Wizyta u kosmetyczki :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-04-28, 16:40   #31
madzia1993
Przyczajenie

Dot.: Wizyta u kosmetyczki :(

Ja raz bylam u innej kosmetyczki i ona mi wyciskala. A teraz poszlam do innego zakladu i ona mi nie wyciskala tylko nakladala maseczki. Wydalam na to 80 zł. Jezu ja nie wiem co mam robic. Poczekam te 3 dni i mam nadzije,ze sie polepszy ale prosze o odpowiedzi. Ja nie chce miec zadnych zaskornikow itd. !!
madzia1993 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 17:10   #32
DrGandzia
Zadomowienie

jesli masz poblemy z cerą to wybierz się do dermatologa, a nie chodz po kosmetyczkach. Ja słyszałam, ze nie powinno sie wyciskać nic z twarzy bo można tylko narobić komus problemów z cera. Mój kolega miał tego typu problem i tez chodził do "kosmetyczek" które doprowadiły mu twarz do ruiny, teraz wydaje majatek na dermatologa i specjalistyczne kosmetyki,które sa dość drogie.
Stary 2007-04-28, 17:38   #33
mila17
Zakorzenienie

Gandzia ma rację. Kłopoty z cerą leczy się u DERMATOLOGA, nie u kosmetyczek Szkoda czasu, pieniędzy, a przede wszystkim cery.
A jeśli chodzi o wygląd cery po takim oczyszczaniu, to na początku może wyglądać gorzej bo jest podrażniona itd, po jakimś czasie wszystko się uspokoi...no chyba, że trafilaś na naprawde jakąś niekompetętną kosmetyczkę
mila17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-28, 21:40   #34
Ellie00
Raczkowanie

Dot.: Co robić po wyjściu od kosmetyczki?

Duzo czasu mija zanim twarz sie do konca zagoi?
Ellie00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 12:03   #35
maltusia87
Rozeznanie

Dot.: Co robić po wyjściu od kosmetyczki?

to zależy od tego jaką masz cere jak duzo zaskornikow itd.ale tak przewaznie to pierwsze 3,4 dni sa najgorsze bo sa strupki i wogole a całkiem goi sie tak do tygodnia przynajmniej ja tak mam.
maltusia87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 15:11   #36
madzia1993
Przyczajenie

Ona nie jest zaczerwieniona tylko wyszlo na mojej twarzy duzo zaskornikow itp. Ja chcialam zeby ona mi wyciskala a nie nakladala maseczki TYLKO!!! Poczekam 3 dnia, ale nie wiem czy to cos pomoze.
Stary 2007-04-29, 15:18   #37
madzia1993
Przyczajenie

Ale czy te zaskorniki i te inne mi zejdą??
Stary 2007-04-29, 15:30   #38
madzia1993
Przyczajenie

Wizyta u kosmetyczki POMOCY!!!!!!

Mam 14 lat. Wczoraj byłam u kosmetyczki. Zapisalam sie na oczyszczanie. Myslalam ,ze kosmetyczka bedzie mi wyciskala,ale tak nie robiła. Ona nakladala mi tylko duzo maseczek. Sczerze mowiac jest teraz gorzej niz przedtem. Mam wiecej zaskornikow, kaszakow itd. Ta kosmetyczka mowila mi cos,ze po 3 dniach one mi wyschną czy cos w tym stylu, ale ja nie zrozumialm o co jej chodzilo. Bardzo prosze o pilne odpisanie. Chce wiedziec co to byl za zabieg i czy te zaskorniki i te inne mi zejda i po jakim czasie ??
Stary 2007-04-29, 15:50   #39
NikaVera
Raczkowanie

Jakies 2 lata temu byłam ukosmetyczki i ona nakładała mi maseczki le róweniż i wyciskała to i tamto i musze stwierdzic, że skóra wyglądała lepiej. Teraz niestety coś się mocno popsuła ale napisałam otym nowy watek więc jak ktoś chce znac szczegóły to zapraszam. No i teraz w zwiazku z obeznymi problemami planuję znowu odwiedzić kosmetyczkę bo mam złe wspomnienia z wizyty u dermatologa. Kiedyś przepisała mi taką maść, że po jednymuzyciu na noc lek w jaiś dziwyny sposób rozpaprał mi posmarowane zminy i zostały blizny
NikaVera jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-29, 19:05   #40
mila17
Zakorzenienie

a możeto miało w składzie coś, co zapycha i stąd te zaskórniki. Są czarne, normalne zaskórniki??
Jeśli tak to nie wiem co ta kosmetyczka Ci zrobiła.
a i ciesz się że nie miałamś nic wyciskane, bo to na dłuzszą metę nic nie daje.

NikaVera nie sztuką jest odwiedzić tylko dermatologa. Trzeba znaleźć kogoś, kto naprawdę fachowo podejdzie do sprawy
mila17 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 09:12   #41
madzia1993
Przyczajenie

Właśnie nie wiem. CZekam juz 2 dni, ale jakos zaskornikow jst tyle samo
Stary 2007-08-03, 16:48   #42
kwiatuszek1803
Raczkowanie

Wizyta u kosmetyczki - powikłania

Nie mam dużych problemów z cerą. Ale te wągry...maseczki nie pomagają, parówka również, nawet specjalne produkty. One wciąz wychodzą. Mam je tylko na nosie. Dlatego umówiłam sie na wizyte u kosmetyczki - czyszczenie twarzy. ostatnio koleżanka powiedziała mi, że jak raz pójdę, to później będę miec jeszcze większe problemy i będe musiała chodzić częściej. Wiem, że osoby, które mają problemy z trądzikiem korzystają z takich zabiegów co pół roku. Chodzi mi głównie o to czy po tym zabiegu poajwi się na mojej twarzy trądzik, którego jeszcze nie miałam, a mam już te 17 lat. Czy mógłby mi ktoś pomóc?? Prosze
kwiatuszek1803 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 17:49   #43
Nushi
Raczkowanie

Dot.: Wizyta u kosmetyczki - powikłania

Cytat:
Napisane przez kwiatuszek1803 Pokaż wiadomość
Nie mam dużych problemów z cerą. Ale te wągry...maseczki nie pomagają, parówka również, nawet specjalne produkty. One wciąz wychodzą. Mam je tylko na nosie. Dlatego umówiłam sie na wizyte u kosmetyczki - czyszczenie twarzy. ostatnio koleżanka powiedziała mi, że jak raz pójdę, to później będę miec jeszcze większe problemy i będe musiała chodzić częściej. Wiem, że osoby, które mają problemy z trądzikiem korzystają z takich zabiegów co pół roku. Chodzi mi głównie o to czy po tym zabiegu poajwi się na mojej twarzy trądzik, którego jeszcze nie miałam, a mam już te 17 lat. Czy mógłby mi ktoś pomóc?? Prosze
dziewczynko jak by się po takiej wizycie pojawiał trądzik to byłaby ona "niedopuszczalna do użytku" ..do kosmetyczki idzie się pielęgnować cerę a nie ją psuć..a zresztą jak wpiszesz w googlach "trądzik" to możesz poczytać co jest przyczyną powstawania trądziku..troche absurdalne to pytanie..

a kolejna rzecz to troche błędne informacje rozsiewasz bo buzie z trądzikem(jeszcze zależy w jakim stanie) można czyścić co miesiąc..a jesli jest stan ostry(dużo zmian ropnych to najczęściej się nie czyści do momentu zaleczenia..informacje od mądrych koleżanek zatrzymaj dla siebie a pytaj kosmetyczkę lub kogoś doświadczonego w tej materii..
Nushi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-29, 15:33   #44
k_ota
Raczkowanie

GG do k_ota
wizyta u kosmetyczki

Witam
Od paru tygodniu chodzi mi po głowie mysl o wizycie u kosmetyczki. Chciałabym się w końcu dowiedzieć jaką mam cerę i jak mam dbać o nią, żeby nie była tak przerażająco czerwona... oO itd.

Problem w tym, że nie wiem czy mnie na to stać, bo w wieku 15 lat ciężko nie być w trudnej sytuacji finansowej, a poza tym... Mama. tzw. starej daty. Mama twierdzi, że jest to mi daleko niepotrzebne, że ona w moim wieku to nawet nie slyszała o kosmetyczce...

Ile coś takiego kosztuje, czy rzeczywiście jest to jakoś mi potrzebne, no i jak tu przekonać mamę?

A może ktoś z was miał problem z czerwoną twarzą? Zastanawiałam się czy to nie cera naczynkowa, ale chyba nie;/ To bardziej wygląda jak jakieś wypieki czy coś...

PS: Buena Dzidzia - dzięki za posta, bo bym się nie skapnęła, że nie dokończyłam... wyszłam na kilkanaście minut i po powrocie przekonana, że skończyłam bezmyślnie od razu wysłałam...
Stary 2007-09-29, 15:34   #45
Buena Dzidzia
Wtajemniczenie

Dot.: wizyta u kosmetyczki

i jak możemy Ci pomóc?
Stary 2007-09-30, 16:48   #46
k_ota
Raczkowanie

GG do k_ota
Dot.: wizyta u kosmetyczki

up...
Stary 2008-02-07, 09:37   #47
Pelka3133
Raczkowanie

Exclamation Wizyta u kosmetyczki

Czy istnieje zabieg zwężania porów u kosmetyczki albo jakaś maseczka? Bo poszłabym , ale nie chce sie wygłupić....Moze wiecie czy istnieje coś takiego?
Stary 2008-03-13, 10:16   #48
OlaKaczmarczyk
Przyczajenie

Wizyta u kosmetyczki

Hej!
Zdecydowałam się na pierwszą wizyte u kosmetyczki. Mam trądzik i nie moge sobie z nim poradzić sama. Czy kosmetyczka może to usunąć???
Czekam pilnie na odpowiedz
OlaKaczmarczyk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:27   #49
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari
Dot.: Wizyta u kosmetyczki

a nie lepiej zamiast do kosmetyczki do dermatologa?

[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 10:29   #50
OlaKaczmarczyk
Przyczajenie

Ale dermatolog wypisze tylko jakąś maść a to mi nie pomaga Chyba że jakiś zabieg może zrobić??? A kosmetyczka moze usunąć trądzik czy nie???
Stary 2008-03-13, 10:32   #51
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari

Cytat:
Napisane przez OlaKaczmarczyk Pokaż wiadomość
Ale dermatolog wypisze tylko jakąś maść a to mi nie pomaga Chyba że jakiś zabieg może zrobić??? A kosmetyczka moze usunąć trądzik czy nie???

a skad wiesz ze Ci nie pomaga?
jezeli myslisz, ze kosmetyczka hop siup usunie Ci tradzik to sie mylisz
lepiej wybierz sie do dermatologa.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Stary 2008-03-13, 10:52   #52
OlaKaczmarczyk
Przyczajenie

Bo już próbowałam wszystkiego...I nie pomaga. Ale mój trądzik jest mały ale i tak nie chcem go mieć...A na jednej wizycie można zrobić oczyszczanie, nawilżanie, regulowanie brwi, i depilacje meszku nad ustami??? I ile to bedzie kosztowało???
Stary 2008-03-13, 10:58   #53
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari

Cytat:
Bo już próbowałam wszystkiego...I nie pomaga. Ale mój trądzik jest mały ale i tak nie chcem go mieć...A na jednej wizycie można zrobić oczyszczanie, nawilżanie, regulowanie brwi, i depilacje meszku nad ustami??? I ile to bedzie kosztowało???

Wszystkiego czyli czego?
To już zależy od kosmetyczki.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Stary 2008-03-13, 11:02   #54
OlaKaczmarczyk
Przyczajenie

W aptece kupuje różne rzeczy na trądzik. Teraz używam np acnefal używałam tych wszystkich rzeczy z reklam i troche pomagało ale jest nadal ten trądzik wiec pojde do tej kosmetyczki jednak
Stary 2008-03-13, 11:12   #55
Marwari
Zakorzenienie

GG do Marwari

Cytat:
W aptece kupuje różne rzeczy na trądzik. Teraz używam np acnefal używałam tych wszystkich rzeczy z reklam i troche pomagało ale jest nadal ten trądzik wiec pojde do tej kosmetyczki jednak
Rzeczy z reklam a rzeczy przepisywane przez dermatologa na recepte to zupelnie inna bajka. Ale zrobisz jak chcesz.

[SIGPIC][/SIGPIC]
Stary 2008-03-13, 11:49   #56
Madusia23
Raczkowanie

Ja chodze do kosmetyczki na czyszczenie,nawilżanie.Je śli chodzi o trądzik to raczej nikle szanse ze zniknie po wizycie u kosmetyczni.Na pewno poprawi sie cera ale problemy skórne nie znikną.Ja tez mam problemy z cera lecze sie u dermatologa dość już długo.Jeśli chodzi o koszt to zależy np czyszczenie-80zł,wyregulowanie jest w cenie zabiegu,henna 20zł.
Madusia23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-13, 16:47   #57
olinciaa
BAN stały

Jak maśc od derdmatologa nie pomaga to idz do innego swoja droga polecam ci Acne derm , kosmetyczna nie wyleczy Ci tradziku moze jedynie oczyścić twarz co nja jakiś czas zaprzestanie wyprysków ale problem zostanie
olinciaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 23:25   #58
teenax
Przyczajenie

Wizyta u kosmetyczki?

---

Edytowane przez teenax
Czas edycji: 2011-10-29 o 18:23
teenax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 00:05   #59
northwestpassage
Zadomowienie

Dot.: Wizyta u kosmetyczki?

Słyszałam , ze mikrodermabrazja pomaga osobom które nie mają specjalnie problemów z pryszczami tudzież wągrami, a raczej normalną skórę tyle że trzeba by ja hmm podrasowac wygladzic i te sprawy, na wągry to wg mnie najlepsza jest mechaniczne oczyszczanie - ale tu uwaga, trzeba isc do dobrej kosmetyczki.
poza tym mozna wygladzic skórę i usunac przebarwienia kwasami, sama sie z tym nosze, ale jak czytam rozne rzeczy o dziewczynach ktore to mialy i ich przejsciach to sie troche boje, skora poparzona, zaczerwieniona, ach, w sumie to u mnie chyba gorzej byc nie moze wiec sie zdecyduje za tydzien...jak bede miala odwage, i chyba na dobre zaufam mojej kosmetyczce ktora jest naprawde profesjonalna i w porzadku.

poczytaj sobie miedzy innymi tu i tam o zabiegach i innych rzeczach ktore pomagaja w walce nieustannej z pryszczami, ponizej kilka linkow:

http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=106196
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93521
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=35694
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=48400
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=233412

northwestpassage jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-18, 10:18   #60
Summer Vine
Raczkowanie

Dot.: Wizyta u kosmetyczki?

Jak najbardziej polecam Ci mikrodermabrazję, bo z tego co piszesz to powinna Ci pomóc z Twoimi problemami gdyż zabieg ten zmniejsza rozszerzone pory, usuwa zaskórniki, wygładza skórę, usuwa przebarwienia, zmniejsza łojotok, skóra jest świeższa i młodsza

tylko musisz pamietać, iż jeden zabieg cudów nie zdziała (choć widać już efekt po pierwszym zabiegu). Zabieg nalezy przeprowadzać od 2 do 10 w zależności od stanu skóry w odstepach od 1 do 4 tygodnii.
Czas zabiegu to 20-30 mintut chyba ze mikrodermabrazje polączysz z maseczką to ten czas się oczywiście wydłuży

Doceń dar, jakim jest Twoje ciało....

Mój blog http://bebeatiful.blox.pl/

Doradztwo kosmetyczne
http://bebeatiful.blox.pl/2017/04/Ja...wac-skore.html
Summer Vine jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości