Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-04-17, 00:42   #4951
mon88
Zadomowienie

Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, moze wysuszajacy efekt nie bedzie, ale zauwazylam, ze jak wleje troche oliwki do wanny z czysta woda i sie w tej mieszance wypluskam po kapieli, to bez roboty, wcierania i masowania mam skore super nawilzona wszedzie. wcierajac po kapieli oliwki zuzywam wiecej i dluzej to wszystko trwa czyli wiecej oliwki na centymetr kwadratowy skory, nawilzenia na pewno nie wiecej - efekt bedzie bardziej odzywczy, ochronny. mozna latwo skore przekarmic... pomysl z duza iloscia toniku na twarzy przed nalozeniem oliwki jest bardzo dobry - tez tak nieswiadomie czesto robie, bo lubie mokra skore od toniku i wtedy kropelka oliwki na twarz i szyje starcza spokojnie
też bym tak chciała
ale nie mam wanny
mon88 jest offline  
Stary 2011-04-17, 10:38   #4952
cloche
Zakorzenienie

haha no bez wanny to sie nie da, cholercia... moze jakas miska? aaaaalbo! w butelce z atomizerem zmieszac wode z oliwka, wstrzasnac dobrze i sie popsikac...? albo jeszcze lepiej zamiast wody jakiegos fajnego toniku albo hydrolatu uzyc... hmm... chyba sama sprobuje na pewno fajnie funkcjonuje zmieszanie zelu pod prysznic z oliwka. pol na pol w niewielkiej buteleczce (w razie jak by mialo nie pasowac albo latwiej sie zepsuc - nigdy nie wiadomo), dobrze wstrzasnac i normalnie sie myc. ja mieszalam zel hipp z oliwka hipp i fajna "emulsja" powstala, jeszcze delikatniejsza dla skory niz sam zel - taki patent na zime
cloche jest offline  
Stary 2011-04-17, 10:42   #4953
mila1122
Zakorzenienie

HEj dziewczyny, nie mam pojęcia w ktorym wątku mogłabym umiescic moje pytanie/ moj problem, ale postanowiłam, że napiszę tutaj skoro ejst to wątek o cerze. Potrzebuję szybkiej rady bo zaczynam panikowąc;/ Obudziłam się dzisiaj rano i na wewnętrznej stronie oka 2 małe kropeczki, chciałam się zapytać co to jest. Załączam zdjęcie, pomoże ktos?
Czy to coś może przemienić się w piega ? -.-'
Nigdy czegoś takiego nie miałam, dlatego się zaniepokoiłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_4629.jpg (56,3 KB, 139 załadowań)
mila1122 jest offline  
Stary 2011-04-17, 11:36   #4954
neitka
Zadomowienie

GG do neitka

Cytat:
haha no bez wanny to sie nie da, cholercia... moze jakas miska? aaaaalbo! w butelce z atomizerem zmieszac wode z oliwka, wstrzasnac dobrze i sie popsikac...? albo jeszcze lepiej zamiast wody jakiegos fajnego toniku albo hydrolatu uzyc... hmm... chyba sama sprobuje na pewno fajnie funkcjonuje zmieszanie zelu pod prysznic z oliwka. pol na pol w niewielkiej buteleczce (w razie jak by mialo nie pasowac albo latwiej sie zepsuc - nigdy nie wiadomo), dobrze wstrzasnac i normalnie sie myc. ja mieszalam zel hipp z oliwka hipp i fajna "emulsja" powstala, jeszcze delikatniejsza dla skory niz sam zel - taki patent na zime
Albo się nie wycierać po prysznicu i na mokrą skórę machnąć oliwkę

neitka
neitka jest offline  
Stary 2011-04-17, 12:13   #4955
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mila1122 Pokaż wiadomość
HEj dziewczyny, nie mam pojęcia w ktorym wątku mogłabym umiescic moje pytanie/ moj problem, ale postanowiłam, że napiszę tutaj skoro ejst to wątek o cerze. Potrzebuję szybkiej rady bo zaczynam panikowąc;/ Obudziłam się dzisiaj rano i na wewnętrznej stronie oka 2 małe kropeczki, chciałam się zapytać co to jest. Załączam zdjęcie, pomoże ktos?
wyglada na jakies pekniete naczynka... uzylas czegos nowego pod oczy, moze sie przepilas? (sorki za pytanie, ale niektorym po nocnych eskapadach alkoholowych naczynka pekaja w okolicach, gdzie skora jest delikatna). albo mechanicznie sobie tam skore podraznilas... kto to wie... moze sie to wchlonie i zniknie, moze zostanie pieprzyk. na pewno trzeba by uwazac z kosmetykami, nie smarowac tego podrazniajacymi preparatami - alkohol, kwasy i pewnie cala masa innych odpadaja.
Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Albo się nie wycierać po prysznicu i na mokrą skórę machnąć oliwkę
albo i tak
cloche jest offline  
Stary 2011-04-17, 12:19   #4956
mila1122
Zakorzenienie

Cytat:
wyglada na jakies pekniete naczynka... uzylas czegos nowego pod oczy, moze sie przepilas? (sorki za pytanie, ale niektorym po nocnych eskapadach alkoholowych naczynka pekaja w okolicach, gdzie skora jest delikatna). albo mechanicznie sobie tam skore podraznilas... kto to wie... moze sie to wchlonie i zniknie, moze zostanie pieprzyk. na pewno trzeba by uwazac z kosmetykami, nie smarowac tego podrazniajacymi preparatami - alkohol, kwasy i pewnie cala masa innych odpadaja.
Niee, nie wyszłąm w ogóle wczoraj. Nic nie piłam. Nie smarowałam tego miejsca. Nagle mi sie pojawiło. Możliwe ze w nocy jakoś uszkodziłam i dlatego? Mam nadzieję że się wchłonie ;;
mila1122 jest offline  
Stary 2011-04-17, 13:44   #4957
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Niee, nie wyszłąm w ogóle wczoraj. Nic nie piłam. Nie smarowałam tego miejsca. Nagle mi sie pojawiło. Możliwe ze w nocy jakoś uszkodziłam i dlatego? Mam nadzieję że się wchłonie ;;
Powiem Ci że ostatnio miałam takie ze 2 plamki na piersi.
Też nic nie stosowałam,bo ciało właściwie baardzo rzadko czymś smaruję,zrobiły się tak nagle.
Po kilku dniach same zniknęły.
Starałam się wtedy nawilżać to miejsce,czasem zapominałam ale teraz nie ma po nich śladu.
Nie wiem co to mogło być,ale tez się na początku przestraszyłam.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Cytat:
O,dobrze że mi przypomniałaś ten patent
Dziś muszę zmieszać trochę oliwki z babydereamem do kąpieli,bo smarować ciała balsamami nie lubię

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-04-17, 13:47   #4958
mila1122
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Powiem Ci że ostatnio miałam takie ze 2 plamki na piersi.
Też nic nie stosowałam,bo ciało właściwie baardzo rzadko czymś smaruję,zrobiły się tak nagle.
Po kilku dniach same zniknęły.
Starałam się wtedy nawilżać to miejsce,czasem zapominałam ale teraz nie ma po nich śladu.
Nie wiem co to mogło być,ale tez się na początku przestraszyłam.
Czyli radzisz nawilżać?
mila1122 jest offline  
Stary 2011-04-17, 15:57   #4959
mon88
Zadomowienie

Cytat:
mam taką kropeczkę pod okiem od jakiegoś miesiąca... powstała w czasie silnych kuracji antytrądzikowych ale już powoli się wchłania, także nie martw się
mon88 jest offline  
Stary 2011-04-17, 16:24   #4960
mikasa5
Zadomowienie

Dziewczyny, dziękuję za odpowiedź Nie wiem, będę jakoś kombinować, może kiedyś będę normalnie wyglądać A może to żel myjący Babydream mnie tak podrażnia ? Jest jeszcze coś delikatniejszego niż to ? Bo bezpośrednio po umyciu, jeszcze przed nałożeniem kremu mam ściągniętą skórę, więc to może przez niego ?

Chodzę do dermatologa, ale to mi chyba bardziej szkodzi niż pomaga. Leczę się od ok. 3 lat, moim głównym problemem są zaskórniki, krostki pojawiają się tylko przed okresem, a ona cały czas przepisuje mi coraz silniejsze leki, które i tak nic nie dają. Zaczęłam od Brevoxylu, potem Aknemycin, teraz Differin, a to coś dalej na twarzy mam. Myślę, że głównie one tak bardzo podrażniły mi policzki, zastanawiam się, czy nie mam raczej naczynkowej cery, bo ciągle czuję gorąco na policzkach (rozumiem, podczas stresu, ale nawet w normalnych sytuacjach tak mam) i to ciągłe zaczerwienienie twarzy
Stary 2011-04-17, 19:39   #4961
cloche
Zakorzenienie

mikasa5, problemy z policzkami najprawdopodobniej wlasnie od tych specyfikow masz. to dziwne, ze dermatolog przepisuje ci coraz silniejsze leki... policzkow tym nie smaruj!
cloche jest offline  
Stary 2011-04-18, 00:19   #4962
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Czyli radzisz nawilżać?
Wiesz,myślę że chodzi o to,żeby ukoić to miejsce.
Smarować kremem dla dzieci,itp.
Ja akurat ratowałam lotionem babydream i w kilka dni faktycznie nei było śladu,choć nie wiem czy po prostu samo znikło,czy od nawilżenia

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-05-08, 13:12   #4963
Zielonka13
Raczkowanie

Hej, mógłby mi ktoś polecić jakiś krem do mieszanej cery? Ostatnio chyba od słońca mam strasznie suche poliki, skórę w okolicy brwi i czoło. Ale do tego świeci mi się czoło i nos.
Nie wiem już co mam robić, znacie jakiś dobry krem czy coś na to?
I czy znacie jakiś krem z filtrem do mieszanej cery? Bo jestem strasznie blada i po jakichś 20 minutach na słońcu już mi się skóra pali.
Zielonka13 jest offline  
Stary 2011-05-08, 20:08   #4964
Rinaa
Zakorzenienie

Cytat:
mikasa5, problemy z policzkami najprawdopodobniej wlasnie od tych specyfikow masz. to dziwne, ze dermatolog przepisuje ci coraz silniejsze leki... policzkow tym nie smaruj!

ja też mam pełno zaskórników i nie wiem jak się tego pozbędę
był też differin teraz dostałam Isotrexin jest trochę lepiej, ale to silny lek ;/
Rinaa jest offline  
Stary 2011-05-08, 20:34   #4965
pumas
Zakorzenienie

Ja obecnie używam acnemycin plus i jest fajna poprawa, mam również differin, ale jeszcze go nie używałam, no i czeka również isotrexin, jeśli nic sie nie sprawdzi. Zobaczymy, ale jestem dobrej mysli
pumas jest offline  
Stary 2011-05-09, 08:04   #4966
Wardruna
Raczkowanie

Witajcie dziewczyny. Ja też borykam się z mieszaną cerą od wielu lat, i mimo, że 30stka za mną nadal borykam się z kłopotami typu świecenie, zaskórniki i co miesiąc regularnie wyskakują mi niespodzianki. Odkąd zaczęłam czytać wątki na wizaż, wiem, że traktowałam źle swoją cerę, nadmiernie ją wysuszając i zapychając. Powiem szczerze, że nigdy nie byłam u dermatologa, ale może czas najwyższy. Wiele kosmetyków mi nie pomogło, najbardziej zawiodłam się na lrp, niestety widocznie to kosmetyki nie dla mnie.
Na chwilę obecną mam patent, gdy nie mam wyprysków stosuję regularnie maseczkę z dax cosmetics vulcanic mat,dzięki niej pozbywam się moich kochanych zaskórników, jeśli mam wypryski peeling enzymatyczny na noc. Z matujących kremów przypadł mi do gustu krem Bioderma pore refiner, dax perfecta cera mieszana, przymierzam się też do kosmetyków Ziaja Med cera trądzikowa łojotokowa? Stosowałyście?
Jeśli chodzi o leki, boję się ich stosowania, dziewczyny przeważnie piszą, że to silne leki i problemy skórne wracają.

Edytowane przez Wardruna
Czas edycji: 2011-05-09 o 08:06
Wardruna jest offline  
Stary 2011-05-12, 22:05   #4967
pajka90
Raczkowanie

Kosmetyki z Ziaji są ogólnie bardzo skuteczne i nie drogie.
Stosowałam toniki czy kremy i byłam bardzo zadowolona
Stary 2011-05-13, 00:05   #4968
nagiAkt
Zadomowienie

Ja z całego serducha mogę polecic krem Ziaja med, kuracja antybakteryjna, łojotok trądzik. Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam! Jest troszke gęsty dlatego używam go na noc. Mimo teorii, że przeciwtrądzikowe kosmetyki wysuszają, ten - genialnie nawilża ryjek Zabezpiecza go na calutką noc Nie jest to też wydatek, bo niewiele ponad dyszke. Fajny ma też skład, kwasy, [dlatego filtr na dzień jest potrzebny] a co najwazniejsze - działa Polecam.

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline  
Stary 2011-05-15, 12:32   #4969
meire
Zakorzenienie

Witajcie Dziewczyny..
chciałam Was prosić o pomoc.. zrobiłam straszną krzywdę swojej cerze... i teraz nie mogę sobie poradzić z tym, co mam na twarzy...
zacznę może od początku...
mam 28 lat, a cerę nastolatki... problemową, z wiecznymi zaskórnikami, trądzikiem i do tego popękanymi naczynkami... bardzo ciężko mi ją pielęgnować.. przez dłuższy czas używałam kosmetyków nawilząjących, ale tak strasznie świeciła mi się cera, że skorzystałam z rady pani w aptece i zakupiłam całą serię Effaclaru do tłustej cery... było źle, ale to co się dzieje po tych kosmetykach to jest jakiś koszmar... mam kaszkę na twarzy, krostę przy kroście, całe policzki w bolących gulach.. a najgorsze jest to, że jak juz coś zniknie, to zostają straszne blizny... czuję, że skórę mam ściągniętą, a jednocześnie świeci się jeszcze gorzej po tym kremie matującym...
błagam Dziewczyny, pomóżcie mi... macie takie doświadczenie... doradźcie mi jakieś kosmetyki, które uspokoją i nawilżą moją cerę...i żeby te krosty zniknęły... wcześniej aż tyle ich nie było...
wiem, że mnóstwo jest tutaj porad, czytam ten wątek, ale mam dwuletnią córeczkę i też ciężko mi zostawić wszystko na dłużej, żeby siedzieć przed kompem i wertować tyle informacji... z góry dzięki za wyrozumiałość...

Zuzka - ur. 19.11.2009

Julcia - 08.11.2013

II - 22.05.2014

Natalka - 28.01.2015

16.01.2015

meire jest offline  
Stary 2011-05-15, 17:54   #4970
vanilia1985
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny..
chciałam Was prosić o pomoc.. zrobiłam straszną krzywdę swojej cerze... i teraz nie mogę sobie poradzić z tym, co mam na twarzy...
mam 28 lat, a cerę nastolatki... problemową, z wiecznymi zaskórnikami, trądzikiem i do tego popękanymi naczynkami... bardzo ciężko mi ją pielęgnować.. przez dłuższy czas używałam kosmetyków nawilząjących, ale tak strasznie świeciła mi się cera, że skorzystałam z rady pani w aptece i zakupiłam całą serię Effaclaru do tłustej cery... było źle, ale to co się dzieje po tych kosmetykach to jest jakiś koszmar... mam kaszkę na twarzy, krostę przy kroście, całe policzki w bolących gulach.. a najgorsze jest to, że jak juz coś zniknie, to zostają straszne blizny... czuję, że skórę mam ściągniętą, a jednocześnie świeci się jeszcze gorzej po tym kremie matującym...
błagam Dziewczyny, pomóżcie mi... macie takie doświadczenie... doradźcie mi jakieś kosmetyki, które uspokoją i nawilżą moją cerę...i żeby te krosty zniknęły... wcześniej aż tyle ich nie było...
wiem, że mnóstwo jest tutaj porad, czytam ten wątek, ale mam dwuletnią córeczkę i też ciężko mi zostawić wszystko na dłużej, żeby siedzieć przed kompem i wertować tyle informacji... z góry dzięki za wyrozumiałość...

z tego co mi wiadomo są to kosmetyki na kwasach, a więc podstawa to filtry, bo dopiero możesz krzywdę sobie zrobić..to, że dostałaś wysypu to jakby naturalne i normalne, Twoja skóra się oczyszcza, w międzyczasie powinnaś zadbać o nawilżenie
piszesz, że masz popękane naczynka to zupełnie jak ja i jesteśmy w podobnym wieku z podobną cerę
powiem coś od siebie, mnie te kosmetyki nie pomogły, tzn odstawiłam LRP, gdyż mam zbyt wrażliwą cerę
przerzuciłam się na kosmetyki po części naturalne i jest jakby lepiej, oczywiście nie super, ale dopiero na jesieni zamierzam zacząć przygodę z kwasami i to raczej u kosmetyczki
kup w patece i wypróbuj olejek z drzewa herbacianego, poczytaj o nim trochę na wizażu sporo dziewczyn go używa i poleca, mnie nie pomógł, ale warto wypróbować
podstawą jest dobre oczyszczanie buzi, tj mycie, tonizowanie i nawilżanie
często używam maseczek z glinek-są cudowne na buźke, polecam- pewna wizażanka mi poleciła i jestem jej bardzo wdzięczna..

poczytaj również fora o kosmetykach naturalnych, może tam coś znajdziesz dla siebie

polecam równieź wizytę u dermatologa bądź dobrego kosmetologa- na pewno nie zaszkodzi
aha ja na takie podskórne pryszcze (te przedmiesiączkowe) używam klindacinu- jest to maść w żelu, dość fajnie je wysusza
vanilia1985 jest offline  
Stary 2011-05-15, 20:07   #4971
mon88
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez meire Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny..
miałam bardzo podobnie... effaclar wywołał u mnie istny wysyp, po prostu masakrę... musiałam się wyleczyć u dermatologa - stosując antybiotyki, dietę i zmienioną pielęgnącję... dopiero teraz, po wyleczeniu wróciłam do effaclaru k i jest okej
mon88 jest offline  
Stary 2011-05-17, 07:46   #4972
Wardruna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez nagiAkt Pokaż wiadomość
Ja z całego serducha mogę polecic krem Ziaja med, kuracja antybakteryjna, łojotok trądzik. Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam! Jest troszke gęsty dlatego używam go na noc. Mimo teorii, że przeciwtrądzikowe kosmetyki wysuszają, ten - genialnie nawilża ryjek Zabezpiecza go na calutką noc Nie jest to też wydatek, bo niewiele ponad dyszke. Fajny ma też skład, kwasy, [dlatego filtr na dzień jest potrzebny] a co najwazniejsze - działa Polecam.
Tak, niewątpliwe kosmetyki Ziaja Med do cery łojotokowej z trądzikiem, są kosmetykami do których trzeba się przyzwyczaić. W przeciwieństwie do innych nie ściągają i nie wysuszają. Mam żel do mycia twarzy bez sls, dostałam do niego 4 próbki kremu, bez parafiny. Przyznam, że tego kremu nie da się stosować na dzień, bo zostawia warstwę i nie matuje, doskonale spisuje się w nocy. Ma bardzo ciekawy skład, nie zapycha. Kupię sobie pełnowymiarową wersję.

Ja mam zupełnie inną przygodę z Effaclarem, nie zrobił u mnie nic, tylko lekko złuszczył mi skórę;| W tej chwili dodatkowo pojawił się u mnie kłopot z comiesięcznym wysypem krostek takich typowo trądzikowych. Wybieram się do lekarza, bo wiem że same kosmetyki tu nie pomogą, podejrzewam jakąś burzę hormonalną.
Meire, i ja polecam Tobie wizytę u lekarza, szkoda nerwów i czasu.
Stary 2011-06-01, 11:58   #4973
virtual_luv
Raczkowanie

Wiwat upały,cały czas mam na twarzy lepka warstwę,super błysk,piękny efekt

A tak poważnie to nie mam już siły,czy ktoś zna naprawdę MATUJĄCY krem,bo obecnie używam Uriage emulsje matująco -nawilżającą i jest do d...Niby efekt matujący ma utrzymywać się do 12h ale u mnie to nawet 2h nie trzyma
virtual_luv jest offline  
Stary 2011-06-01, 14:23   #4974
Kachnaaaa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość

A tak poważnie to nie mam już siły,czy ktoś zna naprawdę MATUJĄCY krem,bo obecnie używam Uriage emulsje matująco -nawilżającą i jest do d...Niby efekt matujący ma utrzymywać się do 12h ale u mnie to nawet 2h nie trzyma
Barwa-siarkowa moc.
Matuje naprawdę solidnie,ale wysusza.

Kachnaaaa jest offline  
Stary 2011-06-05, 19:35   #4975
cloche
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_luv Pokaż wiadomość

bo jak pisze "do x godzin", to jest to tylko ograniczenie do gory czyli wiecej niz 12 godzin matowa nie bedziesz. a nie gwarantuja, ze chocby 5 minut skora pozostanie matowa ja uwazam, ze lepiej posmarowac sie lekkim nawilzaczem i co godzine latac do lazienki z bibulkami matujacymi i pudrem, niz smarowac sie czyms, co wysuszy skore i ja rozdrazni, przez co bedzie ona produkowala jeszcze wiecej sebum.
mozna ziolka jakies pic, wspomagac sie od srodka, sprawdzic hormony... bo glupi krem nie wyleczy przetluszczania. wiem, latwo sie mowi - ale wierz mi, ja juz dawno wyszlam z okresu dojrzewania, a wlosy musze myc codziennie, i to rano - bo wieczorem, czyli po 12tu godzinach, wygladaja juz byle jak. na twarzy nie jest lepiej, tyle ze duzo latwiej, bo rachu ciachu mozna sprawe zalatwic przed lustrem wiec glowa do gory
cloche jest offline  
Stary 2011-06-05, 19:46   #4976
pumas
Zakorzenienie

Cytat:
Barwa-siarkowa moc.
Ja mam wręcz przeciwne doświadczenia. Wcale nie matował mojej skóry.
pumas jest offline  
Stary 2011-06-05, 21:57   #4977
martusia15cc
Raczkowanie

Cytat:
Barwa-siarkowa moc.
Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Ja mam wręcz przeciwne doświadczenia. Wcale nie matował mojej skóry.
Mi matowił porządnie, ale wysuszał po jakimś czasie. Myślę aby teraz znowu go spróbować, bo w te upały żaden inny krem nie daje rady jeśli chodzi o matowienie. Tylko nie wiem jak będzie współpracował z moim filtrem
martusia15cc jest offline  
Stary 2011-06-06, 10:28   #4978
pumas
Zakorzenienie

Ja w lecie nie uzywam na dzień kremu żadnego prócz filtra, bo inaczej chyba wszystko by mi z twarzy spłynęło. Na noc porządnie nawilżam i nie jest źle, ale do ideału daleko.
pumas jest offline  
Stary 2011-06-06, 10:55   #4979
AliMa5
Rozeznanie

a ja uzywam serum flavo-C z BU i na to filtr. Swietne polaczenie. myslalam,ze moja skora tego nie zniesie ale jest zadowolona. nie zapycha i nawet mam wrazenie,zebuzia nie jest taka tlusta. ale jeszcze poczekam co bedzie dalej bo dopiero tydzien minal(w kazdym badz razie po tygodniu juz by mnei zapchalo)
AliMa5 jest offline  
Stary 2011-06-06, 11:26   #4980
martusia15cc
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AliMa5 Pokaż wiadomość
a ja uzywam serum flavo-C z BU i na to filtr. Swietne polaczenie. myslalam,ze moja skora tego nie zniesie ale jest zadowolona. nie zapycha i nawet mam wrazenie,zebuzia nie jest taka tlusta. ale jeszcze poczekam co bedzie dalej bo dopiero tydzien minal(w kazdym badz razie po tygodniu juz by mnei zapchalo)
http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html
o ten chodzi?
Masz skłonność do wyprysków?
martusia15cc jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości