Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-20, 11:19   #4621
aaaania1989
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

a za co dostaje się takie rabaciki? ;-)
Stary 2009-06-20, 11:46   #4622
Shpilcia
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez aaaania1989 Pokaż wiadomość
a za co dostaje się takie rabaciki? ;-)

za złożenie kolejnego zamówienia
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-06-20, 11:50   #4623
piratte
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość

I to też nie zawsze, składałam kilka sporych zamówień i nigdy nie dostała rabatu To raczej kwestia przypadku czy dokładają go czy nie.
piratte jest offline  
Stary 2009-06-20, 11:53   #4624
Titane
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Patryka Pokaż wiadomość
ja tam moje przeterminowane 2 tygodnie ciągle używam na twarz muszę się zaopatrzyć w zapas...

wiecie jaka złośliwość, dokładnie tego dnia kiedy mijał termin serum, uzupełniałam porcję do buteleczki ciemnej, i zahaczyłam łokciem o stół, wylewając prawie całe serum Choćbym nawet chciała jeszcze dłużej używać, nie da rady, bo wystarczy mi na dwa tygodnie góra
To znak Opatrzność czuwa, żebyś sobie nie zrobiła krzywdy przeterminowanym kosmetykiem
Cytat:
albo w ramach rekompensaty, jeśli coś było nie tak
Titane jest offline  
Stary 2009-06-20, 12:11   #4625
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez piratte Pokaż wiadomość
I to też nie zawsze, składałam kilka sporych zamówień i nigdy nie dostała rabatu To raczej kwestia przypadku czy dokładają go czy nie.
Też mi się wydaje, że to kwestia przyopadku lub widzimisie
Stary 2009-06-20, 12:55   #4626
aaaania1989
Zakorzenienie

Cytat:

a które już składałaś?duże?
Stary 2009-06-20, 13:13   #4627
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
a które już składałaś?duże?
pierwsze zamówienie składałam w marcu za ponad 100 zł teraz składałam za ponad 200 zł
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:22   #4628
aaaania1989
Zakorzenienie

Cytat:
pierwsze zamówienie składałam w marcu za ponad 100 zł teraz składałam za ponad 200 zł
eh...to prawie identycznie jak ja...z tym że ja w maju na 140około a teraz na 200,55zł wiec mam nadzieję że też się załapię na rabacik....

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2009-06-20 o 13:43
aaaania1989 jest offline  
Stary 2009-06-20, 13:59   #4629
Shpilcia
Zakorzenienie

Cytat:
eh...to prawie identycznie jak ja...z tym że ja w maju na 140około a teraz na 200,55zł wiec mam nadzieję że też się załapię na rabacik....
szczerze mówiąc, to wolałabym dostać próbki lub jakiś gratis jak na ZSK są za daną kwotę zamówienia bo to 4% to takie ni w 5 ni w 9 no ale zawsze coś...
Shpilcia jest offline  
Stary 2009-06-20, 14:03   #4630
aaaania1989
Zakorzenienie

no właśnie to w sumie nie jest coś specjalnego ale zawsze więcej niż nic.napisałam ,że chciałabym próbki 2 hydrolatów ale wątpię żebym je otrzymała.Ostatnio pisałam i nic :-(
Stary 2009-06-20, 19:05   #4631
Hosenka*
Moderator KWC

Nowość:

Pudełko na puder sypki: http://www.biochemiaurody.com/sklep/o-akcesoria.html

EDYCJA: widzę, ze już było o nim

Co do rabatu: ja odstałam po 3 zamówieniu.

07.01 - Kosmetyczne podsumowanie grudnia - co nowego? cz. 1

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-06-20 o 19:06
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
31.12 - nowe aukcje, sprawdź i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 966 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-20, 19:27   #4632
Shee'naz
Wtajemniczenie

No super . Jak BU jeszcze troche poszerzy oferte akcesoriow i pojemniczkow to ebdzie idealnym sklepem. Poza tym widac ze wychodza naprzeciw klienta i podczytuja wizaz xD. Nie tak dawno przeciez duzo dziewczyn pisało o problemach z pudrem
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-06-20, 19:30   #4633
Parsifal
Zadomowienie

hihi, ja tu kiedyś pisałam że powinien być pojemnik na puder jeszcze jakby obniżyli koszty przesyłki albo była możliwość wysyłki in-postem to normalnie rewelacja
Parsifal jest teraz online  
Stary 2009-06-20, 19:35   #4634
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Wprowadzili pojemnik na puder akurat jak niczego nie potrzebuję - co za pech... A taki by mi się przydał do podręcznej porcji krzemionki, mam małe słoiczki z sampli EDM ale ciężko się tym operuje poza domkiem...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-06-20, 19:41   #4635
Shee'naz
Wtajemniczenie

Parsifal - dokładnie, chyba Twoj post mi keidys wpadł w oko . Własnie skzoda, ze pare dni temu dostałam jedno zamowienie . A tu juz tworzy mi sie niemała lista na nastepne...
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-06-20, 20:12   #4636
mlodziudka85
Zadomowienie

Dziewczyny mam pytanie czy Wam Flawo C tez tak śmierdzi alkoholem. Zapach wydaje mi sie zbyt intensywny.....
mlodziudka85 jest offline  
Stary 2009-06-20, 21:11   #4637
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie czy Wam Flawo C tez tak śmierdzi alkoholem. Zapach wydaje mi sie zbyt intensywny.....
Ja w swoim wyczuwam troche alkohol, ale nie przeszkadza mi to zupelnie . 5ml nie jest jakas ogromna iloscia na szczescie, hydrolat cytrynowy w skladzie niweluje dosyc dobrze zapach alkoholu.
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-06-20, 23:05   #4638
Titane
Rozeznanie

Cytat:

Na początku w ogóle bałam sie go używać, ale potem się przełamałam i wszystko było ok. Nawet pod oczy.
Titane jest offline  
Stary 2009-06-20, 23:13   #4639
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość

Na początku w ogóle bałam sie go używać, ale potem się przełamałam i wszystko było ok. Nawet pod oczy.
Tez sie obawiałam, zwlaszcza toniku BHA gdzie jest az 15 ml spirytusu... Ale o dziwo skora reaguje doskonale, zapachy alkoholowe tez nie sa zbyt wyczuwalne
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-06-21, 11:01   #4640
mlodziudka85
Zadomowienie

Unhappy Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Tez sie obawiałam, zwlaszcza toniku BHA gdzie jest az 15 ml spirytusu... Ale o dziwo skora reaguje doskonale, zapachy alkoholowe tez nie sa zbyt wyczuwalne
Hmm, to ja chyba przelalam, bo mam uczucie ze sam spirytus tam jest - na coz 1szy raz robilam.
Stary 2009-06-21, 12:12   #4641
Titane
Rozeznanie

Cytat:
Hmm, to ja chyba przelalam, bo mam uczucie ze sam spirytus tam jest - na coz 1szy raz robilam.
A odmierzyłaś dokładnie ilość czy tak mniej więcej?
Titane jest offline  
Stary 2009-06-22, 10:48   #4642
mlodziudka85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Titane Pokaż wiadomość
A odmierzyłaś dokładnie ilość czy tak mniej więcej?
Dostałam taką długą plastikową pipetkę. wpierw nabrałam to 2 a potem do 3. tylko 1 tam gdzie mam dziubek mialam pusto a 2 raz pełno.
Stary 2009-06-22, 13:08   #4643
lalaith
Zakorzenienie

Robiłam zdjęcia mojej twarzy na wątek mineralny i postanowiłam wkleić też tu żebyście mi coś poradziły na widoczne problemy skórne - trądzik, zapchane pory, wągry. Nie mam problemów na szczęście ani z błyszczeniem ani z suchością

Z tego czego nie widać to cienie pod oczami (duże, mam tam bardzo płyko unaczynioną skórę) i pajączki na skrzydełkach nosa też spore.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6221721.jpg (47,0 KB, 87 załadowań)

Edytowane przez lalaith
Czas edycji: 2009-06-22 o 13:10
lalaith jest offline  
Stary 2009-06-22, 14:04   #4644
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez lalaith Pokaż wiadomość
Robiłam zdjęcia mojej twarzy na wątek mineralny i postanowiłam wkleić też tu żebyście mi coś poradziły na widoczne problemy skórne - trądzik, zapchane pory, wągry. Nie mam problemów na szczęście ani z błyszczeniem ani z suchością

Z tego czego nie widać to cienie pod oczami (duże, mam tam bardzo płyko unaczynioną skórę) i pajączki na skrzydełkach nosa też spore.
Na zapchane pory i niespodzianki najlepszy będą kwasy Na początek proponuję zacząć łagodnie i stopniowo przyzwyczajać skórę do zmian Polecam olejek LEMON z 2% BHA. DO tego możesz dobrać tonik z kwasami PHA już teraz albo przy następnym zamówieniu. Przy obu tych specyfikah nie ma konieczności stosowania wysokich filtrów tak jak w wypadku toników z BHA czy AHA.
Dodatkowo polecam peeling z bromelainą - dobrze usunie martwy naskórek i tym samym zmniejszy ryzyko zapychania sie porów
Na naczynka i skrzydełka zdecydowanie najlepsze będą serum z witaminą C (ale wersja bez alkoholu) oraz hydrolat z kocanki (ostrzegam, zapach dość specyficzny).

Do tego jeśli lubisz maseczki to możesz sie pokusić o którąś z pyłem wulkanicznym

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline  
Stary 2009-06-22, 14:09   #4645
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Na zapchane pory i niespodzianki najlepszy będą kwasy Na początek proponuję zacząć łagodnie i stopniowo przyzwyczajać skórę do zmian Polecam olejek LEMON z 2% BHA. DO tego możesz dobrać tonik z kwasami PHA już teraz albo przy następnym zamówieniu. Przy obu tych specyfikah nie ma konieczności stosowania wysokich filtrów tak jak w wypadku toników z BHA czy AHA.
Dodatkowo polecam peeling z bromelainą - dobrze usunie martwy naskórek i tym samym zmniejszy ryzyko zapychania sie porów
Na naczynka i skrzydełka zdecydowanie najlepsze będą serum z witaminą C (ale wersja bez alkoholu) oraz hydrolat z kocanki (ostrzegam, zapach dość specyficzny).

Do tego jeśli lubisz maseczki to możesz sie pokusić o którąś z pyłem wulkanicznym
Mam już serum LEMON, tonik BHA, serym C i maseczkę wulkaniczną z ogórkiem, hydrolat z kocanki w drodze
lalaith jest offline  
Stary 2009-06-22, 14:13   #4646
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Mam już serum LEMON, tonik BHA, serym C i maseczkę wulkaniczną z ogórkiem, hydrolat z kocanki w drodze
I nic nie pomagają? Skoro nie to może warto się zastanowić nad zmiana pielęgnacji? Moim ostatnim wielkim odkryciem jest frakcja soi, reguluje jak nic innego
A to serum z witaminą C masz bez alkoholu?
I czym nawilżasz buzię?

Stary 2009-06-22, 14:26   #4647
lalaith
Zakorzenienie

Cytat:
I nic nie pomagają? Skoro nie to może warto się zastanowić nad zmiana pielęgnacji? Moim ostatnim wielkim odkryciem jest frakcja soi, reguluje jak nic innego
A to serum z witaminą C masz bez alkoholu?
I czym nawilżasz buzię?
Pisałam 2 strony wcześniej.
lalaith jest offline  
Stary 2009-06-22, 14:42   #4648
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Pisałam 2 strony wcześniej.
No tak, ja nie śledzę tego wątku na bieżąco, bo właściwie już całkowicie przerzuciłam się na samoróbki Mam nadzieję, że inne Wizażanki Ci lepiej doradzą i pomogą

Stary 2009-06-22, 14:49   #4649
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Polecam olejek LEMON z 2% BHA. DO tego możesz dobrać tonik z kwasami PHA już teraz albo przy następnym zamówieniu. Przy obu tych specyfikah nie ma konieczności stosowania wysokich filtrów tak jak w wypadku toników z BHA czy AHA
Jak to nie ma konieczności? Przeciez kwasy zluszczajace - salicylowy, AHA etc. o ile mi wiadomo czynia skóre wrazliwsza na słonce i przebarwienia gotowe... Jakiś porzadny filtr jest konieczny. W dodatku jeśli ktoś ma problemy naczynkowe. Oczywiscie wybieramy wtedy filtr bez alkoholu np. Avenke.
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-06-22, 15:26   #4650
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shee'naz Pokaż wiadomość
Jak to nie ma konieczności? Przeciez kwasy zluszczajace - salicylowy, AHA etc. o ile mi wiadomo czynia skóre wrazliwsza na słonce i przebarwienia gotowe... Jakiś porzadny filtr jest konieczny. W dodatku jeśli ktoś ma problemy naczynkowe. Oczywiscie wybieramy wtedy filtr bez alkoholu np. Avenke.

Serum LEMON nie ma niskiego pH, więc mimo zawartości 2% BHA działanie nie jest złuszczające (tak jak w przypadku toniku o niskim pH), ale regulujące. Kwasy PHA natomiast działają nico inaczej niż AHA i BHA. Ten temat był porządnie omówiony w wątku sklepu ZSK, przepraszam, ale nie mam czasu go teraz przeszukać Jeżeli CIe to interesuję, przeszukaj tamten wątek pod kątem "PHA".
Natomiast przy tonikach z BU z AHA i BHA kwasy są koniecznością.
Oczywiście jest też troche osób (zwłaszcza na naszym forum), które w tym momencie powiedzą, że filtry to zawsze konieczność, bo promienie uv to zło w najczystszej postaci

EDIT:
Może nie zbyt klarownie sformuowałam poniższe zdanie:
Cytat:
Przy obu tych specyfikah nie ma konieczności stosowania wysokich filtrów tak jak w wypadku toników z BHA czy AHA
Chodziło mi o to, że przy olejku z PHA filtry nie są koniecznością, natomiast przy tonikach z AHA i BHA są niezbędne w celu uniknięcia przebarwień

Edytowane przez confused_girl
Czas edycji: 2009-06-22 o 15:30
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości