co ja teraz mam zrobić, znów z blondu na brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-27, 21:57   #1
ewa007
Rozeznanie

co ja teraz mam zrobić, znów z blondu na brąz

Jestem naturalną szatynką. Zachciało mi się włosów blond. TAK Więc obcięłam włosy do ramion, pocieniowałam i mam teraz pełno blond pasemek. Jestblond. Tylko, że włosy przeszły swoje. Są rzadkie, chore. Jak patrze na swoje zdjęcia, miałam piękne długie , bardziej gęste brąz włoski. Jednak jak mam teraz powrócić do brązu?Przecież już tyle razy farbowałam włosy, że one tego nie zniosą. A może lepiej ściągnąc cały barwnik z włosów, dekoloryzacja?Niestety ale z tym blondem byłam u fryzjera z trzy, cztery razy. Nigdy nie miałam gęstych włosów, chciałabym znów mieć zdrowe włosy i dłuższe a tak są nitki. Co mi radzicie?Dalejk brnąć w ten blond farbując saME ODROSTY CZY DEKOLARYZACJE, śCIąGANIE KOLORU, POWRóT DO NATURALNOśCI...:c onfused:
ewa007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-27, 22:27   #2
SolAngelica
Raczkowanie

Dot.: co ja teraz mam zrobić, znów z blondu na brąz

jak chcesz wyleczyc wloski to ZAPOMNIJ o dalszym rozjasnianiu. mimo ze to tylko odrosty niyb to fryzjer zawsze musi troszke n areszte wlosow przeciagnac. dekooryzjca - zniszczy je okropnie wiec sama sobie odpowiedz. na Twoim miejscu zajelabym sie porzadnie wloskami (regeneracja!) i poczekac do nastepnego farbowania jakas MEGA delikatna farba bez amoniaku. przezyjesz bez tego blondu - jak i ja przezylam
Gdyby Bóg choć na chwile zapomniał ze jestem tylko marionetka i podarował mi odrobine życia, wykorzystałabym to najlepiej jak potrafie. Prawdopodobnie nie powiedziałabym wszystkiego co myśle, ale przemyślałabym wszystko co powiedziałam...
SolAngelica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 08:56   #3
ewa007
Rozeznanie

czyli radzisz mi poczekać, regenerować włosy a potem zamiast dekoloryzacji położyć brąz na całych włoskach?
ewa007 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 10:31   #4
fleurdelacour
Rozeznanie

tez zamiast dekoloryzacji radze polozyc braz na calych wlosach. jest tylko pytanie czy pokryje je rownomiernie - w koncu masz pasemka.
mam zreszta podobny problem, zachcialo mi sie rozjasnic wczoraj wlosy do nordyckiego blondu. absolutnie mi to nie pasuje. zamiast wlosow siano. dam im tydzien na regeneracje i ponownie braz.
fleurdelacour jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości