do osób z Warszawy:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-18, 20:22   #1
sysia_6
Raczkowanie

do osób z Warszawy:)

Nie wiedzialam gdzie te pytanko wisac wiec zrobie to tu a wiec chodzi mi o pewien salon fryzjerski.. a dokladnie nie wiem jaka to ulica ale znajduje sie taka jakby "hala" przy Pałacu kultury tzn tam sa stoiska i t ojest jak taki "bazar" i jak bylam ostatnio w wawie to widzialam ze jest tam tez fryzjer.. moze ktos tam byl i wie czy dobrze scinaja? Boa ja nie jeste, z warszawy i wogole nie wiem gdzie moglby byc jakis super fryzjer a w weekend jade i bym chciala cos z wloskami zrobic
sysia_6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:17   #2
aneczka8
Zadomowienie

Dot.: do osób z Warszawy:)

Chodzi Ci zapewne o Kupieckie Domy Towarowe(KDT). W pierwszej czesci na samym rogu(w środku hali) jest salon L'oreala. Myśle że całkiem ładnie robią tam wlosy i ceny są w miare ok jak na Warszawę.
A tu masz wątek tylko o Warszawie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=65065
aneczka8 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 23:03   #3
Aiwlys
Raczkowanie

Dot.: do osób z Warszawy:)

Ja tam byłam na farbowaniu, gdzie Pani (taka miła i bardzo gadatliwa blondynka) uratowała mi życie po tym jak zmasakrowałam sobie włosy koloryzując je samodzielnie z czarnych na blond ;P Kolorek wyszedł ładny, równomierny i obyło się bez powrotu do czerni (a było to ciężkie do zrobienia po tym co zgotowałam moim kłaczkom).
Ta sama Pani obcinała mojego TŻ i również był całkiem zadowolony. Ceny jak wyżej napisano takie warszawskie, znam tańszych fryzjerów w stolicy, ale jak komuś nie robi różnicy 20 zł, to ten zakład jest całkiem ok.

Aiwlys jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości