Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 161 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-29, 15:32   #4801
asa___
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
a ja w sobotę złożyłam zamówienie i wysłałam pieniążki a dzis jak sprawdzam status zamówienia to nadal jest "przyjete" a nie "zapłacone" to tak ma być?

Jeśli w sobotę płaciłaś, to dopiero dziś będą księgować (dopiero poniedziałek niestety... ) - pewnie już wieczorem bedzie status, że zapłacone.
asa___ jest offline  
Stary 2009-06-29, 15:35   #4802
Parsifal
Zadomowienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

hihi i asa__ dziękuję ślicznie za odpowiedzi
Parsifal jest offline  
Stary 2009-06-29, 18:00   #4803
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
a dlaczego się nie spodizewałas? Na stronie wyraźnie duzymi literami pisza, że
UWAGA! Czerwiec 2009 - Uprzejmie informujemy, że aktualnie zamówienia realizowane są w terminie od 3 do 5 dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty na konto (liczone od następnego dnia roboczego). Termin jest aktualizowany w zależności od bieżącej sytuacji.

Termin realizacji zamówień jest zależny od ilości zamówień.

Serwis zastrzega sobie możliwość przedłużenia czasu realizacji, w przypadku zamówień hurtowych, obejmujących w sumie od kilkunastu do kilkudziesięciu sztuk produktów i zestawów. O aktualnym terminie realizacji, Klient będzie informowany drogą e-mailową.
Zamówienia opłacone:
- w poniedziałek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w następny poniedziałek (czyli 5 dnia roboczego po otrzymaniu zapłaty),
- we wtorek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej we wtorek następnego tygodnia,
- w środę - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w środę następnego tygodnia,
- w czwartek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w czwartek następnego tygodnia,
- w piątek - będą zrealizowane i wysłane najpóźniej w piątek następnego tygodnia,
- zamówienia opłacone w sobotę lub niedzielę, są traktowane jako zamówienia poniedziałkowe.

Czyli jak zapłaciło się w środę i dostało w środę maila, że mają kasę i przygotowuja zamówienie, to nalezy lioczyć od dnia następnego przynajmniej 3 dni robocze, więc - czwartek-piątek-poniedziałek (o ile nie 5 dni) i wtedy czekać na maila z wysyłką.

Oni na stronie wyraźnie piszą ile trwa przygotowanie przesyłki, więc jak się robi zamówienie, to się z tym godzimy i nie ma co narzekać, że długo... jak za długo to nikt nie każe robić zamówień, prawda?

No niby tak jest napisane ale każdy ma prawo sobie pomarudzić. Nigdy nie czekałaś z niecierpliwością na jakiekolwiek wiadomości o paczce? Nie wierzę, że nie.

Ale już się cieszę, bo wysłali mi dzisiaj paczkę! Dostałam email.
To moje pierwsze zamówienie i bardzo jestem ciekawa moich kosmetyków.

Na drugi raz będę bardziej cierpliwa, bo jak do tej pory, zawsze paczki otrzymywałam błyskawicznie.

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline  
Stary 2009-06-29, 18:04   #4804
hihi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
No niby tak jest napisane ale każdy ma prawo sobie pomarudzić. Nigdy nie czekałaś z niecierpliwością na jakiekolwiek wiadomości o paczce? Nie wierzę, że nie.

Ale już się cieszę, bo wysłali mi dzisiaj paczkę! Dostałam email.
To moje pierwsze zamówienie i bardzo jestem ciekawa moich kosmetyków.

Na drugi raz będę bardziej cierpliwa, bo jak do tej pory, zawsze paczki otrzymywałam błyskawicznie.
Niecierpliwe czekanie na paczkę to jedno, a marudzenie to, ze długo, oj tak strasznie dlugo to drugie, bo jak wiem, ze przygotowanie paczki ma zająć 7 dni to czekam te 7 dni bez tupania, bo zamówiłam mając świadomosc ile sie czeka. Ale moze ja nienormalna jestem
Stary 2009-06-29, 18:26   #4805
Anula123
Zakorzenienie

GG do Anula123

Ja też jestem z tych cierpliwych i nigdy nie marudzę i opłaca sie to, bo ostatnie dwa zamówienia wysłali mi 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty

Testuję teraz żel hialuronowy z olejem arganowym i z rokitnika. Na razie mi się podoba.
Zamiennie na noc używam jeszcze olej tamanu i serum 3x rose.
Stary 2009-06-29, 18:59   #4806
bebunio
jak promyczek słońca....

Nie chcę wywoływać niepotrzebnej dyskusji - kłótni.

Po prostu z przymrużeniem tak napisałam.

Wiele dziewczyn też marudzi. A jak pisałam to moje pierwsze zamówionko, dlatego też bardzo ciekawa jestem jak wyglądają ich kosmetyki. Następnym razem będę cierpliwa, bo po prostu wiem jak to wygląda, ile trwa przygotowanie, ile wysłanie itp. Do nich nic nie pisałam, tylko tutaj na forum. Czy muszę być już zaraz łapana za słówko i nieprzyjemnie traktowana? Przykro mi.

A tak w ogóle to jaki pędzelek polecacie do ich pudru bambusowego z jedwabiem jeśli wolno spytać?

dane do wpłaty są w pierwszym poście mojego wątku!!! jeżeli potrzebujesz więcej danych, proszę o pw
bebunio jest offline  
Stary 2009-06-29, 19:03   #4807
Malla
Nie depcze krokusów

Puszek. Pędzla się nie chce zbytnio trzymać.
Stary 2009-06-29, 19:12   #4808
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Puszek. Pędzla się nie chce zbytnio trzymać.
dzięki

a miałam kupić pędzel...

a możesz jakiś przykładowy link do puszka podać?

bebunio jest offline  
Stary 2009-06-29, 19:18   #4809
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Anula123 Pokaż wiadomość
Ja też jestem z tych cierpliwych i nigdy nie marudzę i opłaca sie to, bo ostatnie dwa zamówienia wysłali mi 2 dni po zaksięgowaniu wpłaty

Testuję teraz żel hialuronowy z olejem arganowym i z rokitnika. Na razie mi się podoba.
Zamiennie na noc używam jeszcze olej tamanu i serum 3x rose.
Napisz proszę cos więcej o rokitniku W jakim mniej więcej stężeniu go stosujesz? I czy widzisz jakiekolwiek efekty? Oczywiście nie łudzę się, że rozjaśni przebarwienia ale buzia chociaż po nim lepiej wygląda?

Mam jeszcze pytanie - orientujecie się czy istnieje możliwość w BU wysłania zamówienia do 500gr przesyłką poleconą? Nie ma takiego info na ich stronie, ale wiem, że niektóre sklepy mimo nie podawania takiej informacji godzą się na tę formę przesyłki, vide Mazidła

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline  
Stary 2009-06-29, 19:25   #4810
Malla
Nie depcze krokusów

Bebunio - mam puszek z pudru Pierre Rene
Stary 2009-06-29, 19:28   #4811
Anula123
Zakorzenienie

GG do Anula123

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Napisz proszę cos więcej o rokitniku W jakim mniej więcej stężeniu go stosujesz? I czy widzisz jakiekolwiek efekty? Oczywiście nie łudzę się, że rozjaśni przebarwienia ale buzia chociaż po nim lepiej wygląda?
Rokitnika używam dopiero parę dni. Zazwyczaj dodaję jedną kroplę do arganowego. Jak dałam więcej to szybko zmywałam twarz, bo była pomarańczowa Więc nie wiem czy w takim stężeniu coś pomoże Zobaczymy.
Stary 2009-06-29, 20:24   #4812
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Bebunio - mam puszek z pudru Pierre Rene
Oj, to bym musiała kupić specjalnie puder. Trudno, połażę po galeriach czy rossmanach to może coś znajdę. Ale dzięki za info, że puder się pędzla nie trzyma tylko puszka. A czy można go używać solo? W sumie nie używam żadnych pudrów, fluidów itp. Czy lepiej jakiś sypki puder kupić i po trochu mieszać w tym pojemniczku na puder z BU? Albo minerały? Buzię mam jasną i nieco problematyczną tj. wypryski często się pojawiają i nie jest jednolita cera. Chyba zacznę coś kombinować z kryciem... W końcu chciałabym mieć piękną cerę ale nie chcę jej pozapychać.

bebunio jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:29   #4813
Hosenka*
Moderator KWC

Cytat:
Napisane przez bebunio Pokaż wiadomość
Oj, to bym musiała kupić specjalnie puder.
Np. w Naturze mozna kupić sam puszek

10.12 - Kosmetyczne nowości listopada
mikroREKLAMA
Kosmetyki nowe i używane
24.11 - ostatni dzień darmowej dostawy do paczkomatów na Allegro - sprawdź aukcje i skorzystaj!

Ta reklama pokazywana jest pod 46 849 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Hosenka* jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:32   #4814
Lenkapuma
Zakorzenienie

Tu może nie tyle chodzi o to, że ktoś nie doczytał, tylko o to oczekiwanie... przystępowanie z nogi na nogę, bo JUŻ by się chciało trzymać w rękach zamówione produkty, JUŻ by się chciało aplikować na twarz itp itd Miałam to samo mimo, że przeczytałam informacje nt wysyłki Zresztą nie ma się co dziwić osobom, które czekają na swoje pierwsze zamówienie. Każdy dzień ciągnie się jak stąd do wieczności Myślę, że przy drugim zamówieniu będę już... bardziej cierpliwa

A z tym puszkiem, to dobra myśl. Ja aplikuję puder bambusowy właśnie pędzlem i mimo delikatnego obchodzenia się, obsypuje mi się na biurko Spróbuję poszukać w Naturze

Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:52
Lenkapuma jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:57   #4815
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez Shpilcia Pokaż wiadomość
jest informacja na stronie głownej, że jak sie nei dostało meila z potwirdzeniem zamówienia w przeciagu iluś tam h to nalezy to zgłosić

rzeczywiscie jest napisane na glownej ale nie chce mi sie czekac na odp (jeszcze jak ponoc tak dlugo idzie ) zlozylam zamowienie jeszcze raz i wsyztsko jest ok

do tych co znają ich adres: pomozecie mi rozszyfrowac to pokemonowe pismo

Biochemia Urody ul. Chodkiewicza 18 lok.2 RacibĂłrz 47-400

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-06-29, 21:06   #4816
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
rzeczywiscie jest napisane na glownej ale nie chce mi sie czekac na odp (jeszcze jak ponoc tak dlugo idzie ) zlozylam zamowienie jeszcze raz i wsyztsko jest ok

do tych co znają ich adres: pomozecie mi rozszyfrowac to pokemonowe pismo

Biochemia Urody ul. Chodkiewicza 18 lok.2 RacibĂłrz 47-400
Racibórz - gdzieś się Ó źle zakodowało

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-06-29, 21:10   #4817
inc0rrect
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Racibórz - gdzieś się Ó źle zakodowało
dzięki własnie cały meil przyszedł mi w takich znaczkach

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline  
Stary 2009-06-29, 21:19   #4818
bebunio
jak promyczek słońca....

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Np. w Naturze mozna kupić sam puszek
ok, dzięki, poszukam

bebunio jest offline  
Stary 2009-06-29, 21:21   #4819
Malla
Nie depcze krokusów

Bebunio - tak się złożyło, że dosypuję ten puder do zwykłego sypkiego, żeby go wykończyć i nadać trochę koloru (na co dzień nie używam podkładów ani niczego koloryzującego). Jak potrzebuję porządniejszego matu, to używam samego bambusa. Puszki można kupić osobno w każdej drogerii, nie są zbyt istotnym elementem.
Stary 2009-06-29, 21:29   #4820
lenka07661
Zadomowienie

[QUOTE=gda;13002759]Do mnie przyszło dziś moje malutkie zamówienie, dokładnie tydzień po opłaceniu zamówienia. Zamówiłam duży olej z kocanki i właśnie go nałożyłam na twarz z HA. Jest leciutki, wchłania się od razu i podobnie jak hydrolat rozjaśnia cerę Zamierzam też go mieszać z kompleksem na naczynka z Naturalis, może rozjaśni zaczerwienione płatki nosa... Wzięłam też wielki olej tamanu, bo chyba się uzależniłam od niego

Mówisz, że olej z kocanki działa? Też się nad nim zastanawiam, na razie mam hydrolat z kocanki i jest super, rozjaśnia naczynka A czy ten olej ma równie intensywny zapach co hydrolat?

Zastanawiam się też nad tym nowym serum na blizny. Oparty na odpowiednio skomponowanej mieszance, wzajemnie uzupełniających się olejów: antyseptycznego oleju tamanu ECO, kondycjonującego oleju z róży rdzawej ECO, ziołowego oleju z kocanki oraz odżywczego oleju z owoców rokitnika. Może byłby dobry na naczynka. Co sądzicie?

** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline  
Stary 2009-06-29, 22:36   #4821
Ineso
Matka Smoka

OMG zakupiłam hydrolat geraniowy nie mając zupełnie pojęcia, że geranium to pelargonia a ja nienawidzę zapachu pelargonii!!! hydrolat ma mega intensywny zapach i czuć w nim tylko tą pelargonię (a w opisie BU miał chyba coś ziołowego). I to jest butla 300 ml!
Kurczę musiałam się wyżalić Może się przyzwyczaję...
Ineso jest offline  
Stary 2009-06-30, 01:52   #4822
Shee'naz
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
OMG zakupiłam hydrolat geraniowy nie mając zupełnie pojęcia, że geranium to pelargonia a ja nienawidzę zapachu pelargonii!!! hydrolat ma mega intensywny zapach i czuć w nim tylko tą pelargonię (a w opisie BU miał chyba coś ziołowego). I to jest butla 300 ml!
Kurczę musiałam się wyżalić Może się przyzwyczaję...
Można spróbować opchnąć mamie lub koleżance
Shee'naz jest offline  
Stary 2009-06-30, 10:20   #4823
Malla
Nie depcze krokusów

Ineso - to może zarzuć informację na wątku krakowskim, jakoś tam się wspólnie dogadamy, jeśli nie będzie Ci ten hydrolat odpowiadał.
Stary 2009-06-30, 12:08   #4824
gda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lenka07661 Pokaż wiadomość

Mówisz, że olej z kocanki działa? Też się nad nim zastanawiam, na razie mam hydrolat z kocanki i jest super, rozjaśnia naczynka A czy ten olej ma równie intensywny zapach co hydrolat?

Zastanawiam się też nad tym nowym serum na blizny. Oparty na odpowiednio skomponowanej mieszance, wzajemnie uzupełniających się olejów: antyseptycznego oleju tamanu ECO, kondycjonującego oleju z róży rdzawej ECO, ziołowego oleju z kocanki oraz odżywczego oleju z owoców rokitnika. Może byłby dobry na naczynka. Co sądzicie?
Po nałożeniu rozjaśnia cerę, nie wiem jak na dłuższą metę będzie działał, ale mieszam go też codziennie na noc z Lemonem i Tamanu, także zobaczymy. Co do zapachu, to ja w ogóle go nie czuję, dużo słabszy niż hydrolat, aczkolwiek ja ten zapach lubię

Z tego serum na blizny mam różę rdzawą, tamanu i kocanke i wszystkie są super, nie wiem jak rokitnik. Ja nie kupiłam tego serum, bo boję się, że mogłoby mnie zapchać...
gda jest offline  
Stary 2009-06-30, 17:43   #4825
lenka07661
Zadomowienie

Dzięki gda, właśnie tak się zastanawiam nad tym serum, bo ma w składzie kilka olejków polecanych dla naczynkowców, ale nie wiem, jakie są opinie o nim. A kocankę znosze, chociaz nie powiem, że bardzo lubię, więc skoro olejku prawie nie czuć, to w sumie fajnie Przy następnym zamówieniu na pewno go uwzględnię.

** Kiedy się czegoś pragnie, wtedy cały wszechświat sprzysięga się, byśmy mogli spełnić nasze marzenie. *
lenka07661 jest offline  
Stary 2009-06-30, 22:44   #4826
Lenkapuma
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gda Pokaż wiadomość
Z tego serum na blizny mam różę rdzawą, tamanu i kocanke i wszystkie są super, nie wiem jak rokitnik. Ja nie kupiłam tego serum, bo boję się, że mogłoby mnie zapchać...
Co może Cię zapchać w serum skomponowanym z olejków, których używasz pojedyńczo? Masz na myśli rokitnik, którego jako jedynego nie próbowałaś? W innym przypadku nie rozumiem obaw o zapchanie. Jeśli poszczególne olejki nie zapychają to ich mix też nie powinien, tak na moją logikę

Mam mieszane uczucia co do serum z wit. C. Chyba mi nie służy, mam wrażenie, że trochę zapycha. Dziś rano nałożyłam pod filtr, a po powrocie w lustrze ujrzałam czerwoną, podskórną gulkę na policzku, centalnie pod okiem Jeszcze potestuję, ale jeśli potwierdzę swoje spostrzeżenia to chyba przerzucę się na Active C (btw. który preparat zawiera większe stężenie wit. C )

Edytowane przez Lenkapuma
Czas edycji: 2009-06-30 o 22:45 Powód: literówka
Lenkapuma jest offline  
Stary 2009-06-30, 23:22   #4827
gda
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Lenkapuma Pokaż wiadomość
Co może Cię zapchać w serum skomponowanym z olejków, których używasz pojedyńczo? Masz na myśli rokitnik, którego jako jedynego nie próbowałaś? W innym przypadku nie rozumiem obaw o zapchanie. Jeśli poszczególne olejki nie zapychają to ich mix też nie powinien, tak na moją logikę
)
Mam na myśli witaminę E, która mnie zapycha, a w niej są rozpuszczone te oleje w tym serum. Teraz rozumiesz moje obawy, tak na swoją logikę?
gda jest offline  
Stary 2009-07-01, 00:00   #4828
Malla
Nie depcze krokusów

To trzeba było tak od razu

Mnie chyba serum olejowe z wit. C zapycha...
Stary 2009-07-01, 01:14   #4829
wurpdaborbuko
Raczkowanie

Puder perłowy

Zainteresował mnie ostatnio na BU ten puder, nie wiem jednak, jak go stosować i co tak naprawdę daje...
Dlatego wszystkie dzieczyny, które go używają bardzo proszę o parę słów na jego temat- czy nie zapycha (wiem, że krem perłowy No Scar zapycha), jakie daje efekty pielęgnacyjne- o ile w ogóle jakies daje (leczy blizny? rozjaśnia?) i czym się różni od takiego pudru bambusowego z jedwabiem (czy jest sens go kupować)?
wurpdaborbuko jest offline  
Stary 2009-07-01, 08:30   #4830
asa___
Raczkowanie

Dot.: Puder perłowy

Te informacje znajdziesz na wątku BU i NP:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186064
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ralne+pi%EAkno
Kilka Wizażanek tam się wypowiadało - wystarczy poszukać.
asa___ jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości