czerwone pasemka-jak sie pozbyc?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-27, 00:24   #1
kasikj1
Przyczajenie

czerwone pasemka-jak sie pozbyc??

witam!
mam pytanko do Pani fryzjer albo do ktorejkolwiek z wizazanek ktora moglby mi pomoc - bylam u fryzjera przedwczoraj i... teraz cierpie
Robilam sobie blond pasemeczka i co s mnie podkusilo zeby czerwone refleksy dodac,refleksy z tylu ok tyle ze na gorze fryzjerka zamiast trzymac sie refleksow przejechala po 2och grubych pasmach nie wybiarajac ich czerwona farba-efekt kilka(o kilka za duzo) czerwonych pasm ktore wg mnie wygladaja tragicznie od razu po zabiegu poprosilam o nalozenie czegos ciemniejszego na ta razaca czerwien! niestety nie pokrylo to ich calkowiecie i mimo ze mniej smutna to i tak wyszlam z czerwonymi pasmami zamiast delikatnymi reflekami...
mam pytanko czy jak pojde teraz tak za miesiac do fryzjera(dam troche odpoczac wloskom) czy da rade pozybyc sie calkowicie tego koloru-chce znowu moj kolorek(braZ) z blond(tylko blond) pasemkami!
czy da rade od razu zejsc z etgo koloru czy najpierw polozyc trzeba bedzie jakis rozjasniacz?
Boziu jak ja wytrzymam ten miesiac...
kasikj1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 08:18   #2
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: czerwone pasemka-jak sie pozbyc??

Możesz przyciemnić ten czerowny kolor Przecież da się wybrać te nieudane czerwone pasemka i zrobić jakiś brąz Bo raczej ciezko będzie te czerwone rozjaśnic Na pocieszenie dodam,że takie kolory czerwone szybko się zmywają.....może za miesiąc okazać się, że wizyta u fryzjera jest niepotrzebna Nie martw się
Stary 2007-04-27, 08:20   #3
ewelina121
Raczkowanie

ja bym Ci radziła połozyc na ten czerwony jakis ciemniejszy brąz . możesz tez najpierw uzyc rozjasniacza -----wtedy odcien tego braziku bedzie jasniejszy
ewelina121 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 12:20   #4
kasikj1
Przyczajenie

braz byl na nie kladziony od razu jeszcze u fryzjera,niestety nie zmienil sie kolor jedynie przyciemnil ten jaskrawy czerwony.
pozniej w domu zalamana faktem chodzenia w takich wlosach sama(dobrze ze mam je jeszcze na glowie zafarbowalam sobie kilka najbardziej widoczych pasemek.rezultat-troszke przyciemnione,niestety nie potrafilam tak mocno polozyc farby takze przy samej skorze sa nadal takie jak byly
zadowolona z faktu z jakos to zrobilam(tj sama zafarbowala) pocieszam sie ze wygladaja juz lepiej...
dziekuje bardzo za pocieszenie ze czerwien sie zmywa,bede szorowac wloski codzien,hihi zartuje.
ale za miesiac i tak planuje tego fryzjera-kaze jej pozybyc sie ich na zawsze,moze wlasnie najpierw jakis rozjasniacz a dopiero pozniej brazik jasny i wtedy bedzie ok?
Stary 2007-04-28, 16:25   #5
posh77
Raczkowanie

Na Twoim miejscu bym była włosy szamponem do włosów przetłuszających się jakimś cytrusowym...nie farbowała tej czerwieni,bo to będzie zawsze,trzeba to wypułkać,sprać etc.
Ja walczę z miedzią i rudością od lat,po 15 latach farbowania w końcu ściągam kolor ...do blondu,potem zimny braz i koniec mam nadzieje.
posh77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:33   #6
kasikj1
Przyczajenie

do przetluszczajacych nie bardzo... bo mam bardzo ale to bardzo suche wloski,myje je czerwonym elseve do tego odzywka i nakladam tez mleczna maske.
a moze polecacie jakies inne szampony pomagajace na pozbycie sie intensywnego czerwonego koloru???
Stary 2007-05-03, 15:32   #7
lara152
Raczkowanie

Ja miałam w styczniu robione pasemka na grzywce, takie różowe... Ale tylko słonko przyświeciło i zmieniły się na lekki blond a potem stonowały z kolorem moich włosków (taka sobei ze mnie szatynka) i juz nie mam różowych, tylko lekkie odrosty bo jednak te jasne troszke widac....

Spróbuj jeśli lubsiz sie opalac;]
lara152 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości