek. To przeciż nie ich wina tylko rozdzielni.
Ja również nie muszę już pokazywać dowodu Panie odkładają wszystko na kupkę albo jak nic nie ma to krzyczą do mnie - proszę nie stać, dzisiaj nic nie przyszło do Pani
tymena jest offline  
Stary 2007-09-07, 10:06   #3648
Madlaine
Zakorzenienie

Homyczku, zgadzam się w 100%

ja wiem, że to nie wina pracowników na dole, jak działa sama instytucja, poza tym najmniej winne ginącym przesyłkom są Panie w okienkach, a to im się dostaje własnie od sfrustrowanych klientów - a skoro klient jest niemiły, to i Paniom z czasem usmiecha z twarzy schodzi - i tak w koło, niestety
Madlaine jest offline  
Stary 2007-09-07, 10:10   #3649
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Ja swojego listonosza uwielbiam. Zna mnie jeszcze z czasów, kiedy miałam parę latek i nawet do zerówki nie chodziłam. Zna wszystkich w okolicy i jak mnie widzi z daleka, to albo wyjmuje przesyłki z torby, albo już krzyczy: Dzisiaj nic dla Pani nie mam.

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-09-07, 10:16   #3650
Kattarina
Zakorzenienie

Bjeato- gratuluje ametystowego Obcego

Spanish Myszko- dziekuje

Madlaine- przykro mi, gdy czytam o takich incydentach
Naprawde przeraza mnie brak empatii i wyobrazni u ludzi, ktorzy wyzywaja sie na innych
Kattarina jest offline  
Stary 2007-09-07, 12:10   #3651
kokakola
Zakorzenienie

gratuluje wszystkim nowych pachnidel a szczegolnie Kattarinie ryzowego Kenzo Amour (mysle o nim intensywnie na zime, cudny ogrzewacz ) i Bjeacie fioletowego obcego

co do poczty: brak mi slow na to co sie dzieje w moim rejonie. wczoraj dowiedzialam sie, ze poprzedni listonosz (od listow) idzie na zwolnienie chorobowe i listy beda dostarczane przez zastepce raz w tygodniu. to chyba jakis zart? czekam juz tydzien i 3 dni na male artisany ze wspolnych zakupow i nadal nic. jak tylko dojda to daje sobie spokoj z poczta polska na dluzszy czas.
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline  
Stary 2007-09-07, 12:34   #3652
_Bjeata_
Zadomowienie

GG do _Bjeata_

Cytat:
Napisane przez Mendosita Pokaż wiadomość
Bjeato- gratuluję Niech Ci się dobrze nosi
Mendosito, dziękuję, na pewno będzie dobrze się nosił

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Bjeato, gratuluję Aliena
Myszko, dziękuję pięknie.
Swoją drogą, ja zapomniałam o Pradzie, aż wstyd, teraz już pamiętam bo do pw zajrzałam rano, niemiec co wszystko chowa mnie dopada

Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Bjeato- gratuluje ametystowego Obcego
Kattarino, również dziękuję

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."

_Bjeata_ jest offline  
Stary 2007-09-07, 12:41   #3653
Kattarina
Zakorzenienie

Kolu- dziekuje i zachecam do zakupu ryzowca
Tym bardziej, ze swietnie komponuje sie z innymi orientalnymi slodziakami, (wiem, wiem, ciagle eksperymentuje )

Odnosnie poczty; rzeczywiscie szkoda slow- bezsilnosc do szescianu
Kattarina jest offline  
Stary 2007-09-07, 13:06   #3654
your Angel
czyli Endżi

Bjeato - gratuluję fioletowego Kosmity Świetnie nosi się jesienią

Katt - a Tobie gratuluję Amour. Mam na niego taką chrapkę, że szok... Jak z trwałością na Twojej skórze?

Homyczku, strasznie, strasznie mi przykro, że flaszeczki zaginęły Pozostaje trzymać kciuki, że jednego pięknego dnia jednak beztrosko dotrą jakby nigdy nic, albo reklamacje zostaną rozpatrzone w przyzwoitym terminie

Ja nigdy nie miałam jeszcze takich przepraw z pocztą

pachnę
your Angel jest offline  
Stary 2007-09-07, 13:13   #3655
homyk
Zakorzenienie

Angelku

Kola łączę się z Tobą w bólu

A wszystkim szczęśliwcom gratuluję nabytków
homyk jest offline  
Stary 2007-09-07, 13:24   #3656
Kattarina
Zakorzenienie

Angel- - trwalosc Amour na mojej skorze, (jak wiekszosci perfum) calkiem niezla. Podczas pierwszych testow utrzymaly sie ponad 8h- dluzej nie mialy szansy, bo je zmylam
Kattarina jest offline  
Stary 2007-09-07, 13:25   #3657
d'ou vient le vent
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 11

Homyku - bardzo wspolczuje. Mam nadzieje ze jednak przesylki sie znajda
Mnie pani na poczcie zastrzelila wczoraj totalnie - nie chciala jakis czas temu dac TZ - ktory mial moj dowod osobisty - przesylke dla mnie ale wczoraj probowala mi wcisnac korespondencje polecona dla wlasciciela mieszkania
Ostatnio polecony priorytet lazl do mnie ponad 2 tygodnie ..... priorytet, my ass
W temacie - upolowana Maroussia i Mitsouko

Nat

Not all those who wander are lost.
MNIEJ CHEMII / NIE MARNUJ!
Legite aut Perite!
d'ou vient le vent jest offline  
Stary 2007-09-07, 13:32   #3658
Aggie125
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 2
GG do Aggie125

Nat, i jak to Mitsuoko? Czy to faktycznie tak fizjologiczny zapach?

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline  
Stary 2007-09-07, 13:32   #3659
kokakola
Zakorzenienie

Homyczku, jedziemy na tym samym wozku Moze jednak doleca te nasze paczki, czego nam mocno zycze

odnosnie trwalosci Kenzo: na mnie potrafi wytrwac i 12h jakbym w wannie budyniu lub puddingu ryzowego siedziala
http://www.youtube.com/watch?v=LETsi4eAtho
kokakola jest offline  
Stary 2007-09-07, 13:37   #3660
Contax
Zakorzenienie

Gratuluję wszystkim nowych nabytków

Sama coś ostatnio nie mam humoru na poszukiwania
Mam tylko nadzieję, że to stan przejściowy
Contax jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości