Vichy czy Elancyl ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-12, 12:33   #1
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

Vichy czy Elancyl ??

Witam Mam pytanie, ale nie wiem czy w dobrym dziale rozpoczynam wątek W każdym razie, pytanie dotyczy kosmetyków - jak w tytule. Chcę zakupić jeden z nich, ale nie wiem na który się zdecydować. Jedyne moje miejsce dotknięte oznakami cellulitu to pośladki Nie jest to jakieś drastyczne (wszyscy mówią że świrnięta jestem), ale skoro to ma dać mi satysfakcję to zastosuję dany specyfik Nigdy nie miałam problemów z tym paskudztwem.. ale wydaje mi się że stosowanie anty się troszkę przyczyniło.. Przyznam, że stosowałam przez miesiąc Nivea Goodbye Cellulite, ale muszę niestety napisać, że nie jest to żadna rewelacja. Owszem, skóra jest ładniejsza, wygląda zdrowiej, jest aksamitna. Zużyłam dwie tuby, wydałam w sumie ponad 60zł. Dlatego teraz postanowiłam zakupić coś z wyższej półki. Czy macie może jakieś doświadczenia z kosmetkiami na Cellulit? Może któraś z Was mogłaby zrelacjonować jak działa (w realu a nie w reklamie) ELANCYL LIPO-REDUKTOR lub VICHY LIPO-METRIC ?
Z góry dziękuję
cZaRnA_KiCiA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 13:08   #2
Soft
Wtajemniczenie

Dot.: Vichy czy Elancyl ??

a czy ten Vichy LIPO-METRIC to nie jest wyszczuplający?LIPOCURE chyba jest na celulit? podłaczam sie pod pytanie czy elancyl czy vichy

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 18:31   #3
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

Allo..! Dziewczyny! poradźcie cosik P.s Soft, świetny cytat..
Stary 2007-04-16, 11:40   #4
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

Czyli co? Żadna nie może się wypowiedzieć na temat tych kosmetyków? Nikt nie stosował? nie ma swojego zdania??
Stary 2007-04-16, 12:10   #5
Soft
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
Czyli co? Żadna nie może się wypowiedzieć na temat tych kosmetyków? Nikt nie stosował? nie ma swojego zdania??
sa opinie na kwc ale ja kurcze jakos jestem ostatnio negatywnie nastawiona do vichy ( uwazam ze jak na jakosc produktów maja o duzo za duzo wysokie ceny ) dlatego jak juz cos to chyba zamowie sobie Lipocure vichy na allegro , sa sprzedawane w saszetkach po 7ml za ok 2zł to wyjdzie ok 30zł , 30 pare z przesylka powlewam saszetki do pudelka po kremie do ciała..bo w aptece 100ml Lipocure 100zł

Wymiana
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 17:54   #6
Maripossa
Zakorzenienie

Ja bym nie stosowala ani tego ani tego...postawilabym na naturalne kosmetyki a nie chemie
moge polecic kosmetyki do cellulitu firmy Tołpa...jest tam kilka kosmetykow z kuracji borowinowej, ktora dziala silnie antycellulitowo (kosmetyki dostepne w wiekszosci dobrych aptek i na stoiskach w supermarketach).
Poza ty, moja droga, samymi kosmetykami to ty niewiele zdzialasz...jesli masz ladna figure a dokucza ci tylko cellulit, to idz na rower!! pol godz. dziennie wystarczy by po ok.1-2m-c zauwazyc efekty. Nie licz ze kosmetyk z wyzszej polki zalatwi twoj problem...

pozdrawiam
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 21:07   #7
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

No właśnie.. Z figurką wszystko gra.. tylko te ślady cellulitu na pupce ;( W takim sztucznym świetle to widać, bo w dziennym w sumie nie. Wolę rolki od roweru.. Jazda na nich chyba też korzystnie wpływa na walkę z tym paskudztwem? ogólnie to nie jem wiele, tak normalnie. I zdrowo. Piję dużo wody, jem dużo owoców.. Eh I tak zakupię jakiś kosmetyk na to okropieństwo. A dodatkowo będę jeździć na rolkach. I na siłownie na rowerek będę chodzić. Myślicie że coś to da? O Tołpie słyszałam (o serum borowinowym) i też się nad nim zastanawiam..
Stary 2007-04-17, 00:52   #8
Iam
Rozeznanie

a ja stawiam na chemię. i wybierając z tych dwóch firm, lepsze produkty ma Elancyl.
Iam jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 02:22   #9
dominikinha
Raczkowanie

GG do dominikinha

popieram. vichy jest przereklamowane - nie trafil mi sie ani jeden produkt ktory moglabym polecic. kiedys stosowalam cos na cellulit paskudna lepiaca sie maz - efektow zadnych, nie mowiac o obiecywanym wyszczuplaniu. mam wrazenie ze ta firma jedzie na przekonaniu polakow ze jak cos brzmi z francuska i jest z apteki to musi byc dobre
elancyl za to ma wiele dobrych produktow ja uzywalam serum na rozstepy efekty rewelacyjne. mysle ze z reszta kosmetykow jest podobnie
dominikinha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 09:06   #10
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

Wiecie co, to ja chyba zaczne zbierać na Elancyl ale serum borowinowe Tołpy też kupie. Do tego odstawie słodkości :P: , będę pić jeszcze więcej wodyyy i wskakuję na roleczki Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi
Stary 2007-04-17, 09:07   #11
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

aaa! i jeszcze będę chodzić 2-3 razy w tygodniu na rowerek na siłke
Stary 2007-04-17, 10:25   #12
Maripossa
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cZaRnA_KiCiA Pokaż wiadomość
aaa! i jeszcze będę chodzić 2-3 razy w tygodniu na rowerek na siłke
No to zycze powodzenia
Wiesz ja mam lekka niedowage, ale tez mam cellulit na udach jest to cellulit twardy - spotykany wlasnie u osob szczuplych, sportowcow itd...
Dlatego tez zabieram sie tej wiosny za rower rolki tez dobry pomysl - ja nie umiem na nich jezdzic hehe

pozdrawiam!
Maripossa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 10:41   #13
angel1980
Raczkowanie

GG do angel1980 Wyślij wiadomość przez MSN do angel1980

ELANCYL-zdecydowanie,po nim skora jest wygladzona,jedrna,celluli t zdecydowanie mniejszy,wiem bo zuzulam juz chyba z 10 fiolek( a moze i wiecej).Zawsze zaczynam kuracje,w marcu zeby na lato skora byla w lepszej kondycji,w zimie nie stosuje bo jednak mniej sie odslania ciala,a produkt nie nalezy do najtanszych.Jak dobrze poszukasz to znajdziesz dobre promocje,mi udalo sie kupic np za 109 zl za 2 tubki.Polecam wszystkim moim znajomym i jak na razie zadna nie narzekala a stosowaly juz naprawde wiele roznych .
Dodatkowym atutem jest to ze stosujesz tylko raz dziennie rano,szybko sie wchlania wiec od razu mozna sie ubrac i am przyjemny zapach. Galenic to porzadna firma,chwała im za ten produkt.Naprawde polecam.
Stary 2007-04-17, 12:55   #14
cZaRnA_KiCiA
Zadomowienie

Roleczki fajna sprawa i już dziś chyba po nie sięgnę Zamiast skupiać się na pisaniu pracy licenc. to będę śmigać Wypiszę jeszcze niektóre z kosmetyków o których czytałam (niby dobre), ale sięgnę po Elancyl już teraz napewno Tak go chwalicie. Na KWC też ma dobre opinie.
A więc polecają w pismach np:
oczywście Elancyl Cellu Reverse, 114 zł., Vichy Lipo Metric, 100 zł., - którego nie kupię gdyż zgadzam się z opinią dominikinha co do Vichy, polecają też Żel krem Tonific Minceur NUXE, 115 zł., Krem Anty Cellulite BIOETYC, 59 zł., Ujędrniający balsam na dzień Time Wise MARY KAY, 120 zł., i Kremowe Serum Ujędrniające Expresso Slim, AA-OCEANIC, 18 zł.
Firma AA też chyba ma dobre kosmetyki.
Wiadomo, dobra dieta i ruch również wskazane. Ale polecają jeszcze np. Plastry antycellulitowe Good - bye Cellulite NIVEA BODY, 44 zł za 6 sztuk., Kapsułki CELLASENE, 178 zł ., Herbatki odchudzające Slim Program, VITAX (w które nie wierzę:P, 18zł., i Cellulit INNEOV (do picia) 98 zł.
Eh.. mieć tak kaskę na masaże 3 razy w tygodniu..
Stary 2007-07-12, 02:56   #15
annemarii
Przyczajenie

GG do annemarii

We francuskiej aptece przesympatyczna Pani dala mi caly wyklad, a wiec:

VICHY-CHEMIA!
GALENIC-MNIEJ CHEMII!
CAUDALIE-NAJMNIEJ CHEMII!

Wybralam Caudalie gdyz uzywalam wczesniej innych ich kosmetykow i zadzialaly - ale ze Gallenic kupuje 32,90 euro za 2 opakowania i 1 gratis czyli lacznie 3 (niestety tylko w jednej aptece w Antibes gdzie sporadycznie bywam) postanowilam gp wyprobowac

. Zostawilam sobie jeden i wyprobuje jak mi sie skonczy Caudalie (mam tez zel i peeling ELANCYL Galenic'a) Slyszalam tyle pozytywnych opinii i tak schodza na allegro (co wystawie za godzine juz nie ma) ze stwierdzilam - cos w nim musi byc

Wracajac do VICHY w Polsce w aptekach tez spotkalam sie z nie najlepszyli opiniami na temat tej firmy. Wiec raczej pomijam ja przy wyborze kosmetykow.

I oczywiscie kremik czy serum to tylko maly upiekszajacy optycnie dodatek do diety, cwiczen i masazy - O TYM NIE NALEZY ZAPOMINAC

Pozdrawiam i zycze pozytywnych rezultatow
ann
annemarii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-16, 17:21   #16
asiulekk84
BAN stały

ja wszystkim walczącym z tym kobiecym paskudztwem polecam jako doskonałe uzupełnienie masażer z galenica
link usunięty przez moderatora
stosuję już go od kilku dobrych tygodni i muszę przyznac ze jest super
wygładza ujędrnia poprawia krązenie a co najważniejsze nie powoduje powstawania siniaków i pękania naczynek ( a mam do tego skłonnosc)
kupilam go na allegro prawie 3x razy taniej niż w zwykłej aptece

Edytowane przez Ines1985
Czas edycji: 2008-04-17 o 11:06 Powód: nieopłacona reklama
asiulekk84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-30, 08:31   #17
bianka12345
Raczkowanie

hej! mam pytanko - czy stosując Elancyl Cellureverse rano po prysznicu, mogę wieczorem ponownie wziąć prysznic czy zmyję to co powinno działać przez 24 godziny?
bianka12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-04, 20:45   #18
bianka12345
Raczkowanie

up up up
bianka12345 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-06, 15:53   #19
joasika
Raczkowanie

Stosowałam Vichy, zużylam kilka opakowań i faktycznie – wydaje się,*że skóra trochę*poprawiła ≠ zaletą*Vichy jest chyba to, że szybko się wchłania. Ale ostatnio postanowiłam zmienić i spróbować Elancyl – nie wiem czy lepszy, bo przyzwyczajenie ma pewnie znaczenie. Elancyl z tego co wiem, ma lepsze opinie, ale wg mnie gorzej się wchłania, ma lżejszą konstystencję*i chyba mniej wygodne jest dozowanie...zobaczymy:ehe m:
joasika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-20, 09:28   #20
olineeek
Raczkowanie

a ja używałam elancyl`u w zeszłe wakacje, zużyłam 3 tubki ( w tym jedna troszke mniejsza niż normalna pojemność, tam chyba zamiast 250ml, to 150ml, bo to była taka promacja, że drugie troszke mniejsze gratis) i co? I NIC!!!! biorac pod uwage to, ze nie mam nadwagi ani nic z tych rzeczy, poprostu mam celllulit ( i to tez nie jakis mega) ale widac, i nie wiedzialm, zadnego efektu, skora napewno stala jak po kazda takim kremie ujedrniajacym staje sie gladsza, ale cellulit jak byl tak jest, a do tego byly zimne prysznice masaze, teraz sie zatsnawiam nad kupnem tego nowego vichy 14 ndiowego cellu metric czy jakos tak.
Stary 2010-05-27, 10:44   #21
alka1989
Raczkowanie

Na razie narzekacie na pupe, a po ciazy? myslicie ze jakiekolwiek kremy wam pomoga...guzik! - ( chociaz wcale bym sie nie obrazila gdyby wymyslono w koncu jakis skuteczny kremik ) ale cudow nie ma
ja na waszym miejscu juz dawno zaczelabym cwiczyc... mysle, ze godzinka dziennie to nie wiele a jakie efekty!
Powodzenia dziewczyny!
alka1989 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 20:17   #22
fallsi
Przyczajenie

alka1989, jeśli 1989 to Twój rocznik...to odezwij się za 10 lat, i pogadamy wtedy czy same ćwiczenia zapobiegły celulitowi

Edytowane przez fallsi
Czas edycji: 2010-06-15 o 20:18
fallsi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-09, 11:57   #23
Zylvia3
Przyczajenie

GG do Zylvia3

Zdecydowanie Elancyl ja stosowałam i efekt był
stosuje się to przez cały miesiac a w drugim miesiacu mozna odstawic kosmetyk bo efekt sie utrzymuje i w 3msc znowu sie bierze w itd :P

_________________________ ____
Zylvia3 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości