Błagam pomóżcie sprawa życia iśmierci!!! ;-) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-23, 17:24   #1
Żaneta19
BAN stały

Question

Błagam pomóżcie sprawa życia iśmierci!!! ;-)

Witam was wszystkie dziewczyny moj kłopot polega na czyms moze banalnym ale dla mnie jest to bardzo stresujace i wogole.a wiec zaczne od poczatku wyslalam swoje zgloszenie do pewnej agencji ktora oglosila nabor modelek fotomodelek itp. umowilam sie na czwartek mimo moich wogole do tej roli nie pasujacych wymiarow oraz malego defektu wygladu oraz oczywiscie minimalnego doswiadczenia chca sie ze mna spotkac ale ja kompletnie nie wiem w co sie ubrac jak sie umalowac by wygladac w miare dobrze i ogolnie co robic by dobrze wypasc ostatni raz mialam z tym doczynienia gdy mialam 16lat a wiec prawie 5lat temu!!! czekam na wasza pomoc piszcie moze mam cos zalaczyc nie wiem sama z gory dziekuje!!
Żaneta19 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:39   #2
agnieska
Zakorzenienie

Dot.: Błagam pomóżcie sprawa życia iśmierci!!! ;-)

Z tego, co wiem - proste ciuchy (t-shirt i jeansy) i jak najmniej makijażu, ma być widoczna Twoja figura i Twoja naturalna uroda, rysy
agnieska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 17:41   #3
mdz
Rozeznanie

Hmm, przede wszystkim naturalnosc Wczesniej mozesz zastosowac rozne zabiegi wygladzajace skore, maseczki, peeling...zeby cera byla jak najladniejsza, i ogolnie stan skory dobry... wlosy puszyste... zero makijazu, ew. rzesy mysle nie zaszkodzi miec minimalnie pomalowane.
Ciuchy - nie spodniczki, nie sukienki, nie kozaczki... obcisly top i dzinsy, zwyczajne buty (balerinki jakies, sportowe) i lecisz na spotkanie powodzenia!
PS. Aha, i nie daj pokazac po sobie, ze sie denerwujesz, musisz byc pewna siebie i naturalna Bo wyglad to tylko 50% sukcesu!
Stary 2007-04-23, 17:42   #4
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Z tego, co wiem - proste ciuchy (t-shirt i jeansy) i jak najmniej makijażu, ma być widoczna Twoja figura i Twoja naturalna uroda, rysy
zupełnie się zgadzam
czasami nawet chcą abyś zmyła cały makijaż

Dla pewności tak jak agnieska napisała- bardzo delikatny makijaż, i nie rzucające się w oczy ciuchy
Stary 2007-04-23, 18:05   #5
Żaneta19
BAN stały

jesteście ekstra dzięki zasuperszybciutka odpowiedz jest mi bardzooooooooooooo miło z moimi włoskami troche krucho robia mi sie dziwne nigdy nie moge ich doprowadzic do ladu na górze przylizane na dole jakies pofalowane jak myslicie moge jednak uzyc choc raz prostownicy by jakos to wygladalo??? a makijaz hmm...... trudno bedzie mi sie go pozbyc kocham moje niebieskie cienie, tusz czarna kredeczke na dolna czesc oczka i odrobine blyszczyka ale piszecie ze to nie przejdzie a szkooodaaaaa
Stary 2007-04-23, 18:23   #6
asiulka123
Zakorzenienie

niebieskie cienie raczej nie bardzo, błyszczyk jakiś delikatny, bez drobinek, może być moim zdaniem

asiulka123 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 18:25   #7
malutka 166
Rozeznanie

chcą zobaczyć jaka jesteś naturalnie a nie "podrasowana"..niewie m po co to ponowne pytanie, skoro dziewczyny pisza że masz być naturalna, bez makijażu..jeśli będą chcieli Cię widzieć w makijażu to sami Ci zrobią..to tyle..moja kumpela robi sesje do katalogów(jest fotomodelką, ale amatorką) i nigdy nie przyszła do pracy umalowana, albo bardzo "niewidocznie"..i tak zrobią po swojemu
malutka 166 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 18:41   #8
o000agus
Zadomowienie

Moja siostra miała w klasie licealnej dziewczynę która zgłosiła się na casting z tego co pamiętam żeby zrobić na złość koleżance która się szczyciła jaka to jest piękna itd. sama była naturalna i w sumie nie jakaś wybijająca się. z tego co pamiętam nie podobała się specjalnie chłopakom. przyszła na casting ogólnopolski w t-shircie i jeansach a później opowiadała jak to sie zdziwiła jak ją wybrali chociaż tyle pięknych dziewczyn było (widocznie o zbyt przeciętnej urodzie i za bardzo wypięknionych)
to ona mam nadzieję że nie będzie zła jakby coś
http://www.fashionmodeldirectory.com...orecka/photos/
http://www.thefashionspot.com/forums...cka-45068.html
mam nadzieję że to Ci pomoże być bardziej pewną siebie muszą widzieć że Ci zależy i że właśnie to chciałabyś w życiu robić.
o000agus jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 18:49   #9
o000agus
Zadomowienie

oni znają się na rysach twarzy i widząc Cię bez makijażu wiedzą jak bedziesz wyglądała w nim więc lepiej jak go nie zrobisz. zadbaj raczej by włosy były gładkie i błyszczące (prostownicy możesz chyba użyć) nie idź na solarium przypadkiem. zadbaj by ręce wyglądały dobrze. zrób dokłądny i porządny peeling całego ciała wmasuj balsam usta posmaruj bezbarwną pomadką albo balsamem przeczesz brwi (i ureguluj - tylko nie zaraz przed ) uśmiechaj się moim zdaniem tusz może być - ale nic więcej bądź przygotowana na pokazanie się w stroju kąpielowym (gładkie nogi i pedicure)
Stary 2007-04-23, 18:56   #10
mdz
Rozeznanie

Cienie - NIE, czarna kredka - CAŁKIEM NIE Wlosy mozesz troche wyprostowac, ale tez nie jakos bardzo.. bo to widac
o000agus bardzo dobrze Ci napisala, zadbane cialo, rece - jak juz zdecyduja sie podpisac z Toba jakis kontrakt, na bank beda ogladac Cie od kazdej strony,w kostiumie itd Swoja droga, ciekawa jestem co to jest za agencja No i nie daj sie W ŻYCIU naciagnac na portfolio za pieniadze!

Ja slysze 'zostan modelka!' srednio 2x w tygodniu... wzrost, wymiary, no ok... ale jak patrze w lustro to niestety widze nosek kartofelek, male oczka i waskie usta... nie ma to jak byc krytycznym wobec siebie (bo to nie sa kompleksy, nigdy takowych nie mialam, no moze majac 13 lat i 176 wzrostu troche marudzilam). Zeby 'zostan modelka' bylo taaakie latwe... hehe
Stary 2007-04-23, 19:29   #11
Żaneta19
BAN stały

Red face Dot.: Błagam pomóżcie sprawa życia iśmierci!!! ;-)

heh macie racje ale co do kostiumu to za zadne skarby sie nie pokaze nie mam takiej figury tam dziewczyny to maksimum maja 88-90cm w biodrach a ja 101!!!!!!!!!!! no to chyba wiadomo a pozatym moja sylwetka za nic nie jest proporcjonalna w biodrach 101cm w tali 66-67cm to juz nie pasuje ale moze warto spróbowac własnie po to wysłałąm zgłoszenie
Stary 2007-04-23, 19:33   #12
mdz
Rozeznanie

Czesto w agencjach jest tak, ze jak jakas dziewczyna ich zainteresuje, to mowia ze jak np. schudnie tyle i tyle to podpisza z nia kontrakt. Ja obecnie pracuje nad max. 61 w talii, i juz tylko 1 cm mi zostal, dla swietego spokoju zrobie sobie fotki i podesle do agencji, co bym nie miala 'na starosc' wyrzutow sumienia
Jeszcze raz zapytam - pamietasz nazwe tej agencji?
Stary 2007-04-23, 19:37   #13
*aga
Raczkowanie

Oj- ale może masz to "coś"- teraz już powoli przemija kult "wieszaków"

Od siebie dodam jedną radę- zadbaj zarówno o dłonie jak i o stopy- no
Powodzenia i daj znać jak już będzie po
Pozdrawiam

*aga jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-23, 19:55   #14
Żaneta19
BAN stały

ogłoszenie przeczytałam na gumtree a to jest agencja która zajmuje sie sprzedaza zdjec do np gazet itp mimastudio mówi wam to coś??
Stary 2007-04-23, 21:24   #15
mdz
Rozeznanie

Cóż, na ich stronie napisane jest, że za portfolio trzeba płacić 300 zł. Fotki co prawda ładne, ale obawiam się, że modelki/modele nie mają jednak pracy... I że wychodzi to na naciągactwo. Szanujące się agencje nie biorą kasy za fotki, no ale jeśli to miałoby być w formie zabawy/przygody...
Stary 2007-04-23, 21:32   #16
olik04
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mdz Pokaż wiadomość
Cóż, na ich stronie napisane jest, że za portfolio trzeba płacić 300 zł. Fotki co prawda ładne, ale obawiam się, że modelki/modele nie mają jednak pracy... I że wychodzi to na naciągactwo. Szanujące się agencje nie biorą kasy za fotki, no ale jeśli to miałoby być w formie zabawy/przygody...
też mi się tak wydaje
Stary 2007-04-23, 22:22   #17
Żaneta19
BAN stały

nie sadze ze bedzie az tak oczywiscie ze jak bede musiala cokolwiek zaplacic to napewno sie nie zgodze raz blad popelnilam i zaplacilam 150zl zl i dostalam tylko plytke z sesji i zdjecia w necie byly przez 4 miechy i nic
Stary 2007-04-24, 13:56   #18
kaaSkaa
BAN stały

A ile mniej więcej trzeba mieć lat żeby wogóle zacząć ?
kaaSkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-24, 14:11   #19
Żaneta19
BAN stały

Talking Dot.: Błagam pomóżcie sprawa życia iśmierci!!! ;-)

z tego co wiem dziewczyny 13,14 letnie juz zaczynaja kariera modelek jest krótka 35 lat i zegnaj. ja chce to potraktowac jakosprawdzenie siebie wkoncu nic nie strace tylko boje sie ze jednak uslysze cos przykrego ale kto nie ryzykuje ten nic nie zyskuje 2 szanse juz kiedys stracilam bo sie balam raz zostalam oszukana to mnie tez nauczylo troche a teraz zobaczymy co bedzie!!
Stary 2007-04-25, 11:50   #20
kaaSkaa
BAN stały

hehe, rozumiem Ja kiedyś dostałam się do metamorfoz z Dziewczyny, bo wysłałam kiedys swoje zdjęcie z nudów, a później wkońcu były wakacje i nie skorzystałam Żaneta19, a może pokażesz nam swoje foty ?
Stary 2007-04-25, 19:04   #21
Żaneta19
BAN stały

Talking Dot.: Błagam pomóżcie sprawa życia iśmierci!!! ;-)

oki pokaze wy tez pokażcie a co tam same ocenicie czy mam jakies szanse tylko prosze o szczerosc ja tak szybko sie nie obrazam to moja najlepsza fotka jaka mam....
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 139644.jpg (62,4 KB, 152 załadowań)
Stary 2007-04-25, 19:11   #22
owncorner
Raczkowanie

napewno postaw na naturalność
ale to tez zalezy od tego jaka masz figure ile w biodrach w pasie.. moze chcez sie wydawac zgrabniejsza .. nie wiem
ale raczej jeansy podkreslające twoja figure, i ja bym dala nie t-shirt, a bokserke są teraz modne i bardzo wygodne , no i oczywiscie dobrze sie prezentują
owncorner jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 19:13   #23
owncorner
Raczkowanie

napewno masz co pokazac jestes atrakcyjna
a figure moze nie typowej modelki .. ale teraz takich modelek poszukuja
owncorner jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 19:25   #24
Żaneta19
BAN stały

dziękuję za miłe słowa co do jeansów oczywiscie mam mije ulubione ciemne z lekkim przetarciem czuję sie w nich najlepiej a bluzka to juz problem mam taka kopertowa troche dłuszą z wiązaniem w pasie wydaje mi sie że bedzie dobra oczywiscie cos z tymi biodrami bym chciala zrobic zakryc odciac nie wiem chcialam tuniczke zalozyc ale niestety jeszcze bardziej uwidacznia moje mankamenty figury wiec odpada....
Stary 2007-04-25, 19:34   #25
o000agus
Zadomowienie

a to w avatarku to ty jesteś?
Stary 2007-04-25, 19:48   #26
Żaneta19
BAN stały

niestety w avantarku to nie ja ale chciałabym może po operacji plastycznej bedę tak wyglądała a co podobna triochę jestem???
Stary 2007-04-25, 21:58   #27
kaaSkaa
BAN stały

no ja myśle że jak najbardziej masz szanse trzymam kciuki !
Stary 2007-04-25, 23:05   #28
o000agus
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Żaneta19 Pokaż wiadomość
niestety w avantarku to nie ja ale chciałabym może po operacji plastycznej bedę tak wyglądała a co podobna triochę jestem???
jak zobaczyłam twoje zdjęcie to pomyślałam ze ktoś ci avatarek namalował na zamówienie bardzo podobne usta i nos. oczy na zdjeciu malo widac ale tez wygladaja podobnie
Stary 2007-04-25, 23:18   #29
Lawinia2007
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez o000agus Pokaż wiadomość
jak zobaczyłam twoje zdjęcie to pomyślałam ze ktoś ci avatarek namalował na zamówienie bardzo podobne usta i nos. oczy na zdjeciu malo widac ale tez wygladaja podobnie
Ja tez tak myslalam
Powodzenia i trzymam kciuki
Lawinia2007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 23:24   #30
Żaneta19
BAN stały

dzięki wam wszystkim kochane jestescie juz dawno nie usłyszałam tyle miłych słów!! a co do Avantarka no jesli jestem podobna choc troche to sie bardzoooooooooooo ciesze buziaki dla wszystkich a spotkanko mam przesuniete na 7 maja lub kilka dni po wiec napisze co i jak czy mnie wysmiano czy co ale po takich slowach chyba stane sie optymistka bo do tego czasu bylam wesołą pesymistka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości