Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Analiza działania składników kosmetyków, ich skuteczności i wpływu na zdrowie. Również informacje na temat filtrów przeciwsłonecznych oraz kuracji kwasami.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-02-20, 15:24   #2641
ewi762
Raczkowanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

Konspiracja

jakoś wzbraniam się przed używaniem formuły olejkowej na dzień pod makijaż

Nie wiem to takie moje przyzwyczajenie - chociaż wiele swoich przyzwyczajeń już zmieniłam pod wpływem wizażu (m.in. mycie twarzy olejkiem kiedyś nie do pomyślenia)

pozdrawiam
ewi762 jest offline  
Stary 2009-02-20, 16:20   #2642
gosia1207
Rozeznanie

Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?

witajcie
złożyłam zamówienie i wpłaciłam pieniądze w niedziele, w poniedziałek dostałam maila że dostali wpłatę i zaczynają realizować, i do tej pory nic, a to już 5 dzień wcześniej zamawiałam tylko hydrolaty ale pamiętam że bardzo szybko to poszło. zaczynam sięniepokoić czy nie zapomnięli o mnie, po ilu dniach Wam przysyłają maila że wysłali?
gosia1207 jest offline  
Stary 2009-02-20, 16:31   #2643
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Napisane przez gosia1207 Pokaż wiadomość
witajcie
złożyłam zamówienie i wpłaciłam pieniądze w niedziele, w poniedziałek dostałam maila że dostali wpłatę i zaczynają realizować, i do tej pory nic, a to już 5 dzień wcześniej zamawiałam tylko hydrolaty ale pamiętam że bardzo szybko to poszło. zaczynam sięniepokoić czy nie zapomnięli o mnie, po ilu dniach Wam przysyłają maila że wysłali?
Myślę, że dziś wieczorem dostaniesz mail z potwierdzeniem wysłania. Jeśli nie - napisz do nich maila
April007 jest offline  
Stary 2009-02-20, 16:37   #2644
Heroldin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
mycie twarzy olejkie
Wybaczcie, jam nowicjuszka w tym temacie.
Czy olejek do mycia twarzy może wysuszyć skórę ?!

Cytat:
do tej pory nic, a to już 5 dzień
Nie martw się - ja czekałam ponad tydzień. Ale przesyłka w porządku.
Heroldin jest offline  
Stary 2009-02-20, 16:55   #2645
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
witajcie
ja też czekałam ok 5 dni na realizację, a potem poczta zawaliła i przyszło prawie po tygodniu od nadanis-a to piorytet.

Chociaż zaczęłam się zastanawiać, czy to oni przypadkiem nie wysłali paczki później niż napisali na paczce nie widać pieczęci z datą nadania. może dlatego dostałam gratis mimo że to moje pierwsze zamówienie było

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-02-20, 19:03   #2646
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Wybaczcie, jam nowicjuszka w tym temacie.
Czy olejek do mycia twarzy może wysuszyć skórę ?!
Nie powinien wysuszać, jest bardzo delikatny i przyjemny w użyciu ale wiadomo, każda cera jest inna i każda może inaczej zareagować

Modraszka jest offline  
Stary 2009-02-20, 20:03   #2647
gosia1207
Rozeznanie

napisali do mnie niedawno że dziś wysłali , uff
gosia1207 jest offline  
Stary 2009-02-20, 21:26   #2648
sunprince
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ja też czekałam ok 5 dni na realizację, a potem poczta zawaliła i przyszło prawie po tygodniu od nadanis-a to piorytet.

Chociaż zaczęłam się zastanawiać, czy to oni przypadkiem nie wysłali paczki później niż napisali na paczce nie widać pieczęci z datą nadania. może dlatego dostałam gratis mimo że to moje pierwsze zamówienie było
U mnie też.
Podobno wysłali w poniedziałek rano, powinno być najpóźniej we wtorek (nigdy nie miałam problemów z pocztą, żadnych, priorytet zawsze jest na drugi dzień, czy to ja wysyłam, czy ktoś do mnie - a korzystam z PP bardzo często; ba, nawet doszedł wczoraj zwykły polecony wysyłany w poniedziałek). A ja dopiero dzisiaj (piątek) dostałam paczkę.
I również u mnie nie widać (nie ma) pieczątki z datą nadania (jak ktoś nie wierzy, mogę zrobić zdjęcie).
Gratisu/próbki żadnej nie dostałam, ale na tym mi specjalnie nie zależało.

Ukręciłam dzisiaj już wszystko. Olejek kokosowy pięknie pachnie. Wypróbowałam jeszcze olejek pomarańczowy - całkiem fajny, chociaż pomarańczą nie pachnie, a robiłam sobie nadzieję. Resztę będę próbowała stopniowo w przyszłym tygodniu.
Stary 2009-02-20, 21:28   #2649
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

mam serum tamanu i tonik BHA 2% - czy mogę stosować razem, tzn jedno po drugim? czy lepiej osobno, w inne dni ?

cóż, widzę że nawet na anonimowym forum nie można mieć odrobiny prywatności

Widocznie faktycznie poczta zawaliła- przepraszam wiec pracowników BU i dziękuję za rewelacyjne produkty. Na pewno będę stałym klientem

I love M*A*D minerals

Edytowane przez WinlyEm
Czas edycji: 2009-02-20 o 23:13
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-02-20, 23:05   #2650
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

witajcie,

macie moze olej z pesrtek malin z BU ? Wlasnie wczoraj go dostałam i śmierdzi tranem sama nie wiem czy to prawidłowo. Chyba liczyłam na jakiś przyjemnieszy zapach
Stary 2009-02-21, 07:19   #2651
KKZJ
Zadomowienie

albin_ek,
mam ten olej - tak, mój też śmierdzi rybą; w ogóle mam wrażenie że jest zdecydowanie gorszy (chodzi i o zapach i o właściwości pielęgnacyjne) od oleju z pestek malin z mazideł;

konspiracja,
ja używam serum z olejową witC (właśnie w nim jest ten malinowy śmierdzielek opisany powyżej);
co do samej witaminy, to preferuję olejową formę - działa, ale w przeciwieństwie do wodnorozpuszczalnej nie drażni i nie szczypie nawet po bardziej inwazyjnych metodach pielęgnacyjnych (retinoidy czy rolka) - dlatego to serum kupuję;
jednak ta malina nie bardzo mnie zachwyca - następnym razem chyba w ogóle jej do serum nie wleję; zamiast tego będzie malina mazidłowa;
może to trochę mało ekonomiczne, ale BU jako jedyny sklep ma w ofercie witC rozpuszczalną w olejach, więc póki co myślę, że i tak warto..
KKZJ jest offline  
Stary 2009-02-21, 10:13   #2652
April007
Zadomowienie

GG do April007

Dostałam wiadomość, że ktoś zrezygnował z zamówienia i dostanę olej kokosowy w ilości w jakiej zamówiłam na początku. I tym sposobem mam oleju kokosowego na półroczne użytkowanie chyba Ale powąchałam ten z efavitu - pachnie faktycznie słabawo w porównaniu do tego z BU... Mam nadzieję, że na włosach spisze się dobrze...Ktoś miał te dwa oleje?
April007 jest offline  
Stary 2009-02-21, 11:04   #2653
Mariola13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ewi762 Pokaż wiadomość
Konspiracja
ja zamówiłam ale leży u mnie w domu jeszcze nierozrobione bo wykańczam pozostałe sera rose i lemon
Paluszki mnie świerzbią żeby rozrobić ale jak na razie rozsądek zwycięża
Jak tylko poużywam to podzielę się wrażeniami tym bardziej że uzywałam juz flavo c i amli
To ja też czekam na recenzję Bardzo mnie ciekawi to serum

CHANEL - Classic medium - beige, cavior, gold hrdw, nowa

GIVENCHY ANTIGONA mini, nowa

GUCCI - Vintage Web Leather Canvas Tote, klasyczny kuferek

HERMES - Evelyne pm, etoupe

szukają nowego domu
Mariola13 jest offline  
Stary 2009-02-21, 12:22   #2654
ewi762
Raczkowanie

Dziewczyny mam do Was pytanie

właśnie przeglądałam BKWC i czytałam zachwyty nad zapachem peelingu cytrusowo-korzennego.
Ja po otwarciu pudełka z mieszanką czuję wędzoną rybkę . Przy masowaniu faktycznie aromat korzenny się uwalnia ale i tak zastanawiam się czy tak ma być.
Działanie peelingu jest świetne tylko ten zapach ....
Czy któraś z Was miała może podobne wrażenia ?
ewi762 jest offline  
Stary 2009-02-21, 12:30   #2655
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
albin_ek,
mam ten olej - tak, mój też śmierdzi rybą; w ogóle mam wrażenie że jest zdecydowanie gorszy (chodzi i o zapach i o właściwości pielęgnacyjne) od oleju z pestek malin z mazideł;

konspiracja,
ja używam serum z olejową witC (właśnie w nim jest ten malinowy śmierdzielek opisany powyżej);
co do samej witaminy, to preferuję olejową formę - działa, ale w przeciwieństwie do wodnorozpuszczalnej nie drażni i nie szczypie nawet po bardziej inwazyjnych metodach pielęgnacyjnych (retinoidy czy rolka) - dlatego to serum kupuję;
jednak ta malina nie bardzo mnie zachwyca - następnym razem chyba w ogóle jej do serum nie wleję; zamiast tego będzie malina mazidłowa;
może to trochę mało ekonomiczne, ale BU jako jedyny sklep ma w ofercie witC rozpuszczalną w olejach, więc póki co myślę, że i tak warto..
Śmierdoli strasznie ten olej z pestek malin . Zła jestem bo liczyłam na delikatny malonowy zapach.

Mam serum z Tamanu z BU. Z tego jestem zadowolona. Jeszcze tyko muszę wyplenić wągry z nosa i brody i nie mam pojęcia czym kwasow nigdy nie stosowałam... może mi coś doradzicie? Mam cerę mieszaną
Stary 2009-02-21, 14:34   #2656
confused_girl
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez KKZJ Pokaż wiadomość
A możesz porównać działanie formy rozpuszczalnej w olejach do kwasu askorbinowego? Tez obkurcza tak skutecznie naczynka i niweluje rumień?
Ja uwielbiam serum z 10% kw. askrobinowego, ale przy obecnej pogodzie moja buzia zaczęła szczypać jak je nakładam ;(

Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline  
Stary 2009-02-21, 14:44   #2657
cybercat11
Rozeznanie

z jakiej stronki zamawiacie??
cybercat11 jest offline  
Stary 2009-02-21, 14:48   #2658
KKZJ
Zadomowienie

no niestety, wydaje mi się, że jednak ta delikatność formy olejowej jest okupiona stratami na skuteczności;
parę razy odczułam na własnej skórze poważne konsekwencje wyższych stężeń wit C wodnej, więc teraz wolę działać troszkę słabiej, ale za to bez podrażnień
KKZJ jest offline  
Stary 2009-02-21, 15:38   #2659
Modraszka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
www.biochemiaurody.com

Modraszka jest offline  
Stary 2009-02-21, 16:06   #2660
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cybercat11 Pokaż wiadomość
W tytule wątku masz nazwę sklepu

Do mnie dotarła paczka (ale też szła stosunkowo długo, bo 5 dni, nie ma co tworzyć spiskowych teorii, poczta działa po prostu nierówno ), a w niej prawie same hydrolaty Jakoś się do nich przekonałam i zaczęłam wyczuwać różnicę między nimi. Dla mnie najbardziej nawilżający jest geraniowy, wzięłam dużą flaszkę, najbardziej ściągające: oczar i neroli. Najbardziej łagodzący: rumianek. Został mi do przetestowania tylko aloes (z tych nie- ekologicznych, ale obawiam się jednak że może się okazać dla mnie uczulający) oraz rozmaryn
Ukręcę na dniach tonik BHA/AHA 10% to się przekonamy co to za cudo

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2009-02-21 o 16:11
dudkaaa jest offline  
Stary 2009-02-21, 16:17   #2661
cybercat11
Rozeznanie

ups... dziękuje
cybercat11 jest offline  
Stary 2009-02-21, 17:42   #2662
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
a w niej prawie same hydrolaty Jakoś się do nich przekonałam i zaczęłam wyczuwać różnicę między nimi. Dla mnie najbardziej nawilżający jest geraniowy, wzięłam dużą flaszkę, najbardziej ściągające: oczar i neroli. Najbardziej łagodzący: rumianek. Został mi do przetestowania tylko aloes (z tych nie- ekologicznych, ale obawiam się jednak że może się okazać dla mnie uczulający) oraz rozmaryn
Mam pytanko, czy hydrolat neroli pachnie pomarańczką? I jak pachnie geraniowy - bo kojarzy mi się z pelargoniami, których zapachu nie trawię Jestem ciekawa czy nawilża lepiej niż aloes. Zamówiłam teraz dużą butlę aloesowego bo bardzo mi służy, a zużywam sporo bo rozrabiam nim glinki, ale może geraniowy byłby jeszcze lepszy ;-)
April007 jest offline  
Stary 2009-02-21, 18:36   #2663
dark01
Zakorzenienie

GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01

Cytat:
Napisane przez April007 Pokaż wiadomość
Mam pytanko, czy hydrolat neroli pachnie pomarańczką? I jak pachnie geraniowy - bo kojarzy mi się z pelargoniami, których zapachu nie trawię Jestem ciekawa czy nawilża lepiej niż aloes. Zamówiłam teraz dużą butlę aloesowego bo bardzo mi służy, a zużywam sporo bo rozrabiam nim glinki, ale może geraniowy byłby jeszcze lepszy ;-)
....
neroli jak dla mnie nie pachnie cytrusowo jak owoc,tylko jak kwiat pomarańczy-dla mnie za ciężko,nie lubię neroli...geranium dla mnie podobne do zapachu pelargonii ,również nie przypadło mi do gustu-ani zapach ani działanie.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline  
Stary 2009-02-21, 19:35   #2664
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Niestety, neroli pachnie mocno kwiatowo, bo jest uzyskiwany z kwiatow, nie z owocow :-( Zapach jest słodki, na pewno nie wszyscy go zniosą, mnie nie przeszkadza, ale nie upajam się nim.
Geraniowy pachnie pelargonią, i to zdecydowanie i mocno.
Muszę spróbować ten aloes, skoro tak polecasz. Szkoda, że nie poprosiłam o próbkę przy tym zamówieniu, gapa ze mnie
dudkaaa jest offline  
Stary 2009-02-21, 19:36   #2665
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Dla mnie najbardziej nawilżający jest geraniowy, wzięłam dużą flaszkę, najbardziej ściągające: oczar i neroli. Najbardziej łagodzący: rumianek. Został mi do przetestowania tylko aloes (z tych nie- ekologicznych, ale obawiam się jednak że może się okazać dla mnie uczulający) oraz rozmaryn
Ukręcę na dniach tonik BHA/AHA 10% to się przekonamy co to za cudo
dzieki za krótki i zwięzły opis hydrolatów, dzięki Tobie mam mniej wiecej obraz co zamówić następnym razem na pewno wezmę ze dwa hydrolaty, jeden mocniejszy i jeden łagodniejszy, ze tak powiem

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-02-21, 20:51   #2666
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Niestety, neroli pachnie mocno kwiatowo, bo jest uzyskiwany z kwiatow, nie z owocow :-( Zapach jest słodki, na pewno nie wszyscy go zniosą, mnie nie przeszkadza, ale nie upajam się nim.
Geraniowy pachnie pelargonią, i to zdecydowanie i mocno.
Muszę spróbować ten aloes, skoro tak polecasz. Szkoda, że nie poprosiłam o próbkę przy tym zamówieniu, gapa ze mnie
Dark, dudkaaa dzieki za opinie. No to stanowczo geraniowy odpada. Zapachy kwiatowe lubię, więc pewnie ten neroli spróbuję następnym razem. Aloes właściwie w ogóle nie pachnie, czasami mnie to denerwuje, bo lubię czuć że to co nakładam na twarz to nie zwykła woda :P Ale mimo wszystko fajnie mi nawilża buzię
Dudkaaa, gdybyś była z Krakowa mogłabym Ci zrobić próbkę, bo wysyłać się raczej nie opłaca ;-)
April007 jest offline  
Stary 2009-02-21, 21:29   #2667
Modraszka
Zadomowienie

Ja polecam jeszcze hydrolat różany Nawilża i ma fantastyczny zapach
TŻ zapytał mnie czy to jakieś nowe perfumy tak pięknie pachną, a ja tylko przemyłam buzię hydrolatem

Edytowane przez Modraszka
Czas edycji: 2009-02-21 o 21:37
Modraszka jest offline  
Stary 2009-02-22, 14:00   #2668
dudkaaa
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
dzieki za krótki i zwięzły opis hydrolatów, dzięki Tobie mam mniej wiecej obraz co zamówić następnym razem na pewno wezmę ze dwa hydrolaty, jeden mocniejszy i jeden łagodniejszy, ze tak powiem
Proszę bardzo Tylko to moje subiektywne wrażenia
Cytat:
Dark, dudkaaa dzieki za opinie. No to stanowczo geraniowy odpada. Zapachy kwiatowe lubię, więc pewnie ten neroli spróbuję następnym razem. Aloes właściwie w ogóle nie pachnie, czasami mnie to denerwuje, bo lubię czuć że to co nakładam na twarz to nie zwykła woda :P Ale mimo wszystko fajnie mi nawilża buzię
Dudkaaa, gdybyś była z Krakowa mogłabym Ci zrobić próbkę, bo wysyłać się raczej nie opłaca ;-)
Dziekuję April serdecznie, ale jestem w Warszawie, więc przesyłka się zupełnie nie opłaca. Zamówię sobie próbkę przy następnych zakupach na BU, pewnie już nie długo
dudkaaa jest offline  
Stary 2009-02-22, 14:02   #2669
April007
Zadomowienie

GG do April007

Cytat:
Zamówię sobie próbkę przy następnych zakupach na BU, pewnie już nie długo
Każdy powód jest dobry, żeby zrobić kolejne zamówienie
April007 jest offline  
Stary 2009-02-22, 17:21   #2670
M_ileczka
Rozeznanie

Serum z wit. C

Dziewczyny mam pytanie Niedawno kupilam na biochemii urody serum z wit.C i hydrolat z kocanki... zaczelam uzywac hydrolatu 2 razy dziennie a serum 1-2, zalezy czy mam duzo czasu z rana Ale strasznie mnie wysypalo takie podskorne pryszcze. Nie zaprzeczam, mialam juz wczesniej ale nie az w takiej ilosci, teraz mam prawie jeden na drugim czy to normalne? Nie wiem, cos na zasadzie oczyszczania a potem zwalczania tego przez serum? No nie mam pojecia, co myslicie? PROSZE o odp ! Wy tez mialyscie taki wysyp na poczatku uzywania?
M_ileczka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości