Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-04-24, 14:04   #3691
konspiracja
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
nie nakładam na coś bo on się wchłania dlatego idzie na pierwszy ogień.
Kto krzyczy?

A filtr by pewnie pięknie matowił...

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline  
Stary 2009-04-24, 14:21   #3692
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość

A filtr by pewnie pięknie matowił...
jak? przecie się wchłonie? do matowienia mam inne cudeńka

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-24, 14:25   #3693
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:
jak? przecie się wchłonie? do matowienia mam inne cudeńka
Na filtrze??? eeee chyba nie... nie da rady
Aga, a nie spróbowałabyś tak jeden raz i potem zdała relację? jestem ciekawa

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline  
Stary 2009-04-24, 14:28   #3694
_Ewelka___
Zakorzenienie

GG do _Ewelka___

mowicie za puder bambusowy to cudenko

niestetyu mnie skrobia sie nie sprwdza, pokilku godzinach sprawia ze podklad sie wazy,jakos schodzi... dziwie to wyglada,i skora jest zbyt sucha,nie o taki mat chodzi

trzeba wyprobowac, oby nie byl za bardzo matowy
Stary 2009-04-24, 14:30   #3695
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:

Na filtrze??? eeee chyba nie... nie da rady
Aga, a nie spróbowałabyś tak jeden raz i potem zdała relację? jestem ciekawa

nie spróbuję szkoda mi go, serio. Wolę go stosować bezpośrednio na skórę jako kosmetyk pielęgnacyjny, do matowienia filtrów mam inne proszki.

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-24, 14:32   #3696
konspiracja
Zakorzenienie

Cytat:
nie spróbuję szkoda mi go, serio. Wolę go stosować bezpośrednio na skórę jako kosmetyk pielęgnacyjny, do matowienia filtrów mam inne proszki.
chytusek ;-) dobrze, sama sobie kupię i wypróbuje wszelkie możliwe kombinacje...

na Groszka orbicie

Syzyf była kobietą

Edytowane przez konspiracja
Czas edycji: 2009-04-24 o 14:34
konspiracja jest offline  
Stary 2009-04-24, 14:37   #3697
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
chytusek ;-) dobrze, sama sobie kupię i wypróbuje wszelkie możliwe kombinacje...
naprawdę mi szkoda zwłaszcza że świetnie się sprawdza w stosowanej przeze mnie roli nie widzę potrzeby eksperymentowania z nim.
Żaden tam chytrusek trochę tego proszku już rozdałam, zostało mi mniej niż połowa i nie będę marnotrawić w żaden sposób
Kup, warto

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:30   #3698
Natalia 1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
dziękuje za podpowiedź , kupię sobie ten pędzel, ktoś chyba też pisał zeby najlepiej nim nakładać...
Ja całe życie używam tylko pudru sypkiego.Idealnie nakłada mi się puszkiem .Najlepszy puszek dla mnie ma puder Bourjois .Teraz też czekam na puder bambusowy . Pędzlem nie umiem nakładać , spróbuje puszkiem , może mi się uda .A puder sypki uczyłam się nakładać zwykłym wacikiem , okazał się lepszy od niejednego puszku ze sklepu , bo jest mięki i odpowiedniej wielkości
Natalia 1 jest offline  
Stary 2009-04-24, 16:34   #3699
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Dzięki... muszę wypróbować... jak już dojdzie ta paczka ... bo chyba BU razem z PP chca bić rekordy powolności
wyprobujesz jutro u mnie, jeżeli do jutra nie dotrze Twoja paczka
ja wlaśnie składam zamówienie na BU i znowu przekroczyłam 150 zł, choć obiecałam sobie, że się zmieszczę.. Tylko sama nei wiem, co mam z koszyka wyrzucić, bo wszystko mi KONIECZNIE potrzebne

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-04-24 o 16:35
cathy jest offline  
Stary 2009-04-24, 17:09   #3700
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja wlaśnie składam zamówienie na BU i znowu przekroczyłam 150 zł, choć obiecałam sobie, że się zmieszczę.. Tylko sama nei wiem, co mam z koszyka wyrzucić, bo wszystko mi KONIECZNIE potrzebne
No to wypróbuję, bo paczki nie mam...
marioladabr jest offline  
Stary 2009-04-24, 20:47   #3701
Shazney
Zakorzenienie

Jak się cieszę! Moja paczka została wysłana!!! Z tej radości odkładam książki na bok i idę na spacerek...
Shazney jest offline  
Stary 2009-04-24, 20:57   #3702
curry
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jak się cieszę! Moja paczka została wysłana!!! Z tej radości odkładam książki na bok i idę na spacerek...
Moja tez Trwalo to dokladnie 7 dni roboczych liczonych od nastepnego dnia po otrzymaniu wplaty na konto
curry jest offline  
Stary 2009-04-24, 21:08   #3703
Titane
Rozeznanie

A mojej paczki dalej nie ma. Za to jest mail, że zabrakło im hydrolatu z kocanki, który zamówiłam i oczywiście już zapłaciłam.
Titane jest offline  
Stary 2009-04-24, 21:19   #3704
Nicole
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
A mojej paczki dalej nie ma. Za to jest mail, że zabrakło im hydrolatu z kocanki, który zamówiłam i oczywiście już zapłaciłam.
W mailu pisze też że można wybrać sobie coś w zamian, albo wybrać zwrot pieniędzy...
Ale szkoda że kocanki nie ma

Nicole jest offline  
Stary 2009-04-24, 22:37   #3705
April007
Zadomowienie

GG do April007

Uwaga uwaga. Zrobiłam maseczkę czereśniową z żelem hialuronowym i kropelką hydrolatu i... prawie nie piekło !! Troszkę oczy mi załzawiły na początku ale zaraz przeszło, a skóra nic a nic nie poczuła Więc wrażliwcom polecam
April007 jest offline  
Stary 2009-04-24, 23:09   #3706
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
hehe, składałyśmy w tym samym czasie

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-25, 00:20   #3707
Titane
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
W mailu pisze też że można wybrać sobie coś w zamian, albo wybrać zwrot pieniędzy...
Ale szkoda że kocanki nie ma
Wiem, ale cena jest taka, że trudno wybrać coś za dokładnie taką samą kwotę. Poza tym zależało mi kurcze na tym właśnie hydrolacie Wiesz jak to jest, nie można się doczekać paczki, żeby wszystko jak najszybciej wypróbować, a zamiast maila z info, że paczka wysłana dostajemy maila, że są braki i pewnie wszystko wydłuży się jeszcze bardziej

Ale ostatecznie poprosiłam, żeby mi wrzucili hydrolat z cytrynowego drzewa herbacianego, bo jeszcze nie miałam i trochę próbek, tylko nie wiem czy w ogóle robią próbki. W sumie powinni w tym wypadku, bo ten hydrolat jest tańszy od kocanki, niewiele, ale jednak. Poprosilam min. o spirulinę, bo jestem ciekawa czy rzeczywiście tak strasznie śmierdzi i oczywiście o ostatni hicior czyli puder bambusowy z jedwabiem. Mam nadzieję, że wyślą
Titane jest offline  
Stary 2009-04-25, 14:13   #3708
Hosenka*
Moderator KWC

Ja składałam 3 zamówienia, za kazdym razem prosiłam o 2-3 konkretne próbki i nie dostałam Ale w twojej sytuacji może dostaniesz.

mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 831 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-04-25, 15:25   #3709
Nicole
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
Wiem, ale cena jest taka, że trudno wybrać coś za dokładnie taką samą kwotę. Poza tym zależało mi kurcze na tym właśnie hydrolacie Wiesz jak to jest, nie można się doczekać paczki, żeby wszystko jak najszybciej wypróbować, a zamiast maila z info, że paczka wysłana dostajemy maila, że są braki i pewnie wszystko wydłuży się jeszcze bardziej

Ale ostatecznie poprosiłam, żeby mi wrzucili hydrolat z cytrynowego drzewa herbacianego, bo jeszcze nie miałam i trochę próbek, tylko nie wiem czy w ogóle robią próbki. W sumie powinni w tym wypadku, bo ten hydrolat jest tańszy od kocanki, niewiele, ale jednak. Poprosilam min. o spirulinę, bo jestem ciekawa czy rzeczywiście tak strasznie śmierdzi i oczywiście o ostatni hicior czyli puder bambusowy z jedwabiem. Mam nadzieję, że wyślą
Wiem jak to jest Sama bardzo lubię kocankę, kończy mi się zapas, zamówiłam, a tu ten mail Ja zamówiłam hydrolat z oczaru i do pełnej kwoty wzięłam sobie zlewkę 100 ml, zawsze się przyda Ale mam nadzieję że kocanka szybko się pojawi... A puder bambusowy mam, bardzo lubię, na mojej skórze wygląda prawie indentycznie jak dry flo z jedwabiem, używam ich zamiennie

Nicole jest offline  
Stary 2009-04-25, 15:52   #3710
zetafon
Zakorzenienie

ale fajnie,wysłali moją paczke pewnie przyjdzie jakos w srode albo czwartek wiec dlugi weekend mozliwe ze spedze na mieszaniu

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline  
Stary 2009-04-25, 18:02   #3711
loss_lauri
Zakorzenienie

właśnie skończyłam mieszać moje produkty z BU a już tworzy się nowa lista.... jestem ciekawa tego pudru perłowego no i w końcu pojawiło się serum z zielona herbatą, na które czekam od lutego, tylko że zmieniono mu skład i tak się zastanawiam, czy teraz będzie dla mnie odpowiednie (mam bardzo suchą, alergiczną skórę a serum opisane jest jako 'lekkie i nawilżające' i zawiera jeszcze alkohol...). czy któraś z was już je może stosowała?
zamówiony hydrolat jaśminowy wcale nie pachnie jaśminem (grzybami?), za to olej monoi frangipani jest boooski. zamówiłam jeszcze olejek czereśniowy, który dziś wypróbowałam z HA pod filtr i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. a wieczorem robię maseczkę czereśniową
Stary 2009-04-25, 18:21   #3712
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
właśnie skończyłam mieszać moje produkty z BU a już tworzy się nowa lista.... jestem ciekawa tego pudru perłowego no i w końcu pojawiło się serum z zielona herbatą, na które czekam od lutego, tylko że zmieniono mu skład i tak się zastanawiam, czy teraz będzie dla mnie odpowiednie (mam bardzo suchą, alergiczną skórę a serum opisane jest jako 'lekkie i nawilżające' i zawiera jeszcze alkohol...). czy któraś z was już je może stosowała?
zamówiony hydrolat jaśminowy wcale nie pachnie jaśminem (grzybami?), za to olej monoi frangipani jest boooski. zamówiłam jeszcze olejek czereśniowy, który dziś wypróbowałam z HA pod filtr i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. a wieczorem robię maseczkę czereśniową
.........
pierwsza wersja serum z zieloną herbatą też zawierała alkohol o ile dobrze pamiętam.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-04-25, 21:47   #3713
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.........
pierwsza wersja serum z zieloną herbatą też zawierała alkohol o ile dobrze pamiętam.
Ja miałam tę poprzednią wersję i tam dolewałam alkohol co ulatwiają penetrację składników.

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-04-25, 22:14   #3714
Limonatka
Zakorzenienie

dziewczyny, miałam kiedyś Dry Flo i było okej. teraz widzę, że są nowości - puder bambusowy, puder bambusowy z jedwabiem, puder perłowy.. Nie wiem na co się zdecydować Które z tych produktów oceniacie najlepiej? Wolę jak najmniejsze bielenie i jak najtrwalszy mat i przy tym niezatykanie porów...
Bo chyba żaden z tych produktów nie prowadzi do destabilizacji filtrów.

Limonatka jest offline  
Stary 2009-04-25, 22:30   #3715
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
dziewczyny, miałam kiedyś Dry Flo i było okej. teraz widzę, że są nowości - puder bambusowy, puder bambusowy z jedwabiem, puder perłowy.. Nie wiem na co się zdecydować Które z tych produktów oceniacie najlepiej? Wolę jak najmniejsze bielenie i jak najtrwalszy mat i przy tym niezatykanie porów...
Bo chyba żaden z tych produktów nie prowadzi do destabilizacji filtrów.
...
puder bambusowy z jedwabiem.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-04-25, 22:52   #3716
mysha25xx
Rozeznanie

A daje w ogóle coś ten puder perłowy? Wiem, że generalnie to on jest jakby odżywką dla skóry, ale czy to widać? A wpływa jakoś na trwałość makijażu mineralnego?Czytałam wątek i opis na NP i BU (korzystam z wyszukiwarki), ale jakoś nic konkretnego mi nie wynika. Właściwie to tylko agabil go zachwalała i pisała,że nakłada pod filtr. Ja się nie filtruję na co dzień, bo wychodzę z domu o 6.30, do 15 siedzę w biurze a potem do domciu. Po powrocie zmywam tapetę (pudry mineralne są filtrem) i smaruję się "zwykłym" kremem. Filtr stosuję jak mam spędzić dzionek na powietrzu.Czy w takim razie stosować go pod krem dzienny?A może na noc?Co sądzicie?
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-04-26, 09:48   #3717
agabil1
okrutnica jakaś...

GG do agabil1

Cytat:
Napisane przez mysha25xx Pokaż wiadomość
A daje w ogóle coś ten puder perłowy? Wiem, że generalnie to on jest jakby odżywką dla skóry, ale czy to widać? A wpływa jakoś na trwałość makijażu mineralnego?Czytałam wątek i opis na NP i BU (korzystam z wyszukiwarki), ale jakoś nic konkretnego mi nie wynika. Właściwie to tylko agabil go zachwalała i pisała,że nakłada pod filtr. Ja się nie filtruję na co dzień, bo wychodzę z domu o 6.30, do 15 siedzę w biurze a potem do domciu. Po powrocie zmywam tapetę (pudry mineralne są filtrem) i smaruję się "zwykłym" kremem. Filtr stosuję jak mam spędzić dzionek na powietrzu.Czy w takim razie stosować go pod krem dzienny?A może na noc?Co sądzicie?
spokojnie tak. Stosuję go jako pielęgnację a nie kolorówkę więc nakładam na gołą skórę

agabil1 jest offline  
Stary 2009-04-26, 10:15   #3718
mysha25xx
Rozeznanie

Cytat:
spokojnie tak. Stosuję go jako pielęgnację a nie kolorówkę więc nakładam na gołą skórę
Dzięki, zamówię, chociaż niebezpiecznie cienko robi się w moim portfelu
mysha25xx jest offline  
Stary 2009-04-26, 10:22   #3719
Limonatka
Zakorzenienie

a co tak naprawdę daje jedwab w pudrze bambusowym? daje takie pudrowe wykończenie czy jak?

Limonatka jest offline  
Stary 2009-04-26, 10:43   #3720
dark01
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Limonatka Pokaż wiadomość
a co tak naprawdę daje jedwab w pudrze bambusowym? daje takie pudrowe wykończenie czy jak?
....
daje ''poślizg'',delikatność,m iękkość,wygładza,udelikat nia bambusa,który sam w sobie jest dosyc''szorstki''

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości