Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2008-12-04, 00:15   #2101
cassatta
Zadomowienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Madzia omijaj okolice oczu a będziesz zadowolona
Stary 2008-12-04, 00:41   #2102
madziamaria
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Madzia omijaj okolice oczu a będziesz zadowolona
mam nadzieję że tak będzie . chociaż ja zawsze nakładam to co na twarz też pod oczy i nigdy problemu nie było...coż może akurat ta kombinacja tak działa na mnie
madziamaria jest offline  
Stary 2008-12-04, 00:55   #2103
madziamaria
Raczkowanie

jeju przepraszam znowu za post pod postem
ale czy ktoś to widział http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
czy tylko ja ???
madziamaria jest offline  
Stary 2008-12-04, 08:15   #2104
malamaluczka87
Zadomowienie

ooo,wiesz że nie zwróciłam na niego uwagi...jak mi się skończy serum z zieloną herbatą to delikatnie podmienię;D obecnie o zakupie z mazideł i olejków eterycznych Dr Beta funduszy brak;D

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline  
Stary 2008-12-04, 08:21   #2105
motylek1007
Zakorzenienie

to serum to jest jakby skoncentowany krem (w połączeniu z żelem HA?) mozna codziennie używac?

odkąd odstawilam olejek pomarańczowy moje podrażenie sie zmiejszylo - czyli to jednak on....
teraz nie mam pomysłu jak go zużyc, chyba wymieszam z olejek kokosowym i na wlosy

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline  
Stary 2008-12-04, 08:32   #2106
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez madziamaria Pokaż wiadomość
jeju przepraszam znowu za post pod postem
ale czy ktoś to widział http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html
czy tylko ja ???
noo widziałam bardzo spodobał mi sie skład jak skacze moje sera to kupie na próbę
leana1 jest offline  
Stary 2008-12-04, 08:33   #2107
leana1
Zakorzenienie

wczoraj dostałam hidromanil ktoś wie jak dokładnie go rozcięczac ?
leana1 jest offline  
Stary 2008-12-04, 22:56   #2108
Dottie_1988
Raczkowanie

hej dziewczyny, mam pytanie do tych z was które stosowały sera z BU - otóż bardzo bym chciała sobie jedno z nich kupić, jednak nie mam za bardzo możliwości trzymania go ani zapasów w lodówce (mniejsza o to czemu). pojawiło się to nowe serum z kiwi którego nie trzyma się w lodówce, jednak jego zapasy tak. no i moje pytanie, co to są te zapasy, ile porcji serum można z nich ukręcić? i jeśli będę stosować serum raz dziennie, to na ile mi starczy taka zrobiona porcja? a może da się zrobić od razu kilka porcji jak dokupię buteleczki? a może da się czegoś dodać do tych 'zapasów' żeby ich nie trzymać w lodówce?
proszę doradźcie mi coś bo jestem spragniona witaminy C a nie mam jak jej używać
(próbowałam juvitu ale strasznie się klei i nadaje się tylko na noc, a ja chcę na dzień)
Dottie_1988 jest offline  
Stary 2008-12-04, 23:46   #2109
cassatta
Zadomowienie

Dotti kupując na BU otrzymujesz półprodukty które kręcisz według przepisu. okres przechowywania masz załączony. Jak chcesz coś sama ukręcić w mniejszych ilościach to kup produkty np. na mazidłach lub ZSK Tylko stosując naturalne składniki musisz się liczyć z lodówką Teraz jest pora zimy może twój problem rozwiąże trzymanie ich na zewnątrz uwaga tylko na dzienne słońce
Stary 2008-12-04, 23:50   #2110
cassatta
Zadomowienie

Doadaję że trudno ustalić na jak długo ci może wystarczyć zależy od ilości nakładania, ja robię tak: nakładam normalnie a jak się zbliża koniec gwarancji notorycznie i namiętnie traktuję dekold i szyje by zużyć do końca by nic się nie popsuło
Stary 2008-12-05, 08:36   #2111
leana1
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Dottie_1988 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, mam pytanie do tych z was które stosowały sera z BU - otóż bardzo bym chciała sobie jedno z nich kupić, jednak nie mam za bardzo możliwości trzymania go ani zapasów w lodówce (mniejsza o to czemu). pojawiło się to nowe serum z kiwi którego nie trzyma się w lodówce, jednak jego zapasy tak. no i moje pytanie, co to są te zapasy, ile porcji serum można z nich ukręcić? i jeśli będę stosować serum raz dziennie, to na ile mi starczy taka zrobiona porcja? a może da się zrobić od razu kilka porcji jak dokupię buteleczki? a może da się czegoś dodać do tych 'zapasów' żeby ich nie trzymać w lodówce?
proszę doradźcie mi coś bo jestem spragniona witaminy C a nie mam jak jej używać
(próbowałam juvitu ale strasznie się klei i nadaje się tylko na noc, a ja chcę na dzień)
ja używam czasami raz czasami 2 razy dzienie mnie starcza na około 3 m zapas trzymam w lodówce sama kiwi nie próbowałam ale Ala jest fajny i mocna dawka wit C tylko jak na mnie zarzadki. Co dotyczy ukrecenia mniejszej ilości no nie za bardzo się da masz przepis i według tego przepisu kręcisz
leana1 jest offline  
Stary 2008-12-05, 11:04   #2112
malamaluczka87
Zadomowienie

dziewczyny, a powiedzcie mi, czy tego żelu hialuronowego z dodatkiem pantenolu można również używac z serami do twarzy jako podwójnego nawilżacza czy lepiej trzymac się tego żelu hialuronowego samodzielnego 1%?

Serum na hormonalne wypadanie włosów:
http://www.kkkleopatra.blogspot.com/...wypadanie.html
malamaluczka87 jest offline  
Stary 2008-12-05, 13:09   #2113
AppleGirl
Rozeznanie

uuu nie można złożyc zamowienia, wyskakuje błąd
AppleGirl jest offline  
Stary 2008-12-05, 13:51   #2114
marioladabr
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez malamaluczka87 Pokaż wiadomość
dziewczyny, a powiedzcie mi, czy tego żelu hialuronowego z dodatkiem pantenolu można również używac z serami do twarzy jako podwójnego nawilżacza czy lepiej trzymac się tego żelu hialuronowego samodzielnego 1%?
Ja mam z pantenolem i mieszam z serum tamantu na noc (samo serum było ciut za tłuste) a na dzień mieszka ten żel z kremem do buzi. U mnie sie sprawdza.
marioladabr jest offline  
Stary 2008-12-05, 20:24   #2115
Dottie_1988
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cassatta Pokaż wiadomość
Doadaję że trudno ustalić na jak długo ci może wystarczyć zależy od ilości nakładania, ja robię tak: nakładam normalnie a jak się zbliża koniec gwarancji notorycznie i namiętnie traktuję dekold i szyje by zużyć do końca by nic się nie popsuło

ja używam czasami raz czasami 2 razy dzienie mnie starcza na około 3 m zapas trzymam w lodówce sama kiwi nie próbowałam ale Ala jest fajny i mocna dawka wit C tylko jak na mnie zarzadki. Co dotyczy ukrecenia mniejszej ilości no nie za bardzo się da masz przepis i według tego przepisu kręcisz
dzięki za odpowiedzi, stosowałabym raz dziennie na twarz więc podejrzewam że starczyłoby mi to na dłuugo.... chodzi mi o to: jak raz ukręcicie serum, to ile jeszcze porcji serum da się zrobić z zapasów przechowywanych w lodówce? - bo tego nowego serum nie trzeba trzymac w lodówce, tylko zapasy
Nie chcę ukręcić mniejszej ilości - tylko większą np. w dwóch buteleczkach z zakraplaczem na gotowy produkt. no ale muszę wiedzieć na ile porcji serum starczą zapasy
Dottie_1988 jest offline  
Stary 2008-12-05, 23:49   #2116
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
dzięki za odpowiedzi, stosowałabym raz dziennie na twarz więc podejrzewam że starczyłoby mi to na dłuugo.... chodzi mi o to: jak raz ukręcicie serum, to ile jeszcze porcji serum da się zrobić z zapasów przechowywanych w lodówce? - bo tego nowego serum nie trzeba trzymac w lodówce, tylko zapasy
Nie chcę ukręcić mniejszej ilości - tylko większą np. w dwóch buteleczkach z zakraplaczem na gotowy produkt. no ale muszę wiedzieć na ile porcji serum starczą zapasy
.................
generalnie to jest tak: kręcisz serum ze wszystkich składników jakie przychodza do Ciebie w całym zamówionym zestawie,np.kiwi,albo lemon,albo 3rose..itd... wychodzi tego około 30ml... Odlewasz z tych 30ml porcje<np.na tydzien,czyli około 7kroplomierzy>do małej buteleczki z zakraplaczem i trzymasz to sobie np w łazience..a reszte ukręconego serum w plastikowej butelce trzymasz w lodówce...
do butelki z zakraplaczem mozesz dać tez wiekszą porcje ukręconego serum....oprócz sera flavoC...którego porcję należy zużyc w ciągu tygodnia.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2008-12-05, 23:50   #2117
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

Ja musze sie pochwalic ze koncze juz serum granat, stosuje razem z hydrolatem i jest super. Bez hydrolatu nie odpowiada mi zbyt tłusta konsystencja olejku. Dzisiaj wyprodukowalam tonik z kwasem 10%, musialam troszke odczekac z stosowaniem go po glebokim zluszczaniu skory
Ps. do biedroneczek-zluszczanie ładnie wybiela skore, mysle ze do tego jeszcz jakas mala kuracja kwasami i bedzie git

teraz czaje sie na serum rose lub z vit C

Edytowane przez malwiiina
Czas edycji: 2008-12-05 o 23:52
malwiiina jest offline  
Stary 2008-12-06, 00:47   #2118
Dottie_1988
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.................
generalnie to jest tak: kręcisz serum ze wszystkich składników jakie przychodza do Ciebie w całym zamówionym zestawie,np.kiwi,albo lemon,albo 3rose..itd... wychodzi tego około 30ml... Odlewasz z tych 30ml porcje<np.na tydzien,czyli około 7kroplomierzy>do małej buteleczki z zakraplaczem i trzymasz to sobie np w łazience..a reszte ukręconego serum w plastikowej butelce trzymasz w lodówce...
do butelki z zakraplaczem mozesz dać tez wiekszą porcje ukręconego serum....oprócz sera flavoC...którego porcję należy zużyc w ciągu tygodnia.
dzięki za odpowiedź - skoro chcę coś z wit. C na dzień to pozostaje mi Active C lub inny Redermic
Dottie_1988 jest offline  
Stary 2008-12-06, 01:28   #2119
balitagscarlet
Raczkowanie

Do mnie właśnie dziś przyszła paczka. Jak tylko wróciłam do domu spróbowałam pomarańczowego olejku myjącego i rewelacja. Pachnie ślicznie, zmywa super: usunął filtr, puder, cienie i tusz do rzęs bez najmniejszych podrażnień, chyba przez niego wróce do zmywania twarzy wodą dwa razy dziennie (oby tylko mnie nie zapchał). Peeling cukrowo-korzenny też już wypróbowałam mięciutka skóra i obłędny zapach! Martwi mnie tylko woń hydrolatu z kocanki. Bardzo liczyłam na niego a tu taka niespodzianka. Jak wy dziewczyny wytrzymujecie takie aromaty? Mam nadzieje, że da się do tego przyzwyczaić i że zapach nie jest zbyt trwały bo nie wyobrażam sobie zasypiać z tym na twarzy (chyba, że będą super efekty to się poświęcę )
Stary 2008-12-06, 14:27   #2120
malwiiina
Zadomowienie

GG do malwiiina

czy miala moze któras z Was olejek z pestek malin?
chcialabym wiedziec czy pozostawia tłusty film na twarzy, i jak wypada w porownaniu z serum rose czy granat

malwiiina jest offline  
Stary 2008-12-06, 19:27   #2121
mrs.doubtfire
Rozeznanie

Cytat:
dzięki za odpowiedź - skoro chcę coś z wit. C na dzień to pozostaje mi Active C lub inny Redermic
Dottie to chyba nie tak, to serum się kupuje, robi i już, tam nie ma żadnych zapasów i można po zrobieniu nie trzymać w lodówce. Ja też się na nie czaję, bo mi do lodówki obecnie nie po drodze, zwłaszcza rano, a i miejsca w niej nie ma.
Trzymam w niej oleje, ale tylko te bardzo wrażliwe, a do używania mam oleje, które trzymam w pokoju. Teraz nie używam nic co musi stać w lodówce.
mrs.doubtfire jest offline  
Stary 2008-12-06, 20:45   #2122
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez mrs.doubtfire Pokaż wiadomość
Dottie to chyba nie tak, to serum się kupuje, robi i już, tam nie ma żadnych zapasów i można po zrobieniu nie trzymać w lodówce. Ja też się na nie czaję, bo mi do lodówki obecnie nie po drodze, zwłaszcza rano, a i miejsca w niej nie ma.
Trzymam w niej oleje, ale tylko te bardzo wrażliwe, a do używania mam oleje, które trzymam w pokoju. Teraz nie używam nic co musi stać w lodówce.
.....
akurat serum flavo C<''po ukręceniu go> trzeba trzymac w lodówce,jedynie porcje na tydzien można miec pod ręką w buteleczce amber<oczywiscie mówie o flavo C z Biochemi U.>

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2008-12-06, 20:49   #2123
mrs.doubtfire
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
.....
akurat serum flavo C<''po ukręceniu go> trzeba trzymac w lodówce,jedynie porcje na tydzien można miec pod ręką w buteleczce amber<oczywiscie mówie o flavo C z Biochemi U.>
Dark, a my z Dottie piszemy o nowym Serum-olejku z witaminą C a nie flavo
mrs.doubtfire jest offline  
Stary 2008-12-06, 20:55   #2124
motylek1007
Zakorzenienie

niech to szlag z olejek pomaranczowym - uczula. ma ktos inny pomysl na zuzycie go?

[*] 11.09.2012
motylek1007 jest offline  
Stary 2008-12-06, 21:06   #2125
balitagscarlet
Raczkowanie

Motylek, po jakim czasie zauważyłaś uczulenie? Jak masz wrażliwą twarz może spróbuj do ciała, albo wspomagająco w zmywaniu cieżkich masek z włosów.
Stary 2008-12-06, 21:11   #2126
motylek1007
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Motylek, po jakim czasie zauważyłaś uczulenie?
tak serio to juz po pierwszym uzyciu ale mysle sobie nowa rzecz, plus hydrolat to cera doznala szoku czy cos....

albo mnie ten olejek uczula (zaczerwienie widze po zmyciu go) albo woda
Nie myje twarzy woda juz dobrych kilka miesiecy bo zawsze byly problemy. Zawsze szukam mleczek do ktorych woda nie jest potrzebna.
teraz mylam przegotowana ale co z tego jak mam czerowne place

Cytat:
Napisane przez balitagscarlet Pokaż wiadomość
Jak masz wrażliwą twarz może spróbuj do ciała, albo wspomagająco w zmywaniu cieżkich masek z włosów.
moja twarz jest mega wrażliwa i chora na ŁZS.
Mozna dodawac olejek do szamponow? nie zatłusci mi włosow?

[*] 11.09.2012
motylek1007 jest offline  
Stary 2008-12-06, 21:32   #2127
balitagscarlet
Raczkowanie

To pewnie jednak ten olejek, szkoda bo zmywa bardzo fajnie (chociaż ja użyłam do dopiero 1 raz i też się martwię żeby mnie tylko nie wysypało po nim)

Na stronie biochemii w opisie zastwosowania amli jest podane, że można dodać do takiej maski do włosów olejek myjący bezzapachowy, który doda jej właściwości natłuszczających i ułatwi jej spłukanie (nie wiem czy wersja pomarańczowa różniłaby się czymś pod tym względem). Ja mam cienkie i przetłuszczające włosy ale końcówki są wysuszone i taki cięzkie odżywki zawsze daje tak od połowy długości włosów i jest ok.
Stary 2008-12-06, 21:36   #2128
motylek1007
Zakorzenienie

teraz mam pytanie inne, czy wam ciezko sie miesza żel HA z kremem? jak uzywam physiogelu jest ok, ale teraz mam inny (Balneum) - kiedy próbuje go wymieszac z zelem HA na rece strasznie mi sie wazy i powstaja grudki (normalnie jak zwazone mleko) a krem sam w sobie jest ciezki do nałozenia na twarz.

spróbowalam najpierw jakos go rozporwadzic na twarzy i pozniej zel HA, ale czy dobrze zrobilam, jutro rano sie okaze

[*] 11.09.2012

Edytowane przez motylek1007
Czas edycji: 2008-12-06 o 21:37
motylek1007 jest offline  
Stary 2008-12-07, 21:07   #2129
dudkaaa
Raczkowanie

Moje kolejne zamówienie już dotarło, dla mamy wzięłam flavo-C, olejek myjący i 3rose z hialuronem w zestawie, mam nadzieję, że jej wszystko podpasuje

Dla mnie przyszła maseczka morska z perłami- użyłam tylko raz ale rzeczywiście widać od razu piękną, napiętą cerę. No i kolorek tak mnie rozśmieszył, że papa mi się jarzyła cały czas przy nakładaniu a potem przy zmywaniu, normalnie zielona plakatówka na twarzy! To z pewnością będzie moja ulubiona maseczka

Maski z truskawką spróbowałam razem z olejkiem z owoców leśnych, jakoś mnie nie powaliło, dużo lepsza jest dla mnie różana, ale spróbuję jeszcze samą, może ten olejek mi przeszkadzał w masce?
dudkaaa jest offline  
Stary 2008-12-07, 21:09   #2130
dudkaaa
Raczkowanie

Moje kolejne zamówienie już dotarło, dla mamy wzięłam flavo-C, olejek myjący i 3rose z hialuronem w zestawie, mam nadzieję, że jej wszystko podpasuje

Dla mnie przyszła maseczka morska z perłami- użyłam tylko raz ale rzeczywiście widać od razu piękną, napiętą cerę. No i kolorek tak mnie rozśmieszył, że papa mi się jarzyła cały czas przy nakładaniu a potem przy zmywaniu, normalnie zielona plakatówka na twarzy! To z pewnością będzie moja ulubiona maseczka

Maski z truskawką spróbowałam razem z olejkiem z owoców leśnych, jakoś mnie nie powaliło, dużo lepsza jest dla mnie różana, ale spróbuję jeszcze samą, może ten olejek mi przeszkadzał w masce?
Zauważyłyście, że w Serum-olejek z witaminą C jest mniejsza pojemność, 15,5 ml?

Och! Przepraszam za dwa posty, pokazywał mi się database error i kliknęłam dwa razy myśląc, że za pierwszym razem nie zapisało :-(

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2008-12-07 o 21:11
dudkaaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości