Dermaknel witaminy drożdże - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-16, 14:34   #1
nick18
Przyczajenie

Exclamation

Dermaknel witaminy drożdże

witam was insternetowi koledzy i kolezanki

Jak kazdy z nas nie nawidzi swojego wizerunku i pryszczy .
wiem ja uzywam witaminy A, wszystkie B C E drozdze i dzis dermaknel
umnie byly syfy ale malo a wcale nie wychodzily tylko byly te i nie chcialy zejsc i zaczelem brac te witamini i dorzdze i zuwazylem ze teraz mi pryszcze nowe wychodza i to z ropa az sie wystrszylkem codzinnie po 3 najmniej nie wiem czy to wina drozdzy czy witamin powiedzcie czy to mzoeliwe zeby po dorzdzach cera byla gorsza? uzywam drożdzy w tabetkach 9 dziennie jak jest napoisane na opakowaniu , kiedys raz pilem dozdze i 3 dni brzuch mnie bolal a pryszczy bylo wiecej niz przed piciem wiec wydaje mi sie ze to nie dla mnie one.

Kiedys kupila mi mama dermaknel poniewaz mialem takie ogromne prszcze i wypalona skore ze szok ****y na 3 palce, wiec po 3 dniach byla opgromna poprawa po 5 nie bylo ani jednego zadnego bylems szczeliwy ale pewnego dnia w szkole przez przypadek udrapolem sie w twarz i zobaczylem ze skora mi zchodzi i sa pryszcze duzo kladlem ic zesto i czy to jest spowodowane tym ze on tak abrdzo mi skore wysuszyl ze az mo idchodzila plataki i mailem rany ? jak czesto go stosowac i kiedy zeby nie bylo tego efektu ? mam wrazliwa skore na kosmetyki na wode co bym krem nalozyl skora robi sie czerowna a naprawde wszystkie firmy znam na pamiec. pomagal mi everline bo byl delikatny ale teraz juz nie ( soraya, nastolatki, 20 bieledna garnier) one mi psuja skore czerowan i beznadzijna pomoznicie co dobrego an pryszcze w przystepnej cenie i do wrazliwej skory? czy moz ebyc deraknel?

a moze to wina tego ocieplenioa ze mi wyskakuja jak gdzyb po deszczu?

dziekiz a wysluchanie i pozdrawiam
nick18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 14:41   #2
nick18
Przyczajenie

Exclamation deraknel witaminy drozdze

wiec prosze was o rade

uzywam witamin ABCE i drozdzy
zadko mi pryszcze wyskakuja sel sa te stare dziadygi
zauwazylem ze zacyznaja mi wyskakiwac ropne jak uwywa tego wlasnie prosze pwoeidzcie czy to mzoe wina drozdzy kiedys pilem raz i mailemw iecej niz przed piciem moze to wina tego ze jest ocieplenie i gorsza skora?

kupilem sobie dzis dermaknel keidys uwzywalen na wypalkona skore przez kosmetyki i zeszy co do jednego ale zauwazylem ze skora mi zchodzi i wydaje mis ei ze to z powodu tego ze za duzo wlailem tego i za c zesto ? jak uwyaz dermaknel do skory wrazliwej ? jak czesto w jakich ilosciach punktorwo czy jak?

polecam go biedys byl super
nick18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 08:09   #3
bluegirl
Zakorzenienie

GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Dermaknel witaminy drożdże

Łącze oba wątki.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości