Regenal Wella - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2006-10-06, 11:32   #1
aajjii
Zadomowienie

REGENAL - WeLLA

otoz jets to szamponik do wloskow siwych i blond nadajacy im srebrzysty odcien , a cyz ktos uzywal go na brazowe wloski ?
bo juz prawie clakowicie uporalam sie z rudawymi reflekasami ale jednak do chlodnego popielatego braziku jeszcze troszke brkauje i dzis zkuapilam ten szamponik i jestem ciekawa jak na was poidzialal ?
aajjii jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 11:38   #2
Metaxxa
Raczkowanie

GG do Metaxxa
Dot.: REGENAL - WeLLA

Na brąz nie używałam, ale miałam strasznie beżowy kolor z żółtym połyskiem (fuj) i po tym szamponie zrobił mi sie piękny zimny blond więc myślę, że i Ty powinnaś uzyskac fajny efekt, szampon jest dobry tylko wysusza włosy.

Metaxxa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 13:28   #3
Mariti
Wtajemniczenie

Bardzo często zadarza sie, że jesli miedziane refleksy sa mocne to tego typu szampony jeszcze je podkreslają( chyba dlatego, że inna sprawa to włos juz mocno rozjasniony z fragmentami jedynie pigmentu , które nadaja żółty wygląd a co innego włos nafaszerowany miedzianym pigmentem, ale czy napewno?? )Tak zdaje się działa np szampon Farouk Silver ( podkresla kolor miedziany, delikatnie go nawet przyciemnia wg producenta) a pewnie oparty jest na pododbnych składnikach jak Wella Regenal i inne tego typu.

Marilyn Monroe
Mariti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-06, 22:02   #4
aajjii
Zadomowienie

Stary 2006-10-07, 17:21   #5
Izus86
Raczkowanie

GG do Izus86

a czy mozna go tez uzywac do włosów naturalnych ???
Izus86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-08, 13:45   #6
aajjii
Zadomowienie

a jeszcze takei pytanko bo az sie boje go uzyc cyz on mi czasme nei rozjasni wloskow ?
i prosze piszcie jak na was podzialal tenszamponik
Stary 2006-10-08, 20:10   #7
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez aajjii Pokaż wiadomość
a jeszcze takei pytanko bo az sie boje go uzyc cyz on mi czasme nei rozjasni wloskow ?
Rozjasni w tym sesnie , że sprowadzi przy regularnym używaniu własnie do takiej platynmki ( lub przynajmnie poświaty) jesli maz już jasne włoski.
Wg mnbie lepsze są płukanki - wella regenal ma tensencje do wysuszania włosów, bez odzywki ( choć i tak zawsze stosuję) ani rusz.przy płukankach takiego porblemu nie ma a efekt jest lepszy.

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-08, 20:11   #8
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Izus86 Pokaż wiadomość
a czy mozna go tez uzywac do włosów naturalnych ???
Owszem, choc efekt zalezy od wyjąsciowego koloru włosów, zazwyczaj podkreśla blond refleksy ,rozświetla włosy, choć jak już pisałam Regenal mocno je przesusza.

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-08, 21:37   #9
aajjii
Zadomowienie

tylko ze nigdzie nie moge znalzezc tkaich fioletowych plukanek :/

a do platynki to mi wloskow nei zrobi bo ja mam brazowe wloski chcialam tlyko miec srebrzysta poswiate
Stary 2006-10-09, 13:13   #10
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
tylko ze nigdzie nie moge znalzezc tkaich fioletowych plukanek :/
powinny byc w Rossmannie , Naturze i mniejszych drogeriach , czasem można dostac w zakładach fryzjerskich .

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-11, 15:05   #11
Izus86
Raczkowanie

GG do Izus86

Cytat:
Napisane przez Mariti Pokaż wiadomość
Owszem, choc efekt zalezy od wyjąsciowego koloru włosów, zazwyczaj podkreśla blond refleksy ,rozświetla włosy, choć jak już pisałam Regenal mocno je przesusza.
ja mam naturalne włosy sredni blond....zastanawiałam sie czy moge go uzywac...boej sie ze moze wyjsc z tego jaksi nieporządany odcień
Izus86 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 10:50   #12
kajacier
Przyczajenie

Cytat:
Regenal ma dzialanie wybijajace kolor zolty z wlosow, ja uzywalam (i zasuszylam wlosy...) zeby sie pozbyc zoltego blondu zrobionego mi przez jakas cudowna fryzjerke, ale np moj tata tez go uzywal zeby siwiejace wlosy nie stawaly sie zoltawe tylko jesli juz to siwe. Trzeba uzyc odzywki bo jest to "zajzajer", ale dziala.
kajacier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 10:53   #13
kajacier
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Metaxxa Pokaż wiadomość
Na brąz nie używałam, ale miałam strasznie beżowy kolor z żółtym połyskiem (fuj) i po tym szamponie zrobił mi sie piękny zimny blond więc myślę, że i Ty powinnaś uzyskac fajny efekt, szampon jest dobry tylko wysusza włosy.
Czesc Metaxxa, a jak radzilas sobie z wlosami po regenalu? nie mialas strasznie suchych? bo mi tez wybil zolty ale za to zasuszyl, bez miliona odzywek ani rusz.
kajacier jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-12, 14:29   #14
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kajacier Pokaż wiadomość
Czesc Metaxxa, a jak radzilas sobie z wlosami po regenalu? nie mialas strasznie suchych? bo mi tez wybil zolty ale za to zasuszyl, bez miliona odzywek ani rusz.

Wprawdzie to nie pytanie do mnie, ale moze coś poradze, na suche włosy po Regenalu pomagają odzywki frzyjerskie ( np Loreal intense Repair , nie mówic już o Abslout) czy Matrix róznego typu - można je smiało przetrzymać.Mozna tez stosowac Wax w kombinacji z drogeryjnymi odzywkami np 9 ale tu mamy więc zachodu a wax sam w sobie nie ma na celu włosów nawilzyc ). Swoją drogą , świetne działanie bez takiego wysuszania ma szampon Farouk Silver( choc cenowo nieco droższy od welli)

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-12, 15:52   #15
aajjii
Zadomowienie

no a ejak dla mnei to tamten sylver f. to juz nie dla mnie bo na nim wlansi epsize ze jak cos to rudy podkresla a nie tak jak regenal likwiduje , ja na suche wloski uzywalm natychmiastowej minutowej maseckzi do wlosow farbowanych z pantene i od razu mozna odczuc efekty
Stary 2006-10-12, 16:35   #16
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
no a ejak dla mnei to tamten sylver f. to juz nie dla mnie bo na nim wlansi epsize ze jak cos to rudy podkresla a nie tak jak regenal likwiduje , ja na suche wloski uzywalm natychmiastowej minutowej maseckzi do wlosow farbowanych z pantene i od razu mozna odczuc efekty
problem w tym , ze one wszystkie podkreslają rudy (i tu jeszcze raz - chodzi ,o stan, kiedy we włosie jest rudy barwnik) tylko na Farouk to napisali.
Pantene ma dobre odżywki - ale dla bardzo suchych włosów ( ja miałam niedawno takie) moga byc ciut za słabe. wszystko zależy od włosa.

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-12, 17:50   #17
aajjii
Zadomowienie

no niewiem bo ostatnio rozmawialam z moja kolezanka i jej renegal wlansie zlikwidowal rudy tak jak pisze na opakowaniu a nie go podkreslil , i w wyszukiwarce znalazlam jakies watek w ktorym rpzecyztalam ze dziewcyzna miala podobnie ze wlansie rude jej zniklo
Stary 2006-10-12, 17:51   #18
aajjii
Zadomowienie

a no i jeszcze z tym rudym barwnikiem to tez nie mam takeigo we lwoskach bo ogolnie mam wloski brazowe , tlyko mam taka lekka poswiate miedziana pod slonce wiec mysle z emzoe cos by pomoglo bo takie lekki rudy poblask widac tlyko pod pewnym swiatlem a tak to nie
Stary 2006-10-12, 18:31   #19
aajjii
Zadomowienie

o to jest moj kolorek tyle z ejak farba byla juz splukana bo teraz farbowalam sie nzowu tydizne temu , i jak myslisz chyba mi renegal nei zrudzi wloskow ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjateczka 050.jpg (61,0 KB, 37 załadowań)
Stary 2006-10-12, 18:33   #20
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
no niewiem bo ostatnio rozmawialam z moja kolezanka i jej renegal wlansie zlikwidowal rudy tak jak pisze na opakowaniu a nie go podkreslil , i w wyszukiwarce znalazlam jakies watek w ktorym rpzecyztalam ze dziewcyzna miala podobnie ze wlansie rude jej zniklo

Jeśli była w trakcie rozjasniania i w międzyczasie był miedziany efekt , to Regenal mógł oczywiście wspomóc dzialania na rzecz pozbycia sie jego.

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-12, 18:37   #21
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
o to jest moj kolorek tyle z ejak farba byla juz splukana bo teraz farbowalam sie nzowu tydizne temu , i jak myslisz chyba mi renegal nei zrudzi wloskow ?
Wydaje mi się, że nie( choć prawdę mówiąc może on podkreslić ciepły odcień,ale nie musi, spróbuj wtedy będziesz wiedziała najlepiej, nie używałam go przy takich włoskach) ale nie uzyskasz przy takim kolorze nic jaśniejszego po tym szamponie.

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-12, 18:56   #22
aajjii
Zadomowienie

no ja broń Boze nic jasniejszego nei chce
a kolezanka uzywala wlansie przy podobnym kolorku do mojego no i wydaje mi sie ze nie powinny mi zrudziec bo ten szampon ma ponoc dzialanie podobne do fioletowych plukanek.
a jeszcze apropo tych plukanek to na ile jest widocnzy ich efekt i czy naprawde ochladzaja kolorek wloskow ?
Stary 2006-10-12, 18:57   #23
aajjii
Zadomowienie

a ty przy jakich wloskach uzywalas tego szamponu ?
Stary 2006-10-12, 20:20   #24
aajjii
Zadomowienie

no to umylam wloski tym szamponikiem i naszczescie efekt jest taki jak chcialam , tzn ni edokonca bo to pierwsze mycie to wiadomo ze cudow nie bedzie ale swieca sie pod swiatlo na srebrno-popielato a mama powiadziala z ejakby troch emis ciemnialy , zobacyzmy co bedzi ejak bede myc dalej
Stary 2006-10-12, 21:32   #25
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
no to umylam wloski tym szamponikiem i naszczescie efekt jest taki jak chcialam , tzn ni edokonca bo to pierwsze mycie to wiadomo ze cudow nie bedzie ale swieca sie pod swiatlo na srebrno-popielato a mama powiadziala z ejakby troch emis ciemnialy , zobacyzmy co bedzi ejak bede myc dalej

Czyli jednak Ci przyciemniały....
Płukanki i te fioletowe szampony mają podobne działanie, jednak płukanki nie wysuszają tak włosów jak np Wella Regenal czy fioletowy szampon z Rossmana. Moim zdaniem ich działanie jest tez bardziej widoczne.

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-12, 21:57   #26
aajjii
Zadomowienie

to w takim razie odwiedze jutro rossmana bo mam po drodze i zpaytam o te plukanki
Stary 2006-10-13, 14:40   #27
aajjii
Zadomowienie

a jeszcze mam takei glupie ytanko bo plukanki uzwya sie po umysiu wloskow szamponikiem prawda i jak poleje nia wloski to mam ja jeszcze zmywac woda cy zjuz nie ?
bo kupilam w rossmanie plukanke z delii i neiwiem teraz jak jej uzyc
Stary 2006-10-13, 19:54   #28
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
a jeszcze mam takei glupie ytanko bo plukanki uzwya sie po umysiu wloskow szamponikiem prawda i jak poleje nia wloski to mam ja jeszcze zmywac woda cy zjuz nie ?
bo kupilam w rossmanie plukanke z delii i neiwiem teraz jak jej uzyc
Ja najpierw myję włosy potem płuczę w płukance , potem spłukuje je woda ( niektóre dziewczyny tego nie robia, ja robie profilaktycznie, żeby tam nic nie zostało przypadkiem) a potem nakładam odzywkę.
Z płukanką Delii radze uwazac ( w zadnym wypadku nie stosuj dwóch nakretek tak jak napisano , a jedynie pół, to dość mocny preparat)

Marilyn Monroe
Stary 2006-10-13, 20:14   #29
aajjii
Zadomowienie

o to dobrze z emi powiedzialas bo na butelc episze od 1-3 nakretek :P i bym pewnie wlala 3 to owle neiw iedziec oc by bylo
ale mowisz ze pol nakretki na litr cyz na 2 litry wody ? no i w usmie cy zjak mam brazowe wloski to mzoe jednak cala nekratke cyz lepiej sprobowac te pol ?>
Stary 2006-10-14, 11:16   #30
Mariti
Wtajemniczenie

Cytat:
o to dobrze z emi powiedzialas bo na butelc episze od 1-3 nakretek :P i bym pewnie wlala 3 to owle neiw iedziec oc by bylo
ale mowisz ze pol nakretki na litr cyz na 2 litry wody ? no i w usmie cy zjak mam brazowe wloski to mzoe jednak cala nekratke cyz lepiej sprobowac te pol ?>

W sumie mogłabyś spróbować ( ja tez szukałam odpowiedniej ilości) , nawet jesli efekt będzie niepożądany , możesz go zmyć, ale po tak dużej ilości ja miałam fioletowe włosy , więc pewnie pododbną poświate możesz otrzymac, ja wlewam ok pół-2/3 nakrętki na hmmm półtora litra ( nie mam pojęcia ile wlewam do zlewu na maxa)woda jest przezroczysto-lekko-fioletowa.

Marilyn Monroe
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości