Chciałam blond .. a mam rude..;/ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-12, 00:07   #1
eena
Przyczajenie

Chciałam blond .. a mam rude..;/

Eh..przez 6 lat farbowałam włoski na jasny blond ale ostatnio zrobilam wielka glupote..ufarbowalam je na ciemny brąz..nie moglam sie oswoic i dzisiaj rozjasnilam je o 6 tonow..niestety odrosty wyszly rażaco zółte a reszta włosów ognisto rude!!Bylam załamana i polozylam na nie farbe "popielaty blond"zero efektu..rudy zostal..CO MAM ZROBIC? Dodam ze na ulice tak nie wyjde za nic w swiecie..
eena jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 12:54   #2
SiSleyS
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Chciałam blond .. a mam rude..;/

Cytat:
Napisane przez eena Pokaż wiadomość
Eh..przez 6 lat farbowałam włoski na jasny blond ale ostatnio zrobilam wielka glupote..ufarbowalam je na ciemny brąz..nie moglam sie oswoic i dzisiaj rozjasnilam je o 6 tonow..niestety odrosty wyszly rażaco zółte a reszta włosów ognisto rude!!Bylam załamana i polozylam na nie farbe "popielaty blond"zero efektu..rudy zostal..CO MAM ZROBIC? Dodam ze na ulice tak nie wyjde za nic w swiecie..
Wolę nie mysleć w jakim stanie masz włosy po tylu farbowaniach...

Czy w ogóle czytałaś różne wątki na fryzjerskim dotyczące eksperymentów w domu?
Jedyne wyjście jakie ja widzę to pójście do DOBREGO fryzjera, który zrobi coś z tym kolorem, sama lepiej nie próbuje bo widzisz jakie efekty są.
Lepiej wydać pieniądze na fryzjera niż zniszczyć sobie doszczętnie włosy.
Stary 2007-04-12, 16:57   #3
Glamour_girl
Raczkowanie

Ja tez tak mialam, ze na jasny blond, fryzjer polozyl mi farbe - wsciekly rudy zaczelam myc wlosy codziennie w szamponie przeciwlupiezowym head&shoulders i timotey winogronowym kolor sie wyplukal po miesiacu, ale jesli zalezy ci na czasie to lepiej idz do fryzjera
Glamour_girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 21:35   #4
ewkamo
Raczkowanie

o masz też keidyś miałam fajnie od skóry czerwona żarówka, a reszta czarne wszystko da się przeżyć.
malowanie rudego nie ma sensu, moga Ci pomarańczowe wyjśc, może dekoloryzacja, i położyć na to inny kolor? albo czeste mycie szamponem przeciwłupieżowym, ja rude zamalowałam jasnym brazem i niezła bania jest, Pozdro
ewkamo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 00:57   #5
jagaem
Raczkowanie

No cóż, na drugi raz będziesz wiedziała, że od takich rzeczy jest DOBRY FRYZJER. Ja już WIEM. Wszystko co zrobisz teraz sama - będzie przeciwko Tobie i na końcu powiesz - NIGDY NIE BEDE SAMA FARBOWAŁA WŁOSÓW.
Zrobisz co zechcesz ale i tak na końcu przyznasz mi rację.
Nie martw się, za głupote wszyscy kiedyś zapłacili, najczęściej łaciata głową w najdziwniejszych wielu naraz odcieniach i oczywiście SIANO.
jagaem jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości