szampony do blond w這s闚 a w這sy platynowe - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2007-04-11, 16:08   #1
gabi86
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 418

szampony do blond w這s闚 a w這sy platynowe

Cz瘰to si s造szy slogany reklamowe "szampon dodaj帷y s這necznych refleks闚 w這som blond" itp a ja (i nie tylko ja :) ) d捫 do bardzo jasniutkich wr璚z bia造ch w這s闚 i tak si zastanawiam czy od takich produkt闚 w這sy nie b璠 鄴趾n望... Czy spokojnie moge traktowa swoje w這sy cytryn, rumiankiem... ??

pzdr;)
gabi86 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 16:18   #2
cypressangel
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 28 622
Dot.: szampony do blond w這s闚 a w這sy platynowe

Dlaczego zak豉dasz 2 takie same w徠ki? http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=183522

cypressangel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 16:37   #3
Soft
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 535

do platynowych w這sk闚 lepiej u篡wa szampon闚 specjalnie do tego koloru stworzonych, na allegro widzialam z goldwella szampony do zimnych i jasnych blond闚.Platyna to zimny?

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 20:01   #4
fanka-al
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 81

ja osobiscie nie radze uzywac tego typu szamponow jesli chcesz miec platynowe wlosy. Mnie one bo tym strasznie z鄴趾造..
fanka-al jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-11, 21:17   #5
martagg
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 521

Z takich szampon闚 polecam szampon intensywnie fioletowy Cromatisme. To jedyny, kt鏎y dawa jakikolwiek efekt na moich niefarbowanych w這sach. I naprawde dzia豉l

Sa tez takie szampony Rossmana, Welli, ale one mi nic nie da造- poza tym ze Rossmanowy tylko zmatowi mi w這sy
Welli nie bylo widac ile nie trzymalam,a kosztuje kolo 22zl
martagg jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-04-12, 09:32   #6
gabi86
Raczkowanie

teraz to zauwazylam, przez pomylke tylko i wylacznie, wcisnelam zaluz nowy watek i stwierdzialam ze zmienie tytu i szybko anuluj czy cos ale widze ze zdarzyl sie zapisac :/ w takim razie prosba do moderatorow o usuniecie bo sama chyba tego zrobic nie moge
Stary 2007-04-12, 12:51   #7
SiSleyS
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 6 484
Wpisy w blogu: 1

Ja u篡wam serii Farouka Tone&Shine Silver- super och豉dza kolor w這s闚
Najlepiej kupi szampon i od篡wk bo wtedy efekt jest najlepszy.
Stary 2007-04-16, 13:17   #8
gabi86
Raczkowanie

Zastanawiam si nad kupieniem Henna Treatment Wax no i podobno s dwie wersje, czy moge w takim razie kupi t dla blondynek ?
Stary 2007-04-16, 18:40   #9
blush
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 508

Cytat:
Napisane przez gabi86 Poka wiadomo嗆
Zastanawiam si nad kupieniem Henna Treatment Wax no i podobno s dwie wersje, czy moge w takim razie kupi t dla blondynek ?
mo瞠sz.
Ja osobi軼ie polecam renegal welli, stosuje i jestem bardzo zadowolona, nak豉da sie na w這sy i trzyma kilka minut i dzieki temu moje w這sy nie 鄴趾n a nawet d逝瞠j zachowuj kolor.
Stary 2007-04-17, 14:59   #10
ullinek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

martagg a w jaki spos鏏 dzia豉? ja jestem naturalna blondynk i zastanawiam sie w豉snie nad tego typu szamponem. Boj sie jednak czy nie stan sie 鄴速e albo matowe. Zale篡 mi na 豉dnym po造sku i uwydatnieniu koloru, ale bez farbowania.
jesli mozesz napisac cos wiecej na temat efektow uzywania, bed bardzo wdzieczna.
ullinek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-06, 21:37   #11
martagg
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez ullinek Poka wiadomo嗆
martagg a w jaki spos鏏 dzia豉? ja jestem naturalna blondynk i zastanawiam sie w豉snie nad tego typu szamponem. Boj sie jednak czy nie stan sie 鄴速e albo matowe. Zale篡 mi na 豉dnym po造sku i uwydatnieniu koloru, ale bez farbowania.
jesli mozesz napisac cos wiecej na temat efektow uzywania, bed bardzo wdzieczna.
Ullinko nie wiem jak dzia豉, w sensie chemicznym, ale dzia豉 jak szampon koloryzuj帷y na 2 mycia. Nie matowi mi w這s闚- chyba ze trzyma豉m go za d逝go... Po 2 pr鏏ach dosz豉m do tego 瞠 aby u mnie by efekt platynki- wystarczy這 spieni, poczeka minut i zmy + od篡wka.

Ale! jak kto ma mocno rozja郾iane w這sy to mo瞠 wyj嗆 z 豉zienki z fioletow czupryn . Dlatego zalecam rozs康ne dawkowanie a sie wyczuje w豉sne w這sy. Moja Mama si rozja郾ia i j zmatowi. Ale j "豉pie" ka盥y fioletowy szampon.

Nie zrobi造 mi si po nim 鄴速e, jakie bardzo sztywne czy t瘼e w dotyku- jak po innych. Ale toto by by這 widoczne na w這sach musi si na nich osadzi, wiec od篡wka jest niezb璠na dla po造sku. Jutro przepisz Wam sk豉d,jak znajd chwilk.
Stary 2007-05-07, 08:10   #12
ullinek
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 88

Cytat:
Napisane przez martagg Poka wiadomo嗆
Ullinko nie wiem jak dzia豉, w sensie chemicznym, ale dzia豉 jak szampon koloryzuj帷y na 2 mycia. Nie matowi mi w這s闚- chyba ze trzyma豉m go za d逝go... Po 2 pr鏏ach dosz豉m do tego 瞠 aby u mnie by efekt platynki- wystarczy這 spieni, poczeka minut i zmy + od篡wka.

Ale! jak kto ma mocno rozja郾iane w這sy to mo瞠 wyj嗆 z 豉zienki z fioletow czupryn . Dlatego zalecam rozs康ne dawkowanie a sie wyczuje w豉sne w這sy. Moja Mama si rozja郾ia i j zmatowi. Ale j "豉pie" ka盥y fioletowy szampon.

Nie zrobi造 mi si po nim 鄴速e, jakie bardzo sztywne czy t瘼e w dotyku- jak po innych. Ale toto by by這 widoczne na w這sach musi si na nich osadzi, wiec od篡wka jest niezb璠na dla po造sku. Jutro przepisz Wam sk豉d,jak znajd chwilk.
dzi瘯uj Ci bardzo za odpowiedz. Wlasnie o to mi chodzilo Poczytam jeszcze o innych szamponach. Moze sie na cos zdecyduje

Pozdrawiam!
ullinek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2007-05-08, 17:00   #13
martagg
Rozeznanie

CROMATISME shampoo silver antigiallo
sk豉d:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Dea, Lauryl Betaine, Polyquaternium-7, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol, Sulfonate, Buteth-3, Tributyl Citrate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Citric Acid, Benzyl, Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Parfum, Acid Violet 43

mam nadzieje ze nie ma liter闚ki. Mozna por闚na ze sk豉dem np Welli i zobaczy czy si czym r騜ni- np st篹eniem- to by wyja郾ia這 r騜nic.
Jego kolor jest bardzo g貫boko fioletowy.
Stary 2007-05-09, 15:42   #14
gabi86
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez martagg Poka wiadomo嗆
CROMATISME shampoo silver antigiallo
sk豉d:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide Dea, Lauryl Betaine, Polyquaternium-7, Sodium Benzotriazolyl Butylphenol, Sulfonate, Buteth-3, Tributyl Citrate, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Citric Acid, Benzyl, Salicylate, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool, Parfum, Acid Violet 43

mam nadzieje ze nie ma liter闚ki. Mozna por闚na ze sk豉dem np Welli i zobaczy czy si czym r騜ni- np st篹eniem- to by wyja郾ia這 r騜nic.
Jego kolor jest bardzo g貫boko fioletowy.
No to ja przepisze z mojego fioletowego Rossmanna Silver Shampoo:

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, PEG-3 Distearate, Parfum, Methylchoroisothiazolinon e, Methyldibromo Glutaronitrile, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Hydroxide, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Coumarin, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Cl 60730

Ale spojrza豉m tez na zwyk造 szampon i tez sie niekt鏎e powtarzaj, a ja na chemii sie raczej nie znam, wiec trudno mi jakies wnioski wyciagnac..

pzdr;)
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:03.