Wyjście do rodziców chlopaka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-18, 20:55   #1
janna100
Przyczajenie

Wyjście do rodziców chlopaka

Witam, jestem tutaj nowa i mam dość palący problem. Na piątek jestem zaproszona na kolację do rodziców chlopaka - chcialabym wypasc dosc dobrze, gdyz jst to konserwatywna rodzina - zalezy mi na makijazu klasycznym, ale takze takim ktory może podkreślić, że mam coś do powiedzenie.

Jeżeli możecie mi coś polecić, nie wiem, czy przesadą jest silne podkreślenie oczu, w sumie Mama chlopaka, maluje się dość mocno -czerwona szminka i takie tam
janna100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 21:37   #2
rudagabi
Raczkowanie

Dot.: Wyjście do rodziców chlopaka

Moim skromnym zdaniem powinnaś pomalować się tak jak to robisz na codzień, bo dzięki temu będziesz czuła się swobodniej. Poza tym jesteś z chłopakiem a nie z jego rodzicami. Wiem, że wazne jest pierwsze wrażenie, ale ważne jest też to co powiesz, a z tym makijaż nie ma nic wspólnego. Pozdrawiam i życzę powodzenia.

P.S.: Nie stresuj się bo nie warto
rudagabi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-18, 22:35   #3
fionna
Raczkowanie

jestem tego samego zdania co RudaGabi Jak coś wymyślisz bardzo innego niż na codzień to nie wypadniesz dobrze, bo cały czas będziesz myślała o tym, czy się podbasz, czy makijaż jest ok, a przede wszystkim Twój chłopak sie zdziwi, jak zobaczy że przekombinowałaś w którąś stronę. Ostatnio słyszałam w radio jednak, że jeżeli kobieta ma fajne rzęsy, czyli dobrze pomalowane, czyli jest efekt widoczny to nie ma szans aby mężczyzna nie zwrócił na nią uwagi, więc polecam podkreślenie oczu a wszsytkich urzekniesz na raz Mi sie ostatnio wydaje, ze w tuszu Rimmela wygladam super, wiec ten Ci polecam, ale mozesz wybrac Astora lub cosik troche tańszego, może Miss Sporty? Ale z moich prób z ostatnich tygodni wynika, że dobry efekt daje tusz wydłużający tej pierwszej marki i nie wyglada bardzo sztucznie, bo nie ma tych kłaczków
fionna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 10:44   #4
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

Zgadzam się z dziewczynami - nie kombinuj za bardzo bo nie warto. Pomaluj się tak jak się malujesz na codzień, młoda jesteś, więc postaw na naturalność.

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 15:52   #5
kama_79
Przyczajenie

Dziewczyny dziękuję Wam bardzo za pomoc. Niestety nie mogę się pomalować tak, jak maluję się na codzień, gdyż lubię być "wyraźna" jeśli można tak to określić, czyli mocniejsze kolory i duży nacisk na oczy.

Widziałam tego Rimmela ostatnio mnóstwo reklam w internecie, czy to rzeczywiście jest dobry tusz, czy to tylko masowy efekt reklamowy. Bo w tym się z Wami zgadzam, ze oczy są bardzo ważne, ale żęsy nie mogą być sklejone. Fionna czy moższ mi coś więcej napisać na temat tego tuszu, czy jesteś zadowolona, czy złapałaś się na reklamę?
kama_79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 16:16   #6
w szpilkach
Raczkowanie

_mozesz po prostu zrobic jasny odcien cieni albo sam tusz. Uwazaj z tapeta, bo mamy chlopakow czasem nie lubie jak "niszczysz skore w mlodym wieku" pzdr
w szpilkach jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 17:37   #7
elianka
Zakorzenienie

taki najbardziej stosowny byłby make up klasyczny- jasna rozświetlona cera, jasne cienie, kredka, wytuszowane, rozczesane rzęsy. Na ustach wyraźny kolor, chociaz jeśli to kolacja, to uważa, żeby makijaż Ci się nie zjadł... i życzę powodzenia... ja rodziców chłopaka poznałam prosto z podróży- z smaym tuszem na rzęsach i potargana ale i tak mnie polubili, więc nie ma się czego bać!
Stary 2007-04-20, 18:17   #8
m@rtynka
Zadomowienie

Ja tam proponuje , abyś się pomalowała tak jak na codzień ale jak przeczytalam jest to kolacja więc makijaż może być troszke mocniejszy...
m@rtynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 20:01   #9
PatkaM84
Zakorzenienie

GG do PatkaM84

No jeśli to kolacja to makijaż może być trochę mocniejszy, ale trzeba z tym uważać, bo przy sztucznym świetle mocniejszy makijaż oczu może wyglądać na przerysowany.

Dominiś - 20.05.2012
PatkaM84 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-20, 22:11   #10
fionna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez kama_79 Pokaż wiadomość
Widziałam tego Rimmela ostatnio mnóstwo reklam w internecie, czy to rzeczywiście jest dobry tusz, czy to tylko masowy efekt reklamowy. Bo w tym się z Wami zgadzam, ze oczy są bardzo ważne, ale żęsy nie mogą być sklejone. Fionna czy moższ mi coś więcej napisać na temat tego tuszu, czy jesteś zadowolona, czy złapałaś się na reklamę?
Słuchaj Kama_79, ja już dosyc o tym tuszu tu pisałam, co świadczy o tym, że reklama mi sie spodobala miałam akurat kasę, kupilam no i tym razem sie nie zawiodłam, ale najlepiej będzie jak sobie pójdziesz do jakiegoś sklepu i poprostu wypróbujesz, bo moje doświadczenie będzie inne niż Twoje, choć w tym przypadku wątpię ... Mi sie nie sklejają rzęsy jak nim maluje i niech tak zostanie ...
fionna jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości