Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-27, 21:56   #3751
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wlasnie ukrecilam moje pierwsze w zyciu serum- Lemon Pierwsze proby zelu hialuronowego za mna, dodalam 2 krople do kremu Johnson's soothing, mam nadzieje, ze ta "podwojna moc" porzadnie mnie nawilzy

To moje pierwsze zamowienie ogolnomazidlowe, jutro wiec premiera serum. Czy zauwazacie widoczne pozytywne rezultaty krecenia wlasnych kosmetykow w porownaniu z drogeryjnymi(rowniez tymi z "wyzszej polki")? Bo ja juz powoli trace nadzieje czy cos w ogole pomoze mojej twarzy

Edytowane przez curry
Czas edycji: 2009-04-27 o 22:01
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 22:50   #3752
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez curry Pokaż wiadomość
To moje pierwsze zamowienie ogolnomazidlowe, jutro wiec premiera serum. Czy zauwazacie widoczne pozytywne rezultaty krecenia wlasnych kosmetykow w porownaniu z drogeryjnymi(rowniez tymi z "wyzszej polki")? Bo ja juz powoli trace nadzieje czy cos w ogole pomoze mojej twarzy
Jestem pewna, że własnoręcznie kręcone produkty pomogą Twojej buźce. Ja już ich używam od 2 lat. Oczywiście czasem skuszę się drogeryjny kosmetyk, nawet ten z wyższej półki (np. Kanebo), ale potem zawsze wracam do półproduktów. Nie wyobrażam sobie życia bez peelingu enzymatycznego, peelingu do ciała, maseczek, masła shea, olejów, ... . Moja trudna w pielęgnacji cera jest gładka, miękka, czysta. Nadal mam problem z rozszerzonymi porami, wyskakującymi "niespodziankami", błyszczeniem się skóry - ale walka z tym jest teraz o wiele prostsza.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-27, 23:48   #3753
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Jestem pewna, że własnoręcznie kręcone produkty pomogą Twojej buźce. Ja już ich używam od 2 lat. Oczywiście czasem skuszę się drogeryjny kosmetyk, nawet ten z wyższej półki (np. Kanebo), ale potem zawsze wracam do półproduktów. Nie wyobrażam sobie życia bez peelingu enzymatycznego, peelingu do ciała, maseczek, masła shea, olejów, ... . Moja trudna w pielęgnacji cera jest gładka, miękka, czysta. Nadal mam problem z rozszerzonymi porami, wyskakującymi "niespodziankami", błyszczeniem się skóry - ale walka z tym jest teraz o wiele prostsza.
Dziekuje za odpowiedz, jeszcze caly czas mam nadzieje
Wiem, ze raczej nigdy nie bede miala aksamitnej skory jak z reklamy, bo przy mieszanej cerze z zaskornikami, "niespodziankami" i zaczerwieniami to nie mozliwe Jednak chcialabym widziec jakiekolwiek efekty, pozbyc sie zaczerwien i zaskornikow, choc po czesci

Licze na serum Lemon+HA, mam rowniez tonik z BHA/AHA, bede go jeszcze stosowac w maju(oczywiscie na dzien filtr) 2 razy w tyg. i zobaczymy. Bede bacznie obserwowac cere i zdawać relacje na biezaco
curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 07:20   #3754
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Hurra, wczoraj wysłali moją paczuszkę! Normalnie w ciągu 5 dni roboczych, szał ciał!

Curry, jak ja zaczęłam używać naturalnych kosmetyków, to sama się zdziwiłam, jak moja skóra reaguje. Kiedyś nie mogłam skoczyć żadnego kremu bo w połowie słoiczka zaczynałam sie uwrażliwiać, mało do jakiejś alergii nie doszło. Teraz dalej używam drogeryjnych kremów, ale moja skóra o wiele lepiej je przyjmuje jeśli umyję twarz olejkiem myjącym i nałożę hydrolat. Ponadto serum z zielonej herbaty oczyściło mi skórę, a serum lemon obecnie ją rozjaśnia i wygładza. Miałam potężny problem z porami na policzkach, gdyż zaden makijaż nie był w stanie tego zakryć, a teraz nie mam problemu - pory są, ale o wiele mniejsze. Tonik BHA doprowadził moją skórę do porządku. Teraz czekam na puder perłowy, który ma uzupełnić moją pielęgnację. Bardzo się cieszę, że teraz mogłabym wyjść na dwór bez makijażu i nie straszyć ludzi. I już nie wyskakują mi niespodzianki - nawet jak próbują to daję serum lemon z żelem HA i nie ma opcji zeby wyrósł taki wulkan jak kiedyś.

Uff, trochę chaotycznie chyba, ale sens jest jasny?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 08:47   #3755
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Jasny, jasny
Wczoraj nalozylam na noc krem Johnson's soothing z HA. Dzisiejsze poranne wrazenia- jak najbardziej pozytywne, nie bylo juz porannego lekko tłustego 'filmu' jaki krem u mnie zostawial, buzka gladka i przyjemnie nawilzona
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:02   #3756
marioladabr
Zakorzenienie
 
Avatar marioladabr
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 663
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........
ja robiłam już kilka dobrych,duzych zamówien i nigdy nie dostałam żadnej próbki...2 razy tylko zniżkę na kolejne zamówienie.
Ja tylko przy pierwszym zamówieniu dostałam próbkę oleju kokosowego... a przy następnych zamówieniach nie dostawałam żadnych próbek ani kodów rabatowych a moje zamówienia oscylują w granicach 100 zł...
marioladabr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 09:55   #3757
Ghost19
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 244
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Nicole Pokaż wiadomość
Czy dostałyście kiedyś próbki z BU?
Ja zrobiłam już trzecie zamówienie, czekam na jego realizację, mam nadzieję na próbeczki.. Przy drugim zamówieniu na 140 zł mimo prośby nie dostałam ani jednej próbki A w Mazidłach zawsze dostaję..
Nie miałam nigdy problemu z próbkami. Zawsze dostaję te o które poproszę Raz nawet dostałam olejek Monoi czego się nie spodziewałam. (Tak pięęknie pachnieee..chyba się w końcu skuszę )
Na razie ze względu na słoneczko odstawiłam serum Lemon i ukręciłam w jego miejsce mazidłowy kremik z algami i aloesem. Po lemonie miałam trochę przesuszoną skórę na policzkach i nosie (może to łuszczenie?) Nowy kremik ładnie uspokoił cerę i nawiłżył więc pewnie zostanie ze mną do końca wakacji Wieksze kwaszenie zostawie do jesieni.
Ghost19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 11:04   #3758
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witajcie, podczytywałam ten wątek od kilku tygodni, dziś się złamałam i złożyłam zamówienie. teraz pozostaje tylko czekać
Moje zamówienie:
Hydrolat z kwiatu pomarańczy
Maseczka różana
Maseczka czereśniowa
Olejek myjący - drzewko różane
Masło mango
Olej arganowy EKOLOGICZNY
Serum-olejek regulujący LEMON + tamanu
Niezła mieszanka, mam nadzieję, że uda mi się wszystko zrobić poprawnie
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 12:07   #3759
Martit85
Raczkowanie
 
Avatar Martit85
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 48
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
witajcie, podczytywałam ten wątek od kilku tygodni, dziś się złamałam i złożyłam zamówienie. teraz pozostaje tylko czekać
Moje zamówienie:
Hydrolat z kwiatu pomarańczy
Maseczka różana
Maseczka czereśniowa
Olejek myjący - drzewko różane
Masło mango
Olej arganowy EKOLOGICZNY
Serum-olejek regulujący LEMON + tamanu
Niezła mieszanka, mam nadzieję, że uda mi się wszystko zrobić poprawnie

Na pewno się uda Wszystko jest pięknie krok po kroku opisane w instrukcji przygotowania kosmetyku.
Ja tak czytam ten wątek, rośnie apetyt na różne cudeńka, ale nie ma kasy i muszę się wstrzymać z zakupami. A tak bym chciałam pobawić się w "małego chemika" i wypróbować wreszcie ten puder perłowy. Echhh...
Martit85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:02   #3760
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Martit85 Pokaż wiadomość
Na pewno się uda Wszystko jest pięknie krok po kroku opisane w instrukcji przygotowania kosmetyku.
Ja tak czytam ten wątek, rośnie apetyt na różne cudeńka, ale nie ma kasy i muszę się wstrzymać z zakupami. A tak bym chciałam pobawić się w "małego chemika" i wypróbować wreszcie ten puder perłowy. Echhh...
Właśnie ta zabawa w chemika kusi już nie mogę doczekać się paczki- pieniądze już zaksięgowali.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 19:17   #3761
oleniolek
Rozeznanie
 
Avatar oleniolek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wafka
Wiadomości: 747
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dostałam dziś wreszcie swoją paczuchę

umyłam już bużkę olejkiem pomarańczowym, nie mogę już bez niego zyć! podobnie jest z peelingiem, ma stałe miejsce na mojej półce. teraz mam nową aksamitną wersję i faktycznie jest bardziej aksamitna i łatwiej rozprowadza się na twarzy.

Właśnie nałożyłam sobie na buźkę puder perłowy i czekam co się stanie
pierwsze wrażenia - bieli,

jutro próba pudru bambusowego z jedwabiem i mleczka do włosów

widzę, że zaczeła sie dyskusja o próbkach więc i ja powiem o swoich doświadczeniach. Przy tym zamówieniu (a było spore) poprosiłam o dwie konkretne próbki - nie dostałam, dostałam za to próbkę jakiegoś olejku - nie wiem jeszcze co z nim zrobię
__________________
* i teraz serduszka mam 3!

oleniolek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-28, 19:41   #3762
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

paczka przyszła dzisiaj ukręciłam już wszystko, kosmetyki czekają na wieczorną premierę ;p rozczarował mnie tylko hydrolat z rózy damascena, który strasznie wg mnie śmierdzi ;p ale może zdziała cuda dla moich naczynek ^^
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 20:39   #3763
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a ja jestem troche zawiedziona zapachem hydrolatu mietowego.myslalam ze wyczuję miete,a tu zapach jakby skisłych jabłek.no ale właściowości ok.hydrolat z migdała super.praktycznie nie pachnie,ale swietnie nawilża.olejek z czereśni praktycznie nie pachnie,a masło mango to taki zwykły tłuszczyk.dzis uzyje serum flavo.zobaczymy co bedzie.bambusowy z jedwabiem zostanie ze mna chyba na zawsze
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:07   #3764
lm77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 422
GG do lm77
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

moje wrażenia jak na razie:

olejek myjący pomarańczowy: buzię ma po nim gładką i mięciutką
peeling enzymatyczny: torszke mnie szczypał, ale tak 'przyjemnie' do tego, może was to zdziwi, ale podoba mi się jego zapach ;D przypomina mi pestki dyni, nie wiem dlaczego ;p
hydrolat z róży damascena: śmierdzi niemiłosiernie, przetarłam nim buzie to była taka lekko napięta, krem nawilżający złagodził efekt.

A jutro rano czeka na mnie serum flavo
lm77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 21:32   #3765
honey1012
Wtajemniczenie
 
Avatar honey1012
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 2 772
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Ale hydrolant kocanaki smierdzi okropnie i nieuspokaja jakos szczegolnie naczynek wole zielona herbate ;p teraz w planach mam rumiankowy
__________________
''Dopóki mogę iść o własnych siłach, pójdę tam, gdzie zechcę!''






SZCŚLIWA
honey1012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 22:14   #3766
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez lm77 Pokaż wiadomość
paczka przyszła dzisiaj ukręciłam już wszystko, kosmetyki czekają na wieczorną premierę ;p rozczarował mnie tylko hydrolat z rózy damascena, który strasznie wg mnie śmierdzi ;p ale może zdziała cuda dla moich naczynek ^^
ja ma z róży damascena z ZSK i spodobał mi się ....chociaż wolę ze stulistnej . Ach te zapachy....

zetafon - masło mango też mnie nie zachwyciło szczególnie
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-28, 22:25   #3767
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Dzisiaj od przemiłej Wizażanki dostałam paczuszkę ze zbiorowego zamówienia, na razie oglądam i podziwiam te proste opakowania i woreczki strunowe, jak się przyzwyczaję to ukręcę sobie serum
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 10:51   #3768
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

ja też już dostałam paczuszkę i ukręciłam peeling czekoladowo - miętowy. I w związku z nim mam pytanko. Po zmieszaniu wsystkich produktów według instrukcji ten peeling jest jakoś taki rzadki, czy jak postoi to zgęstnieje czy nadal pozostanie taka konsystencja?
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 14:40   #3769
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Kocham BU Wysłali już w poniedziałek paczuchę i jest kocanka!!! Albo ktoś zrezygnował z zamówienia i mi się lapło albo już jest nowa partia Mam serum z zieloną herbatką - zaraz ukręcę. Puderek perłowy, olej z różyczki piżmowej i maseczkę truskawkową I kurczę dostałam gratisik - olej z kamelii z ekstraktem z rozmarynu - czy ktoś wie co z tym można zrobić ?
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-29, 15:00   #3770
Titane
Rozeznanie
 
Avatar Titane
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 703
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Mam paczkę

Cieszę się jak dziecko szczególnie, że wszystko mi się prawie pokończyło. A już się bałam, że nie przyjdzie przed weekendem.

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Dzisiaj od przemiłej Wizażanki dostałam paczuszkę ze zbiorowego zamówienia, na razie oglądam i podziwiam te proste opakowania i woreczki strunowe, jak się przyzwyczaję to ukręcę sobie serum
Prawda? Ja też nie mogę się napatrzeć, tak wszystko ładnie wygląda w tych opakowaniach.

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Kocham BU Wysłali już w poniedziałek paczuchę i jest kocanka!!! Albo ktoś zrezygnował z zamówienia i mi się lapło albo już jest nowa partia Mam serum z zieloną herbatką - zaraz ukręcę. Puderek perłowy, olej z różyczki piżmowej i maseczkę truskawkową I kurczę dostałam gratisik - olej z kamelii z ekstraktem z rozmarynu - czy ktoś wie co z tym można zrobić ?
Ja też jednak dostałam kocankę Widocznie mają z powrotem. I dostałam jeszcze próbkę spiruliny, o którą prosiłam, i próbkę koziego mleka w proszku, o które nie prosiłam ale oczywiście na pewno wykorzystam. Jeszcze nie wiem jak, ale wykorzystam


Już się prawie obraziłam na BU, a tu tak miło
Titane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:13   #3771
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

A ja też dostałam paczuszkę! Moje puderki już stoją gotowe, a perłowy własnie nawilża moją skórę Niestety nie dostałam żadnej próbki, no ale to było malutkie zamówienie.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 16:37   #3772
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Kocham BU Wysłali już w poniedziałek paczuchę i jest kocanka!!! Albo ktoś zrezygnował z zamówienia i mi się lapło albo już jest nowa partia Mam serum z zieloną herbatką - zaraz ukręcę. Puderek perłowy, olej z różyczki piżmowej i maseczkę truskawkową I kurczę dostałam gratisik - olej z kamelii z ekstraktem z rozmarynu - czy ktoś wie co z tym można zrobić ?
Dostałam próbkę oleju z róży piżmowej - jest świetny! Na pewno go uwzględnię w następnym zamówieniu.

Czy puder perłowy bieli?
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:12   #3773
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez anies1981 Pokaż wiadomość
ja też już dostałam paczuszkę i ukręciłam peeling czekoladowo - miętowy. I w związku z nim mam pytanko. Po zmieszaniu wsystkich produktów według instrukcji ten peeling jest jakoś taki rzadki, czy jak postoi to zgęstnieje czy nadal pozostanie taka konsystencja?
wiesz co on wydaje się rzadki bo cukier i reszta są zatopione w oleju, więc wygląda tak że na górze sam olej jest . ja zawsze potrząsałam pudełeczkiem przed użyciem lub mieszałam i wtedy taka papka się robi.
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 17:17   #3774
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Wreszcie dostałam moja paczuchę z BU-serum granat+żel HA i olejek z róży rdzawej.Już ukrecilam serum,czeka do jutra aż się rozpuści (wcale nie pachnie granatem), a pół oleju różanego zmieszałam z olejem tamanu.Ciekawa jestem co z tego będzie.
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:25   #3775
zetafon
Zakorzenienie
 
Avatar zetafon
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 773
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wiecie co,po raz drugi jak dostaję paczke miałam ,,przeciek".za pierwszym razem wylało mi sie cos tlustego glikol propylenowy albo ekstrakt z lukrecji.w ostatnim zamowieniu to samo, w toniku z PHA,też cos tlustego (zapewne znowu lukrecja bo bylo lekko brązowawe).nie wiem czy oni nie moga zabezpieczac tego dodatkowo taśmą?moze powinnam do nich o tym napisac?
__________________
11.09.2010

od 01.11.2010 oszczędzam
zetafon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 20:35   #3776
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

zetafon, napisz. Ja zawsze informuję o takich przypadkach.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:13   #3777
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez SweetPea Pokaż wiadomość
oj... to mnie zmartwiłaś
Od kilku dni poluję na jakąkolwiek opinię na temat hydrolatu jaśminowego i z tego co widzę Twoja jest pierwsza. A ja - wierna fanka jaśminu w każdej postaci, zamówiłam od razu dwie buteleczki... o ja nieszczęsna... że niby grzyby??
Buuu... będę płakać
Cytat:
Napisane przez marioladabr Pokaż wiadomość
Ja hydrolat jaśminowy zamawiałam dla mamy i z tego co pamiętam to zapach był przyjemny. Przynajmniej dla mnie. Ja nie czułam tam nic z grzybów - bardziej był to taki kwiatowy zapach.
Ale jak wszystko - odczucia organoleptyczne są sprawą bardzo indywidualną.
właśnie - ja w ogóle mam dziwne upodobania, bo np. podobał mi się glonowo-rybny zapach maseczki morskiej, także ten hydrolat może ci się spodobać. poza tym myślałam, że to ten jaśmin, który rośnie w Polsce jako krzew, a z tego, co później przeczytałam na BU, to inny gatunek.
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-29, 21:38   #3778
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Dostałam próbkę oleju z róży piżmowej - jest świetny! Na pewno go uwzględnię w następnym zamówieniu.

Czy puder perłowy bieli?
Będę próbować olej z róży jak skończę konopny Albo na zmianę - zobaczę

Puder perłowy na początku bieli, ale tylko chwilkę. Potem mam wrażenie jakby wsiąkał i już go nie widać

Siedzę właśnie z truskawką na buzi, ale nie pachnie jak truskawka Czereśniową chciałam zjeść a ta mi jabłko przypomina :P
April007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:05   #3779
anies1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 56
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

wypróbowałam ten peeling i jakoś tak nie jestem do niego przekonana. Kryształki po potarciu na skórze się rozpuszczaja i tylko kakao masuje a ja lubię takie porządne tarcie. Chyba nie zamówię już więcej tego specyfiku. Puderek bambusowy jest fajny. Dobrze matuje i daje uczucie jedwabistości. Tylko na razie nakładam go palcami bo nie mam pędzelka. I dzisiaj kolejene próby z maseczką czereśniową lub truskawkową (kurcze trudny wybór będzie)

---------- Dopisano o 11:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

madziamaria dzięki za odpowiedź
anies1981 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-30, 10:31   #3780
madziamaria
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 322
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

rozpuszczają się bo to cukier przecież , na mocne tarcie polecam peeling z kawy
madziamaria jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:30.