Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Wszystko, co chcielibyście wiedzieć o perfumach, ale baliście się zapytać.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2007-06-13, 12:51   #1561
Kattarina
Zakorzenienie

Dot.: Co ostatnio upolowaliście? Część III

Agoo, a czy zamiescilas gdzies na forum spis, badz fotki swojej kolekcji perfum? Gdybym na nia rzucila okiem i poznala Twoje preferencje, moze umialabym Ci cos podpowiedziec?
Ostatnie kilka razy w perfumerii szalalam z testami i jeszcze cos z nich pamietam
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-13, 16:36   #1562
Yola
Wtajemniczenie

GG do Yola

Dziewczyny namieszałyście mi znów w głowie tym Dżingiem, a ja się właśnie mam cieszyć ustrzelonym w ślepo po pijaku Innocentem .... ach ja zacofana myślałam że "Innocent + kości" to będą jakieś kostki gratis, a to taki bajerancki limitowany jak mniemam zestaw! http://media.douglas.de/img/product/...0/0/230029.jpg
aż szkoda z pudełka wyjmować

Yola jest offline  
Stary 2007-06-13, 19:07   #1563
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Scent na wymianie straganikowej. Upolowane w ciemno...
pieńkowa_dama jest offline  
Stary 2007-06-13, 20:22   #1564
daniels
Rozeznanie

thierry mugler ice men 100ml
chanel allure homme sport cologne sport 150ml

thierry mugler eau de star 50ml
calvin klein ckin2u her 150ml
daniels jest offline  
Stary 2007-06-13, 20:46   #1565
mariolasl
Zakorzenienie

Dzis przyszla do mnie Sequoia CdG i ciesze sie bardzo, bo pomimo licznych slow krytyki bardzo mi sie podoba. Juz po probce od Psychy wiedzialam, ze kiedys i tak bede ja miala
mariolasl jest offline  
Stary 2007-06-13, 21:10   #1566
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez mariolasl Pokaż wiadomość
Dzis przyszla do mnie Sequoia CdG i ciesze sie bardzo, bo pomimo licznych slow krytyki bardzo mi sie podoba. Juz po probce od Psychy wiedzialam, ze kiedys i tak bede ja miala
Mariola, zazdroszczę. Naprawdę bardzo ciekawa interpretacja sekwoi. Szkoda tylko, że występuje jedynie w tak dużych pojemnościach.
Stary 2007-06-13, 21:24   #1567
homyk
Zakorzenienie

Gratuluję wszystkim nowych nabytków, a w szczególności

Pieńkowej Damie
Cytat:
Napisane przez pieńkowa_dama Pokaż wiadomość
Marioli
Cytat:
Nevadzie
Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Właśnie upolowałam Scent Intense 100ml
Chyba szczęście zaczyna mi sprzyjać
i

Kattarinie
Cytat:
Napisane przez Kattarina Pokaż wiadomość
Dotarla do mnie czesc zakupow: Le Baiser du Dragon- ekstrakt perfum, Violetta di Parma i moj ukochany Angel Violette.

Dostalam w poniedzaialek @ z info, ze Flowerbomba juz wyslana zatem z utesknieniem jej wygladam. Mam nadzieje, ze jutro w koncu sie doczlapie, bo zapewne idzie na piechote, skoro tak dlugo to trwa
Kattarino trzymam kciuki, żeby Flowerbomb nie wybuchły gdzieś po drodze i jak najszybciej znalazły się u Ciebie

Dwie z upolowanych przeze mnie w ciemno flaszek dziś przyleciały.
Balahe i mini Black Orchid. Wyglądają naprawdę efektownie ale raczej nie są to zapachy dla mnie Black Orchid nawet mi się podobają, ale do Balahe ciężko mi będzie się przekonać Potestuję je jeszcze innym razem, może będą dla mnie łaskawsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg balahe_black orchid mini 1.jpg (77,9 KB, 32 załadowań)
homyk jest offline  
Stary 2007-06-13, 21:33   #1568
tymena
Zakorzenienie

GG do tymena

Homyku, gratuluję, doczekałaś się w końcu Cudny ten flakon Balahe Może jednak przekonasz się do zapachu...
tymena jest offline  
Stary 2007-06-13, 22:39   #1569
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Napisane przez homyk Pokaż wiadomość

Balahe i mini Black Orchid. Wyglądają naprawdę efektownie ale raczej nie są to zapachy dla mnie Black Orchid nawet mi się podobają, ale do Balahe ciężko mi będzie się przekonać Potestuję je jeszcze innym razem, może będą dla mnie łaskawsze
Homyczku,szkoda
Daj im szansę jeszcze raz, koniecznie.
Favkes jest offline  
Stary 2007-06-14, 02:07   #1570
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yola Pokaż wiadomość
Dziewczyny namieszałyście mi znów w głowie tym Dżingiem, a ja się właśnie mam cieszyć ustrzelonym w ślepo po pijaku Innocentem .... ach ja zacofana myślałam że "Innocent + kości" to będą jakieś kostki gratis, a to taki bajerancki limitowany jak mniemam zestaw! http://media.douglas.de/img/product/...0/0/230029.jpg
aż szkoda z pudełka wyjmować
Ladny zestaw gratuluje

A Dzing!..... "Prozno, zaiste, mowic o nich mowa, co jest ubozsza niz glazu milczenie" ( ze pozwole sobie sparafrazowac pana Staffa)- nawet najbardziej wysublimowanymi slowami nie odwaze sie opisac, jak pachnie Dzing!...... Yolu, koniecznie je przetestuj na sobie
Cytat:
Gratuluje

Cytat:
Napisane przez daniels Pokaż wiadomość

To sie nazywa polowanie

Cytat:
Mariolu, gratuluje

Cytat:
Gratuluję wszystkim nowych nabytków, a w szczególności

Kattarino trzymam kciuki, żeby Flowerbomb nie wybuchły gdzieś po drodze i jak najszybciej znalazły się u Ciebie

Dziekuje Homyczku Dzisiaj dostalam wiadomosc, ze max. w piatek Flowerbomba w koncu przybedzie

Przykro mi, ze B.O. i Balahe Cie rozczarowaly Moze tak, jak pisza dziewczyny- przy bardziej sprzyjajacej aurze przemowia do Ciebie inaczej
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-14, 06:41   #1571
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tymena Pokaż wiadomość
Homyku, gratuluję, doczekałaś się w końcu Cudny ten flakon Balahe Może jednak przekonasz się do zapachu...
Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Homyczku,szkoda
Daj im szansę jeszcze raz, koniecznie.
Cytat:
Przykro mi, ze B.O. i Balahe Cie rozczarowaly Moze tak, jak pisza dziewczyny- przy bardziej sprzyjajacej aurze przemowia do Ciebie inaczej
Oczywiście, będę probowała się z nimi zaprzyjaźnić.
Angel też na początku mi się nie podobał, a teraz Może z nowymi zapachami będzie podobnie.

Cytat:
Dziekuje Homyczku Dzisiaj dostalam wiadomosc, ze max. w piatek Flowerbomba w koncu przybedzie
Trzymam kciuki Kiedy już dotrą, koniecznie napisz, jak je odbierasz. Kuszą mnie, kuszą, kuszą......

Na pocieszenie upolowałam sobie Belle de Minuit, a co
homyk jest offline  
Stary 2007-06-14, 08:56   #1572
agaa13
Zakorzenienie

gratuluję:

Cytat:
Cytat:
Napisane przez daniels Pokaż wiadomość

Cytat:
Cytat:

Cytat:

Stary 2007-06-14, 09:35   #1573
mariolasl
Zakorzenienie

Serdecznie gratuluje, szczegolnie Kattarinie, danielsowi, pienkowej_damie, homykowi.

Rowniez dziekuje za gratulacje.
Cos jeszcze do mnie przyszlo, bo mam awizo, ale nie wiem co. Pochwale sie pozniej. Pogoda taka brzydka, ze jeszcze nie chce mi sie nosa wychylic z domu...
mariolasl jest offline  
Stary 2007-06-14, 09:41   #1574
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Cytat:
Pogoda taka brzydka, ze jeszcze nie chce mi sie nosa wychylic z domu...

Mariolciu - to śmigaj do nas ... u Nas ciepło, słonecznie ...
Favkes jest offline  
Stary 2007-06-14, 11:50   #1575
eiri
Wtajemniczenie

GG do eiri

Ustrzeliłam Black Cashmere Na razie pięćdziesiątkę, ale jeśli się pokochamy, to pewnie dołączy setka na zapas
Stary 2007-06-14, 12:02   #1576
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Trzymam kciuki Kiedy już dotrą, koniecznie napisz, jak je odbierasz. Kuszą mnie, kuszą, kuszą......
Homyku- kciuki pomogly , od 2 godzin mam Flowerbomb
Pierwsze wrazenia: chwile po psiknieciu- czuje herbate Earl Grey, po paru minutach pojawiaja sie kwiaty: orchidea i slodziutka frezja. Dopiero po ok. godzinie wyczulam jasmin i jakas pikantna nutke, na razie trudna do zidentyfikowania.
Ogolnie Flowerbomb slodkim klimatem kojarzy mi sie z Wishem - tylko Wish jest bardziej owocowy i jego slodycz jest stricte karmelkowa- natomiast F-bomba jest jakby doslodzona kwiatowym nektarem, a nie cukrem.
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-14, 12:22   #1577
homyk
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eiri Pokaż wiadomość
Ustrzeliłam Black Cashmere Na razie pięćdziesiątkę, ale jeśli się pokochamy, to pewnie dołączy setka na zapas
Eiri gratuluję

Cytat:
Homyku- kciuki pomogly , od 2 godzin mam Flowerbomb
Pierwsze wrazenia: chwile po psiknieciu- czuje herbate Earl Grey, po paru minutach pojawiaja sie kwiaty: orchidea i slodziutka frezja. Dopiero po ok. godzinie wyczulam jasmin i jakas pikantna nutke, na razie trudna do zidentyfikowania.
Ogolnie Flowerbomb slodkim klimatem kojarzy mi sie z Wishem - tylko Wish jest bardziej owocowy i jego slodycz jest stricte karmelkowa- natomiast F-bomba jest jakby doslodzona kwiatowym nektarem, a nie cukrem.
Kattarino

Klasyczne Flowerbomb testowałam co prawda już dawno temu, ale mi również skojarzyły sie wtedy z Wish.
Ciekawe jak bardzo ta edp różni się od edp Extreme
Na mój nos, w Extreme jest taka mroczna nutka pudrowa, której w klasyku nie czułam i mocniejszy akord drzewny.

W każdym razie ten słodziak jest piękny Moje włosy pachniały nim nawet po myciu

Kiedyś skuszę się na pewno na klasyczne edp
homyk jest offline  
Stary 2007-06-14, 12:29   #1578
SpanishMyszka
Zakorzenienie

Cytat:
Gratuluję !!!
Kocham Black Cashmere
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline  
Stary 2007-06-14, 15:53   #1579
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Ustrzeliłam Black Cashmere
Gratuluje! Black Cashmere nigdy za duzo

Cytat:
od 2 godzin mam Flowerbomb
Rowniez gratuluje! Tez za mna chodzi od pewnego czasu, piekny zapach.

A teraz bede sie chwalic . Jak bylam w Polsce, to mialam okazje wzbogacic sie o CdG, ale niestety moj bank myslal, ze ktos ukradl moja karte i po pierwszym tygodniu pobytu zablokowali mi ja (o czym dowiedzialam sie po powrocie na wyspe). W zwiazku z czym nie moglam sobie kupic.
Znalazlam jednak sklep w Londynie, ktory ma i wysyla CdG, a wiec dzis odebralam z poczty moje upragnione cuda: Avignon, Zagorsk i Jaisalmer
Marzyloby mi sie jeszcze Kyoto i moze Harissa (ale nie wiem jak pachnie i tu mam dylemat).
mariolasl jest offline  
Stary 2007-06-14, 16:11   #1580
Kattarina
Zakorzenienie

Mariolu- dziekuje i gratuluje
Twoje upolowane cuda doceniam- to rzeczywiscie oryginalne perfumy, jednak nie jestem wielbicielka takiej dawki kadzidla na swojej skorze i chyba nie odwazylabym sie ich przywdziac (moze za wyjatkiem Kyoto)
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-14, 16:30   #1581
Anuschka
Wtajemniczenie

Kattarino, eiri- gratuluję nowych nabytków. Mariolu - aleś zaszalała z CdG. Gratuluję serdecznie
Ja jak zwykle mam problem z wyborem, podjęciem decyzji. Podoba mi się zbyt wiele perfum...Jednocześnie jest to zbliżony poziom "podobania", więc tym bardziej ciężko mi się zdecydować na coś konkretnego. Dla mnie optymalną pojemnością byłoby 10-15 ml, a nie 30, czy 50, bo raczej nie przywiązuję się do zapachów. Jest w końcu tyle pięknych, wartych poznania...
I bądź tu mądry i pisz wiersze
Anuschka jest offline  
Stary 2007-06-14, 17:25   #1582
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Mariolu- dziekuje i gratuluje
Twoje upolowane cuda doceniam- to rzeczywiscie oryginalne perfumy, jednak nie jestem wielbicielka takiej dawki kadzidla na swojej skorze i chyba nie odwazylabym sie ich przywdziac (moze za wyjatkiem Kyoto)
Dziekuje Ja mam tak z typowo kwiatowymi zapachami, jak ty z kadzidlem.

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Kattarino, eiri- gratuluję nowych nabytków. Mariolu - aleś zaszalała z CdG. Gratuluję serdecznie
Ja jak zwykle mam problem z wyborem, podjęciem decyzji. Podoba mi się zbyt wiele perfum...Jednocześnie jest to zbliżony poziom "podobania", więc tym bardziej ciężko mi się zdecydować na coś konkretnego. Dla mnie optymalną pojemnością byłoby 10-15 ml, a nie 30, czy 50, bo raczej nie przywiązuję się do zapachów. Jest w końcu tyle pięknych, wartych poznania...
I bądź tu mądry i pisz wiersze
Rowniez dziekuje. Ja z kolei bardzo przywiazuje sie do wiekszosci zapachow i zawsze mam problem, ze pojemnosc jest za mala...
mariolasl jest offline  
Stary 2007-06-14, 17:32   #1583
tulipanka
Zakorzenienie

Dziewczyny, ostatnio tak szalejecie z zakupami, że nawet nie jestem w stanie wszystkim pogratulować
dlatego tak zbiorczo - wszystkim

natomiast tak z osobna Mai79 - Scenta Int.
i Marioli- fantastyczne zakupy Incensy CdG to moje marzenie, szczególnie Avignon
tulipanka jest offline  
Stary 2007-06-14, 17:43   #1584
Kattarina
Zakorzenienie

Cytat:
Dziekuje Ja mam tak z typowo kwiatowymi zapachami, jak ty z kadzidlem.

Rowniez dziekuje. Ja z kolei bardzo przywiazuje sie do wiekszosci zapachow i zawsze mam problem, ze pojemnosc jest za mala...
Wlasnie niedawno to zauwazylam, po przeczytaniu kilku Twoich recenzji i postow na forum. Obiektywnie typowo kwiatowe perfumy mozesz uznac za ladne, jednak sama nie czujesz sie w nich komfortowo, prawda?

Co do pojemnisci zgadzam sie z Toba- najukochansze perfumy sa mi tak bliskie, ze wolalabym aby mi ich nie zabraklo- stad chomicze zapedy

Poznaje i potrafie polubic rozne zapachy, przezywam krotkotrwale fascynacje i .....bez zalu rozstaje sie z flakonikami. Jednak te perfumy, ktore kocham, trudno by mi bylo utracic bezpowrotnie .
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-14, 17:54   #1585
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez tulipanka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio tak szalejecie z zakupami, że nawet nie jestem w stanie wszystkim pogratulować
dlatego tak zbiorczo - wszystkim

natomiast tak z osobna Mai79 - Scenta Int.
i Marioli- fantastyczne zakupy Incensy CdG to moje marzenie, szczególnie Avignon
Tulipanko Ja juz stracilam nadzieje, ze to marzenie kiedys sie spelni...
Cytat:
Wlasnie niedawno to zauwazylam, po przeczytaniu kilku Twoich recenzji i postow na forum. Obiektywnie typowo kwiatowe perfumy mozesz uznac za ladne, jednak sama nie czujesz sie w nich komfortowo, prawda?

Co do pojemnisci zgadzam sie z Toba- najukochansze perfumy sa mi tak bliskie, ze wolalabym aby mi ich nie zabraklo- stad chomicze zapedy

Poznaje i potrafie polubic rozne zapachy, przezywam krotkotrwale fascynacje i .....bez zalu rozstaje sie z flakonikami. Jednak te perfumy, ktore kocham, trudno by mi bylo utracic bezpowrotnie .
Masz racje, w typowo kwiatowych kompozycjach nie czuje sie komfortowo. To po prostu nie ja. Za to slodziaki, zapachy z nuta drzewna lub kadzidlem jak najbardziej To z kolei cala ja.
Homicze zapedy tez mam, ale tylko do zapachow wycofanych/wycofywanych np BC, Le Feu, Histoire d'eau - nie moglabym miec tylko jednego flakona, bo balabym sie uzywac w obawie, ze sie zaraz skoncza
Zdjecia kolekcji obiecuje w lipcu (na poczatku), zatytulowana bedzie: "Naprawde jaka jestem..."
mariolasl jest offline  
Stary 2007-06-14, 18:29   #1586
Anuschka
Wtajemniczenie

Cytat:
Zdjecia kolekcji obiecuje w lipcu (na poczatku), zatytulowana bedzie: "Naprawde jaka jestem..."
Trzymam za słowo , bo w połowie lipca wyjeżdżam na przysłowiowy koniec świata, a tam dostęp do sieci będzie mocno ograniczony, a bardzo chcę poznać Twoją kolekcję. Jedno wiem na pewno - będzie piękna i zaskakująca

Jeśli chodzi o przywiązanie do zapachów, to oczywiście zdarza mi się (mój ukochany Bazar np.) ale ostatnio jakby mniej. To u mnie taka ogólna tendencja jak ze wszystkim
A i jeszcze:
Black K. Cole
Gaiac
Palisander
Gris Clair
Vetiver Oriental
EdM
Pamplelune
i parę innych

Edytowane przez Anuschka
Czas edycji: 2007-06-14 o 18:38 Powód: ważne dopiski :)
Anuschka jest offline  
Stary 2007-06-14, 18:33   #1587
Kattarina
Zakorzenienie

Mariolu- ja rowniez czekam
Kattarina jest offline  
Stary 2007-06-14, 18:36   #1588
Favkes
Zakorzenienie

GG do Favkes

Pochwale się.
Co prawda pisałam już o ty w watku o pachnieniu - ale tutaj bardziej się liczy

Dzisiaj Paczkonosz przyniósł mi Black Cashmere - podoba mi się - może nie aż tak bardzo jak Smoczy Pocałunek ( do którego zapałałam wielką miłością ) ale napewno nie będziemy szukać rodziny zastepczej

Polubiłysmy się - baaaardzo.
Favkes jest offline  
Stary 2007-06-14, 18:42   #1589
pieńkowa_dama
Zadomowienie

Doczekałam się paczki z Anglomanią. Testowałam już ją raz podczas tegorocznej zimy i może to kwestia pory roku albo stanu umysłu, ale wtedy zupełnie jej nie zrozumiałam. Nawet nie dałam jej szansy. W ciągu kilku dni po jednorazowym teście pozbyłam się całego flakonu. Miałam wrażenie, że na mojej skórze pachnie wyłącznie bardzo płaską wanilią. Jednak coś mnie skłoniło, aby dać Anglomanii jeszcze jedną szansę...

http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/viewtopic.php?t=81

To post Annie skłonił mnie do ponownych testów.

A słowa jakie przychodzą mi do głowy, kiedy zbliżam nos do przegubu to ''wyuzdanie'' i ''przekraczanie norm i granic''. Mięsisty to zapach.

Favkes, gratuluję Black Cashmere. Ten zapach to moja druga skóra. Bardzo intryguje moje otoczenie.

Mariolu, mnie także bardzo mnie intryguje Twoja kolekcja . Może kiedyś sama odważę się pokazać swoja. Ponadto gratuluję tylu nabytków z CdG. Ja tylko oczekuję jak zapachy ponownie pojawią się w Warszawie i zaraz popędzę zakupić...najlepiej od razu kilka flakonów.
Stary 2007-06-14, 19:32   #1590
mariolasl
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Trzymam za słowo , bo w połowie lipca wyjeżdżam na przysłowiowy koniec świata, a tam dostęp do sieci będzie mocno ograniczony, a bardzo chcę poznać Twoją kolekcję. Jedno wiem na pewno - będzie piękna i zaskakująca
Cytat:
Mariolu- ja rowniez czekam
Trudno mi ocenic moja kolekcje. Jest taka moja... A zdjec sie doczekacie przed urlopem Anuschki

Cytat:
Doczekałam się paczki z Anglomanią.

Mariolu, mnie także bardzo mnie intryguje Twoja kolekcja . Może kiedyś sama odważę się pokazać swoja. Ponadto gratuluję tylu nabytków z CdG. Ja tylko oczekuję jak zapachy ponownie pojawią się w Warszawie i zaraz popędzę zakupić...najlepiej od razu kilka flakonów.
Anglomania to rzeczywiscie piekny zapach, taka "moja"roza. Rowniez jestem ciekawa twojej kolekcji, spodziewam sie, ze przynajniej wieksza jej czesc bedzie bardzo w moim klimacie.

Cytat:
Napisane przez Favkes Pokaż wiadomość
Pochwale się.
Dzisiaj Paczkonosz przyniósł mi Black Cashmere
Gratuluje. Jeden z moich ulubiencow. Pieknie pachnie, szczegolnie kiedy jest bardzo goraco
mariolasl jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości