Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 83 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-01-25, 18:46   #2461
Modraszka
Zadomowienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Nowość na BU - masło shea http://www.biochemiaurody.com/sklep/butter-shea.html
Na pewno znajdzie się w moim lutowym zamówieniu Mam już tak długą listę i nie potrafię z niczego zrezygnować

Modraszka jest offline  
Stary 2009-01-25, 19:53   #2462
Shazney
Zakorzenienie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Matko... Masło Shea pachnie ogniskiem? Masakra

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline  
Stary 2009-01-26, 01:36   #2463
cosmoaga
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Nowość na BU - masło shea http://www.biochemiaurody.com/sklep/butter-shea.html
Na pewno znajdzie się w moim lutowym zamówieniu Mam już tak długą listę i nie potrafię z niczego zrezygnować
dziekuję za linka
Stary 2009-01-26, 10:20   #2464
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Matko... Masło Shea pachnie ogniskiem? Masakra
Mam nadzieję, że nie będzie tak źle z tym zapachem

Cytat:
Napisane przez cosmoaga Pokaż wiadomość
dziekuję za linka
Proszę bardzo

Modraszka jest offline  
Stary 2009-01-26, 11:44   #2465
April007
Zadomowienie

GG do April007

Witam, jestem tu nowa, ale pod wpływem tego wątku zrobiłam zamówienie na BU ;-) I tu moje pytanie, ja wiem że oni realizują zamówienia od 2-5 dni, ale w środę przed południem wysłałam pieniążki ( zaraz po zamówieniu ) a paczka do dzisiaj nie wysłana Jak do tej pory czytałam, każda z Was miała przesyłkę wysłaną do 2-3 dni. Nie wiem czy się martwić czy może jestem niecierpliwa ;-) Czasami nie cierpie zamawiania przez internet ;P Może by ktoś otworzył takie BU w Krakowie?
April007 jest offline  
Stary 2009-01-26, 11:59   #2466
Modraszka
Zadomowienie

Czas realizacji zamówień wynosi maximum 5 dni, ale roboczych. Licząc od środy, dziś jest czwarty dzień roboczy, więc poczekałabym do jutra (chociaż też bym się niecierpliwiła) Jeżeli jutro nie wyślą, to może napisz do nich maila i zapytaj o co chodzi

Modraszka jest offline  
Stary 2009-01-26, 17:48   #2467
milena72
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez betig1975 Pokaż wiadomość
Milena - a długo używasz tych kosmetyków?
Ja używam od początku grudnia.
Na początku miałam wysyp, po pryszczach zostały czerwone plamki, odstawiłam prawie wszystko, używałam tylko tonik BHA. No i cera zaczęła sie poprawiać, zaczęłam wprowadzac serum Lemon i maseczkę z amli (maska ładnie rozjaśnia twarz i plamki bledną). Dlatego zamówiłam serum amla, mam nadzieję, że będzie tak dobrze działać jak maseczka Olejek tamanu też zamówiłam.
Moja cera jeszcze dużo potrzebuje czasu i zabiegów, żeby wyglądać dobrze, ale widzę już poprawę - po 1,5 m-ca.
ja uzywam ich juz jakies 6miesiecy..oczywiscie zdradzam je dla kosmetykow aptecznych wiec to nie jest tak ze tylko BU..Mi nie pogorszyla sie cera ani troszke takze dramatu nie ma ale nie widze spektakularnych efektow.Czytalam ze po serum flavo C komus rozjasnia sie skora po 1 krotnym uzyciu,,.Ja juz 3 butelki wladowalam na twarz i nie widze rozjasnienia...-pocieszam sie ze jednak te wolne rodniki cos "tłucze"..
Tak jak pisalam tonik BHA-rewelacja i chociazby dlatego ciesze sie ze odkryłam biochemie i ten sklep..

wymianka kosmetyczno-azjatycka
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=906586

super ksiazki
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...06#post6154806
milena72 jest offline  
Stary 2009-01-26, 22:45   #2468
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Napisane przez Modraszka Pokaż wiadomość
Czas realizacji zamówień wynosi maximum 5 dni, ale roboczych. Licząc od środy, dziś jest czwarty dzień roboczy, więc poczekałabym do jutra (chociaż też bym się niecierpliwiła) Jeżeli jutro nie wyślą, to może napisz do nich maila i zapytaj o co chodzi
Właśnie dostałam maila, że wysłana dzisiaj...ufff... może w środę będzie
April007 jest offline  
Stary 2009-01-27, 07:51   #2469
motylek1007
Zakorzenienie

wczoraj uzylam toniku BHA2% na moja super hiper wrażliwą twarz. Odczekalam pol godziny i nałożylam krem z olejem tamanu. rano zadnego uczulenia

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline  
Stary 2009-01-27, 08:12   #2470
betig1975
Wtajemniczenie

Wczoraj dostałam kolejną przesyłkę z BU
Użyłam hydrolatu z kocanki (zapach kojarzy mi się z jakimś syropem od kaszlu), olejek tamanu (dla mnie śmierdzi bardziej niż kocanka) wymieszany z żelem HA. Mam nadzieję że ten zestaw pomoże na moje czerwone plamki po wypryskach.
Od razu posmarowałam krostkę na dekolcie i byłam zaskoczona działaniem olejku - krostka zmniejszyła się
Do wymieszania mam serum amla
betig1975 jest offline  
Stary 2009-01-27, 11:10   #2471
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Właśnie dostałam maila, że wysłana dzisiaj...ufff... może w środę będzie
To świetnie

Modraszka jest offline  
Stary 2009-01-27, 16:28   #2472
ewi762
Raczkowanie

Na Biochemii nowe produkty

a ja złożyłam w weekend zamówienie

Czy oni chcą żeby mnie mąż pogonił z domu już całą półkę w lodówce zajęłam a ostatnio zabrałam się też za mazidła

uff ciężkie jest życie biochemiomaniaczki zwłaszcza jak trzeba z czegoś zrezygnować
ewi762 jest offline  
Stary 2009-01-28, 08:42   #2473
leana1
Zakorzenienie

Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
Na Biochemii nowe produkty

a ja złożyłam w weekend zamówienie

Czy oni chcą żeby mnie mąż pogonił z domu już całą półkę w lodówce zajęłam a ostatnio zabrałam się też za mazidła

uff ciężkie jest życie biochemiomaniaczki zwłaszcza jak trzeba z czegoś zrezygnować
ja to samo mam dobrze ze droga przesyłka jak by była tansza albo darmowa zamawiałam by na potęgę
leana1 jest offline  
Stary 2009-01-28, 08:43   #2474
motylek1007
Zakorzenienie

dziewczyny czy znacie cos na łupież (uporczywy) z BU?

[*] 11.09.2012
motylek1007 jest offline  
Stary 2009-01-28, 08:58   #2475
betig1975
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez motylek1007 Pokaż wiadomość
dziewczyny czy znacie cos na łupież (uporczywy) z BU?
Moja siostra robi sobie maseczki na włosy z amlą (dodaje ją do odżywki) i mówiła mi, że amla pomogła jej na łupież.
betig1975 jest offline  
Stary 2009-01-28, 12:51   #2476
betig1975
Wtajemniczenie

Sorki za post pod postem, ale nie mam od jakiegoś czasu opcji edycja

Jest nowość na BU http://www.biochemiaurody.com/sklep/...atteatree.html
Jest napisane, że polecany jest "Jako tonik do skóry głowy, pomocny zwłaszcza przy łupieżu i podrażnionej, swędzącej skórze głowy (wcierać w skórę głowy po umyciu lub w suche włosy)."
betig1975 jest offline  
Stary 2009-01-28, 12:54   #2477
motylek1007
Zakorzenienie

dzieki

ja przy swoim poscie widze "edytuj"

[*] 11.09.2012
motylek1007 jest offline  
Stary 2009-01-28, 12:59   #2478
betig1975
Wtajemniczenie

Cytat:
dzieki

ja przy swoim poscie widze "edytuj"
Ja też widzę, klikam, dopisuję i ....nie zapisuje mi. Wyświetla się komunikat po angielsku i znika wszystko, co napisałam Ale czytałam gdzieś, że inne osoby też tak mają.
betig1975 jest offline  
Stary 2009-01-28, 13:02   #2479
motylek1007
Zakorzenienie

moze to wina przeglądarki czy cos? nie znam sie az tak. dzieki jeszcze raz za info, jak bede nastepnym razem zamawiac to wezme to

[*] 11.09.2012
motylek1007 jest offline  
Stary 2009-01-28, 15:00   #2480
erolek
Raczkowanie

Dziewczyny proszę o pomoc. Właśnie zbieram się do złożenia drugiego zamówienia na BU i zastanawiam się co wybrać....
Ostatnio zamówiłam serum 3Rose -mieszałam z żelem hialuronowym, ale efekty właściwie żadne, mialam też serum Renew i też takie hmmm bez rewelacji, rano stosowałam Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF z silikonem-to działało, troszkę łuszczyła mi się skóra na początku ale zdenerwowałam się, bo po tym serum miałam sporo takich podskórnych czarnych kropeczek-czyli co powinnam wybrać się do kosmetyczki na oczyszczanie ;-)?
Mam skórę suchą, delikatną taka wręcz pergaminową, wiek po 30 . Chciałabym coś mocno mawilżającego, wygładzającego. Możecie coś zaproponować?
Napewno zamówię olejek myjący pomarańczowy-bo z tego jestem mega zadowolona.
erolek jest offline  
Stary 2009-01-28, 15:27   #2481
ewi762
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez erolek Pokaż wiadomość
Dziewczyny proszę o pomoc. Właśnie zbieram się do złożenia drugiego zamówienia na BU i zastanawiam się co wybrać....
Ostatnio zamówiłam serum 3Rose -mieszałam z żelem hialuronowym, ale efekty właściwie żadne, mialam też serum Renew i też takie hmmm bez rewelacji, rano stosowałam Serum antyoksydacyjne flavo-C15EF z silikonem-to działało, troszkę łuszczyła mi się skóra na początku ale zdenerwowałam się, bo po tym serum miałam sporo takich podskórnych czarnych kropeczek-czyli co powinnam wybrać się do kosmetyczki na oczyszczanie ;-)?
Mam skórę suchą, delikatną taka wręcz pergaminową, wiek po 30 . Chciałabym coś mocno mawilżającego, wygładzającego. Możecie coś zaproponować?
Napewno zamówię olejek myjący pomarańczowy-bo z tego jestem mega zadowolona.

Erolek
a czy zmieniałaś proporcje żelu HA i serum?
Może wystarczyłoby dodać więcej serum ?

Może któres z masełek lub olejów by Ci posłużyło? Koleżance zamówiłam skwalan i bardzo sobie chwali, poradził sobie z jej spierzcniętymi do krwi ustami w jedną noc.
Olej arganowy też jest świetny do suchej skóry nie wiem tylko czy nie zapycha.

Możesz też zawsze poprosić o próbkę, ja tak zrobiłam i otrzymałam olej arganowy i z róży - będę testować na skórze.
A jeżeli chodzi o poskórne kropeczki może pomógłby Ci tonik mleczno różany. Z jednej strony oczyszcza ze względu na kwas a jednocześnie nawilża. BU odpowiedziało mi ze można go stosować również pod oczy a tam wiadomo skóra jes b. delikatna.
Ja go dopiero zamówiłam i czeka na rozrobienie jak troszkę poużywam podzielę sie opiniami

A tak w ogóle to polecam napisać do BU, ja robiłam już tak dwukrotnie i zawsze szybko i rzetelnie odpisują
ewi762 jest offline  
Stary 2009-01-28, 15:39   #2482
cosmoaga
Raczkowanie

Cytat:
moze to wina przeglądarki czy cos? nie znam sie az tak. dzieki jeszcze raz za info, jak bede nastepnym razem zamawiac to wezme to
a nie próbowałyście może inna przeglądarką
ja pisze posty z firefoxa, i nie spotkałam się z takim problemem ;]
Stary 2009-01-28, 17:04   #2483
varda
Raczkowanie

Dziewczyny jesli ktoras bylaby zainteresowana to mam na zbyciu pelny zel hialuronowy 1%
kupilam dwa zestawy na BU: tamanu i lemon razem z żelami, ale z tego co widzę te sera służą mi bardziej nie zmieszane z HA. Chętnie więc na coś wymienię

Ludziom przytrafia się to, co się przytrafia, a nie to, na co zasługują
varda jest offline  
Stary 2009-01-28, 17:56   #2484
caroline1987
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez varda Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli ktoras bylaby zainteresowana to mam na zbyciu pelny zel hialuronowy 1%
kupilam dwa zestawy na BU: tamanu i lemon razem z żelami, ale z tego co widzę te sera służą mi bardziej nie zmieszane z HA. Chętnie więc na coś wymienię
A co bys chciala w zamian?
Z BU mam serum 3x Rose, flavo c+e, serum z zielona herbata, maske spirulinowa z perlami, zostalo mi troche peelingu z bromelaina, mam tez bromelaine z mazidel, oleje... Napisz, co bys chciala konkretnie
Stary 2009-01-29, 02:10   #2485
bziczek70
Raczkowanie

Cześć napiszcie proszę gdzie mogę kupic takie cudeńka??
bziczek70 jest offline  
Stary 2009-01-29, 07:58   #2486
asa___
Raczkowanie

Tutaj:
http://www.biochemiaurody.com/index.html
asa___ jest offline  
Stary 2009-01-29, 08:07   #2487
erolek
Raczkowanie

Dziękuję za poradę. Do serum dodaję HA taką kroplę-tyle ile wyleci z tego nieporęcznego opakowania ;-) i do tego 3/4 zakraplacza serum. Wczoraj wieczorem posmarowałam twarz samym serum 3Rose. Rano tłustawa powłoka na twarzy. Parę dni temu dostałam jakiegoś uczulenia, skóra na polikach piecze mnie, pod palcami czuję taką jakby skorupkę, może samoopalacz mnie uczulił, bo tylko to ostatnio używałam.
Chyba zamówię teraz serum Granat, hydrolaty, serum lemon, skwalan. Może jeszcze cosmi wpadnie w oko.
erolek jest offline  
Stary 2009-01-29, 12:03   #2488
Lena4
Rozeznanie

No i znowu dałam się namówić na zamówienie z BU i Mazideł.. Ach ten Wizaż.. Zaintrygował mnie hydrolat jaśminowy i cytrusowy olejek z drzewa herbacianego. Oczywiście nie mogłabym nie wypróbować również nowego oleju z róży i arganowego Przy okazji dorzuciłam kobaltową buteleczkę i peeling czekoladowy. Ciekawe czy podpasuje mi bardziej niż korzenny. A miałam oszczędzać..

Wizażanki używacie może oleju tamanu? Nie widzę u siebie specjalnych efektów. Może by tak wymieszać go z czymś innym niż HA.. Jakieś pomysły?

Lena4 jest offline  
Stary 2009-01-29, 12:30   #2489
asa___
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lena4 Pokaż wiadomość
...

Wizażanki używacie może oleju tamanu? Nie widzę u siebie specjalnych efektów. Może by tak wymieszać go z czymś innym niż HA.. Jakieś pomysły?

Pewnie zależy od "użytkownika" - na mnie tamanu nie dość, że nic dobrego nie robił, to jeszcze wysuszał okropnie, a z drugiej strony wiele dziewczyn go chwali - więc to pewnie kwestie osobnicze, trzeba dostosować olej do siebie :c))

Edytowane przez asa___
Czas edycji: 2009-01-29 o 12:34
asa___ jest offline  
Stary 2009-01-29, 12:58   #2490
Lena4
Rozeznanie

Też prawda. Będę próbować z innymi, jak tylko do mnie dotrą. Może przypadniemy sobie do gustu.
Mnie tamanu nie wysuszał, ale i nie nawilżał.

Lena4 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości