makijaz na slub - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-17, 17:30   #1
kokoryczka25
Przyczajenie

makijaz na slub

Pomozcie nie maluje sie na codzien,ot tylko przeciagne tuszem po rzesach,zbliza sie slub a ja nie mam pojecia jakie kolory beda do mnie pasowac i jak sie umalowac.Mam wlosy kloru zloty braz,zielono-piwne oczy.Jasna cera.Sukienka bedzie prosta bez udziwnien,zastanawiam sie jeszcze nad kolorem.Oto moje oko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (54,2 KB, 16 załadowań)
kokoryczka25 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 17:33   #2
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: makijaz na slub

na tym forum zamieszczamy swoje makijaże, pytania zadajemy na Wizażystce. Prosze zapoznać się z zasadami forum.
Wątek przesuwam

agabil1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 10:27   #3
chania
Raczkowanie

Smile Dot.: makijaz na slub

Pomijając szeroką gamę pokazywanych tu makijaży, i mniej lub bardziej fachowych porad. Radzę abyś w tym dniu udała sie do profesjonalnego wizażysty, ponieważ mozesz mieć kłopoty. Po pierwsze z cerą i poradzeniem sobie z róznymi nieprzewidzianymi rzeczami, po drugie nawet jeśli swiatło będzie nie takie, pochmurny dzień cokolwiek. No i poradzić sobie ze wszystkim typu plecy dekolt żeby nie brudzić potem sukni ślubnej, umiejętnie wszystko skomponować, tu na parwde potrzeba wiedzy i doświadczenia!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Ty powinnaś w tym dniu czuć sie wyjątkowo i pięknie!
Jestem charakteryzatorem i wiem co mówię rózżżne rzeczy w dniu ślubu widziałam.
A tak spokojnie i bez nerwów profesjonalista zrobi takie cuda że będziesz olśniewająca nawet po trzęsieniu ziemii !!!!

pozdrawiam ciepło

chania jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 15:00   #4
mrówka_zeta
Raczkowanie

Dot.: makijaz na slub

Cytat:
Napisane przez chania Pokaż wiadomość
Pomijając szeroką gamę pokazywanych tu makijaży, i mniej lub bardziej fachowych porad. Radzę abyś w tym dniu udała sie do profesjonalnego wizażysty, ponieważ mozesz mieć kłopoty. Po pierwsze z cerą i poradzeniem sobie z róznymi nieprzewidzianymi rzeczami, po drugie nawet jeśli swiatło będzie nie takie, pochmurny dzień cokolwiek. No i poradzić sobie ze wszystkim typu plecy dekolt żeby nie brudzić potem sukni ślubnej, umiejętnie wszystko skomponować, tu na parwde potrzeba wiedzy i doświadczenia!!!!!!!!!!!! !!!!!!!

Ty powinnaś w tym dniu czuć sie wyjątkowo i pięknie!
Jestem charakteryzatorem i wiem co mówię rózżżne rzeczy w dniu ślubu widziałam.
A tak spokojnie i bez nerwów profesjonalista zrobi takie cuda że będziesz olśniewająca nawet po trzęsieniu ziemii !!!!

pozdrawiam ciepło

zgadzam sie sie calkowicie. bylam na kilku slubach gdzie panna mloda, ktora na codzien sie nie maluje postanowila zrobic makijaz wlasnorecznie. porazka. po kilku godzinach zamiast ladnego makijazu widac bylo oznaki zmecznia. dlatego warto sie wybrac do profesjonalisty, ktory zajmuje sie tym na codzien i posiada odpowiednie kosmetyki. w koncu na wlasnym slubie nalezaloby wygladac pieknie

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości