Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-03-16, 11:05   #2971
pikwa
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witam,
zainteresowalam sie bardzo produktami, ktore tu sobie chwalicie.
pomyslalam, ze skoro tyle dziewczyn uzywa moze sprobuje i ja.
mam cere niewrazliwa, raczej sucha, naczynkowa, lekko rozszerzone pory, przebarwienia, pojawiaja sie juz pierwsze zmarszczki i oznaki grawitacji.
czy taki zestaw bylby dobry, moze cos dodac.
serum flavo albo 3 rose
kwas hialuronowy 2 albo 5 %
peeling enzymatyczny
maseczka z alg
tyle tego jest, ze ciezko wybrac, a chcaialabym zamowic rozsadnie, bo nie bede wklepywac 10 produktow po kolei.
pikwa jest offline  
Stary 2009-03-16, 11:17   #2972
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez pikwa Pokaż wiadomość
witam,
zainteresowalam sie bardzo produktami, ktore tu sobie chwalicie.
pomyslalam, ze skoro tyle dziewczyn uzywa moze sprobuje i ja.
mam cere niewrazliwa, raczej sucha, naczynkowa, lekko rozszerzone pory, przebarwienia, pojawiaja sie juz pierwsze zmarszczki i oznaki grawitacji.
czy taki zestaw bylby dobry, moze cos dodac.
serum flavo albo 3 rose
peeling enzymatyczny
maseczka z alg
tyle tego jest, ze ciezko wybrac, a chcaialabym zamowic rozsadnie, bo nie bede wklepywac 10 produktow po kolei.

Witaj
Na Twoim miejscu wzięłabym oba sera i flavo i 3 rose, do tego jeszcze jakiś hydrolat
Serum flavo na zmianę z serum rose ( co drugi dzień), kwas hialuronowy 2%, peeling i maseczka jaknajbardziej ok, pokusiłabym się jeszcze o olejek myjący, chyba że masz jakiś ulubiony który Ci dobrze służy.
anastazjaaa2 jest offline  
Stary 2009-03-16, 11:47   #2973
pikwa
Raczkowanie

dziekuje Ci za blyskawiczna odpowiedz.
czy moge sera stosowac z dadatkiem kwasu flavo na dzien i rose na noc?
kiedy stosowac hydrolat? jaki wybrac? o matko.
ja zazwyczaj wklepuje krem, czasem maska i peeling i to wszystko.
gubie sie w tej ilosci produktow.
jaki efekt daje maseczka z alg, a pytajac bardziej wprost czy twarz jest mlodsza, ladniejsza, bardziej napieta?
pikwa jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:09   #2974
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
dziekuje Ci za blyskawiczna odpowiedz.
czy moge sera stosowac z dadatkiem kwasu flavo na dzien i rose na noc?
kiedy stosowac hydrolat? jaki wybrac? o matko.
ja zazwyczaj wklepuje krem, czasem maska i peeling i to wszystko.
gubie sie w tej ilosci produktow.
jaki efekt daje maseczka z alg, a pytajac bardziej wprost czy twarz jest mlodsza, ladniejsza, bardziej napieta?

Serum 3 rose możesz używać na noc i na dzień na znianę z flavo, serum flavo nie ma sensu używać codziennie ponieważ wit. C kumuluje się w skórze, wystarczy co drugi dzień.
Z hydrolatów możesz wypróbować ten;

http://www.biochemiaurody.com/sklep/...hamamelis.html
lub ten

http://www.biochemiaurody.com/sklep/...lichrysum.html -tylko zapach ma nienajpiękniejszy, ale świetnie działa na naaczynka.

Albo ten, świetnie nawilża

http://www.biochemiaurody.com/sklep/...lichrysum.html .

Używasz go jak toniku, po myciu twarzy odrobinę na wacik i przecierasz twarz, potem serum lub krem.
Maseczka ta

http://www.biochemiaurody.com/sklep/mask-pearl.html -ładnie napina i ujędrnia skórę, lekko zwęża pory, bardzo fajna jest

Mogłabyś jeszcze pokusić się o ten tonik :

http://www.biochemiaurody.com/sklep/tonikpha6.html - kwasy PHA bardzo dobrze wpływają na naczynka i ładnie zwężają pory
Stary 2009-03-16, 13:32   #2975
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Co prawda jestem początkująca, ale nie jestem pewna czy jest sens brania samego żelu hialuronowego. On dość wysusza stosowany sam - przydałby się jakiś olej do zmieszania. Albo może całkiem zrezygnować i zobaczyć jak się cera sprawuje z pielęgnacją samymi serami...? Chyba, że planowałaś żel dodawać tylko do maseczek Wtedy ok
April007 jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:38   #2976
asa___
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Co prawda jestem początkująca, ale nie jestem pewna czy jest sens brania samego żelu hialuronowego. On dość wysusza stosowany sam - przydałby się jakiś olej do zmieszania. Albo może całkiem zrezygnować i zobaczyć jak się cera sprawuje z pielęgnacją samymi serami...? Chyba, że planowałaś żel dodawać tylko do maseczek Wtedy ok

Chyba właśnie chodziło o dodawanie go do serum - przecież z 3xRose nie będzie sam...
asa___ jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:48   #2977
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
Sam nie ma sensu, ale jest serum 3 rose i flavo, z oboma można go łączyć , na początek to wystarczy

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
Chyba właśnie chodziło o dodawanie go do serum - przecież z 3xRose nie będzie sam...

Dokładnie, dziękuję za pomoc
Stary 2009-03-16, 13:52   #2978
pikwa
Raczkowanie

serdecznie dziekuje, duzo tego, ale zamawiam.
naprawde lepsze sa te rzeczy od gotowych kosmetykow??
pikwa niedowiarek)))

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

[quote=anastazjaaa2;114688 77]Sam nie ma sensu, ale jest serum 3 rose i flavo, z oboma można go łączyć , na początek to wystarczy

jak to: na poczatek? ::con fused:
pikwa jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:56   #2979
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Pozwole sobie nie zgodzić się z tą opinią - żel hiarulonowy stosowany solo jest GENIALNY dla osób które maja problemy z podrażnieniami, rankami, alergiami itd itp - ja kupuję po 5 butelek na raz, bo mam wiecznie rozległe alergie skórne i NIC tak nie koi pieczenia i swedzenia jak właśnie żel HA. Swoja drogą, dostępny także w aptekach z przeznaczeniem do stosowania na rany pod nazwą curiosin...
Stary 2009-03-16, 13:56   #2980
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Napisane przez asa___ Pokaż wiadomość
A no to ok. Nie wiedziałam, że 3x rose stosuje się z żelem. Ja flavo nie mieszam, tylko oleje Będę wiedzieć na przyszłość.

Cytat:
pikwa niedowiarek)))
Dla mnie 100 razy... naprawdę po BU zaczynam popadać w narcyzm jeśli chodzi o cerę
Jak narazie tylko skwalan okazał się nie dla mnie. Tzn jego działanie jest super, ale niestety zapchał mnie lekko, nawet mieszany z żelem ha Będę musiała go wymienić albo zużyję do ciało

Cytat:
Pozwole sobie nie zgodzić się z tą opinią - żel hiarulonowy stosowany solo jest GENIALNY dla osób które maja problemy z podrażnieniami, rankami, alergiami itd itp - ja kupuję po 5 butelek na raz, bo mam wiecznie rozległe alergie skórne i NIC tak nie koi pieczenia i swedzenia jak właśnie żel HA. Swoja drogą, dostępny także w aptekach z przeznaczeniem do stosowania na rany pod nazwą curiosin...
Myślę, że to kwestia indywidualna. Mnie sam tak ściągną skórę że ledwo mogłam się uśmiechnąć Przy czym na drugi dzień miałam suche skórki, więc jednak MNIE wysusza. Więc może zmienię zdanie na: może wysuszać ściągać - czego w ogóle nie ma jak się go z czymś złączy

Edytowane przez April007
Czas edycji: 2009-03-16 o 13:59 Powód: Bo się pomotałam w cytowaniu :)
April007 jest offline  
Stary 2009-03-16, 13:58   #2981
anastazjaaa2
Zakorzenienie

[QUOTE=pikwa;11468892]serdecznie dziekuje, duzo tego, ale zamawiam.
pikwa niedowiarek)))

Są dużo lepszę, przekonasz się sama

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Sam nie ma sensu, ale jest serum 3 rose i flavo, z oboma można go łączyć , na początek to wystarczy

jak to: na poczatek? ::con fused:
Bo jak się rozkręcisz, to nie będziesz chciała nic oprócz olei i ciągle więcej , a tak masz wersję podstawową Nie ma sensu zamawiać więcej olei czy ser na początek, najpierw musisz zaprzyjażnić się z biochemiczną wersją podstawową
Stary 2009-03-16, 14:03   #2982
asa___
Raczkowanie

Cytat:
...

Bo jak się rozkręcisz, to nie będziesz chciała nic oprócz olei i ciągle więcej , a tak masz wersję podstawową Nie ma sensu zamawiać więcej olei czy ser na początek, najpierw musisz zaprzyjażnić się z biochemiczną wersją podstawową
Dokładnie - po portu lojalnie uprzedzamy - to wciąga
asa___ jest offline  
Stary 2009-03-16, 14:34   #2983
Heroldin
Zakorzenienie

[quote=April007;11469034 Przy czym na drugi dzień miałam suche skórki, więc jednak MNIE wysusza. Więc może zmienię zdanie na: może wysuszać ściągać [/quote]

Zgadzam się ! Bardziej doświadczone w pielęgnacji z BU Dziewczyny ostrzegały mnie przed używaniem żelu hialuronowego w "czystej" wersji. Miały rację !
Chociaż mnie ten żel w żadnej konfiguracji nie służył. Naczytawszy się takich pochlebnych opinii miałam nadzieję ...
Heroldin jest offline  
Stary 2009-03-16, 14:42   #2984
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Z żelem to kwestia bardzo indywidualna, fakt że świetny jest na jakieś ranki, zadrapania czy podrażnienia solo, ale na dłuższą metę może wysuszyć nawet jeśli nie dzieje się tak odrazu, chyba nawet na LU było swojego czasu coś na ten temat, także nawet jeśli teraz jest bardzo dobrze lepiej nie ryzykować i dodawać do niego choc odrobinę kremu lub oleju.

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Zgadzam się ! Bardziej doświadczone w pielęgnacji z BU Dziewczyny ostrzegały mnie przed używaniem żelu hialuronowego w "czystej" wersji. Miały rację !
Chociaż mnie ten żel w żadnej konfiguracji nie służył. Naczytawszy się takich pochlebnych opinii miałam nadzieję ...
A próbowałaś jakiegoś serum bezolejowego z żelem, dopiero do tego olej?
Stary 2009-03-16, 14:45   #2985
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Z żelem to kwestia bardzo indywidualna, fakt że świetny jest na jakieś ranki, zadrapania czy podrażnienia solo, ale na dłuższą metę może wysuszyć nawet jeśli nie dzieje się tak odrazu, chyba nawet na LU było swojego czasu coś na ten temat, także nawet jeśli teraz jest bardzo dobrze lepiej nie ryzykować i dodawać do niego choc odrobinę kremu lub oleju.
Przez pół roku walki z alergią wiem co mi szkodzi, a co nie i co dodawać a czego nie dodawać, proszę mi zaufać.

edit:
Przepraszam, obecnie to już 9 miesięcy walki.
Stary 2009-03-16, 15:05   #2986
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
Przez pół roku walki z alergią wiem co mi szkodzi, a co nie i co dodawać a czego nie dodawać, proszę mi zaufać.

edit:
Przepraszam, obecnie to już 9 miesięcy walki.

Ależ nikt nie twierdzi, że robisz żle i że Ci to nie służy, tylko generalizowanie, że sam jest świetny nie jest dobrym pomysłem bo to, że dla Ciebie jest świetny solo nie znaczy że dla innych też, a bardzo często jest wręcz przeciwnie.
A Curiosin to nie jest to samo co żel z kwasem Hialuronowym z BU, tak na wszelki wypadek gdyby ktoś chciał mieszać z olejami lub używać solo :

http://www.aptekajuventa.pl/product/...riosin-zel-15g

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2009-03-16 o 15:07
Stary 2009-03-16, 15:10   #2987
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Ależ nikt nie twierdzi, że robisz żle i że Ci to nie służy, tylko generalizowanie, że sam jest świetny nie jest dobrym pomysłem bo to, że dla Ciebie jest świetny solo nie znaczy że dla innych też, a bardzo często jest wręcz przeciwnie.
A Curiosin to nie jest to samo co żel z kwasem Hialuronowym z BU, tak na wszelki wypadek gdyby ktoś chciał mieszać z olejami lub używać solo :

http://www.aptekajuventa.pl/product/...riosin-zel-15g
Pisałam o kwasie HA. Ogólnie kwas hiarulonowy ma takie a nie inne właściwości i zasadniczo nie powinien nikoju krzywdy robić. A jesli robi, to przepraszam. Juz się nie odzywam.

Ale byłoby fajnie, jakby mnie nie atakowac jako tej co nie wie co robi i powinna robić inaczej, bo ja tylko odpowiedziałam na wypowiedź, w któej napisano wyraźnie, że sam żel wysusza i bez sensu jest go brac solo.
Stary 2009-03-16, 15:19   #2988
asa___
Raczkowanie

Cytat:
Pisałam o kwasie HA. Ogólnie kwas hiarulonowy ma takie a nie inne właściwości i zasadniczo nie powinien nikoju krzywdy robić. A jesli robi, to przepraszam. Juz się nie odzywam.

Ale byłoby fajnie, jakby mnie nie atakowac jako tej co nie wie co robi i powinna robić inaczej, bo ja tylko odpowiedziałam na wypowiedź, w któej napisano wyraźnie, że sam żel wysusza i bez sensu jest go brac solo.

Ale nie bardzo rozumiem, kto atakował? Aż jeszcze raz przeczytałam - przecież anastazjaaa2 wręcz napisała, że to kwestia indywidualna.
A odzywać się nawet powinnaś - każda opinia jest wiele warta - może pomoże komuś?
asa___ jest offline  
Stary 2009-03-16, 15:20   #2989
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Ale nikt Cię nie atakuje
Stary 2009-03-16, 15:24   #2990
hihi
Zakorzenienie

Tzn. stowierdzenie "także nawet jeśli teraz jest bardzo dobrze lepiej nie ryzykować i dodawać do niego choc odrobinę kremu lub oleju." odebrałam jako przestrogę dla nowicjuszki, któa nie ma pojęcia co robi i lepiej nich słucha starszych, mądrzejszych i bardziej doświadczonych, kiedy ja żadnego oleju i kremu nie zaryzykuję na chwile obecną już, bo wszystkie znane mi kosmetyki gotowe mnie uczulają, a oleje po prostu mnie przerażają.

jeslio jestem przewrażliwiona, to przepraszam, ale po 2 tygodniach spokoju mam dziś znowu czerwone, piekące i swedzące oczy, który puchną z minuty na minute i ledwo jestem w stanie wysiedzieć w pracy, marze tylko aby iść do domu i nałożyc żelu HA aż grubo
Stary 2009-03-16, 15:31   #2991
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
Tzn. stowierdzenie "także nawet jeśli teraz jest bardzo dobrze lepiej nie ryzykować i dodawać do niego choc odrobinę kremu lub oleju." odebrałam jako przestrogę dla nowicjuszki, któa nie ma pojęcia co robi i lepiej nich słucha starszych, mądrzejszych i bardziej doświadczonych, kiedy ja żadnego oleju i kremu nie zaryzykuję na chwile obecną już, bo wszystkie znane mi kosmetyki gotowe mnie uczulają, a oleje po prostu mnie przerażają.
To nie była uwago skierowana konkretnie do Ciebie tylko ogólnie, ale skoro odebrałaś ją tak jak odebrałaś i potraktowałaś jako atak na swoją osobę, to przepraszam- nie to było moim zamiarem

A oleju nie powinnaś się bać, naprawdę warto się przemóc i spróbować ( to nie atak ) mnie swojego czasu też wiele rzeczy robiło krzywdę , ale teraz jest dobrze nawet bardzo ( odpukać)

Cytat:

jeslio jestem przewrażliwiona, to przepraszam, ale po 2 tygodniach spokoju mam dziś znowu czerwone, piekące i swedzące oczy, który puchną z minuty na minute i ledwo jestem w stanie
wysiedzieć w pracy, marze tylko aby iść do domu i nałożyc żelu HA aż grubo

Edytowane przez anastazjaaa2
Czas edycji: 2009-03-16 o 15:34
Stary 2009-03-16, 15:40   #2992
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Właśnie zakupiłam żel hialurowy.Z czym zatem powinnam go używać ?Nie chce niczego z gliceryną Oleje odpadająMyślała m ze to bedzie mój super nawilżacz a tu sie okazuje że jako solo wysusza

mogwaica jest offline  
Stary 2009-03-16, 15:40   #2993
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mogwaica Pokaż wiadomość
Właśnie zakupiłam żel hialurowy.Z czym zatem powinnam go używać ?Nie chce niczego z gliceryną Oleje odpadająMyślała m ze to bedzie mój super nawilżacz a tu sie okazuje że jako solo wysusza
Nałóz żel, a na to krem nawilżający i nic się działo nie będzie. Spróbowac solo tez przeciez możesz i zobaczyc jakie beda efekty, jedna aplikacja krzywdy Ci nie zrobi
Stary 2009-03-16, 15:44   #2994
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
spróbuj wymieszać na dłoni z kremem i tak posmaruj twarz, albo posmaruj żelem, a na to krem.
Możesz też spróbować solo - jednych ściąga i wysusza, innych nie, kwestia indywidualna, u ciebie może się sprawdzić

Cytat:
Nałóz żel, a na to krem nawilżający i nic się działo nie będzie. Spróbowac solo tez przeciez możesz i zobaczyc jakie beda efekty, jedna aplikacja krzywdy Ci nie zrobi
Ani nie zrobi krzywdy, ani nie zabije, a może akurat podpasować
Stary 2009-03-16, 15:51   #2995
mrs.doubtfire
Rozeznanie

Cytat:

jeslio jestem przewrażliwiona, to przepraszam, ale po 2 tygodniach spokoju mam dziś znowu czerwone, piekące i swedzące oczy, który puchną z minuty na minute i ledwo jestem w stanie wysiedzieć w pracy, marze tylko aby iść do domu i nałożyc żelu HA aż grubo
Hihi łączę się w bólu, mnie na dojrzały wiek dopadły teraz dziwne choroby skóry, swędzące wysypki, wypryski, czy alergie, podejrzewam, że to przez hormony, stresy i niezdrowe jedzenie, a kiedyś tak się pilnowałam. Też sobie chwalę żel hialuronowy i to sam, nigdy mnie nie wysuszył a to już dobre kilka miesięcy, zdaża się, że na noc używam tylko hydrolat albo tonik z kwasami i na to żel i koniec. Na dzień zawsze jakiś krem, może jak by używać żelu non stop i na dzień i na noc to by było gorzej... A Curiosin też przerabiałam, przecież to żel hialuronowy tylko z cynkiem, ale poza tym wcale nie taki inny, no może tyle inny, że z kogutów robiony o czym się dowiedziałam już po zużyciu 2 tubek i przestałam kupować bo też i drogo wychodzi jak się dużo używa.
mrs.doubtfire jest offline  
Stary 2009-03-16, 16:12   #2996
Heroldin
Zakorzenienie

hihi - tylko spokój może nas uratować ! Stres też nie sprzyja leczeniu alergii. Bardzo Ci współczuję. Ja z alergiami borykam się od ...dziesięciu lat. Do tego ekstremalna suchość skóry, wrażliwość, naczynka i początkowa faza trądziku różowatego. I żel hialuronowy mnie osobiście nie pomógł. Wręcz przeciwnie - zaszkodził, bo wysuszył. I to nie kwestia wiary w słowa kogo innego, to kwestia
"cery" i subiektywnych odczuć. Np. po użyciu tak bardzo zachwalanego kremu na naczynka z FlosLeku - leczyłam się przez miesiąc u dermatologa. A na innych działa znakomicie i wręcz : uzdrawia.

anastazjaaa - przyznam, że z serum nie używałam. Mieszałam z olejkami, kremem i raz spróbowałam samego żelu. Mam co prawda w domu składniki do sporzadzenia serum z wit.C, ale używam obecnie compleksu witaminowego z Rejuvi, w którym też jest wit.C. Czy to serum z wit.C będzie odpowiednie do mieszania ? Czemu nie - spróbować można !
Heroldin jest offline  
Stary 2009-03-16, 16:37   #2997
April007
Zadomowienie

GG do April007

Też myślę, że trzeba próbować Jak kiedyś usłyszałam o oleju na skórę z trądzikiem - to się za głowę chwyciłam i widziałam się całą świecącą z nowymi wykwitami... A jednak mnie podpasowało. Tak jak mówię samego żelu też spróbowałam, bo myślałam że będzie idealny - lekki nawilżający... ale jednak moja skóra go samego nie polubiła.
Wierzę, że walka ze skórą która ciągle się jakoś buntuje jest okropna, miałam trądzik jakieś 8 lat. Ale myślę, że sporo dziewczyn/facetów tutaj ma jakiś problem ze swoją skórą i zaopatruje się w samorobione kosmetyki bo właśnie te sklepowe nie przynoszą efektów.
Uważam , że to fajnie że każdy pisze jakie mogą być skutki używania danego preparatu - dzięki temu nie ma potem rozczarowania - "bo na wszystkich działa tylko nie na mnie". Z różnych opinii łatwiej wysnuć obiektywną niż z samych złych lub dobrych

A tak w ogóle moja paczka jest w realizacji - właśnie do mnie dotarło że zamówiłam olej czereśniowy i chyba wypróbuję go rano w połączeniu z żelem. I teraz moje pytanie: czy jak na serum flavo c zastosuję olej to nie będzie za dużo? Można to w ogóle łączyć ? Czy może lepiej wymiennie co drugi dzień?
April007 jest offline  
Stary 2009-03-16, 16:50   #2998
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
anastazjaaa - przyznam, że z serum nie używałam. Mieszałam z olejkami, kremem i raz spróbowałam samego żelu. Mam co prawda w domu składniki do sporzadzenia serum z wit.C, ale używam obecnie compleksu witaminowego z Rejuvi, w którym też jest wit.C. Czy to serum z wit.C będzie odpowiednie do mieszania ? Czemu nie - spróbować można !
Myślałam o tym:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?serum-1...e-pantenol,128
Lub o tym:
http://www.zrobsobiekrem.pl/?serum-n...ladzajace.,136 - nawet bardziej o tym, i dopiero takie serum z olejem na twarz, ale to już temat na inny wątek

Cytat:
A tak w ogóle moja paczka jest w realizacji - właśnie do mnie dotarło że zamówiłam olej czereśniowy i chyba wypróbuję go rano w połączeniu z żelem. I teraz moje pytanie: czy jak na serum flavo c zastosuję olej to nie będzie za dużo? Można to w ogóle łączyć ? Czy może lepiej wymiennie co drugi dzień?
Raczej nie powinno być za dużo
Nałóż najpierw flavo , poczekaj 10 - 15 minut i jak się już wchłonie dokładnie, na to żel z olejkiem,
Zdaj relację z jak się olej czereśniowy sprawuje
Stary 2009-03-16, 18:03   #2999
mogwaica
Zadomowienie

GG do mogwaica

Cytat:
spróbuj wymieszać na dłoni z kremem i tak posmaruj twarz, albo posmaruj żelem, a na to krem.
Możesz też spróbować solo - jednych ściąga i wysusza, innych nie, kwestia indywidualna, u ciebie może się sprawdzić

Ani nie zrobi krzywdy, ani nie zabije, a może akurat podpasować
No właśnie ja mam krem LRP hydraphase i chciałam dociec czy ta gliceryna w jego składzie mnie zapycha.Dlatego wymyśliłam sobie nawilżanie hialurkiemale jak widac to chyba d.....blada

mogwaica jest offline  
Stary 2009-03-16, 18:06   #3000
anastazjaaa2
Zakorzenienie

Cytat:
No właśnie ja mam krem LRP hydraphase i chciałam dociec czy ta gliceryna w jego składzie mnie zapycha.Dlatego wymyśliłam sobie nawilżanie hialurkiemale jak widac to chyba d.....blada
A próbowałaś już sam żel?
Dlaczego nie chcesz używać oleju, jesli mogę spytać?
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości