Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-08-29, 23:14   #1531
Emola
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez smyk03 Pokaż wiadomość
Ja mam ten olejek. zapach kojarzy mi się z maggi/bulionem w płynie. Dosyć cięzka konsystencja, ale rano buźka jak marzenie. Stosuję sam lub mieszam z kwasem hialuronowym
Chyba się skusze i zamówie, interesująco są opisane jego właściwości lecznicze i gojące np . na blizny, rozstępy. Kiedyś miałam taki krem na blizny i w składzie było tamanu, a na stronie BU w opiniach klientów ktoś napisał , że pomógł na opryszczkę. Ja co jesień mam opryszczki na wargach (taka już moja uroda , siedzi sobie wirus i czasami się uaktywnia) więc musze sprobować.
Emola jest offline  
Stary 2008-08-29, 23:36   #1532
smyk03
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez Emola Pokaż wiadomość
Chyba się skusze i zamówie, interesująco są opisane jego właściwości lecznicze i gojące np . na blizny, rozstępy. Kiedyś miałam taki krem na blizny i w składzie było tamanu, a na stronie BU w opiniach klientów ktoś napisał , że pomógł na opryszczkę. Ja co jesień mam opryszczki na wargach (taka już moja uroda , siedzi sobie wirus i czasami się uaktywnia) więc musze sprobować.
Mam wrażeni, że skóra po nim jest taka...nasycona, gruba, w sensie mięsista, jakby piła ten olejek, nie łatwo to opisac, ale uczycie fajne. Tylko ten zapach.....
smyk03 jest offline  
Stary 2008-08-30, 13:53   #1533
AsikS
Zakorzenienie

Czekam na swoje pierwsze zamówienie z BU (do tej pory kupowałam tylko w Mazidłach i u Thanatosa) i już przebieram nogami.

Kupiłam:
Hydrolat różany - 200 ml
Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml
Hydrolat z zielonej herbaty - 100 ml
Serum-olejek regulujący LEMON - 30 ml
Hydrolat oczarowy - 200 ml
Olejek antycellulitowy - 150 ml
Serum-olejek regenerujący TAMANU - 30 ml
AsikS jest offline  
Stary 2008-08-31, 08:39   #1534
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Czekam na swoje pierwsze zamówienie z BU (do tej pory kupowałam tylko w Mazidłach i u Thanatosa) i już przebieram nogami.

Kupiłam:
Hydrolat różany - 200 ml
Olejek myjący - pomarańczowy - 120 ml
Hydrolat z zielonej herbaty - 100 ml
Serum-olejek regulujący LEMON - 30 ml
Hydrolat oczarowy - 200 ml
Olejek antycellulitowy - 150 ml
Asiu daj znać jak serum lemon i tamanu się sprawuje
joanaros jest offline  
Stary 2008-08-31, 20:01   #1535
olkaa_pw
Rozeznanie

hm. zamierzam zamówić zaraz hydrolat aloesowy i serum antyoksydacyjne flavo-c15EF (bez silikonów). i mam jedno pytanie. czy na to serum TRZEBA nałożyć jeszcze jakiś krem (z filtrami) czy wystarczy ono samo - nie odczuję "ściągania"? używał ktoś? proooszę o szybką odpowiedź nadaje się to serum dla skóry z trądzikiem, czy jednak poszukać czegoś innego?
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline  
Stary 2008-09-01, 08:58   #1536
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez olkaa_pw Pokaż wiadomość
hm. zamierzam zamówić zaraz hydrolat aloesowy i serum antyoksydacyjne flavo-c15EF (bez silikonów). i mam jedno pytanie. czy na to serum TRZEBA nałożyć jeszcze jakiś krem (z filtrami) czy wystarczy ono samo - nie odczuję "ściągania"? używał ktoś? proooszę o szybką odpowiedź nadaje się to serum dla skóry z trądzikiem, czy jednak poszukać czegoś innego?
......
jest polecane jako serum na dzien pod filtr <ale wiadomo jak wazne są filtry w codziennej pielęgnacji> pomimo tego...osobiście stosuję to serum zmieszane z żelem hialuronowym <nie czuję potrzeby nakładania czegos jeszcze po wchłonięciu serum na buzię> ale nie jestem pewna czy samo serum bez żelu równiez będzie się tak komfortowo nosiło na skórze.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2008-09-01, 08:58   #1537
meg8701
Raczkowanie

Cytat:
nie jestem tu ekspertem ale z tego co wiem to o ile używa się preparatów z kwasami to trzeba na to serum nakładać jeszcze filtr, ono niejako stanowi bazę dla niego, tak wyczytałam
dużo osób z problematyczną cerą je stosuje i jest zadowolonych.
meg8701 jest offline  
Stary 2008-09-01, 10:28   #1538
olkaa_pw
Rozeznanie

dziękuję za odpowiedzi
G.

licencjuszka resocjalizacji.
przyszła pani mgr, psychoterapeutka i dancehall queen
bo miłość jest silniejsza niż śmierć.

http://www.nowakadriana.blog.int eria.pl/
olkaa_pw jest offline  
Stary 2008-09-01, 11:26   #1539
Emola
Raczkowanie

[quote=AsikS;8820273]Czekam na swoje pierwsze zamówienie z BU (do tej pory kupowałam tylko w Mazidłach i u Thanatosa) i już przebieram nogami.

A ja się przyznam , że dla mnie te zestawy to strzał w 10, po prostu nie mam czasu odmierzac, ważyć, kombinować czy czegoś za dużo czy za mało i jeszcze zawsze zostaje reszta pólproduktów , z ktorą nie wiadomo co zrobić. W BU mam wszystko odważone i przygotowane tylko mieszać , a to fajna zabawa. AsikS napisz jak twoje wrażenia po pierwszych zakupach
Emola jest offline  
Stary 2008-09-01, 11:38   #1540
oleniolek
Rozeznanie

właśnie złożyłam swoje drugie zamówienie na BU
już przebieram nóżkami!

oleniolek jest offline  
Stary 2008-09-01, 11:48   #1541
Emola
Raczkowanie

Cytat:
Uzywam serum flavo z silikonami codziennie rano i czasami nie daje juz kremu , nic mnie nie ściąga , buzia jest gładka i taka promienna.
Emola jest offline  
Stary 2008-09-01, 19:12   #1542
Serenite_
Zakorzenienie

Skusiłyście mnie tymi kosmetykami, czekam już na pierwsze zamówienie Wzięłam olejek pomarańczowy, tonik z BHA i serum Tamanu dla siostry
Serenite_ jest offline  
Stary 2008-09-07, 00:04   #1543
Shazney
Zakorzenienie

Serum-olejek regenerujący Tamanu - używam dopiero od 3 dni, jednak już widzę, że się bardzo polubimy. Serum nie pachnie zbyt zachęcająco, bo jak kostka bulionowa, ale wspaniale wygładza cerę no i nie zapycha porów. Czy działa na wypryski? Tego jeszcze nie wiem. Po przeczytaniu jego właściwości, wręcz się w nim zakochałam...

Maseczka czereśniowa - bardzo dobra, ale nie wyparła mojego nr 1, czyli maseczki truskawkowej (bo w tej uwielbiam jej puszystość...). Wygładza, zwęża pory i działa peelingująco. Fantastyczna!

Hydrolat czereśniowo-wiśniowy - pachnie słodkimi, dojrzałymi czereśniami. Tylko zaskoczyła mnie pojemność... Nie zauważyłam, że to tylko 50ml... Szkoda.

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2008-09-07, 18:27   #1544
AsikS
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joanaros Pokaż wiadomość
Asiu daj znać jak serum lemon i tamanu się sprawuje
Dziewczęta - Asiu, Emola.

Serum lemon działa bardzo aromaterapeutycznie, do tego świetnie się wchłania, łagodzi podrażnienia, uspokaja cerę. Mam wrażenie że oczyszcza pory.

Serum tamanu dla mnie nie pachnie jak maggi, ale jak orzechy włoskie (ale proszę się tym nie sugerować, bo ja mam "dziwny" nos i u mnie zapachy często są na opak). To płynny olejek w kolorze zielonkawym. Widzę że ładnie goi ślady po wypryskach na mojej brodzie. Lekko rozjaśnia i wygładza cerę.

Emola, jeśli chodzi o hydrolaty to są takie efekty jakich się spodziewałam. Olejek antycellulitowy jest bardzo fajny do wieczornego masażu. Na razie mogę powiedzieć że dobrze się wchłania i podoba mi się jego zapach. A olejek pomarańczowy do mycia twarzy jest świetny. Cudny zapach i jeszcze lepsze działanie, błyskawicznie usuwa makijaż, uspokaja buzię.
AsikS jest offline  
Stary 2008-09-07, 18:53   #1545
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Witam ja niedawno zrobiłam pierwsze zamówienie na BU kupiłąm zestaw 3 rose z żelem h. jest super buzka super nawilzona mam pytanie czy mozna jeszcze na zmiane korzystac z serum flavo C albo innym serum z wit. C?
leana1 jest offline  
Stary 2008-09-07, 21:14   #1546
IlonaP
Zakorzenienie

Oczywiście, że można - np. witaminowe rano a 3xROSE wieczorem
Stary 2008-09-07, 22:04   #1547
elaj
Raczkowanie

Zwykle sama krece sobie sera. Kupuje u Thanatosa polprodukty.
Jednak zachecona Waszymi opiniami, kupilam w BU serum Lemon.
I musze powiedziec, ze juz po kilku dniach zaskorniki sa prawie niewidoczne, a pory zamkniete. Skora baaardzo gladka.
Super!! Polecam.
Musze jeszcze poczytac o tym Tamanu.
elaj jest offline  
Stary 2008-09-08, 08:36   #1548
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Oczywiście, że można - np. witaminowe rano a 3xROSE wieczorem
dzięki wielkie
Cytat:
Uzywam serum flavo z silikonami codziennie rano i czasami nie daje juz kremu , nic mnie nie ściąga , buzia jest gładka i taka promienna.
a czy te sylikony nie zapychaja ?
leana1 jest offline  
Stary 2008-09-08, 19:53   #1549
Emola
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie

a czy te sylikony nie zapychaja ?
Mnie nie zapychają, ale to już sprawa indywidualna. Ja nawet wole to serum, jest takie jedwabiste, bardziej wygładza.
Emola jest offline  
Stary 2008-09-08, 19:58   #1550
Emola
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Dziewczęta - Asiu, Emola.

Serum lemon działa bardzo aromaterapeutycznie, do tego świetnie się wchłania, łagodzi podrażnienia, uspokaja cerę. Mam wrażenie że oczyszcza pory.

Serum tamanu dla mnie nie pachnie jak maggi, ale jak orzechy włoskie (ale proszę się tym nie sugerować, bo ja mam "dziwny" nos i u mnie zapachy często są na opak). To płynny olejek w kolorze zielonkawym. Widzę że ładnie goi ślady po wypryskach na mojej brodzie. Lekko rozjaśnia i wygładza cerę.

Emola, jeśli chodzi o hydrolaty to są takie efekty jakich się spodziewałam. Olejek antycellulitowy jest bardzo fajny do wieczornego masażu. Na razie mogę powiedzieć że dobrze się wchłania i podoba mi się jego zapach. A olejek pomarańczowy do mycia twarzy jest świetny. Cudny zapach i jeszcze lepsze działanie, błyskawicznie usuwa makijaż, uspokaja buzię.
Dostałam paczke z olejkiem tamanu i musze potwierdzić twoje odczucia zapachowe , dla mnie to rzeczywiście zapach orzechów bardzo przyjemny, posmarowałam sie i pachnę orzechami ! Zobaczcie jak można różnie odbierać zapachy. Tamanu zapachowo relewacja, jak tort orzechowy. O działaniu napisze później, głównie licze na jego właściwości lecznicze...
Emola jest offline  
Stary 2008-09-09, 22:56   #1551
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Właśnie przyszła do mnie paczuszka z biochemii...

- tonik z kwasem BHA
- peeling enzymatyczny
- serum flavo-C
- serum 3rose
- olejek antycellulitowy
- hydrolat cytrynowy
- hydrolat oczarowy
- żel hialuronowy

w próbeczkach (o które prosiłam) hydrolaty z zielonej herbaty i z kwiatu pomarańczy (następnym razem zamawiam pełnowymiarowe - pięknie pachnie)...

Jeszcze tylko jutro biegnę po spirytus i kręcę - mam ogromne oczekiwania co do tych produktów.

Macie moze dziewczyny jakieś swoje patenty na stosowanie tych specyfików, które maksymalizują ich działanie??
Naamah6 jest offline  
Stary 2008-09-10, 23:07   #1552
ana12389
Przyczajenie

hej wszystkim!! przeczytałam cały wątek i musze przyznać że jestem zainteresowana kosmetykami z biochemii i chętnie bym sobie coś zamówiła.mam pytanie czy te kosmetyki są odpowiednie dla dziewiętnastolatki z delikatnymi problemami z trądzikiem?? jeśli byłyby odpowiednie czy mogłabym prosić o rade co zamówić za pierwszym razem?? myślałam o maseczce wulkanicznej i pilingu enzymatycznym... byłabym szalenie wdzięczna za rady pozdrawiam
ana12389 jest offline  
Stary 2008-09-10, 23:16   #1553
CruelOrchid
Wtajemniczenie

Wulkaniczna według mnie bez rewelacji..Ja bym ci proponowała serum Lemon + żel hialuranowy ( na noc)..buzia gładka, niespodzianek mniej a poza tym uwielbiam ten zapach taki jakiś uspokajający na dobry sen.Peeling enzymatyczny też sobie bardzo chwalę i olejek myjący.Przerzuciłam się z płynu micelarnego biodermy (troche za drogi chwilowo) na właśnie olejek w połączeniu z micelem ziaji.Od czasu kiedy zaczełam stosować połączenie serum lemon na noc, olejek do mycia (+ płątek z micelem) + kremik nawilżający buzia zrobiła się taka jakaś żywsza, promienniejsza.
Stary 2008-09-10, 23:20   #1554
confused_girl
Zadomowienie

Zgadzam się z CruelOrchid - tez proponuje olejek myjący+ serum LEMON + peeling enzymatyczny Z mocniejszymi kwasami jeszcze bym poczekała, a zamiast kupować maseczki wulkanicznej proponuję zaopatrzyć się w białą glinkę Na początku możesz mieć wysyp, ale po pewnym czasie cera się oczyści i będzie dużo lepiej

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline  
Stary 2008-09-10, 23:29   #1555
joanaros
Zakorzenienie

Dziewczyny a co lepsze serum Lemon czy Tamanu? Mysle jeszcze nad tym Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT - 30 ml miał juz ktos?

Zamówiłam jednak
Butelka 50 ml z atomizerem
Olejek myjący - pomarańczowy
Serum-olejek antyoksydacyjny GRANAT - 30 ml

Zobaczymy

joanaros jest offline  
Stary 2008-09-11, 01:18   #1556
martaboy
Zakorzenienie

Hej

Szykuję się do złożenia giga-zamówienia (w porównaniu z moim pierwszym ), ale mam jedno pytanie - czy jak kupię olejek Tamanu i kwas hialuronowy to mogę takie wymieszane stosować i na dzień i na noc? Bo gdzieś doczytałam, że wskazane jest na noc, ale mogło mi się pomylić z serum...

Do tego peeling enzymatyczny, hydrolat z lipy, olejek myjący pomaraczowy, olejek antycell i butelka do psikania hydrolatem

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2008-09-11, 09:44   #1557
leana1
Zakorzenienie

no ja tez czekam na kolejne tonik z rózy , maseczka truskwakowa, i cerum Lemon chyba 2 godziny jaki jest lepszy Lemon czy Flavo 15 za duży wybór
leana1 jest offline  
Stary 2008-09-11, 11:12   #1558
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Hej

Szykuję się do złożenia giga-zamówienia (w porównaniu z moim pierwszym ), ale mam jedno pytanie - czy jak kupię olejek Tamanu i kwas hialuronowy to mogę takie wymieszane stosować i na dzień i na noc? Bo gdzieś doczytałam, że wskazane jest na noc, ale mogło mi się pomylić z serum...

Do tego peeling enzymatyczny, hydrolat z lipy, olejek myjący pomaraczowy, olejek antycell i butelka do psikania hydrolatem
serum jest polecane na noc - zawiera kwas salicylowy

natomiast olejek tamanu zmieszany z kwasem HA możesz spokojnie stosować i na dzień i na noc - pięknie i szybko się wchłania
Stary 2008-09-11, 11:27   #1559
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
serum jest polecane na noc - zawiera kwas salicylowy

natomiast olejek tamanu zmieszany z kwasem HA możesz spokojnie stosować i na dzień i na noc - pięknie i szybko się wchłania

Oj dzięki To się cieszę..mój portfel mniej Planowany wydatek - 100 zł (a to już i tak okrojone do minimum )

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2008-09-11, 11:31   #1560
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Oj dzięki To się cieszę..mój portfel mniej Planowany wydatek - 100 zł (a to już i tak okrojone do minimum )
hehehe niewiem niewiem zrobiłam już 2 zamówienia na BU i wcale kieszenie pełniejsze nie czuja się wszytko się chce miec!!!!
leana1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości